Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Go3 Film HD

Ja vēlies apsēsties un vienā mierā izbaudīt tiešām izcilu filmu, tad šis kanāls ir domāts tieši Tev. Noskaties jaunāko no tā, ko radījuši Holivudas režisori un oskarotie aktieri. Uz karstām pēdām – viss, ko apspriež pasaules filmu industrija – Tavā televizorā. Filmu kanāls, kas piedāvā jaunāko un populārāko taisnā ceļā no Holivudas. Tu varēsi justies kā kinoteātrī, neizejot no mājas!

 • 23:45

  Taisnīguma bruņinieki (Taisnīguma bruņinieki)

  Taisnīguma bruņinieki (Taisnīguma bruņinieki)

  Taisnīguma bruņinieki

  Galvenā varoņa sieva iet bojā dzelzceļa katastrofā. Tā sākas stāsts par trakāko un atriebīgāko izmeklēšanu, uz ko spējīga karavīra, hakera un divu dīvainu matemātiķu kompānija.

 • 01:45

  Saimnieks (Saimnieks)

  Saimnieks (Saimnieks)

  Saimnieks

  Seši draugi nolīgst mēdiju, kurš vadītu seansu Zoom konferencē karantīnas laikā. Taču viņi piedzīvo vairāk, nekā vienojušies. Kad ļauns gars sāk pārņemt draugu mājas, viņi saprot, ka rītu varētu arī nesagaidīt.

 • 02:45

  Cīņas klubs (Cīņas klubs)

  Cīņas klubs (Cīņas klubs)

  Cīņas klubs

  Apdrošināšanas aģentūras klērks (Edvards Nortons) ir dziļi neapmierināts ar savu darbu un dzīvi kopumā. Kopā ar ziepju vārītāju Taileru Dērdenu (Breds Pits) viņš izveido cīņas klubu tādiem pašiem ar dzīves monotonumu neapmierinātajiem un tiek iejaukts attiecībās ar izlaidīgu sievieti, Marlu Singeri (Helēna Bonema-Kārtere). Bet kas īsti ir Tailers Dērdens?

 • 06:00

  Elfu vīriņu atgriešanās (Elfu vīriņu atgriešanās)

  Elfu vīriņu atgriešanās (Elfu vīriņu atgriešanās)

  Elfu vīriņu atgriešanās

  Leģendārie Ķelnes elfu vīriņi bija rūķi, kuri slepus naktīs palīdzēja amatniekiem, līdz rūķīšus iznīdēja skrodera ļaunā sieva pirms 200 gadiem. Šis būs stāsts par elfu atgriešanos.

 • 07:20

  Lorakss (Lorakss)

  Lorakss (Lorakss)

  Lorakss

  Pusaudzis Teds uzzina, ka reiz gan pilsētā, kurā viņš tagad dzīvo, gan ārpus tās esot auguši... īsti koki. Viņš nolemj uzzināt patiesību, kas ar kokiem notika un ko darīt, lai tie atkal sāktu augt. Teds dodas pie Viendieņa, kurš dzīvo aiz pilsētas mūriem un vienīgais zinot pastāstīt, kas tad īsti notika. Viendieņa stāsts aizved viņu brīnumainajā Loraksa pasaulē.

 • 09:10

  Re-emigranti (Re-emigranti)

  Re-emigranti (Re-emigranti)

  Re-emigranti

  Nonākuši bezdarbniekos, trīs savu dzimteni nemīlošie emigranti atgriežas Lietuvā, kur pavisam nejauši kļūst par viltus uzņēmējiem. Šī nejaušība viņiem ļaus vēlreiz atklāt savu dzimteni.

 • 22:00

  Jūras dziesma (Jūras dziesma)

  Jūras dziesma (Jūras dziesma)

  Jūras dziesma

  Bens, jauns īru zēns, un viņa māsiņa Sīrša, meitene, kura spēj pārvērsties par roni, dodas piedzīvojumā, lai atbrīvotu fejas un glābtu garu pasauli.

 • 12:55

  Brīnumu parks (Brīnumu parks)

  Brīnumu parks (Brīnumu parks)

  Brīnumu parks

  Džūna sev par lielu pārsteigumu meža vidū atklāj ko brīnumainu - tas ir atrakciju parks! Te ir krāsaini karuseļi, slidkalniņi un dažādas spēles, taču meža biezoknī paslēptajā parkā jau sen neviens nav spēris savu kāju, izņemot pāris runājošu dzīvnieku, kuri šeit atraduši savas mājas. Apņēmīgajai meitenei ir skaidrs - viņai un viņas jaunajiem draugiem būs pa spēkam izglābt šo brīnumaino vietu, un drīz vien tiek atvērts neparastākais parks visā pasaulē!

 • 14:45

  Mortekajs (Mortekajs)

  Mortekajs (Mortekajs)

  Mortekajs

  Smalkajam mākslas tirgotājam un blēdim uz pusslodzi Čārlijam Mortekajam (Džonijs Deps) ir jātiek galā ar dusmīgiem krieviem, britu spiegiem, ar savu garkājaino sievu un starptautisku teroristu, lai šķērsotu puspasauli un, bruņotam tikai ar savu daili un īpašo šarmu, jāpaspēj atgūt nozagta glezna, kurā esot noslēpts sen nozaudēta un ar nacistu zeltu pildīta bankas seifa kods.

 • 16:35

  Mans mazais ponijs. Filma (Mans mazais ponijs. Filma)

  Mans mazais ponijs. Filma (Mans mazais ponijs. Filma)

  Mans mazais ponijs. Filma

  Kad ļauni spēki apdraud dzimto pusi, sešas Ponijmeitenes uzsāk neaizmirstamu ceļojumu pāri savas zemes robežām, satiekot jaunus draugus un sastopoties ar aizraujošām mīklām piedzīvojumos, kuros jāizmanto draudzības spēks, lai glābtu mājas.

 • 18:15

  Haizivs stāsts (Haizivs stāsts)

  Haizivs stāsts (Haizivs stāsts)

  Haizivs stāsts

  Zemūdens pasaule tiek satricināta, kad haizivju mafijas bosa dēls tiek atrasts miris. Jauna zivtele Oskars kļūst par aizdomās turamo, jo viņš ir atradies nozieguma vietā.

 • 20:30

  "Shoplifters Of the World" ("Shoplifters Of the World")

  "Shoplifters Of the World" ("Shoplifters Of the World")

  "Shoplifters Of the World"

  1987. gada vasara. Četri draugi, satriekti par savas elku grupas The Smith izjukšanu, pavada nakti, sērojot par savu muzikālo zaudējumu. Tai pat laikā kāds The Smith fans iekļūst vietējās raidiostacijas studijā un, draudot ar ieroci, liek dīdžejam atskaņot neko citu kā vien The Smiths dziesmas. Par četrotnes ballītes skaņu celiņu kļūst raidstacijas tonakt spēlētā mūzika, pavadot draugu mežonīgo pašatklāsmes ceļojumu, kas pārveidos viņus uz visiem laikiem. Filmā skan 20 leģendārās grupas The Smith kompozīcijas, no kurām viena veido filmas nosaukumu.

 • 22:00

  Džentlmeņi (Džentlmeņi)

  Džentlmeņi (Džentlmeņi)

  Džentlmeņi

  Ārzemēs dzīvojošs amerikānis cenšas pārdot savu marihuānas impēriju, un te valda viss, kas vien var būt saistīts ar narkobiznesu: šantāža, kukuļdošana, izspiešana un dažnedažādas viltīgas shēmas.

 • 23:30

  Bada garša (Bada garša)

  Bada garša (Bada garša)

  Bada garša

  Kāds pāris ziedo visu, tikai lai saņemtu visaugstāko atzinību pavārmākslas pasaulē — Michelin zvaigzni.

 • 01:10

  Vēl pa vienai (Vēl pa vienai)

  Vēl pa vienai (Vēl pa vienai)

  Vēl pa vienai

  Oskarotā Tomasa Vinterberga filma par četriem draugiem un kolēģiem, ģimnāzijas skolotājiem. Visi četri cīnās ar nemotivētiem skolēniem un jūtas iestrēguši rutīnā. Nikolaja 40 gadu jubilejā draugu sarunas noved pie norvēģu psihiatra Finna Skorderuda teorijas, ka cilvēks dzīvo ar 0,05 promiļu iztrūkumu. Četrotne nolemj veikt eksperimentu un pārbaudīt šo teoriju dzīvē. Tomēr, eksperimentam turpinoties, vīri sastopas katrs ar savu personīgās dzīves izaicinājumu.

 • 11:20

  Par bitēm (Par bitēm)

  Par bitēm (Par bitēm)

  Par bitēm

  Pabeidzis koledžu, bite, vārdā Barijs B. Bensons, saprot, ka viņa karjerā nākamais un arī vienīgais solis ir medus vākšana. Dziļi vīlies par tik vājām nākotnes izredzēm, viņš, būdams dedzīgas dabas, steigšus atstāj dzimto stropu un dodas plašajā pasaulē. Drīz vien viņš pārkāpj pirmo bišu noteikumu - nerunāt ar cilvēkiem - un iepazīstas ar floristi, vārdā Vanesa. Pavadot laiku kopā, Berijs neviļus uzzina, ka cilvēki jau gadsimtiem ilgi uzturā lieto bišu sūri grūti sarūpēto medu. Berijs saprot, ka viņa dzīves galvenais uzdevums ir cīnīties pret šo netaisnību.