Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Go3 Film HD

Ja vēlies apsēsties un vienā mierā izbaudīt tiešām izcilu filmu, tad šis kanāls ir domāts tieši Tev. Noskaties jaunāko no tā, ko radījuši Holivudas režisori un oskarotie aktieri. Uz karstām pēdām – viss, ko apspriež pasaules filmu industrija – Tavā televizorā. Filmu kanāls, kas piedāvā jaunāko un populārāko taisnā ceļā no Holivudas. Tu varēsi justies kā kinoteātrī, neizejot no mājas!

 • 00:00

  Džons Viks 2 (Džons Viks 2)

  Džons Viks 2 (Džons Viks 2)

  Džons Viks 2

  Intriģējošajā kulta klasikas trillera turpinājumā filmējas Kianu Rīvss, Rūbija Rouza un Lorenss Fišbērns. Leģendārais slepkava atgriežas, lai stātos pretī slepkavu līgai Romā un Ņujorkā.

 • 02:00

  7500 (7500)

  7500 (7500)

  Kad teroristi cenšas nolaupīt lidmašīnu ceļā Berlīne–Parīze, otrais pilots cenšas glābt pasažieru dzīvības, izveidojot neticami ciešu saikni ar vienu no nolaupītājiem.

 • 04:00

  Baltais Krauklis (Baltais Krauklis)

  Baltais Krauklis (Baltais Krauklis)

  Baltais Krauklis

  Ukraina, karadarbība Donbasā. Ukraiņu fizikas skolotājs piedzīvo iebrucēju izraisītu traģēdiju un nolemj atriebties. Viņa mērķis ir profesionāls krievu snaiperis, kura likvidēšana varētu mainīt valdošo kārtību konflikta zonā.

 • 06:00

  Kapteinis Zobenzobs un burvju briljants (Kapteinis Zobenzobs un burvju briljants)

  Kapteinis Zobenzobs un burvju briljants (Kapteinis Zobenzobs un burvju briljants)

  Kapteinis Zobenzobs un burvju briljants

  Kad kapteinis Zobenzobs dosies pēc burvju briljanta, viņa ceļā stāsties neparedzēti šķēršļi: divi jauni pirāti, kuri meklē savu pazudušo brāli, smagi saules apdedzinājies vampīrs, karaliene ar mainīgiem apveidiem un atriebes pilna pērtiķu armija.

 • 07:30

  Man viss kārtībā (Man viss kārtībā)

  Man viss kārtībā (Man viss kārtībā)

  Man viss kārtībā

  Harizmātiskā personība neirozinātniece Marija atgriežas mājās pēc divu mēnešu ārstēšanās no panikas lēkmēm un trauksmes. Taču viņas atpakaļceļš ir tikpat trauksmains. Studiju kolēģis Marijai neļauj turpināt pētījumu, pie kā viņa strādājusi daudzus gadus, Marijas māte ir slimnīcā, bet līgavainis grib beidzot sākt plānot ģimeni un izdara spiedienu uz sievieti. Spriedzei pieaugot, panikas lēkmes atsākas, un Marija nonāk citā, biedējošā un tumšā pasaulē, kur viņai jāsastopas pašai ar sevi.

 • 09:00

  Palaidnīgā feja (Palaidnīgā feja)

  Palaidnīgā feja (Palaidnīgā feja)

  Palaidnīgā feja

  Zobu feja Violeta ir apmaldījusies cilvēku pasaulē. Lai nokļūtu atpakaļ pie fejām, viņai jāapvienojas ar divpadsmitgadīgo Maksiju un jāatklāj savas dzīves patiesais mērķis.

 • 10:30

  Tīģeris ceļas (Tīģeris ceļas)

  Tīģeris ceļas (Tīģeris ceļas)

  Tīģeris ceļas

  Puisēns atklāj mežā krātiņā ieslodzītu tīģeri, un tas mudina zēnu atklāt sevī drosmi.

 • 12:30

  Van Gogs. Pie mūžības vārtiem (Van Gogs. Pie mūžības vārtiem)

  Van Gogs. Pie mūžības vārtiem (Van Gogs. Pie mūžības vārtiem)

  Van Gogs. Pie mūžības vārtiem

  Gleznotāja Van Goga dzīvesstāsts par laiku, ko viņš pavadīja Francijā, Arlā.

 • 14:30

  Lēcējs (Lēcējs)

  Lēcējs (Lēcējs)

  Lēcējs

  Nelaimes gadījums ļauj Deividam atklāt, ka viņam piemīt neparastas spējas – viņš var acumirklī nokļūt tieši tur, kur vēlas. Viņš var redzēt saullēktu 20 reižu dienā: pabrokastot uz ēģiptiešu Sfinksas, pēc tam pasērfot Austrālijas piekrastē, nokļūt uz vakariņām Parīzē un baudīt desertu Japānā. Viņš var izkļūt cauri sienām, lai piekļūtu visu banku seifiem un dzīvot bezbēdīgu dzīvi. Viņš atklāj, ka lēkšanai ir tikai divi priekšnosacījumi: 1) Tu vari lēkt uz vietu, ko tu patlaban redzi, un 2) Tu var lēkt uz vietu kur tu esi bijis, vai redzējis kaut vai tikai fotogrāfijā, ja vien tu vizuāli spēj to atcerēties. Baudot labklājību un brīvību, viņš sastop puisi ar tādām pašām spējām un uzzina, ka nav vienīgais – Lēcēju ir daudz un pret tiem cīnās organizācija Bruņinieki, kas devuši zvērestu iznīcināt viņus visus. Bēgot no ienaidnieka, Deivids mēģina atrisināt noslēpumu, kas saistīts ar viņas mātes pazušanu pirms daudziem gadiem.

 • 16:00

  Mājas (Mājas)

  Mājas (Mājas)

  Mājas

  Kad uz Zemes avarē piemīlīgs citplanētietis, izveidojas pārsteidzoša draudzība, un pēc dažādiem smieklīgiem piedzīvojumiem top skaidrs, ka kļūdīties ir cilvēka dabā.

 • 18:00

  Oranžā reliģija (Oranžā reliģija)

  Oranžā reliģija (Oranžā reliģija)

  Oranžā reliģija

  Basketbola superzvaigznes un Lietuvas basketbola un politiskās figūras meklē iemeslus, kāpēc basketbols Lietuvā pārkāpa sporta robežas un kļuva par tā dēvēto otro reliģiju.

 • 20:00

  Assassin's Creed: Slepkavas kodekss (Assassin's Creed: Slepkavas kodekss)

  Assassin's Creed: Slepkavas kodekss (Assassin's Creed: Slepkavas kodekss)

  Assassin's Creed: Slepkavas kodekss

  Pateicoties revolucionārajai tehnoloģijai, kura atbrīvo ģenētisko atmiņu, Kalums Linčs ir spējīgs izdzīvot sava 500 gadus senā priekšteča piedzīvojumus viduslaiku Spānijā. Ieguvis neticamas zināšanas un spējas, Kalums ir gatavs mest izaicinājumu slepenajam templiešu ordenim arī mūsdienās. Populārās datorspēļu sērijas "Assassin's Creed" ekranizējums.

 • 22:00

  Ziemeļnieks (Ziemeļnieks)

  Ziemeļnieks (Ziemeļnieks)

  Ziemeļnieks

  Režisora Roberta Egersa ("Ragana", "Bāka") filma ar Aleksandru Skārsgoru, Anju Teilori-Džoju, Nikolu Kidmenu, Ītanu Houku, Vilemu Defo un Bjorku ir episka piedzīvojumu drāma, kas stāsta par vikingu princi Amletu un viņa skarbo un ilgo ceļu, lai atriebtu nogalināto tēvu.

 • 00:15

  Džons Viks 3: Parabellum (Džons Viks 3: Parabellum)

  Džons Viks 3: Parabellum (Džons Viks 3: Parabellum)

  Džons Viks 3: Parabellum

  Džons Viks steidz nogalināt Starptautiskās algoto slepkavu ģildes locekli, un viņam pašam tai laikā dzenas pakaļ bariem killeru sieviešu un vīriešu ādās. 14 miljoni par Džona galvu nav nekāda joka lieta.