Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Go3 Film HD

Ja vēlies apsēsties un vienā mierā izbaudīt tiešām izcilu filmu, tad šis kanāls ir domāts tieši Tev. Noskaties jaunāko no tā, ko radījuši Holivudas režisori un oskarotie aktieri. Uz karstām pēdām – viss, ko apspriež pasaules filmu industrija – Tavā televizorā. Filmu kanāls, kas piedāvā jaunāko un populārāko taisnā ceļā no Holivudas. Tu varēsi justies kā kinoteātrī, neizejot no mājas!

 • 22:30

  Džampstrīta 21 (Džampstrīta 21)

  Džampstrīta 21 (Džampstrīta 21)

  Džampstrīta 21

  Šmits un Dženko skolā nebija tie labākie draugi, taču studijas policijas akadēmijā viņus satuvina. Nokļuvuši slepenajā vienībā 'Džapmstrīta', censoņi saņem uzdevumu iefiltrēties vidusskolā, kur notiek narkotiku tirdzniecība, un atklāt vainīgos. Izrādās, ka skolā vairs nav tik omulīgi kā pirms dažiem gadiem, un mūsdienās tur ir bīstamāk nekā pilsētas ielās...

 • 00:30

  Džampstrīta 22 (Džampstrīta 22)

  Džampstrīta 22 (Džampstrīta 22)

  Džampstrīta 22

  Veiksmīgi tikuši galā ar savu pirmo slepeno operāciju vidusskolā, atraktīvie policisti Šmits un Dženko saņem jaunu uzdevumu - slepeni iefiltrēties starp studentiem un neitralizēt narkotiku tirgoņus universitātē. Tomēr līdz ar Dženko iekļūšanu amerikāņu futbola komandā un Šmita nokļūšanu jauno mākslinieku aprindās puišu savstarpējās attiecības sāk mainīties.

 • 02:30

  Killera sievas miesassargs (Killera sievas miesassargs)

  Killera sievas miesassargs (Killera sievas miesassargs)

  Killera sievas miesassargs

  Miesassarga Maikla Braisa draudzība ar algoto slepkavu Dariusu Kinkeidu turpinās, jo nu jāglābj Dariusa sieva Sonja.

 • 04:30

  Detektīvs Naits (Detektīvs Naits)

  Detektīvs Naits (Detektīvs Naits)

  Losandželosai gatavojoties Halovīnam, laupītāji maskās smagi ievaino detektīva Džeimsa Naita partneri. Naits uzsāk noziedznieku izsekošanu uz Ņujorku.

 • 06:00

  Kung Fu Panda 3 (Kung Fu Panda 3)

  Kung Fu Panda 3 (Kung Fu Panda 3)

  Kung Fu Panda 3

  Pandai Po ir jāsasniedz jaunas cīņas mākslas virsotnes, kas līdz šim padevās tikai leģendāriem meistariem. Ir jāpasteidzas, jo visu Ķīnu ir apņēmusi tumša ēna...

 • 07:40

  Asterikss un Obelikss: Vidus karaliste (Asterikss un Obelikss: Vidus karaliste)

  Asterikss un Obelikss: Vidus karaliste (Asterikss un Obelikss: Vidus karaliste)

  Asterikss un Obelikss: Vidus karaliste

  Ieslodzītās Ķīnas imperatores vienīgā meita izbēg no nodevīgā prinča rokām un meklē palīdzību pie galliem un diviem drosmīgajiem cīnītājiem - Asteriksa un Obeliksa.

 • 09:15

  D'Artanvau un trīs musketsuņi (D'Artanvau un trīs musketsuņi)

  D'Artanvau un trīs musketsuņi (D'Artanvau un trīs musketsuņi)

  D'Artanvau un trīs musketsuņi

  D'Artanvau ir jauns musketieris, kurš sapņo par pievienošanos leģendārajiem musketsuņiem. Pierādījis savas prasmes un ieguvis viņu uzticēšanos, D'Artanvau kopā ar musketsuņiem aizstāvēs karali no ļaunā kardināla Rišeljē slepenajiem plāniem pārņemt varu.

 • 10:40

  Suņa dzīves jēga (Suņa dzīves jēga)

  Suņa dzīves jēga (Suņa dzīves jēga)

  Suņa dzīves jēga

  Sirsnīgs un pārsteidzošs stāsts par uzticīgu suni, kurš, būdams līdzās dažādiem saimniekiem dažādos laikos, mācot cilvēkiem priecāties un mīlēt, atrod pats savas dzīves jēgu. Ģimenes filmu, kas aizraujošā veidā parāda pasauli no suņa skatu punkta.

 • 12:40

  Sapņu meistari (Sapņu meistari)

  Sapņu meistari (Sapņu meistari)

  Sapņu meistari

  Minna iegūst spēju radīt sapņus un kontrolēt citus cilvēkus to miegā. Tieši tas viņai ir vajadzīgs, jo pusmāsa nu nemaz nav tāda meitene, kurai Minna jel kādreiz būtu sapņojusi atrasties blakus.

 • 13:30

  Hop (Hop)

  Hop (Hop)

  Hop

  Braukdams mājup, slaists, vārdā Freds, nejauši notriec zaķi, kurš Holivudā ieradies no Lieldienu salas. Pretēji sava tēva, mistera Garausa iecerei – pārņemt Lieldienu zaķa pienākumus un Lieldienu impērijas vadības grožus – Ebis ir aizbēdzis no mājām, lai piepildītu savu sapni un kļūtu par rokzvaigzni. Tomēr svētku prieks lieliem un maziem ir apdraudēts, jo Lieldienu zaķa prombūtnes laikā kāds ir iecerējis veikt grandiozu apvērsumu.

 • 15:50

  Balerīna (Balerīna)

  Balerīna (Balerīna)

  Balerīna

  Bāreņi Felīsija (Elle Faninga) un Viktors (Deins Dehāns) dzīvo 19. gs. Francijā, un abi mēģina īstenot savus sapņus.

 • 17:20

  Ceļvedis (Ceļvedis)

  Ceļvedis (Ceļvedis)

  Ceļvedis

  Mazizglītots itāļu izcelsmes bāra apsargs Amerikā kļūst par afroamerikāņu klasiskās mūzikas pianista koncertturnejas šoferi tūrē, kas notiek 60. gadu ASV dienvidu štatos.

 • 18:35

  Virsotne (Virsotne)

  Virsotne (Virsotne)

  Policists Malons ir notiesāts uz mūžu par noziegumu, kuru nav izdarījis. Dīvainā spēlē viņam tiek piedāvāta brīvība, ja vien viņš piekritīs būt par "medījumu" sešiem bagātniekiem, kuri izklaidējoties tvarstīs viņu tuksnešainā salā, līdz... paši kļūs par medību mērķi.

 • 20:30

  Alvins un burunduki (Alvins un burunduki)

  Alvins un burunduki (Alvins un burunduki)

  Alvins un burunduki

  Neveiksmīgs komponists gūst panākumus, kad iepazīstas ar trim dziedošiem burundukiem - palaidnīgo Alvinu, gudro Saimonu un apaļo, viegli ietekmējamo Teodoru.

 • 22:00

  Brīvības skaņa (Brīvības skaņa)

  Brīvības skaņa (Brīvības skaņa)

  Brīvības skaņa

  Filmas pamatā ir neticami patiess stāsts par federālo aģentu Timu Balārdu, kurš veltījis savu dzīvi cīņai ar bērnu tirdzniecību. Pēc jauna zēna izglābšanas no nežēlīgiem bērnu tirgotājiem Balārds uzzina, ka zēna māsa joprojām ir gūstā, un nolemj uzsākt bīstamu misiju viņas glābšanai. Viņš pamet savu oficiālo darbu un dodas dziļi Kolumbijas džungļos, liekot savu dzīvi uz bīstamas spēles, lai atbrīvotu sagūstītos bērnus no likteņa, kas ir briesmīgāks par nāvi.