Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Go3 Film HD

Ja vēlies apsēsties un vienā mierā izbaudīt tiešām izcilu filmu, tad šis kanāls ir domāts tieši Tev. Noskaties jaunāko no tā, ko radījuši Holivudas režisori un oskarotie aktieri. Uz karstām pēdām – viss, ko apspriež pasaules filmu industrija – Tavā televizorā. Filmu kanāls, kas piedāvā jaunāko un populārāko taisnā ceļā no Holivudas. Tu varēsi justies kā kinoteātrī, neizejot no mājas!

 • 00:40

  Мейер Лански (Мейер Лански)

  Мейер Лански (Мейер Лански)

  Мейер Лански

  Kad Meiers Lanskis nokļūst federāļu interešu lokā par aizdomām pusgadsimtu ilgušās mahinācijas un naudas iegūšanā, pensionētais gangsteris atklāj nekad neizstāstīto patiesību par sevi un nacionālā kriminālsindikāta bosa dzīvi.

 • 02:45

  Трансляция (Трансляция)

  Трансляция (Трансляция)

  Трансляция

  Pēc tam, kad ekscentrisks miljardieris izveido INOC – zāles, kas aizkavē novecošanu, – pasaule tiek padarīta par vietu, kur nāve vairs neeksistē. Slēptā patiesība par turpmāko cilvēces likteni nezināmajam tā vērotājam tiek izstāstīta, izmantojot šķietami nevainīgu bērnu rotaļlietu.

 • 04:10

  Хороший, плохой, коп (Хороший, плохой, коп)

  Хороший, плохой, коп (Хороший, плохой, коп)

  Хороший, плохой, коп

  Bēgot no nāvējoša vajātāja, afērists Tedijs Mureto liek jauniņai policistei sevi apcietināt un ieslodzīt policijas iecirknī. Taču apcietinājums ilgi neglābj – uz pēdām atkal ir killeris Vidoks.

 • 06:00

  Опасная игра Слоун (Опасная игра Слоун)

  Опасная игра Слоун (Опасная игра Слоун)

  Опасная игра Слоун

  Elizabete Slouna ir viena no pieprasītākajām lobistēm un seksīgākā Amerikas politiskā biznesa haizivs. Veikli manipulējot un vērpjot politiskās intrigas, viņa sakauj oponentus ar savu neparedzamību. Tomēr brīdī, kad jāķeras pie karjeras sarežģītākās lietas, Elizabete saprot, ka maksa par uzvaru var būt pārāk augsta.

 • 08:20

  Двойной форсаж (Двойной форсаж)

  Двойной форсаж (Двойной форсаж)

  Двойной форсаж

  Pēc pilnīgas izgāšanās slepenajā misijā, kad policists Braiens O'Konors atlaiž brīvībā bandas vadoni Dominiku Toreto, viņam tiek dota pēdējā iespēja. Maiami drošības iestādes jau krietnu laiku meklē pierādījumus biznesmeņa Kārtera Verones netīrajam biznesam importa un eksporta darījumu piesegā. Pierādījumu nav, izņemot Verones saistību ar nelegālajām ielu autosacīkstēm. Iefiltrējoties ielu autosacīkšu cienītāju grupā, O'Konora uzdevums ir atklāt Verones saikni ar naudas atmazgāšanu, darot to, ko viņš prot vislabāk – plātīties un spiest pedāli grīdā. Taču karstgalvim ir savi noteikumi. Izbrāķējis visus potenciālos slepenās misijas partnerus, O'Konors uzstāj par partneri pieņemt viņa bērnības draugu Romenu, kura kriminālā pagātne un mežonīgais autobraukšanas stils ir kā radīti slepenajam uzdevumam.

 • 10:20

  Плачь мачо (Плачь мачо)

  Плачь мачо (Плачь мачо)

  Плачь мачо

  Pēc tam, kad tiek nogalināta zirgu audzētāja un Kentuki derbija uzvarētāja sieva un bērns, viņa dzīve izmainās: viņš kļūst nomākts un sāk lietot alkoholu. Kādudien investors piedāvā viņam izvēli – vai nu zirgu audzētājs tiek atlaists, vai arī atved investora dēlu, kurš dzīvo ar bijušo sievu Meksikā. Nelaimīgais vīrs piekrīt, un rezultātā būtiska filmas daļa pārvēršas par stāstu "pieaugušais un bērns mašīnā".

 • 12:10

  Форсаж (Форсаж)

  Форсаж (Форсаж)

  Форсаж

  Jauns policists uzņemas veikt slepenu operāciju un iefiltrējas sacīkšu braucēju komandā, lai izmeklētu dārglietu laupīšanu. Vispirms cenšoties iekarot komandas vadoņu uzticību, viņš nonāk briesmās, kad pārējos komandas locekļos mostas aizdomas par viltvārdi viņu rindās. Sadursme ir neizbēgama.

 • 14:00

  Капитан Подштанник: Первый эпический фильм (Капитан Подштанник: Первый эпический фильм)

  Капитан Подштанник: Первый эпический фильм (Капитан Подштанник: Первый эпический фильм)

  Капитан Подштанник: Первый эпический фильм

  Džordžs un Harolds ir divi draugi – skolnieki, kuri veido savus komiksus un mīl nodarboties ar praktiskajiem jokiem. Kad īgnais direktors Krups draud viņus izšķirt, viņi to nohipnotizē, liekot domāt, ka viņš kļuvis par pārsteidzošo un labvēlīgo supervaroni Kapteini Apakšbiksi. Visiem trim ir jāapvienojas, lai tiktu galā ar jauno skolotāju viņu skolā, kurš plāno iznīcināt visus smieklus!

 • 15:40

  Тройной форсаж: Токийский дрифт (Тройной форсаж: Токийский дрифт)

  Тройной форсаж: Токийский дрифт (Тройной форсаж: Токийский дрифт)

  Тройной форсаж: Токийский дрифт

  Šons Bosvels ir pārgalvīgs sacīkšu braucējs, kam ir saspīlētas attiecības ar policiju. Lai izvairītos no cietumsoda, viņu nosūta uz dzīvi pie skarbā, atsvešinātā tēva, kurš savas militārās karjeras ietvaros atrodas Tokijā. Dzīvei rodas jauna garša, kad kāds cits amerikānis, ar iesauku Tvinkijs, viņu iepazīstina ar driftinga sacīkšu slepeno pasauli. Jau pirmajā braucienā Šons nezinādams izaicina D. K. jeb "Driftinga karali", vietējo čempionu, kam ir sakari ar japāņu mafiju Jakudzu. Kad Šons iemīlas D. K. draudzenē, stāvoklis kļūst vēl jo bīstamāks...

 • 17:20

  Душа компании (Душа компании)

  Душа компании (Душа компании)

  Душа компании

  Dīna ilgu laiku bijusi kārtīga mājsaimniece – savu dzīvi viņa veltījusi ģimenei un meitas audzināšanai. Kad vīrs viņu pēkšņi pamet, Dīna nožēlo, ka reiz pameta koledžu un studijas, lai pievērstos ģimenes dzīvei. Tomēr nekas vēl nav zaudēts! Meitai par lielām šausmām, viņa atsāk mācības koledžā – vienā klasē ar meitu. Ja sākumā visi uz pieaugušo sievieti skatās ar aizdomām, drīz vien Dīna atrod savu vietu starp jauniešiem un atkal bauda dzīvi un brīvību uz pilnu krūti!

 • 19:05

  Сделано в Америке (Сделано в Америке)

  Сделано в Америке (Сделано в Америке)

  Сделано в Америке

  Stāsts par Bariju Sīlu, amerikāņu lidmašīnas pilotu, kurš iefiltrējās narkotiku kartelī CIP slepena uzdevuma ietvaros 20. gs. 80. gados, kas tiek atmaskots kā pret Irānu vērsta militāra operācija.

 • 21:00

  Здесь ты найдешь меня (Здесь ты найдешь меня)

  Здесь ты найдешь меня (Здесь ты найдешь меня)

  Здесь ты найдешь меня

  Vijolniece Finlija Sinklēra dodas uz kādu Īrijas piekrastes ciematu, lai sāktu savu pirmo mācību semestri ārzemēs. Viesnīcā, kura pieder viņas viesģimenei, viņa satiek izskatīgo un neatlaidīgo kino zvaigzni Beketu Rašu.

 • 23:00

  355 (355)

  355 (355)

  355

  Ārkārtīgi slepens ierocis nokļūst naudaskārās rokās, tādēļ CIP darbinieks kopā ar trim starptautiskiem aģentiem dodas nāvējošā misijā atgūt ieroci, turklāt viņam allaž jābūt soli priekšā noslēpumainai sievietei, kas uzmana katru aģenta kustību.

 • 01:10

  Дом Gucci (Дом Gucci)

  Дом Gucci (Дом Gucci)

  Дом Gucci

  Režisora Ridlija Skota krimināldrāmas centrā Patrīcija Redžiani (lomu atveido Lady Gaga) un viņas plāns nogalināt savu bijušo vīru Mauricio Guči (Ādams Draivers) – slavenā modes dizainera un modes nama "Gucci" dibinātāja Gučio Guči mazdēlu. Filmas scenārijs veidots, balstoties uz 2001. gadā izdoto grāmatu "Guči nams: sensacionāls stāsts par slepkavību, ārprātu, greznību un alkatību".