Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

TV6 HD

Izklaides kanāls jauniem, moderniem pilsētniekiem, kas radīs tuvo mūsdienu ritma sajūtu un burziņa atmosfēru. TV 6 aizraus katru, kurš ciena aktīvu dzīves veidu, jaunākos Mūzikas kanālis koncertus, labākās Filmu kanāli un seriālus, kā arī seko līdzi sporta, t.sk. ekstrēmā sporta notikumiem.

 • 23:50

  Tīri nostrādātas slepkavības (Tīri nostrādātas slepkavības)

  Tīri nostrādātas slepkavības (Tīri nostrādātas slepkavības)

  Tīri nostrādātas slepkavības

  Algotnis Maiks Falons ik darbiņu izcili maskē kā nelaimes gadījumu, un Maika klienti ar viņa paveikto allaž ir apmierināti. Kad tiek noslepkavota Maika bijusī draudzene, viņš uzreiz saprot, ka aiz notikušā stāv profesionālis, kurš savas pēdas prot noslēpt nemazāk veikli. Nolēmis atriebties vainīgajam, Maiks sāk dzīt pēdas saviem slepkavnieciskajiem kolēģiem, lai noskaidrotu, kurš atbildīgs par bijušās nāvi.

 • 02:05

  Skrējiens pāri pasaulei (Skrējiens pāri pasaulei)

  Skrējiens pāri pasaulei (Skrējiens pāri pasaulei)

  Skrējiens pāri pasaulei

  Ātrākais un vienkāršākais veids, kā tikt no vienas pasaules malu uz otru, mūsdienās ir lidojumi, taču neviens nav aizmirsis arī citus pārvietošanās veidus. Šova "Skrējiens pāri pasaulei" dalībniekiem ir neparasts uzdevums – viņiem jātiek no Meksikas līdz Argentīnai, neizmantojot lidojumus. Pieci britu pāri mēģinās noskaidrot – vai iespējams, neveicot nevienu lidojumu, no Meksikas nonākt Argentīnā par lidmašīnas biļetes cenu? Kurš galā nonāks pirmais, gaida kārdinoša balva – 20 tūkstoši mārciņu.

 • 03:20

  Radot izcilāko (Radot izcilāko)

  Radot izcilāko (Radot izcilāko)

  Kā top paši iespaidīgākie mūsdienu inženierijas brīnumi? Ātrākais pasažieru vilciens Eiropā, viens no lielākajiem kruīza kuģiem pasaulē, izturīgākais tilts Ziemeļamerikā, lidmašīna, ko apmēros nepārspēj teju neviena cita – atklāj, kādi noslēpumi un unikālas inovācijas slēpjas aiz šo iespaidīgo konstrukciju korpusa. Arvien lielāki, ātrāki, izturīgāki inženiertehniskie sasniegumi – kā tie ietekmē mūsu dzīves, mūsu ieradumus, mūsu ceļošanas paradumus?

 • 04:25

  Automaģistrāles patruļa 17 (Automaģistrāles patruļa 17)

  Automaģistrāles patruļa 17 (Automaģistrāles patruļa 17)

  Pa Jaunzēlandes ceļiem ik dienu patrulē lielceļa policisti, kas veic nejaušas pārbaudes, aptur automašīnas pēc saņemtiem ziņojumiem, kā arī reaģē uz izsaukumiem pēc satiksmes negadījumiem. Viņiem nākas sastapties ar šoferiem, kas nepakļaujas policijas norādēm, ir kašķīgi un agresīvi, nekaunīgi un bīstami, tie mēdz būt lietojuši alkoholu vai narkotikas, vadīt automašīnas bez autovadītāja tiesībām vai ar zagtām numura zīmēm, tāpēc bieži vien arī metas bēgt. Apturot vienkārši aizdomīgus braucējus vai par šķietami mazu pārkāpumu, gadās notvert arī meklēšanā esošus cilvēkus un rūdītus noziedzniekus. Raidījums seko policijas ekipāžai, kas strādā uz Jaunzēlandes ceļiem.

 • 04:50

  TV6 nakts mūzika (TV6 nakts mūzika)

  TV6 nakts mūzika (TV6 nakts mūzika)

 • 05:00

  TV6 nakts mūzika (TV6 nakts mūzika)

  TV6 nakts mūzika (TV6 nakts mūzika)

 • 05:30

  Zebra 3 (Zebra 3)

  Zebra 3 (Zebra 3)

  Zebra 3

  Raidījuma vadmotīvs ir nemainīgs – drošības un ātrums! Tēmu loks tāpat – satiksmes drošība, satiksmes organizācija un iespējamie risinājumi.

 • 05:50

  Nemīlētie 2 (Nemīlētie 2)

  Nemīlētie 2 (Nemīlētie 2)

  Nemīlētie 2

  Pēc "sastrādāšanās" ar Silveru, Normunds nonāk slimnīcas palātā, tomēr arī šeit nopietni ievainotais vīrietis nespēj atpūsties – viņam jātiek galā gan ar ģimenes un biznesa problēmām, gan ar tuvāko draugu ienaidniekiem. Ievu atkal pārņēmusi kārtējā greizsirdības lēkme, un viņa dodas pie Leldes. Ieva nespēj sadzīvot ar domu, ka starp viņas Artūru un teātra režisori ir tik skaistas un mīļas attiecības. Un zinot Ievas raksturu, ir skaidrs, ka viņa Artūru tika viegli neatdos! Zīle Raimondam Katlapam lūdz padomu, kā viņam izturēties pret Silveru, kurš ir nodarījis pāri Normundam. Kamēr Normunds atgūst spēkus slimnīcā, Lūgers jau ir paspējis ieņemt viņa ģimenes gultu. Bet Makara mājās, kurās parasti valda miers un harmonija, šoreiz kaislības sit augstu vilni – kāda iemesla dēļ Valērija metas virsū savam vīram Sigurdam?

 • 06:20

  Nemīlētie 2 (Nemīlētie 2)

  Nemīlētie 2 (Nemīlētie 2)

  Nemīlētie 2

  Pēc ilgā nesaprašanās posma, Leldes un Artūra attiecībās beidzot iestājas mīlestība, abpusēja cieņa un miers. Inga savās mājās sagaida Normundu, kurš negaidīti atgriežas no slimnīcas. Viņa atrodas neapskaužamā stāvoklī, jo Ingas gultā atrodas Lūgers. Zīle prokurorei Renātei izstāsta par ko runājis ar mātes vīru Raimondu. Tagad viņš ir pilnībā pārliecināts, ka Katlaps, kuru prokurore vaino Mārtiņa Zīles pazušanā, ir pilnībā nevainīgs, tikai kāpēc, pēc šī stāsta un faktu konstatācijas, prokurores seja tā izmainās? Zīle, kurš savu mammu un patēvu apciemo kāzu jubilejā, ne vien apsveic viņus ar skaistajiem svētkiem, bet arī iepazīstina ar savu līgavu – Renāti. Valērija saņem zvanu – ir atradusies viņas rokassomiņa, kura sen tika nozagta uz ielas. Vai tajā būs visiem tik svarīgais un zīmīgais, nelaimes nesošais Zīles tēva gredzens? Bet Oskars par Lorensa atbrīvošanu Makaram beidzot atdod atlikušo summu... un tikko brīvību atguvušais Zīles draugs apciemo nogalinātās sievas kapu, pie kura dod zvērestu – atriebties slepkavām.

 • 06:50

  Nemīlētie 2 (Nemīlētie 2)

  Nemīlētie 2 (Nemīlētie 2)

  Nemīlētie 2

  Valērija atgūst nozagto somiņu un nespēj tam noticēt – tajā viņa atrod gredzenu, no kura nepaguva atbrīvoties un kas ir viņas vīra Makara nozieguma pierādījums. Lorenss no Zīles uzzina, ka pēc viņa un Makara vienošanās, Lorensam vismaz uz gadu ir jāpamet Latvija, citādi viņam draud nokļūšana cietumā, bet Lūgers nejauši ierauga Makaru, sāk viņu izsekot, un... bingo! Makars dodas uz prokurores Renātes mājām! Kā Armands, uzzinājis, ka Makars un Renāte ir mīļākie, rīkosies tālāk,? Vai viņš atklās patiesību Oskaram, kurš gatavojas precēt skaisto prokurori? Draugi pavada Lorensu, kurš uz ilgu laiku dodas uz Maskavu, bet Valērija saņem zvanu, kas skar viņas vīru Sigurdu. Par kādu šausmīga notikuma aculiecinieci taps Valērija un kādu svarīgu uzdevumu no sava bosa saņems apsargs Arnis?

 • 07:30

  Nemīlētie 2 (Nemīlētie 2)

  Nemīlētie 2 (Nemīlētie 2)

  Nemīlētie 2

  Ievu atkal pārņem greizsirdības lēkme, viņa metas virsū Artūram un paziņo, ka viņš var palikt kopā ar Leldi, tikai tādā gadījumā nekad vairs neredzēs savu meitu Mildu. Arnis kārto svarīgo, bet riskanto uzdevumu, ko viņam uzticējis boss. Vai Makars būs apmierināts ar sava darbinieka paveikto? Lūgers izstāsta Zīlem par visu, ko redzējis Oskara saderinātās Renātes mājās, bet Oskars vēlas visu pats izdzirdēt no mīļotās lūpām. Bet Valērija, kura ir smagi ievainota un guļ slimnīcā, meklē iespēju, kā satikt un parunāties ar Oskaru Zīli.

 • 08:00

  Kobra 23 (Kobra 23)

  Kobra 23 (Kobra 23)

  Kobra 23

  11.sērija Semīra meitas Danas palīdzību lūdz sena draudzene Elena, kura ar draugiem nonākusi nepatikšanās. Viņa nepaspēj izstāstīt, kas par nepatikšanām, kad tiek notriekta. Dana dodas vainīgajai automašīnai pa pēdām un gandrīz tiek nogalināta. Drīz vien uzbrukumi citiem arī pārējiem Danas draugiem, kuriem ir īpatnēja aizraušanās – viņi ir adrenalīna meklētāji.

 • 09:00

  Krietnie zagļi 3 (Krietnie zagļi 3)

  Krietnie zagļi 3 (Krietnie zagļi 3)

  Krietnie zagļi 3

  4. sērija Afrikāņu žurnāliste Džeina Akinjemi uz ielas par mata tiesu izvairās no atentāta. Džeina pašlaik izmeklē kādas Āfrikas valsts prezidenta brāļa netīros darījumus, un viņai nav šaubu, kurš vainīgs pie uzbrukuma. Jaunā žurnāliste vēršas pēc palīdzības pie “Krietno zagļu” komandas, jo viņai ir aizdomas, ka CIP un citas institūcijas šo lietu vēlas noslēpt.

 • 10:00

  Ofiss 7 (Ofiss 7)

  Ofiss 7 (Ofiss 7)

  Ofiss 7

  8. sērija – „Viewing Party” Cerībā, ka Geibs un Maikls varētu kļūt mazliet draudzīgāki, Erina noorganizē kolēģiem kopīgu vakaru. Endija greizsirdība par Erinas un Geiba attiecībām tikai pieņemas spēkā.

 • 10:30

  Ofiss 7 (Ofiss 7)

  Ofiss 7 (Ofiss 7)

  Ofiss 7

  9. sērija – „WUPHF.com” Maikls palīdz Raienam iegūt papildu līdzekļus viņa projektam. Dvaits biroja stāvvietā organizē Pateicības dienas svinības. Džims uzzina negaidītus jaunumus.

 • 11:00

  Noliktavu kari 6 (Noliktavu kari 6)

  Noliktavu kari 6 (Noliktavu kari 6)

  Noliktavu kari 6

  Kalifornijā, ASV ir tāds likums – ja par mantu glabātuvi netiek maksāts trīs mēnešus, noliktavas īpašnieks tā saturu drīkst izpārdot izsolē. Viss saturs tiek pārdots kā viena vienība un atļauta ir izsole tikai skaidrā naudā. Šovs seko vairākiem šādu izsoļu dalībniekiem, kur ar to nodarbojas profesionāli. Pirms katras izsoles tiek atvērta mantu glabātuve, un potenciālie pircēji piecas minūtes var aplūkot to saturu, taču viņi nedrīkst iet iekšā, lai apskatītos tuvāk, vai glabātuvē esošajās mantās ir kas vērtīgs. Kad izsole ir galā, uzvarētājs izpēta, ko tieši ir iegādājies un ar ekspertu palīdzību nosaka katras lietas vērtību, lai saprastu – šis pirkums ir nesis peļņu vai zaudējumus un cik lielus.

 • 11:40

  Dzīve Aļaskas spelgonī. Jauna ēra 3 (Dzīve Aļaskas spelgonī. Jauna ēra 3)

  Dzīve Aļaskas spelgonī. Jauna ēra 3 (Dzīve Aļaskas spelgonī. Jauna ēra 3)

  Vai spēj iztēloties, kāda ir Aļaskā dzīvojošo ikdiena? Šis lielākais un reizē vismazāk apdzīvotais štats ASV ir mājvieta drosmīgiem, sīkstiem ļaudīm, kuru ikdienu nosaka dabas mātes labvēlība. Dokumentālās sērijas piedāvā iepazīt jauno Aļaskas iedzīvotāju paaudzi, kas spēlē pēc saviem noteikumiem, iestājas pret iesīkstējušiem uzskatiem un uz savas ādas izbauda arktiskā klimata priekšrocības un izaicinājumus.

 • 12:40

  Automaģistrāles patruļa 18 (Automaģistrāles patruļa 18)

  Automaģistrāles patruļa 18 (Automaģistrāles patruļa 18)

  Dokumentāls raidījums, kas iemūžina izaicinājumus, ar kuriem ik dienu sastopas Jaunzēlandes policisti, kuri dežurē uz vienas no salas noslogotākajām automaģistrālēm, tvarstot likumpārkāpējus.

 • 13:10

  Automaģistrāles patruļa 18 (Automaģistrāles patruļa 18)

  Automaģistrāles patruļa 18 (Automaģistrāles patruļa 18)

  Dokumentāls raidījums, kas iemūžina izaicinājumus, ar kuriem ik dienu sastopas Jaunzēlandes policisti, kuri dežurē uz vienas no salas noslogotākajām automaģistrālēm, tvarstot likumpārkāpējus.

 • 13:40

  Lauku sēta (Lauku sēta)

  Lauku sēta (Lauku sēta)

  Lauku sēta

  Šovs Lauku sēta norisinās Beverīnas novadā – Rozītēs. Tur saimnieko atraktīva, strādīga un pēc kārtīgiem strādniekiem izslāpusi saimniece Valentīna Roziņa. Saimniece ir sieviete ar krampi, kura zina, kādam ir jābūt īstam darba darītājam, un ierādīs sliņķiem īsto vietu! Šī saimniece mēli aiz zobiem netur un pateiks, ja izdarītais darbs nebūs kvalitatīvs. Valentīnas pārvaldītajā saimniecībā dzīvo ap simts govis, kā arī teļi, cūkas un vistas. Skaidrs ir viens – te būs ko darīt! Dalībniekus sagaida kārtīgs lauku režīms – lai arī gulēt gājuši pavēlu, dalībnieki dabūs celties ļoti agri, jo vasara ir laiks kad jāpaspēj izdarīt maksimums. Lauku sētas dalībnieku viens no lielākajiem izaicinājumiem būs tieši celšanās agrajos rītos, lai dotos uz kūti. Tajā būs jātīra mēsli, jāslauc govis, jābaro lopiņi – šķiet, kas tad tur tāds? Taču ne katram tas ir pa spēkam! Protams, te neizpaliks arī menģēšanās dalībnieku starpā – kašķi, strīdi, aprunāšana. Tā teikt – latvietis latvietim gardākais ēdiens. Runājot par ēdienu – būt nedēļas pavāra godā – tas būs izaicinājums katram Lauku sētas dalībniekam. Olu uzcept jau māk kurš katrs, bet desmit olas vienlaicīgi???

 • 15:00

  Kobra 23 (Kobra 23)

  Kobra 23 (Kobra 23)

  Kobra 23

  12.sērija Bojā gājis Paula kolēģis un draugs Markuss, kurš pēdējās policijas operācijas laikā izglāba Paulam dzīvību. Markuss ir miris no slepkavas rokas, un Pauls nedomā apstāties, kamēr nebūs vainīgos atradis. Viņš apmeklē Markusa tuvākos – viņu kopā ar vēl diviem puikām savā laikā adoptēja bagāta ģimene. Puiku mamma agri nomira no vēža, un tēvs viņus uzaudzinājis viens. Drīz vien izmeklēšanas pēdas noved pie viena no brāļiem – vai viņš varētu būt iesaistīts?

 • 16:00

  Bibliotekāri 3 (Bibliotekāri 3)

  Bibliotekāri 3 (Bibliotekāri 3)

  Bibliotekāri 3

  9. sērija Stouns dodas uz teiksmām apvīto Šangrilas pilsētu, lai trenētos pie Pērtiķu karaļa. Pilsētai uzbrūk Stērlings Lems un nolaupa Pērtiķa zizli. Ecekiēls un Kasandra nomaskējušies ieved pilsētā arī pārējo komandu, bet viņus aiztur Pērtiķis, kurš ir Lema varā. Bēgot no viņa dārgumu zāles, Flinns un Stouns atrod Šarlīnu, kura grib atteikties no nemirstības.

 • 17:00

  Simpsoni (Simpsoni)

  Simpsoni (Simpsoni)

  Simpsoni

  Laikam nav viegli atrast kādu, kurš nebūtu ko dzirdējis par Simpsonu ģimenīti. Un, ja tomēr kāds nezinātājs atrodas, tad tas jāaicina pieslēgties TV3 un jāļauj iepazīt šo savādo, savdabīgo un neprātīgo ģimenīti. Pēc iepazīšanās vienaldzīgo nav un nebūs! Simpsonu veidotāji skatītājiem piedāvās sekot jau 19.sezonai – patiesi iespaidīgs skaits. Tas nebūtu iespējams bez Simpsonu fanu tūkstošiem visā pasaulē, kuri ar nepacietību gaida, ko jaunu šī ģimenīte stāstīs. Uzziniet arī Jūs, kas šobrīd notiek Simpsonu māja!

 • 17:30

  Simpsoni (Simpsoni)

  Simpsoni (Simpsoni)

  Simpsoni

  Laikam nav viegli atrast kādu, kurš nebūtu ko dzirdējis par Simpsonu ģimenīti. Un, ja tomēr kāds nezinātājs atrodas, tad tas jāaicina pieslēgties TV3 un jāļauj iepazīt šo savādo, savdabīgo un neprātīgo ģimenīti. Pēc iepazīšanās vienaldzīgo nav un nebūs! Simpsonu veidotāji skatītājiem piedāvās sekot jau 19.sezonai – patiesi iespaidīgs skaits. Tas nebūtu iespējams bez Simpsonu fanu tūkstošiem visā pasaulē, kuri ar nepacietību gaida, ko jaunu šī ģimenīte stāstīs. Uzziniet arī Jūs, kas šobrīd notiek Simpsonu māja!

 • 18:00

  Simpsoni (Simpsoni)

  Simpsoni (Simpsoni)

  Simpsoni

  Laikam nav viegli atrast kādu, kurš nebūtu ko dzirdējis par Simpsonu ģimenīti. Un, ja tomēr kāds nezinātājs atrodas, tad tas jāaicina pieslēgties TV3 un jāļauj iepazīt šo savādo, savdabīgo un neprātīgo ģimenīti. Pēc iepazīšanās vienaldzīgo nav un nebūs! Simpsonu veidotāji skatītājiem piedāvās sekot jau 19.sezonai – patiesi iespaidīgs skaits. Tas nebūtu iespējams bez Simpsonu fanu tūkstošiem visā pasaulē, kuri ar nepacietību gaida, ko jaunu šī ģimenīte stāstīs. Uzziniet arī Jūs, kas šobrīd notiek Simpsonu māja!

 • 18:20

  Baltijas hokeja čempionāts 2022/23. Finālsērijas 2.spēle. HK Zemgale/LLU - Mogo/LSPA. Finālsērijas 2.spēle. Mogo/LSPA – HK Zemgale/LLU (Baltijas hokeja čempionāts 2022/23. Finālsērijas 2.spēle. HK Zemgale/LLU - Mogo/LSPA. Finālsērijas 2.spēle. Mogo/LSPA – HK Zemgale/LLU)

  Baltijas hokeja čempionāts 2022/23. Finālsērijas 2.spēle. HK Zemgale/LLU - Mogo/LSPA. Finālsērijas 2.spēle. Mogo/LSPA – HK Zemgale/LLU (Baltijas hokeja čempionāts 2022/23. Finālsērijas 2.spēle. HK Zemgale/LLU - Mogo/LSPA. Finālsērijas 2.spēle. Mogo/LSPA – HK Zemgale/LLU)

 • 21:00

  Dzīve Aļaskas spelgonī. Jauna ēra 3 (Dzīve Aļaskas spelgonī. Jauna ēra 3)

  Dzīve Aļaskas spelgonī. Jauna ēra 3 (Dzīve Aļaskas spelgonī. Jauna ēra 3)

  Vai spēj iztēloties, kāda ir Aļaskā dzīvojošo ikdiena? Šis lielākais un reizē vismazāk apdzīvotais štats ASV ir mājvieta drosmīgiem, sīkstiem ļaudīm, kuru ikdienu nosaka dabas mātes labvēlība. Dokumentālās sērijas piedāvā iepazīt jauno Aļaskas iedzīvotāju paaudzi, kas spēlē pēc saviem noteikumiem, iestājas pret iesīkstējušiem uzskatiem un uz savas ādas izbauda arktiskā klimata priekšrocības un izaicinājumus.

 • 22:00

  Montijs Paitons un dzīves jēga (Montijs Paitons un dzīves jēga)

  Montijs Paitons un dzīves jēga (Montijs Paitons un dzīves jēga)

  Montijs Paitons un dzīves jēga

  Cilvēka sūtības un dzīves jēgas meklējumi septiņās komēdijskeču sērijās. Pirms sākas īstie dzīves jēgas meklējumi, nežēlīgu vadītāju nomāktie apdrošināšanas kompānijas ierēdņi sarīko dumpi un piesaka karu starptautiskiem augsta līmeņa finanšu uzņēmumiem. Tam seko dažādi ar krietnu ironijas devu aplūkoti dzīves notikumi – dzimšana, pieaugšana, karš, pusmūžs, orgānu transplantēšana, vecums un nāve.

 • 00:10

  Labie zēni (Labie zēni)

  Labie zēni (Labie zēni)

  Labie zēni

  Saņēmis uzaicinājumu uz klasesbiedra rīkoto ballīti, Makss ir panikā – kā var iet uz ballīti, ja neproti bučoties? Kopā ar labākajiem draugiem Toru un Lūkasu viņš nolemj likt lietā tēva dronu, lai izspiegotu pārīti, kuri maigojas turpat kaimiņu pagalmā. Viens slikts lēmums aizrauj līdzi virkni neticamāko pārpratumu, kuros iesaistītas nejauši nočieptas narkotikas, mēģinājums apzagt veikalu un bēgšana no policistiem.