Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Go3 Film HD

Ja vēlies apsēsties un vienā mierā izbaudīt tiešām izcilu filmu, tad šis kanāls ir domāts tieši Tev. Noskaties jaunāko no tā, ko radījuši Holivudas režisori un oskarotie aktieri. Uz karstām pēdām – viss, ko apspriež pasaules filmu industrija – Tavā televizorā. Filmu kanāls, kas piedāvā jaunāko un populārāko taisnā ceļā no Holivudas. Tu varēsi justies kā kinoteātrī, neizejot no mājas!

 • 22:00

  A SERIOUS MAN (A SERIOUS MAN)

  A SERIOUS MAN (A SERIOUS MAN)

  A SERIOUS MAN

  Divas Oskara balvas nominācijas – kā labākajai filmai un par labāko scenāriju. 1967. gads. Lerijs Gopniks, profesors ebreju koledžā, allaž centies būt nopietns, kārtīgs un likumpaklausīgs cilvēks. Taču nu vai visas iespējamās nelaimes nobrūk pār viņu – sieva paziņo, ka vēloties šķiršanos, juristu piesūtītie rēķini ir grandiozi, darbā saņemtas anonīmas apmelojošas vēstules, meita paslepus zog no viņa maka, krājot naudu deguna plastiskajai operācijai, dēls, izskatās, netiks galā ar iesvētīšanas ceremonijas pārbaudījumu... Tā visa Lerijam ir par daudz. Viņš izmisis meklē palīdzību, bet itin visur tiek atraidīts – psihoterapeits tikai atkārto, ka viss būs kārtībā (kaut pats taču aizvīlis projām Lerija sievu!), rabīns neuzskata par vajadzīgu Leriju pat uzklausīt!

 • 23:50

  Отчаянные аферистки (Отчаянные аферистки)

  Отчаянные аферистки (Отчаянные аферистки)

  Отчаянные аферистки

  Garlaikota un izmisusi priekšpilsētas mājsaimniece kopā ar savu labāko draudzeni izveido nelikumīgu pārtikas atlaižu kuponu shēmu, ar kuru korporācijām izkrāpj miljoniem dolāru un nodrošina izdevīgus darījumus kuponu kārotājiem. Viņām pa pēdām dzenas neparasts duets – nelaimīgs zaudējumu novēršanas ierēdnis un apņēmīgs pasta inspektors –, abi apņēmušies pielikt punktu noziedzīgajai afērai.

 • 01:10

  Ты водишь! (Ты водишь!)

  Ты водишь! (Ты водишь!)

  Ты водишь!

  Pieci draugi jau kopš pirmās klases vienu mēnesi gadā aizmirst par visu uz pasaules un cenšas pārspēt viens otru veiklībā, spēlējot sunīšus. Viņi ir gatavi uz visu – riskēt ar veselību, darbu un attiecībām, lai tikai varētu piesist otram pie pleca un uzsaukt: "Tu ķer!" Šogad spēle iekrīt laikā, kad precas vienīgais spēlētājs, kurš vēl nekad nav noķerts. Varētu domāt, ka nu viņš ir viegls mērķis? Bet viņš zina, ka draugi ieradīsies...

 • 02:50

  После прочтения сжечь (После прочтения сжечь)

  После прочтения сжечь (После прочтения сжечь)

  После прочтения сжечь

  CIP aģents pēc atlaišanas no darba raksta memuārus. Viņa sieva, kura ierosinājusi laulības šķiršanu, slepus iekopējusi diskā pierakstus un iedevusi advokātei, lai viņa atrastu ko kompromitējošu. Taču advokāte nejauši atstāj disku sporta zāles sieviešu ģērbtuvē, kur darbinieki to atrod. Pieņemot, ka disks satur ārkārtīgi slepenu informāciju, viņi nolemj informāciju pārdot.

 • 04:30

  Проклятие плачущей (Проклятие плачущей)

  Проклятие плачущей (Проклятие плачущей)

  Проклятие плачущей

  La Llorona. Raudošā sieviete. Šausmas iedvesošs rēgs. Viņas vārda pieminēšana vien ir sējusi bailes paaudžu paaudzēs. Savulaik viņa greizsirdības niknumā noslīcināja upē savus bērnus, bet, kad attapās, ko izdarījusi, noslīcinājās arī pati. Tas, kurš naktī dzird viņas raudas, ir nolemts. Raudošā sieviete uzglūn tumsas aizsegā un zog bērnus, izmisīgi cerot, ka tie aizstās viņējos.

 • 06:00

  Искусство обмана (Искусство обмана)

  Искусство обмана (Искусство обмана)

  Искусство обмана

  Aivans ir veikls zaglis, kas zog mākslas priekšmetus no bagātnieku mājām Losandželosā. Lai gan rūpals iet no rokas, viņš tomēr ir nolēmis mest mieru. Kādudien viņš satiek Alīsi – jauniņu aktrisi, kas iestigusi pamatīgos parādos. Abi nolemj apvienot spēkus, lai tiktu pie lielā ķēriena, kas viņiem ļautu atrisināt visas problēmas.

 • 07:40

  Hatred (Hatred)

  Hatred (Hatred)

  Hatred

  Neraugoties uz mīlestību pret ukraiņu zēnu no sava ciema, poļu meitenei jāprecas ar bagātu atraitni. Drīz sākas Otrais pasaules karš un izceļas etniskas nesaskaņas, bet Zosjai jāizdzīvo karā un brūkošās pasaules haosā.

 • 10:10

  Шагни вперед (Шагни вперед)

  Шагни вперед (Шагни вперед)

  Шагни вперед

  Elīza, daudzsološa balerīna, gūst traumu izrādes laikā 26 gadu vecumā. Kaut gan viņai apgalvo, ka dejot vairs nevarēs, viņa meklē veidus, kā turpināt ceļu laikmetīgajā dejā.

 • 12:20

  Крутые яйца (Крутые яйца)

  Крутые яйца (Крутые яйца)

  Крутые яйца

  Toto kopā ar draugiem dodas glābt savus bērnus, kuri vēl nav izšķīlušies, jo to olas aizvestas uz gardēžu pasākumu Āfrikā!

 • 14:00

  Бука. Моё любимое чудище (Бука. Моё любимое чудище)

  Бука. Моё любимое чудище (Бука. Моё любимое чудище)

  Бука. Моё любимое чудище

  Cara meita Varvara slepeni iemīlējusies princī Edvardā. Kad netīkamais pasta ierēdnis pieprasa Varvaras tēvam izprecināt meitu viņam, Varvara bēg un nokļūst pie jauka monstra, vārdā Bugijs. Viņš dara visu, lai palīdzētu Varvarai izglābt karaļvalsti.

 • 15:40

  Король (Король)

  Король (Король)

  Король

  Ko jūs darītu, ja jūsu istabā pēkšņi uzrastos lauvas mazulis? Inesei un Aleksam ir jārisina šāda problēma, jo lidostā no transportēšanas izbēdzis lauvēns atrod slēptuvi tieši māsas un brāļa mājās.

 • 17:30

  Довод (Довод)

  Довод (Довод)

  Довод

  Bruņojies ar vienu vārdu – Tenet –, filmas galvenais varonis dodas cīņā, lai novērstu Trešo pasaules karu. Viņa misija ved cauri krēslainajiem starptautiskās spiegošanas koridoriem, un atklājas, ka tā pārkāpj esošā laika rāmjus. Tā nav ceļošana laikā. Tā ir inversija.

 • 20:00

  Холодный расчет (Холодный расчет)

  Холодный расчет (Холодный расчет)

  Холодный расчет

  Režisoram Polam Šreideram raksturīgajā kinematogrāfiskajā intensitātē tiek stāstīts atriebes stāsts par bijušo militāro nopratinātāju, kurš kļuvis par pagātnes rēgu vajātu kāršu spēlmani.