Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Viasat Kino

Kanāls piedāvā visā pasaulē labi zināmas un kino festivālos godalgotas filmas jebkurai gaumei – sākot no komēdijām un elpu aizraujošiem trilleriem, beidzot ar piedzīvojumiem un fantastiku. Kanāls, kādam mājās vienkārši ir jābūt, ja vēlies orientēties kino pasaulē. Filmas, kas patiešām izklaidē!

 • 00:55

  Rudens leģendas (Rudens leģendas)

  Rudens leģendas (Rudens leģendas)

  Rudens leģendas

  Episks stāsts par trim brāļiem un viņu tēvu, kas 20. gadsimta sākumā dzīvo kādā mežonīgā, nomaļā Amerikas apvidū. Uzaudzināti nošķirtībā no sabiedrības, brāļi ir saistīti neticami ciešām, šķietami nesaraujamām saiknēm. Taču viss mainās, kad jaunākais dēls, atgriežoties no mācībām koledžā, sev līdzi atved līgavu Suzannu. Abi vecākie brāļi iemīlas jaunajā, skaistajā sievietē, un arī viņa nespēj palikt vienaldzīga... Viss kļūst vēl ļaunāk, kad visi trīs brāļi nolemj doties uz Eiropu un piedalīties Pirmajā pasaules karā, lai gan tēvs viņiem to ir stingri aizliedzis

 • 03:00

  Dzelonis (Dzelonis)

  Dzelonis (Dzelonis)

  Dzelonis

  Roberts Redfords tēlo Lielās Depresijas laikā dzīvojošu blēdi Džoniju Hukeru, kura draugu un skolotāju Luteru Kolmanu noslepkavojis spēlmanis un reketieris Doils Lonegans. Viņš vēršas pēc palīdzības pie "visu laiku dižākā blēža" Henrija Gordofa (Pols Ņūmens), kurš attopas no dzēruma un sasparojas mērķa sasniegšanai. Hukers ar Gordofu kopīgiem spēkiem sapulcina iespaidīgu blēžu pulciņu, kas visi nicina Loneganu un vēlas atriebt Luteru

 • 07:30

  Atnācēji (Atnācēji)

  Atnācēji (Atnācēji)

  Atnācēji

  Uz Zemes nolaidušies mistiski kosmosa kuģi. Daudzu valstu valdības izveido elitāras komandas, kuru uzdevums ir noskaidrot atnācēju vizītes mērķi. ASV ekspertu grupu vada valodniece un komunikācijas speciāliste Luisa Benksa. Notikumi attīstās strauji, cilvēce pēkšņi ir uz globāla kara robežas. Luisai nāksies darīt visu, ko vien spēj, lai novērstu katastrofu un atbildētu uz galveno jautājumu: kāpēc viņi ir ieradušies?

 • 09:20

  Karatē puika (Karatē puika)

  Karatē puika (Karatē puika)

  Karatē puika

  Veiksmīga 1984. gada tāda paša nosaukuma filmas jaunā ekranizācija ar Džeidenu Smitu, Vila Smita dēlu, galvenajā lomā. Kāds zēns kopā ar māti pārceļas uz dzīvi Ķīnā un apgūst kung-fu noslēpumus.

 • 11:40

  Maska (Maska)

  Maska (Maska)

  Maska

  Bankas darbinieks Stenlijs Ipkiss kļūst par traku supervaroni, uzvelkot maģisku masku. Galvenajās lomās Džims Kerijs un Kamerona Diaza.

 • 13:15

  Uz nažiem (Uz nažiem)

  Uz nažiem (Uz nažiem)

  Uz nažiem

  Slavens detektīvromānu autors atrasts miris pēc savas 85. dzimšanas dienas. Ģimene to uzskata par pašnāvību, taču ierodas slepenpolicists, kuru kāds ir noalgojis, lai izmeklētu rakstnieka slepkavību.

 • 15:25

  Imitācijas spēle (Imitācijas spēle)

  Imitācijas spēle (Imitācijas spēle)

  Imitācijas spēle

  1952. gada ziemā britu likumsargi ieradās matemātiķa, kriptogrāfa un kara varoņa Alana Tjūringa (Benedikts Kamberbačs) mājā, lai izmeklētu zādzību. Tomēr aiz restēm nonāk pats Tjūrings, jo viņu apsūdz "atbaidošā piedauzībā. Šīs apsūdzības dēļ viņu var notiesāt par noziedzīgu homoseksualitāti. Taču varas pārstāvji nezināja, ka apvaino nodarījumā mūsdienu skaitļošanas pionieri, kurš reiz vadīja zinātnieku, valodnieku, šaha čempionu un spiegu grupu. Tjūringu uzskata par cilvēku, kurš Otrā pasaules kara laikā atšifrējis Vācijas izmantotās iekārtas "Enigma" šķietami neuzlaužamo kodu

 • 17:15

  Brīnums (Brīnums)

  Brīnums (Brīnums)

  Brīnums

  Stāsts par neparasto puisēnu Augustu Pulmani, kuram jāsāk mācīties piektajā klasē. Līdz šim viņš skolā nav gājis, tomēr ir pārcietis 27 operācijas, pirms sāka pastāvīgi elpot un runāt.

 • 19:05

  Dzelzs magnolijas (Dzelzs magnolijas)

  Dzelzs magnolijas (Dzelzs magnolijas)

  Dzelzs magnolijas

  Vairākas sievietes no nelielas Luiziānas pilsētiņas jau ilgus gadus ir draudzenes. Viņas ir pieradušas dalīties savos priekos un bēdās, pārdzīvojumos un cerībās.

 • 21:00

  Visi deviņi jardi (Visi deviņi jardi)

  Visi deviņi jardi (Visi deviņi jardi)

  Visi deviņi jardi

  Nikolass "Ozs" Ozeranskis (Metjū Perijs) ir jauks zobārsts, kurš dzīvo Monreālas priekšpilsētā Kanādā. Viņa jaunais kaimiņš Džimijs Tudeski (Brūss Viliss) ir slepkava, kurš slēpjas no kādas Čikāgas noziedznieku ģimenes. Neraugoties uz viņu atšķirībām, Ozam un Džimijam ir kaut kas kopīgs: viņus abus mēģina nogalināt. Džimijam izvairīties no pāris algotām slepkavām ir bērnu spēle, bet Ozam tā ir pilnīgi jauna spēle. Lai paliktu dzīvi, viņiem jāturas kopā – Džimijam ar viņa viltīgo un aukstasinīgo precizitāti un Ozam ar viņa zobārsta instrumentiem.

 • 22:35

  Sieviete melnā (Sieviete melnā)

  Sieviete melnā (Sieviete melnā)

  Sieviete melnā

  Londonas jurists Artūrs Kings joprojām apraud savu mīļoto Stellu, kura nomira pirms četriem gadiem, laižot pasaulē abu dēlu Džozefu. Šis dvēseles stāvoklis ietekmē jaunā vīrieša darbu. Priekšnieks dod viņam pēdējo iespēju un nosūta uz attālo Krifingifordas ciemu, pārbaudīt nesen mūžībā aizgājušā Īlmāršas muižas īpašnieka Dreblova kunga dokumentus. Kad Artūrs ierodas ciemā, tur sastaptais advokāts Džeroms iesaka viņam doties projām. Tomēr Artūrs dodas uz vientuļo muižu un drīz vien atklāj, ka tur mīt atriebties kāras un melnā tērptas sievietes rēgs

 • 00:10

  Vampīru akadēmija (Vampīru akadēmija)

  Vampīru akadēmija (Vampīru akadēmija)

  Vampīru akadēmija

  Vampīru akadēmijā mācās divu klanu bērni: no Moroi klana, kurš tiecas pēc miera un dzer brīvprātīgo donoru un kaujas dampīru asinis. Dampīri aizsargā Moroijus no Strigoi klana, kuru pārstāv nežēlīgi asinssūcēji, kas pārkāpj visus noteikumus un likumus. Divi dampīri atgriež akadēmijā aizbēgušo Moroi princesi Lisu cerībā, ka pieskatīta viņa būs drošībā. Taču arī šeit uzticamajai draudzenei dampīram Rozei vienmēr jābūt modrai

 • 06:00

  Smurfi: Zudušais ciemats (Smurfi: Zudušais ciemats)

  Smurfi: Zudušais ciemats (Smurfi: Zudušais ciemats)

  Smurfi: Zudušais ciemats

  Jauns iemīļoto zilo cilvēciņu – Smurfu – piedzīvojums! Smurfete un viņas draugi dodas meklēt zudušo ciematu, bet tas ir jāatrod, pirms to izdara viltīgais ļaundaris!