Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Viasat Kino Action

Patīk nervus kutinoši skati, Terminatora un Džeimsa Bonda stila piedzīvojumi? Bet lūdzu - tiekamies kanālā Viasat Kino Action! Spriedze, pakaļdzīšanās, šaušana un ālēšanās – tas viss naudas, slavas, varas un skaistu sieviešu vārdā. Beidzot visas spriedzes filmas vienuviet – skaties un sajūti, kā dzīslās sāk pulsēt adrenalīns!

 • 12:00

  16 kvartāli (16 kvartāli)

  16 kvartāli (16 kvartāli)

  16 kvartāli

  Izmeklētājam uzbrūk bariņš korumpētu policistu, kuru mērķis ir liegt viņam pārvest pļāpīgu liecinieku no policijas iecirkņa uz tiesas namu...

 • 13:40

  Quake (Quake)

  Quake (Quake)

  Quake

  Slavens ģeologs atkal nonāk dabas katastrofas epicentrā. Šoreiz tas ir milzīgs tektonisks lūzums, kas apdraud kādas Norvēģijas pilsētiņas iedzīvotāju dzīvību.

 • 15:30

  Kaujaslauks — Zeme (Kaujaslauks — Zeme)

  Kaujaslauks — Zeme (Kaujaslauks — Zeme)

  Kaujaslauks — Zeme

  3000. gads. Uz Zemes valda cietsirdīga citplanētiešu rase, kura ir iznīcinājusi vai paverdzinājusi lielāko daļu cilvēces. Tomēr kāda cilvēku grupa sagrābj viņu ieročus un uzsāk sacelšanos.

 • 17:20

  Zaļais sirsenis (Zaļais sirsenis)

  Zaļais sirsenis (Zaļais sirsenis)

  Zaļais sirsenis

  Komēdija — spriedzes filma par supervaroņiem. Režisors — oskarotais Mišels Gondrī. Galvenajā lomā Sets Rogens, kas arī ir filmas scenārija līdzautors un producents. Lomās arī Kamerona Diaza.

 • 19:20

  Laipni lūdzam džungļos (Laipni lūdzam džungļos)

  Laipni lūdzam džungļos (Laipni lūdzam džungļos)

  Laipni lūdzam džungļos

  Šajā asa sižeta piedzīvojumu filmā galvenajā lomā Beku atveido Dveins Džonsons. Beks darbojas kā "atgūšanas speciālists", kuru viņa boss nosūta uz Amazones džungļiem atrast tā pazudušo dēlu.

 • 21:00

  Noziedznieks (Noziedznieks)

  Noziedznieks (Noziedznieks)

  Noziedznieks

  Tikai viens cilvēks zināja, kā apturēt milzīgu teroristu uzbrukumu. Bet tagad viņš ir miris. Vienīgā iespēja uzzināt to, ko zināja viņš, ir "pārstādīt" viņa atmiņas cita cilvēka smadzenēs.

 • 22:50

  Soģis (Soģis)

  Soģis (Soģis)

  Soģis

  Īpašajam aģentam Frenkam Kāslam bija lieliska dzīve – aizraujošs, piedzīvojumiem bagāts darbs un mīloša ģimene. Bet vienā dienā viņš to visu pazaudēja – gangsteri, kuriem turklāt palīdzēja paša Frenka kolēģi, nogalināja viņa ģimeni. Todien Frenks piedzima no jauna. Tagad viņš pazīst tikai vienu vārdu – atriebība – , tagad viņš viens pats ir tiesnesis, zvērinātais un bende. Frenks neapstāsies, pirms nebūs iznīcinājis ikvienu, kurš ir vainīgs

 • 01:00

  Atslēga (Atslēga)

  Atslēga (Atslēga)

  Atslēga

  Kāda sieviete nolīgst medmāsu Karolīnu aprūpēt savu sirgstošo vīru viņu mājās – nomācošā un gandrīz pussabrukušā gotiskā stila savrupmājā Luiziānas upes deltā. Laulātā pāra dīvainā un noslēgtā dzīves veida ieintriģēta, Karolīna pamazām sāk iepazīt veco namu. Liekot lietā saimnieces iedoto atslēgu, ar kuru var atslēgt visas nama durvis, viņa bēniņos atklāj kādu istabu, kas slēpj šausminošu noslēpumu

 • 02:40

  Caur sniegiem (Caur sniegiem)

  Caur sniegiem (Caur sniegiem)

  Caur sniegiem

  Tuvā nākotnē. Cilvēce ir gājusi bojā jaunā ledus laikmeta dēļ. Izdzīvojuši tikai daži simti vilcienā, kas bez apstājas traucas pa sliedēm cauri sniegiem.

 • 04:45

  Izdzīvojušais (Izdzīvojušais)

  Izdzīvojušais (Izdzīvojušais)

  Izdzīvojušais

  ASV Valsts departamenta darbiniece dodas komandējumā uz Londonu, lai novērstu teroristu iekļūšanu valstī, bet viss notiek ne tā, kā bija ieplānots.

 • 06:45

  Endera spēle (Endera spēle)

  Endera spēle (Endera spēle)

  Endera spēle

  Jauno Enderu Viginsu iesauc starptautiskajā armijā vadīt cīņu ar naidīgu citplanētiešu rasi, kas iepriekšējā uzbrukuma laikā iznīcinājusi cilvēci.

 • 08:35

  Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. (Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T.)

  Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. (Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T.)

  Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T.

  Džims Strīts ir augstākās klases policists. Taču kādas operācijas laikā viņa pārinieks pieļauj kļūdu un tiek atlaists. Savukārt Džimu pazemina amatā. Visu atlikušo mūžu viņš nolemts darbam vienības ieroču glabātuvē. Viss mainās, kad seržants Harelsons sāk vākt jaunu komandu. Džimam atkal izsniedz formu un ieroci, un viņš pierāda, ka ir labākais no labākajiem. Kādu dienu tiek aizturēts starptautiski bīstams noziedznieks. Viss rit gludi līdz brīdim, kamēr noziedznieks TV kamerās izkliedz paziņojumu, ka samaksās 100 miljonus dolāru tam, kurš palīdzēs viņam izbēgt. Naudas tīkotāju ir daudz. Liela daļa gan ir diletanti, tomēr vienam tiešām izdodas nolaupīt noziedznieku – nevienam citam kā Džima bijušajam kolēģim. S.W.A.T. vienības likteni izšķirs tas, vai izdosies sagūstīt izbēgušo

 • 00:50

  Foršie džeki (Foršie džeki)

  Foršie džeki (Foršie džeki)

  Foršie džeki

  Громила-наёмник и субтильный частный сыщик – они такие разные, но им придётся потерпеть друг друга, чтобы раскрыть настоящее преступление века!.. и не погибнуть в процессе.

 • 10:30

  Gāzi grīdā (Gāzi grīdā)

  Gāzi grīdā (Gāzi grīdā)

  Gāzi grīdā

  Divi brāļi avantūristi, kuri zog retus un dārgus auto, nonāk uz mafijas bosa āķa, kas draud izrēķināties un liek veikt vispārdrošāko operāciju visā brāļu "karjerā"...