Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Viasat Kino

Kanāls piedāvā visā pasaulē labi zināmas un kino festivālos godalgotas filmas jebkurai gaumei – sākot no komēdijām un elpu aizraujošiem trilleriem, beidzot ar piedzīvojumiem un fantastiku. Kanāls, kādam mājās vienkārši ir jābūt, ja vēlies orientēties kino pasaulē. Filmas, kas patiešām izklaidē!

 • 00:20

  Robots vārdā Čapijs (Robots vārdā Čapijs)

  Robots vārdā Čapijs (Robots vārdā Čapijs)

  Robots vārdā Čapijs

  Jaunais un talantīgais inženieris Deols Vilsons izgatavo unikālu robotu, kas spēj domāt un just, un pat nenojauš, kādas sekas būs viņa izgudrojumam.

 • 02:15

  Elizeja (Elizeja)

  Elizeja (Elizeja)

  Elizeja

  2154. gadā cilvēce dzīvo divās pasaulēs: nabagi uz Zemes, bet bagātie Elizejā. Makss dodas ceļojumā, kas var mainīt pastāvošo kārtību.

 • 04:00

  Kas notiek krēslā (Kas notiek krēslā)

  Kas notiek krēslā (Kas notiek krēslā)

  Kas notiek krēslā

  Trīs vampīru dzīves stāsts. Viņi tikai mēģina izdzīvot mūsdienu pasaulē, kur jāmaksā īre, apmeklētājus var neielaist naktsklubā, spīd nāvējoši spoža saule un ir daudz citu nepatikšanu.

 • 05:55

  Misija "Rieksti" (Misija "Rieksti")

  Misija "Rieksti" (Misija "Rieksti")

  Misija "Rieksti"

  Viltīgs vāverēns apvieno spēkus ar citiem grauzējiem, lai aplaupītu vietējo riekstu veikalu, nodrošinot sev pārtiku garajai ziemai.

 • 07:20

  Dzelonis (Dzelonis)

  Dzelonis (Dzelonis)

  Dzelonis

  Roberts Redfords tēlo Lielās Depresijas laikā dzīvojošu blēdi Džoniju Hukeru, kura draugu un skolotāju Luteru Kolmanu noslepkavojis spēlmanis un reketieris Doils Lonegans. Viņš vēršas pēc palīdzības pie "visu laiku dižākā blēža" Henrija Gordofa (Pols Ņūmens), kurš attopas no dzēruma un sasparojas mērķa sasniegšanai. Hukers ar Gordofu kopīgiem spēkiem sapulcina iespaidīgu blēžu pulciņu, kas visi nicina Loneganu un vēlas atriebt Luteru

 • 09:25

  Bezmiegs Sietlā (Bezmiegs Sietlā)

  Bezmiegs Sietlā (Bezmiegs Sietlā)

  Bezmiegs Sietlā

  Sleepless in Seattle, the sophomore directorial effort from Nora Ephron, is a light romantic comedy inspired by the 1957 film An Affair to Remember.

 • 11:10

  Karatē puika (Karatē puika)

  Karatē puika (Karatē puika)

  Karatē puika

  Veiksmīga 1984. gada tāda paša nosaukuma filmas jaunā ekranizācija ar Džeidenu Smitu, Vila Smita dēlu, galvenajā lomā. Kāds zēns kopā ar māti pārceļas uz dzīvi Ķīnā un apgūst kung-fu noslēpumus.

 • 13:25

  Labākais manī (Labākais manī)

  Labākais manī (Labākais manī)

  Labākais manī

  Kādreiz skolas gados viņi bija iemīlējies pārītis. Tagad, pēc daudziem gadiem, viņi atkal satiekas, ciemojoties savā mazajā bērnības pilsētiņā.

 • 15:15

  Everests (Everests)

  Everests (Everests)

  Everests

  Patiess stāsts par traģisku alpīnistu ekspedīciju, kas centās iekarot Everestu, bet saskārās ar mežonīgu sniega vētru. Galvenajā lomā Džeiks Džilenhols.

 • 17:15

  Maska (Maska)

  Maska (Maska)

  Maska

  Bankas darbinieks Stenlijs Ipkiss kļūst par traku supervaroni, uzvelkot maģisku masku. Galvenajās lomās Džims Kerijs un Kamerona Diaza.

 • 18:55

  Uz nažiem (Uz nažiem)

  Uz nažiem (Uz nažiem)

  Uz nažiem

  Slavens detektīvromānu autors atrasts miris pēc savas 85. dzimšanas dienas. Ģimene to uzskata par pašnāvību, taču ierodas slepenpolicists, kuru kāds ir noalgojis, lai izmeklētu rakstnieka slepkavību.

 • 21:00

  Imitācijas spēle (Imitācijas spēle)

  Imitācijas spēle (Imitācijas spēle)

  Imitācijas spēle

  1952. gada ziemā britu likumsargi ieradās matemātiķa, kriptogrāfa un kara varoņa Alana Tjūringa (Benedikts Kamberbačs) mājā, lai izmeklētu zādzību. Tomēr aiz restēm nonāk pats Tjūrings, jo viņu apsūdz "atbaidošā piedauzībā. Šīs apsūdzības dēļ viņu var notiesāt par noziedzīgu homoseksualitāti. Taču varas pārstāvji nezināja, ka apvaino nodarījumā mūsdienu skaitļošanas pionieri, kurš reiz vadīja zinātnieku, valodnieku, šaha čempionu un spiegu grupu. Tjūringu uzskata par cilvēku, kurš Otrā pasaules kara laikā atšifrējis Vācijas izmantotās iekārtas "Enigma" šķietami neuzlaužamo kodu

 • 22:50

  Dūmaka (Dūmaka)

  Dūmaka (Dūmaka)

  Dūmaka

  Padzīvojusi atraitne no Ņujorkas pēc sava vīra nāves seko savai meitai uz Losandželosu cerībā uzsākt jaunu dzīvi.

 • 00:55

  Rudens leģendas (Rudens leģendas)

  Rudens leģendas (Rudens leģendas)

  Rudens leģendas

  Episks stāsts par trim brāļiem un viņu tēvu, kas 20. gadsimta sākumā dzīvo kādā mežonīgā, nomaļā Amerikas apvidū. Uzaudzināti nošķirtībā no sabiedrības, brāļi ir saistīti neticami ciešām, šķietami nesaraujamām saiknēm. Taču viss mainās, kad jaunākais dēls, atgriežoties no mācībām koledžā, sev līdzi atved līgavu Suzannu. Abi vecākie brāļi iemīlas jaunajā, skaistajā sievietē, un arī viņa nespēj palikt vienaldzīga... Viss kļūst vēl ļaunāk, kad visi trīs brāļi nolemj doties uz Eiropu un piedalīties Pirmajā pasaules karā, lai gan tēvs viņiem to ir stingri aizliedzis