Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Viasat Kino

Pazīstamas kinozvaigznes un iecienīti varoņi populārākajās filmās 24 stundas diennaktī. No 23:00 līdz 3:00 skatāma Playboy TV erotiskā programma. IZZI kabeļtīklā kanāls skatāms krievu valodā, bet IZZI Digitālās televīzijas lietotājiem pieejamas krievu un angļu valodu izvēles.

 • 22:45

  Sliktā skolotāja (Sliktā skolotāja)

  Sliktā skolotāja (Sliktā skolotāja)

  Sliktā skolotāja

  Šajā histēriski smieklīgajā filmā Kamerona Diaza ir iejutusies skolotājas lomā. Viņa lamājas, nospļaujas par visu un pārkāpj visas robežas. Lomās arī Džeisons Sīgels un Džastins Timberleiks.

 • 00:15

  Neatrodamā (Neatrodamā)

  Neatrodamā (Neatrodamā)

  Neatrodamā

  Visiem šķiet, ka Niks un Eimija Danni ir laimīgs precētais pāris, taču abu piektajā kāzu jubilejā Eimija pazūd bez vēsts, un Niks kļūst par galveno aizdomās turamo.

 • 02:40

  Ko slēpj meli (Ko slēpj meli)

  Ko slēpj meli (Ko slēpj meli)

  Ko slēpj meli

  Privātā turīgu laužu kopienā prioritāte ir drošība, un Milleru ģimenes īpašums nav izņēmums. Veiksmīgais uzņēmējs Kails (Nikolass Keidžs) ir ļāvis savai valdzinošajai sievai Sārai (Nikola Kidmena) uzņemties viņu savrupmājas iekārtošanu un atjaunošanu. Sārai ne tikai jāpieņem svarīgi lēmumi, bet arī jāpieskata izaicinošā pusaugu meita, taču viņas uzmanību bieži vien novērš kāds jauns un pievilcīgs strādnieks, kas palīdz mājas darbos. Taču idille ir mānīga, un aukstasinīga noziedznieku banda šī strādnieka vadībā, kas mēnešiem ilgi plānojusi ielaušanos mājā, liks Milleru ģimenei atkal apvienoties

 • 04:05

  Melis, melis (Melis, melis)

  Melis, melis (Melis, melis)

  Melis, melis

  Nelabojamais melis-advokāts 24 stundas pret savu gribu ir spiests runāt tikai patiesību, un viņš atklāj, ka viņa lielākā vērtība (mute), iespējams, ir arī lielākais traucēklis viņa dzīvē. 1997. gads.

 • 05:30

  Supermens atgriežas (Supermens atgriežas)

  Supermens atgriežas (Supermens atgriežas)

  Supermens atgriežas

  Fantastikas filma, ASV, 2006. Režisors: Braiens Singers Lomās: Brendons Ruts, Keita Bosvorta, Kevins Speisijs, Džeimss Marsdens, Pārkere Pozija, Tristans Leiks Lebū, Frenks Langella, Sems Hantingtons, Eva Marija Seinta, Kel Pens, Marlons Brando Kamēr Supermena mūžīgais ienaidnieks plāno, kā viņam atņemt pārdabiskās spējas, viņš pats atklāj, ka mīļotās Luisas dzīve viņa prombūtnes laikā nav stāvējusi uz vietas. Supermens atgriežas uz Zemes, un viņš zina, ka jāatjauno ne vien attiecības ar Luisu, bet arī jāatrod sava vieta sabiedrībā, kas nu jau pieradusi dzīvot bez Supermena palīdzības. Filma "Supermens atgriežas" bija nominēta Amerikas Kinoakadēmijas balvai Oskars un Britu Kinoakadēmijas balvai par specefektiem

 • 08:00

  Zvērests (Zvērests)

  Zvērests (Zvērests)

  Zvērests

  Leo un Peidža ir pavisam nesen precējušies. Pēc autoavārijas Peidža nāk pie samaņas un vairs neatceras savu vīru. Peidžu apciemo vecāki, kurus viņa nav satikusi, kopš iepazinās ar Leo, un vēlas vest sev līdzi. Tomēr Leo ir noskaņots atgūt sievas sirdi, tāpēc ved viņu uz savām mājām. Kad, arī nonākusi mājās, Peidža nespēj neko atcerēties, viņa pamet Leo un dodas pie vecākiem, lai arī nesaprot, kādu iemeslu dēļ bija sarāvusi attiecības ar ģimeni. Nejauši satiekot savu bijušo draugu, Peidža nespēj atcerēties arī, kādēļ ar viņu izšķīrusies. Taču skaidrs, ka Leo būs jāpieliek visas pūles, lai atgūtu mīļoto.

 • 09:40

  Pamāte (Pamāte)

  Pamāte (Pamāte)

  Pamāte

  Sūzena Sarandona spēlē neārstējami slimu sievieti, kurai jānokārto bijušā vīra un bērnu dzīve ar citu sievieti – viņu pamāti. Filmā piedalās arī Džūlija Robertsa.

 • 11:40

  Bezgalīgais ceļojums (Bezgalīgais ceļojums)

  Bezgalīgais ceļojums (Bezgalīgais ceļojums)

  Bezgalīgais ceļojums

  Pats zināmākais skolnieks skolā, huligāns un meiteņu mīlulis par nopietnu pārkāpumu tiek sodīts ar sabiedrisko darbu. Jāpiedalās skolas uzvedumā. Viens pats viņš ar lomu galā netiks ...

 • 13:20

  Zudusī pasaule (Zudusī pasaule)

  Zudusī pasaule (Zudusī pasaule)

  Zudusī pasaule

  Vils Ferels atveido neveiksmīgu zinātnieku, kurš, ceļojot laikā, nonāk laupītājdinozauru pasaulē.

 • 15:00

  Trešās pakāpes tiešie kontakti (Trešās pakāpes tiešie kontakti)

  Trešās pakāpes tiešie kontakti (Trešās pakāpes tiešie kontakti)

  Trešās pakāpes tiešie kontakti

  Rojs Nīrijs uzsāk izmeklēt dīvainības, kas sāk atgadīties dažādās pasaules vietās: strāvas pārrāvumi, NLO un 1945. gadā pazudušu lidmašīnu uzrašanās.

 • 17:15

  Iluzionists (Iluzionists)

  Iluzionists (Iluzionists)

  Iluzionists

  Priekšnesuma laikā apcietina iluzionistu. Policijas priekšnieks tur viņu aizdomās par krāpšanu. Neilgi pirms tam visa Vīne jūsmoja un aplaudēja šī mākslinieka ilūzijām un trikiem. Izrādi apmeklēja pat kroņprincis ar savu līgavu. Šajā meitenē iluzionists sazīmē savu bērnības draudzeni, ar kuru pirms daudziem gadiem sarunāja bēgt, taču apstākļi izšķīra abus. Tagad abu laime ir pilnībā atkarīga no viņa meistarības. Hercogienes mīlestība vēl vairāk mudina noslēpumaino iluzionistu rīkoties

 • 19:00

  Naudas spēle (Naudas spēle)

  Naudas spēle (Naudas spēle)

  Naudas spēle

  Breds Pits tāda menedžera lomā, kas izved klubu no finanšu krīzes, izmantojot jaunākās datortehnoloģijas. Filmā piedalās arī Filips Sīmors Hofmans un Džona Hills.

 • 21:10

  Bada spēles (Bada spēles)

  Bada spēles (Bada spēles)

  Bada spēles

  Katru gadu bijušajā Ziemeļamerikā, kas tagad tiek dēvēta par Panemas valsti, tiek rīkotas nežēlīgas spēles, kurās spiesti piedalīties pārstāvji no valsts 12 apgabaliem. Tās tiek dēvētas par Bada spēlēm. Valdība šīs spēles izmanto, lai ar bailēm pakļautu iedzīvotājus un viņus sodītu par pagātnē notikušu sacelšanos. Bada spēles tiek pārraidītas valsts televīzijā un turpinās tik ilgi, kamēr dzīvs palicis tikai viens no dalībniekiem. Nepieredzējušajai Katnisai jāstājas pretim pusaudžiem, kas šīm spēlēm gatavojušies visu mūžu. Viņai atliek vien paļauties uz instinktiem un padomiem, ko sniedz agrākais Bada spēļu uzvarētājs no viņas apgabala – Heimičs Abernatijs, kas pēc izdzīvošanas aizrāvies ar alkoholu. Lai atgrieztos mājās, Katnisai jāpieņem neskaitāmi grūti lēmumi.

 • 23:25

  Cilvēks, kurš izdzīvoja (Cilvēks, kurš izdzīvoja)

  Cilvēks, kurš izdzīvoja (Cilvēks, kurš izdzīvoja)

  Cilvēks, kurš izdzīvoja

  Mednieka Hjū Glāsa stāsts. Viņš izaicina dabu un pat pašu nāvi, lai atriebtos cilvēkam, kurš nogalinājis viņa dēlu.