Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

TV3 Film

Filmu kanāls, jaunākā pasaules kino gardēžiem, cauru diennakti. Ja nepaspēji noskatīties kinoteātri, tad kanālā TV1000 Premium ir iespējams noskatīties jaunākas filmas bez reklāmas pauzēm ar stereo skaņu un 16:9 attēla formātā. Tavs kinoteātris televizorā.

 • 22:50

  Девушка, подающая надежды (Девушка, подающая надежды)

  Девушка, подающая надежды (Девушка, подающая надежды)

  Девушка, подающая надежды

  Kasandra studēja universitātē, un nevienam nebija šaubu, ka viņas nākotne būs spīdoša. Bet kāds nelaimīgs noteikums izmaina visu. Tagad viņa dzīvo dubultu dzīvi un ir izbauda atriebības saldo garšu.

 • 01:00

  Trakās kāzas (Trakās kāzas)

  Trakās kāzas (Trakās kāzas)

  Trakās kāzas

  Vietējā muzeja vadītājs Vasīlijs Seredjuks aizsūta savu meitu Jekaterīnu uz franču universitāti, bet, tēvam par izbrīnu, meita pirms mēneša ir paziņojusi, ka precēs franču sirds ķirurgu. Sarīkot kāzas tā, lai tās nenotiktu, liekas ģeniāla ideja. Tomēr, ja īsta mīlestība stājas ceļā, šāds plāns var neizdoties.

 • 02:40

  Преданная (Преданная)

  Преданная (Преданная)

  Преданная

  Filmas darbība norisinās Austroungārijas mazpilsētā 19. un 20. gadsimtu mijā. Laipni lūgti perfektās saimniecības vadītājas Stefānijas Čerņenko virtuvē, kurā top aizvien jauni kulinārijas sasniegumi, taču vienlaikus lēnām postīta mājas saimnieces un pusmāsas Adeles Engeras laulība.

 • 04:20

  Дикий (Дикий)

  Дикий (Дикий)

  Дикий

  Džo Breivenam pieder mežizstrādes uzņēmums. Kad kārtējo reizi bārā nepatikšanās iekuļas Breivena tēvs Lindens, kurš cieš no demences, abi nolemj pavadīt laiku kopā ģimenes kalnu namiņā. Viņi dodas ceļā, nenojaušot, ka mašīnā paslēpusies arī Džo meita Šarlote. Kalnu namiņā narkotiku kontrabandisti paslēpuši kokaīnu. Džo pat nenojauš, ka noziedznieki savām nelikumīgajām darbībām izmantojuši viņa kompānijas automašīnas un iesaistījuši tajā arī Džo darbinieku Vestonu. Drīz vien sākas asiņaina un nežēlīga cīņa uz dzīvību un nāvi.

 • 06:00

  Легендарное ограбление (Легендарное ограбление)

  Легендарное ограбление (Легендарное ограбление)

  Легендарное ограбление

  Filmas darbība norisinās 1975. gadā. Neliela noziedznieku grupa veic varenāko laupīšanu Amerikas vēsturē, nozogot vairāk nekā 30 miljonus dolāru no mafijas Rodailendā, mazākajā no ASV pavalstīm.

 • 07:40

  Человек-паук: Через вселенные (Человек-паук: Через вселенные)

  Человек-паук: Через вселенные (Человек-паук: Через вселенные)

  Человек-паук: Через вселенные

  Fils Lords un Kristofers Millers, radošie prāti aiz "Lego filma" un "Džampstrīta 21", apvieno savus talantus un pieņem izaicinājumu – radīt unikālu skatījumu par komiksu pasaulē labi zināmo Zirnekļcilvēka visumu. Viņiem tas izdodas ar elpu aizraujošu stāstu un līdz šim neredzētu vizuālo noformējumu, pelnīti saņemot Oskaru par gada labāko animācijas filmu. "Zirnekļcilvēks. Ceļojums Zirnekļpasaulē" mūs iepazīstina ar jauno Maiklu Moralesu un vēl pieciem spilgtiem personāžiem no dažādām dimensijām, kuri apveltīti ar zirnekļ-supervaroņa spējām. Tikai darbojoties kopā, viņi var apturēt briesmas, kas apdraud visas realitātes.

 • 09:40

  Король обезьян (Король обезьян)

  Король обезьян (Король обезьян)

  Король обезьян

  Visuspēcīgais Pērtiķu Karalis reiz sadusmoja dievus un tika ieslēgts ledus alā Marmora kalnos. Pēc 500 gadiem mazs zēns nejauši noņem lāstu un atbrīvo varoni. Tagad Karali gaida jauns pārbaudījums: viņam būs jācīnās ar asinskāru drakonu. Vai varonis, kas pārvalda maģiju un kungfu mākslu, spēs izglābt ļaudis un uzveikt vareno pūķi?

 • 11:10

  Капитан Саблезуб и Волшебный бриллиант (Капитан Саблезуб и Волшебный бриллиант)

  Капитан Саблезуб и Волшебный бриллиант (Капитан Саблезуб и Волшебный бриллиант)

  Капитан Саблезуб и Волшебный бриллиант

  Kad kapteinis Zobenzobs dosies pēc burvju briljanta, viņa ceļā stāsties neparedzēti šķēršļi: divi jauni pirāti, kuri meklē savu pazudušo brāli, smagi saules apdedzinājies vampīrs, karaliene ar mainīgiem apveidiem un atriebes pilna pērtiķu armija.

 • 12:30

  Angry Birds 2 в кино (Angry Birds 2 в кино)

  Angry Birds 2 в кино (Angry Birds 2 в кино)

  Angry Birds 2 в кино

  Cūkas un nelidojošie putni turpina savas nesaskaņas nākamajā līmenī.

 • 14:10

  Путь домой (Путь домой)

  Путь домой (Путь домой)

  Путь домой

  Suņu meitene ceļo cauri Kolorado, lai atrastu savu saimnieku.

 • 15:50

  Гномы в деле! (Гномы в деле!)

  Гномы в деле! (Гномы в деле!)

  Гномы в деле!

  Mazajai Elzai ir apnicis! Vairāk nekā 250 gadus rūķi ir slēpušies no cilvēku pasaules dziļi pazemē. Zemes dzīlēs, kur neiespīd neviens saules stariņš, visi viens otram stāsta interesantus stāstus, tur notiek visīstākās izrādes, pat lieli festivāli. Tūkstošiem mazu un talantīgu rūķu cīnās par vistalantīgākā izgudrotāja godu. Vairāk par visu pasaulē mazās radībiņas bīstas cilvēku! Klusītēm izlavījusies no rūķu slēpņa un uzgājusi virszemē, Elza un viņas draugi Kips un Baks nonāk pašā notikumu virpulī.

 • 17:10

  Дедушка нелёгкого поведения (Дедушка нелёгкого поведения)

  Дедушка нелёгкого поведения (Дедушка нелёгкого поведения)

  Дедушка нелёгкого поведения

  Lai dabūtu atpakaļ savu mīļo istabu, kas tagad jādala ar vectēvu, sarūgtinātais Pīters nolemj pieteikt karu.

 • 18:50

  Человек-паук: Вдали от дома (Человек-паук: Вдали от дома)

  Человек-паук: Вдали от дома (Человек-паук: Вдали от дома)

  Человек-паук: Вдали от дома

  Pēc notikumiem filmā Atriebēji: Noslēgums (2019) Zirnekļcilvēkam jāglābj pasaule no jauniem draudiem – pasaule, kas ir mainījusies uz visiem laikiem.

 • 21:00

  355 (355)

  355 (355)

  355

  Ārkārtīgi slepens ierocis nokļūst naudaskārās rokās, tādēļ CIP darbinieks kopā ar trim starptautiskiem aģentiem dodas nāvējošā misijā atgūt ieroci, turklāt viņam allaž jābūt soli priekšā noslēpumainai sievietei, kas uzmana katru aģenta kustību.

 • 23:00

  Телохранитель киллера (Телохранитель киллера)

  Телохранитель киллера (Телохранитель киллера)

  Телохранитель киллера

  Dariuss Kinkeids ir pazīstams algotais slepkava, kurš gatavojas Hāgā liecināt pret brutālu tirānu no kādas Austrumeiropas valsts. Kad par viņa galvu izsludina atlīdzību, Kinkeida aizsardzībai nolīgst profesionālu miesassargu Maiklu Braisu. Tomēr savstarpējo antipātiju un negatīvās pagātnes dēļ abi ir gatavi viens otru nogalināt. Ceļā no Apvienotās Karalistes uz Nīderlandi viņi aiz sevis atstāj lodes, asinis un līķus, jo tos vajā elitāru algoto slepkavu pūļi.