Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

LTV1

Latvijas sabiedriskā televīzija, kas savu programmu veido balstoties uz tradīcijām, jo ir vecākais TV kanāls Latvijā. Ziņas, analītiskie un atorraidījumi, mūzika, teātra izrādes, seriāli, raidījumi bērniem. Programma latviešu valodā katru dienu no 7:00 līdz 1:00.

 • 23:50

  De facto (De facto)

  De facto (De facto)

  De facto

  Analītiski pētnieciskais raidījums "de facto". Sabiedrībai nozīmīgus jautājumus izmeklēs komanda, kuru veido četri žurnālisti – Matīss Arnicāns, Olga Dragiļeva, Ivo Leitāns un Inga Šņore. Raidījuma režisors – Dace Slavinska. Jaunajā sezonā īpaša uzmanība tiks pievērsta notikumiem, kas tieši ietekmēs Latvijas nākotni – 13.Saeimas vēlēšanām un Valsts prezidenta vēlēšanām. Ko partijas noklusē? Raidījuma "de facto" žurnālisti sekos krimināllietu izmeklēšanai, kas saistītas ar Latvijā ietekmīgām personām. "de facto" uzmanības lokā arī citas nozīmīgas tēmas, lai aizstāvētu Latvijas sabiedrības intereses. Raidījumu vadīs Inga Šņore un Matīss Arnicāns.

 • 00:25

  Noliegums (Noliegums)

  filmas

  Noliegums (Noliegums)

  filmas
  Noliegums

  Slavenai rakstniecei un vēsturniecei Deborai Lipštatai ir jācīnās par vēsturisko patiesību, lai pierādītu, ka holokausts tiešām notika, kad Deivids Irvings, kurš ir pazīstams tā noliedzējs, apsūdz viņu apmelošanā. Filma balstīta uz patiesiem notikumiem, par pamatu ņemot pašas Lipštatas sarakstīto grāmatu. Lipštata ir amerikāņu vēsturniece un ilggadēja pedagoģe, kura dzīves laikā iestājās par holokausta atzīšanu. Galvenās lomas atveidotāja Reičela Veisa ir britu aktrise, kura guvusi atzinību, piedaloties arī tādās filmās kā "Omārs" un "Uzticīgais dārznieks". 2006. gadā saņēmusi "Oskaru" kategorijā "Labākā otrā plāna aktrise".

 • 02:15

  Ceturtā studija (Ceturtā studija)

  Ceturtā studija (Ceturtā studija)

  Ceturtā studija

  Raidījuma "Ceturtā studija" jaunajā sezonā raidījums turpinās veidot sižetus par dažādām ikdienā redzamām neizdarībām, nepilnībām, kuras varētu novērst pavisam vienkārši. Vai tā būtu regulāri piegružota teritorija, nenoasfaltēts ietves posms, lifts, kas teju nekad nedarbojas – tās ir dažādas aplamības, kas mums apkārt ir ik dienas. Jaunajā sezonā skatītājus sagaidīs vizuālas pārmaiņas studijā. Radošā komanda turpinās strādāt pie jauna veida rubrikām un stāstiem. Tāpat tiks ieviesta "Valodas policija", kuras ietvaros raidījums dosies izmeklēt konkrēto dažādas ar valodas lietojumu saistītas ķibeles. "Vai tas ir normāli?" – šāds jautājums bieži izskan skatītāju sūtītajās vēstulēs, aprakstot kādu problēmu. Tāpēc jaunajā sezonā uzsāksim jaunu rubriku, lai meklētu atbildes uz daudzajiem jautājumiem. "Neērtos jautājumus ērtākai ikdienai" arī turpmāk uzraudzīs redaktores Silvijas Jokstes visu redzošā acs, par sociālajiem tīkliem rūpēsies redaktore Dace Silkalne, neērtos jautājumus studijā apskatīs skatītāju iemīļotie raidījuma vadītāji Inese Vaikule, Mārtiņš Labāns un Ramona Salmiņa, bet neatlaidīgie žurnālisti Inese Supe, Jana Vītoliņa, Laima Baumane, Kristaps Puriņš un Argots Pakalns uzdos neērtus jautājumus.

 • 02:45

  1:1. Aktuālā intervija (1:1. Aktuālā intervija)

  ziņas

  1:1. Aktuālā intervija (1:1. Aktuālā intervija)

  ziņas
  1:1. Aktuālā intervija

  Katru otrdienas vakaru plkst. 21.15 Latvijas Televīzija piedāvā raidījumu "1:1" [viens pret vienu]. Raidījums veidots pēc britu televīzijas hard talk parauga, kur studijā satiekas sabiedrībā zināma personība un žurnālists. 45 minūšu garā intervijā, "1:1" mērķis ir ne tikai izdiskutēt sabiedrībai svarīgas aktualitātes, bet arī atklāt intervējamā personību. Raidījuma viesi tiek izvēlēti, vadoties pēc tā brīža aktualitātēm, vai arī, skatoties uz konkrētās personas potenciālo ietekmi uz sagaidāmajiem notikumiem nākotnē. Uz raidījumu tiek aicināti dažādu jomu pārstāvji — valsts pirmās amatpersonas, biznesa, kultūras un nevalstiskā sektora pārstāvji. Raidījumu vada žurnālists Gundars Rēders.

 • 03:35

  V.I.P. – Veiksme. Intuīcija. Prāts (V.I.P. – Veiksme. Intuīcija. Prāts)

  V.I.P. – Veiksme. Intuīcija. Prāts (V.I.P. – Veiksme. Intuīcija. Prāts)

  V.I.P. – Veiksme. Intuīcija. Prāts

  Četrdesmit minūtes pavadīsiet spraigi, saturīgi, ar labām emocijām. VIP ložā pie Uģa Joksta – administratīvās justīcijas pārstāvji. Kapteiņiem Miķelim Zumbergam un Arvīdam Dravniekam kopā ar komandām būs jāmeklē atbildes uz jautājumiem par Baraku Obamu, Deividu Boviju, Nāves ieleju, puču, Panamas kanālu, Skrundu. Miķelis Zumbergs – komandas kapteinis, ilgus gadus bijis uzticīgs administratīvajai justīcijai. Tagad meties izaicinājumā un kļuvis par Ekonomisko lietu tiesas tiesnesi. Brīvajā laikā apvieno ultramaratonu skriešanu ar kora dziedāšanu. Jānis Geks – jurists, senatora palīgs, arī sertificēts pirtnieks, labprāt laiku pavada pie dabas, vislabāk pie jūras. Interesē veselīgs dzīvesveids, rūpes par fizisko un garīgo veselību. Patīk ceļot – doties tuvos un tālos svētceļojumos. Eva Vīksna – bijusī Miķeļa kolēģe, ilgstoši strādājusi tiesu sistēmā par senatora un vēlāk Satversmes tiesas tiesneša palīdzi, bet nu devusies jaunos izaicinājumos. Brīvajā laikā patīk doties pārgājienos, skriet un atklāt neierastus hobijus. Arvīds Dravnieks – komandas kapteinis, padomju laikos studējis teoloģiju, ir maģistra grāds tiesību zinātnē. Valststiesību eksperts, pasākumu rīkotājs, piemēram, LAMPAS sarunas Cēsu Izstāžu namā. Joprojām grūti atbildēt uz jautājumiem ar "jā" vai "nē". Savu dārzu veido tikai no draugu dāvinājumiem! Jautrīte Briede – tiesību zinātņu doktore, Augstākās tiesas senatore un LU Juridiskās fakultātes profesore. Labprāt atpūšas, strādājot dārzā, ceļo, sēņo. Ir nobraukusi 800 km ar velosipēdu pa Maroku, peld, slēpo un trīs reizes nedēļā 2 minūtes stāv uz galvas! Valda Zommere – administratīvajās tiesās strādā no savas pirmās darba dienas, šobrīd ir Administratīvās apgabaltiesas tiesnese. Ziemā slēpo, rudenī sēņo. Patīk teātris un koncerti, interesē astroloģija un ezotērika.

 • 04:15

  Province (Province)

  izklaide

  Province (Province)

  izklaide
  Province

  Latvijas Televīzijas raidījums "Province" atgriežas ekrānos, lai dotos pie iedzīvotājiem visā Latvijā. Latvija nav tikai Rīga. Mēs būsim kopā, lai uzklausītu skaisto un brīžiem rūgto cilvēku dzīves pieredzi. Brauksim pa bezceļiem dziļos laukos un miljoniem vērtu maģistrāli pilsētās, lai tiktos ar dažādiem cilvēkiem.

 • 04:45

  Vides fakti (Vides fakti)

  Vides fakti (Vides fakti)

  Vides fakti

  Pēc vasaras brīvdienām pie LTV1 skatītājiem atgriežas raidījums "Vides fakti". Šajā sezonā esam būtiski paplašinājuši saturu digitālajās platformās, piedāvāsim izzinošus un izglītojošus rakstus par vides aktualitātēm portālā LSM.LV, aktīvi rosīsimies sociālajos tīklos īsu video aktualitāšu formā. Raidījuma satura galvenā prioritāte būs klimata pārmaiņas un mūsu katra rīcība to mazināšanai. Ja vēl pirms dažiem gadiem netrūka klimata pārmaiņu noliedzēju, tad šodienas postošās dabas katastrofas ir atvērušas acis pat lielākajiem skeptiķiem. Vētras, plūdi, karstums un nebijušu apmēru meža ugunsgrēki ir realitāte, ar kuru saskaras tūkstošiem un miljoniem cilvēku visā pasaulē. Rudens sezonā analizēsim klimata pārmaiņu sekas, meklēsim risinājumus to mazināšanai, rādīsim pozitīvus piemērus un iesaistīsim skatītājus aktīvā rīcībā. "Vides faktu" rudens sezonu veidos žurnālisti Kristaps Puriņš, Laima Baumane, Daniela Studente, Inese Supe un dabas pētnieks Ilmārs Tīrmanis. Par raidījuma vadīšanu rūpēsies viens no vides domas līderiem, žurnālists Sandijs Semjonovs.

 • 05:15

  Sporta studija (Sporta studija)

  Sporta studija (Sporta studija)

  Sporta studija

  Saspringts un ļoti interesants pavasaris sportā. Latvija gatavojas Pasaules hokeja čempionātam. Vēl nav īstas skaidrības par to, vai spēles klātienē varēs apmeklēt arī ierobežots skatītāju skaits. Jābūt gatavām visām spēļu arēnām, arī hokeja vajadzībām pielāgotajam Olimpiskajam centram un treniņu hallei "Daugavas" stadionā. Studijā tiks sekots līdzi visiem galvenajiem notikumiem gaidāmā hokeja sakarā – gan sportiskajā, gan organizatoriskajā, gan arī epidemioloģiskajā ziņā. Būs vairāki interesanti sižeti un reportāžas, ciemos arī kāds viesis.

 • 06:00

  Latvijas Republikas valsts himna (Latvijas Republikas valsts himna)

  Latvijas Republikas valsts himna (Latvijas Republikas valsts himna)

  Latvijas Republikas valsts himna

 • 06:02

  Province (Province)

  izklaide

  Province (Province)

  izklaide
  Province

  Latvijas Televīzijas raidījums "Province" atgriežas ekrānos, lai dotos pie iedzīvotājiem visā Latvijā. Latvija nav tikai Rīga. Mēs būsim kopā, lai uzklausītu skaisto un brīžiem rūgto cilvēku dzīves pieredzi. Brauksim pa bezceļiem dziļos laukos un miljoniem vērtu maģistrāli pilsētās, lai tiktos ar dažādiem cilvēkiem.

 • 06:30

  Rīta Panorāma (Rīta Panorāma)

  ziņas

  Rīta Panorāma (Rīta Panorāma)

  ziņas
  Rīta Panorāma

  "Rīta Panorāma" – ēterā no pl. 6.30 – 8.30, iepazīstinot ar jaunāko informāciju par Latvijas un pasaules notikumiem un to attīstību, kā arī izvērtējot aizvadītās diennakts aktualitāšu nozīmību. "Rīta Panorāma" piedāvā arī jaunākās sporta aktualitātes, laika prognozi un sarunas ar studijas viesiem.

 • 08:35

  Mīlas viesulis (Mīlas viesulis)

  seriāli

  Mīlas viesulis (Mīlas viesulis)

  seriāli
  Mīlas viesulis

  Francīte un Tims beidzot var būt kopā, un viņi izbauda savu laimi. Tomēr Timam neliek mieru Nadjas pēdējie vārdi pirms nāves, viņš sāk šaubīties par Francītes godīgumu. Pauls jūtas samulsis pēc Vanesas skūpsta un prasa padomu Belam; viņš paziņo, ka Vanesa ir iemīlējusies Paulā. Kristofs un Linda nolemj nosvinēt abu dēlu attaisnošanu un miera izlīgšanu. Eva un Roberts cenšas uzlabot attiecības un sāk gatavoties Emīlio kristībām.

 • 09:30

  Mana vienīgā (Mana vienīgā)

  seriāli

  Mana vienīgā (Mana vienīgā)

  seriāli
  Mana vienīgā

  Jaunības ideālu pārņemtais Luišs, noslēdzis studijas Lisabonā, visiem par pārsteigumu nepakļaujas vecāku spiedienam un atsakās no karjeras ģimenes būvuzņēmumā. Drauga mudināts, viņš nolemj pārcelties uz Angolu un sākt jaunu dzīvi tur. Āfrikas pasakainā daba viņu apbur uzreiz, tāpat kā skaistā meitene no Luandas – Mara. Taču Luiša un Maras mīlestība atduras pret neskaitāmiem šķēršļiem. Vecāku nosodījums, sabiedrības aizspriedumi un nelabvēļu intrigas draud iznīcināt viņu cerības būt laimīgiem kopā.

 • 10:25

  Keitija Forda. Mamma uzdarbojas (Keitija Forda. Mamma uzdarbojas)

  filmas

  Keitija Forda. Mamma uzdarbojas (Keitija Forda. Mamma uzdarbojas)

  filmas
  Keitija Forda. Mamma uzdarbojas

  Lidija Elmana ir skolas psiholoģe. Viņas septiņpadsmitgadīgā meita Hollija ir tikko beigusi skolu un sāk tikties ar vienu no Lidijas visproblemātiskākajiem pacientiem Saimonu Lambertu. Lidija vēlas meitu pasargāt, bet psihoterapeitu ētikas kodekss neļauj viņai izpaust nekādu informāciju par Saimonu. Lidija nepadodas un meklē citus veidus, kā meitu brīdināt.

 • 12:05

  Pašvaldību vēlēšanas. Debates (Pašvaldību vēlēšanas. Debates)

  Pašvaldību vēlēšanas. Debates (Pašvaldību vēlēšanas. Debates)

  Pašvaldību vēlēšanas. Debates

  Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) 2021. gada 21. janvārī izsludināja 5. jūnijā pašvaldības domes vēlēšanas, kas norisināsies sešās valstspilsētās un 35 novados. Savukārt Rīgas pašvaldībā vēlēšanas šogad nenotiks, jo dome tika ievēlēta ārkārtas vēlēšanās ., informēja CVK.

 • 13:05

  Pašvaldību vēlēšanas. Debates (Pašvaldību vēlēšanas. Debates)

  Pašvaldību vēlēšanas. Debates (Pašvaldību vēlēšanas. Debates)

  Pašvaldību vēlēšanas. Debates

  Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) 2021. gada 21. janvārī izsludināja 5. jūnijā pašvaldības domes vēlēšanas, kas norisināsies sešās valstspilsētās un 35 novados. Savukārt Rīgas pašvaldībā vēlēšanas šogad nenotiks, jo dome tika ievēlēta ārkārtas vēlēšanās ., informēja CVK.

 • 14:05

  Pašvaldību vēlēšanas. Debates (Pašvaldību vēlēšanas. Debates)

  Pašvaldību vēlēšanas. Debates (Pašvaldību vēlēšanas. Debates)

  Pašvaldību vēlēšanas. Debates

  Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) 2021. gada 21. janvārī izsludināja 5. jūnijā pašvaldības domes vēlēšanas, kas norisināsies sešās valstspilsētās un 35 novados. Savukārt Rīgas pašvaldībā vēlēšanas šogad nenotiks, jo dome tika ievēlēta ārkārtas vēlēšanās ., informēja CVK.

 • 15:15

  Krustpunktā (Krustpunktā)

  Krustpunktā (Krustpunktā)

  Krustpunktā

  Visvairāk klausītais Latvijas radio raidījums "Krustpunktā" redzams arī Latvijas televīzijas ēterā. Ne tiešraidē, bet ar nelielu nobīdi, iespējams sekot līdzi gan aktuālajām intervijām, gan klausītāju uzdotajiem jautājumiem un amatpersonu atbildēm.

 • 16:10

  Pašvaldību vēlēšanas (Pašvaldību vēlēšanas)

  Pašvaldību vēlēšanas (Pašvaldību vēlēšanas)

  Pašvaldību vēlēšanas

  Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) 2021. gada 21. janvārī izsludināja 5. jūnijā pašvaldības domes vēlēšanas, kas norisināsies sešās valstspilsētās un 35 novados. Savukārt Rīgas pašvaldībā vēlēšanas šogad nenotiks, jo dome tika ievēlēta ārkārtas vēlēšanās ., informēja CVK.

 • 17:05

  Mīlas viesulis (Mīlas viesulis)

  seriāli

  Mīlas viesulis (Mīlas viesulis)

  seriāli
  Mīlas viesulis

 • 18:00

  Dienas ziņas (Dienas ziņas)

  Dienas ziņas (Dienas ziņas)

  Dienas ziņas

 • 18:33

  Kultūras ziņas (Kultūras ziņas)

  Kultūras ziņas (Kultūras ziņas)

  Kultūras ziņas

  Katru darbadienu LTV1 piedāvā dinamisku ikdienas kultūras aktualitāšu raidījumu Kultūras ziņas, kas tiešraidē nodrošina vienmērīgu kultūras informācijas plūsmu LTV1 kanālā uzreiz pēc LTV Dienas ziņām pulksten 18.25 – skatītākajā laika joslā. Kultūras ziņu saturu nodrošina LTV Kultūras redakcijas žurnālisti, redaktori un režisori. Vadītāji – Kristīne Komarovska un Jānis Holšteins-Upmanis.

 • 18:43

  Sporta ziņas (Sporta ziņas)

  Sporta ziņas (Sporta ziņas)

  Sporta ziņas

 • 18:49

  Laika ziņas (Laika ziņas)

  ziņas

  Laika ziņas (Laika ziņas)

  ziņas
  Laika ziņas

 • 18:56

  Ceturtā studija (Ceturtā studija)

  Ceturtā studija (Ceturtā studija)

  Ceturtā studija

  Raidījuma "Ceturtā studija" jaunajā sezonā raidījums turpinās veidot sižetus par dažādām ikdienā redzamām neizdarībām, nepilnībām, kuras varētu novērst pavisam vienkārši. Vai tā būtu regulāri piegružota teritorija, nenoasfaltēts ietves posms, lifts, kas teju nekad nedarbojas – tās ir dažādas aplamības, kas mums apkārt ir ik dienas. Jaunajā sezonā skatītājus sagaidīs vizuālas pārmaiņas studijā. Radošā komanda turpinās strādāt pie jauna veida rubrikām un stāstiem. Tāpat tiks ieviesta "Valodas policija", kuras ietvaros raidījums dosies izmeklēt konkrēto dažādas ar valodas lietojumu saistītas ķibeles. "Vai tas ir normāli?" – šāds jautājums bieži izskan skatītāju sūtītajās vēstulēs, aprakstot kādu problēmu. Tāpēc jaunajā sezonā uzsāksim jaunu rubriku, lai meklētu atbildes uz daudzajiem jautājumiem. "Neērtos jautājumus ērtākai ikdienai" arī turpmāk uzraudzīs redaktores Silvijas Jokstes visu redzošā acs, par sociālajiem tīkliem rūpēsies redaktore Dace Silkalne, neērtos jautājumus studijā apskatīs skatītāju iemīļotie raidījuma vadītāji Inese Vaikule, Mārtiņš Labāns un Ramona Salmiņa, bet neatlaidīgie žurnālisti Inese Supe, Jana Vītoliņa, Laima Baumane, Kristaps Puriņš un Argots Pakalns uzdos neērtus jautājumus.

 • 19:24

  Laika ziņas (Laika ziņas)

  ziņas

  Laika ziņas (Laika ziņas)

  ziņas
  Laika ziņas

 • 19:30

  Pasaules panorāma (Pasaules panorāma)

  ziņas

  Pasaules panorāma (Pasaules panorāma)

  ziņas
  Pasaules panorāma

  Raidījums par ārpolitiku "Pasaules panorāma" arī jaunajā sezonā dzīvos līdzi pasaules pulsam. Notikumi, kas sākas un attīstās citās zemēs, nebūt nav tālu, tie bieži ļoti tieši skar arī mūs, Latvijā. Jo spilgti to pierādīja Covid-19. Raidījuma komanda turpinās sekot līdzi šai tēmai un daudzām citām, kas veido un maina pasauli – notikumiem Baltkrievijā, ASV prezidenta vēlēšanām, varas vertikāles attīstībai Krievijā, tam, kas svarīgs mūsu tuvākajos kaimiņos – Baltijā. Raidījuma vadītāji – Ina Strazdiņa un Toms Pastors.

 • 20:00

  Panorāma (Panorāma)

  ziņas

  Panorāma (Panorāma)

  ziņas
  Panorāma

  Latvijā vecākā informatīvā programma "Panorāma", kas ēterā ir kopš 1958. gada, šo gadu laikā pulcējusi vairākus simtus darbinieku. Šodien "Panorāmas" veidošanā iesaistās gandrīz viss Latvijas televīzijas Ziņu dienests. "Panorāma" neapšaubāmi ir mediju ikona Latvijā, un daudz kas vairāk par vienkāršu ziņu raidījumu. "Panorāma" ir Atmodas lieciniece un veicinātāja. Ar šo raidījumu uzaugušas vairākas paaudzes, kurām "Panorāmas" skatīšanās ir nesatricināms ikvakara rituāls.

 • 20:35

  Šodienas jautājums (Šodienas jautājums)

  Šodienas jautājums (Šodienas jautājums)

  Šodienas jautājums

  No 31. augusta LTV1 tiks demonstrēts jauns diskusiju raidījums "Šodienas jautājums", kas ēterā būs četras reizes nedēļā (no pirmdienas līdz ceturtdienai) uzreiz pēc "Panorāmas"– pulksten 20.34. Raidījumu vadīs pieredzējusī LTV Ziņu dienesta žurnāliste Anete Bērtule, redaktore – Alīna Lastovska, kura iepriekš strādājusi vairākos plašsaziņas līdzekļos. Raidījums noritēs diskusijas formā – ar vienu, diviem vai vairākiem viesiem, plašāk skaidrojot un analizējot kādu no attiecīgās dienas svarīgākajiem notikumiem un meklējot atbildes uz sabiedrībai būtiskiem jautājumiem. Interneta pārraidē raidījums būs vērojams ar surdotulkojumu.

 • 20:53

  Sporta ziņas (Sporta ziņas)

  Sporta ziņas (Sporta ziņas)

  Sporta ziņas

 • 20:59

  Laika ziņas (Laika ziņas)

  ziņas

  Laika ziņas (Laika ziņas)

  ziņas
  Laika ziņas

 • 21:05

  Latvijas Loto izlozes (Latvijas Loto izlozes)

  Latvijas Loto izlozes (Latvijas Loto izlozes)

  Latvijas Loto izlozes

 • 21:10

  Pārtikas revidents (Pārtikas revidents)

  zinātne

  Pārtikas revidents (Pārtikas revidents)

  zinātne
  Pārtikas revidents

  "Pārtikas revidents" būs analītisks raidījums, kas pētīs veikalu plauktos un tirgū pieejamās pārtikas izcelsmi, saturu un cenu atšķirību, katru nedēļu īpašu uzmanību veltot kādam produktam. Kas patiesībā ir šī produkta sastāvā? Kas ir izplatītākie mīti par to un vai tie ir patiesi? Kur un kā šis pārtikas produkts tiek radīts? Vai cena vienmēr nozīmē kvalitāti? Šie ir tikai daži no jautājumiem, uz kuriem atbildes tiks meklētas jau drīzumā, katru trešdienu LTV1. Raidījuma idejas autors ir žurnālists un raidījuma "Aizliegtais Paņēmiens" vadītājs Guntis Bojārs, bet raidījumu "Pārtikas revidents" vadīs Ieva Strazdiņa. Tā vienlaikus būs arī Ievas Strazdiņas debija LTV žurnālistu komandā. Raidījuma režisori ir Zane Gargažina un Andris Fridrihsons. Raidījumā aktīvi darbosies arī žurnālistes Krista Tuča, Lauma Krastiņa un Liena Skadiņa.

 • 21:55

  Pāri Atlantijas okeānam (Pāri Atlantijas okeānam)

  seriāli

  Pāri Atlantijas okeānam (Pāri Atlantijas okeānam)

  seriāli
  Pāri Atlantijas okeānam

  Kad Norvēģija no ASV nesaņem solīto munīciju, Merta nolemj pēc palīdzības vērsties pie Amerikas iedzīvotājiem. Tomēr viņas centieni tiek negaidīti apturēti. Kad iejaucas prezidents Rūzvelts, viņa saprot, ka viņa rīcība nav vienkārši draudzīgu jūtu vadīta.

 • 22:55

  Nakts ziņas (Nakts ziņas)

  Nakts ziņas (Nakts ziņas)

  Nakts ziņas

 • 23:05

  Sporta ziņas (Sporta ziņas)

  Sporta ziņas (Sporta ziņas)

  Sporta ziņas

 • 23:06

  Laika ziņas (Laika ziņas)

  ziņas

  Laika ziņas (Laika ziņas)

  ziņas
  Laika ziņas

 • 23:10

  Daudz laimes, mister Bīn! (Daudz laimes, mister Bīn!)

  filmas

  Daudz laimes, mister Bīn! (Daudz laimes, mister Bīn!)

  filmas
  Daudz laimes, mister Bīn!

  Pirms trīsdesmit gadiem televīzijas skatītāji iepazina misteru Bīnu, un kopš tā laika viņš joprojām ir biežs viesis neskaitāmos ekrānos visā pasaulē. Pēc televīzijas sērijām tapušas arī divas pilnmetrāžas filmas un animācijas seriāls bērniem, un talantīgais Bīna tēla iemiesotājs Rovans Atkinsons apgalvo, ka, ja vien nokrāsotu sirmos matus, varētu atkal atgriezties skatītāju iemīļotajā tēlā. Dokumentālās filmas veidotāji piedāvā iespēju atcerēties spilgtākās "Mistera Bīna" epizodes, iepazīties ar kolorītā tēla ēnā palikušajiem seriāla autoriem un ielūkoties viņu nākotnes iecerēs.

Šobrīd rāda

Baltcom pašreiz rāda
seriāli
Mīlas viesulis(Mīlas viesulis)
08:35 - 09:30

Francīte un Tims beidzot var būt kopā, un viņi izbauda savu laimi. Tomēr Timam neliek mieru Nadjas pēdējie vārdi pirms nāves, viņš sāk šaubīties par Francītes godīgumu. Pauls jūtas samulsis pēc Vanesas skūpsta un prasa padomu Belam; viņš paziņo, ka Vanesa ir iemīlējusies Paulā. Kristofs un Linda nolemj nosvinēt abu dēlu attaisnošanu un miera izlīgšanu. Eva un Roberts cenšas uzlabot attiecības un sāk gatavoties Emīlio kristībām.