Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

TV3 life HD

Kanāla TV3 Life programma sniegs atpūtu pēc garas darba dienas un izklaidēs brīvdienās, sākot ar seriāliem un filmām un noslēdzot ar dažādas tematikas raidījumiem un realitātes šoviem.

 • 00:00

  Baltazars (Baltazars)

  Baltazars (Baltazars)

  Baltazars

  Kad ciemā, kurā Baltazars uzauga, tiek nežēlīgi nogalināta un pakārta ceturtā govs, viņu turp nosūta ārste Olīvija Vezineta. Nākamajā dienā Baltazara bērnības dienu labākā draudzene Sabrina, kas kļuvusi par policisti un vada šo izmeklēšanu, tiek atrasta noslepkavota tādā pašā drausmīgā veidā. Abas lietas noteikti ir saistītas, un Baltazara pagātnes pieredze varētu ļaut viņam arestēt vainīgo.

 • 01:05

  Baltazars (Baltazars)

  Baltazars (Baltazars)

  Baltazars

  Pirkstu nospiedumi uz naža, DNS uz līķa, Baltazara meli - tas viss norāda uz viņa vainu dubultslepkavībā, kas notika viņa dzimtajā ciematā. Pat viņš pats šaubās par savu nevainību, ņemot vērā mulsinošās atmiņas par nesenajiem notikumiem. Baltazaru aiztur viņa kolēģi Kosts un Delgado. Medicīnas eksperts pieļauj, ka viņa psihologs viņam apzināti devis ar veselības stāvokli nesaderīgus medikamentus, kas izskaidrotu viņa pēdējā laika halucinācijas...

 • 02:15

  Mīlu, Saimons (Mīlu, Saimons)

  Mīlu, Saimons (Mīlu, Saimons)

  Mīlu, Saimons

  Saimonam ir forši draugi, diezgan ciešama māsa, lieliski vecāki - kopumā viņš dzīvo diezgan ierastu pusaudža dzīvi. Tomēr viņam ir kāds noslēpums, kuru pagaidām nezina neviens - viņš ir gejs. Kad skolā parādās anonīma ziņa no cilvēka, kurš apgalvo, ka ir gejs, skolā sāk klīst baumas un minējumi - kurš tas varētu būt. Saimons nolemj šim cilvēkam uzrakstīt, taču drīz vien viņa noslēpums ir apdraudēts un nāk gaismā. Kā to uztvers vecāki, draugi, skolas biedri?

 • 04:25

  Turpini gatavot ar Džeimiju Oliveru (Turpini gatavot ar Džeimiju Oliveru)

  Turpini gatavot ar Džeimiju Oliveru (Turpini gatavot ar Džeimiju Oliveru)

  Iedvesmojoties no paša mājās gatavotajiem ēdieniem un balstoties uz vienkāršām, iecienītām receptēm, Džeimijs Olivers izmanto astoņas vai pat mazāk sastāvdaļas, lai radoši pagatavotu maltīti visai ģimenei. Džeimijs piedāvā pagatavot ēdienus no ikdienišķām sastāvdaļām, ko ik dienu pērkam veikalā, pārvēršot tās fantastiskā un aizraujošā garšu piedzīvojumā, ko ģimenei baudīt pie pusdienu galda katru dienu.

 • 05:00

  Viņas melo labāk (Viņas melo labāk)

  Viņas melo labāk (Viņas melo labāk)

  Viņas melo labāk

  Stāsts par četrām sievietēm - Margaritu, Martu, Jolantu un Kristīni -, kuras apzinās sevi nevis kā iekāres objektus, bet gan kā sievietes, kuras tiecas pēc īstas un mūžīgas mīlestības. Taču, kā zināms, mīlestībai vajadzīgas divas sirdis. Kad parādās trešā - draud briesmas, tiek piedzīvoti meli, atklāti sirds noslēpumi un sapņi, nodota draudzība. Risks, adrenalīns un ilgas pēc patiesas mīlestības - tas viss un vēl vairāk tiek piedzīvots šajā seriālā.

 • 05:30

  Kristīgā programma "Ticīgo uzvaras balss" (Kristīgā programma "Ticīgo uzvaras balss")

  Kristīgā programma "Ticīgo uzvaras balss" (Kristīgā programma "Ticīgo uzvaras balss")

  Kristīgā programma "Ticīgo uzvaras balss"

  Reliģisks šovs, ko vada Kenets un Glorija Koplendi, vieni no vispazīstamākajiem TV evaņģēlistiem pasaulē.

 • 06:00

  Vientuļo vecāku klubiņš (Vientuļo vecāku klubiņš)

  Vientuļo vecāku klubiņš (Vientuļo vecāku klubiņš)

  Vientuļo vecāku klubiņš

  Vientuļo vecāku bariņš apvienojuši spēkus, lai spētu savienot privāto dzīvi ar vientuļā vecāka pienākumiem. Vecāku kompānija ir raiba - Duglass ir labi situēts, pašpārliecināts un cinisks vīrs, kurš pēc sievas nāves viens audzina dvīņu meitenes un ir pārliecināts, ka visas dzīves situācijas var atrisināt ar naudu. Vils ir vientuļais tēvs, kurš ir totāli pārņemts ar meitas audzināšanu un savu privāto dzīvi atstājis pavisam novārtā. Popijai pieder vinotēka, kas ir feministu pulcēšanās vieta, un viņa viena audzina dēlu. Popijas kaimiņš un īrnieks Migijs ir 20 gadus vecs vientuļais tēvs, kurš pats vēl ir bērna prātā, bet nu viens rūpējas par savu mazo dēlēnu. Visbeidzot Endžija - jauna sieviete, kura baidās nodibināt jaunas attiecības pēc tam, kad viņu pameta dēla tēvs. Visi šie vecāki apvienojušies vairāk vai mazāk draudzīgā kompānijā un uz maiņām pieskata bērnus, lai pārējiem būtu laiks sev.

 • 06:30

  Salauztā (Salauztā)

  Salauztā (Salauztā)

  Salauztā

  Viņi bija jauni, iemīlējušies un laimīgi - priekšā visa dzīve! Fernanda un Santjago gatavojas kāzām. Tomēr notiek traģēdija - kāzu naktī viņu mājā iebrūk ļauni vīri, kas nogalina Santjago un izvaro Fernandu, un jauno cilvēku dzīve ir izpostīta. Fernandas atmiņas par notikušo ir miglainas, tomēr viņa ir noskaņota atriebties un darīs to bez mazākās žēlastības.

 • 07:30

  Mani mīļie meli (Mani mīļie meli)

  Mani mīļie meli (Mani mīļie meli)

  Nežats ar Sunu izbauda savu pirmo rītu kā precēts pāris. Viņu mierīgo laimi izbojā Hairi, piezvanot un pasakot, ka Ailina uzzinājusi, ka viņi apprecējušies. Ailinas māte izstāsta Nežatam noslēpumu par Ailinu, kas tiesā nosvērtu svaru kausus par labu Nežatam, taču atsakās tiesā liecināt. Sanije, pati to nenojaušot, uzaicina savā kafejnīcā sasildīties un paēst Hairi brāļa dēlu Arifu.

 • 08:30

  Mani remonta noteikumi (Mani remonta noteikumi)

  Mani remonta noteikumi (Mani remonta noteikumi)

  Mani remonta noteikumi

  Ļaut pilnīgiem svešiniekiem pārveidot savu māju varētu būt diezgan izaicinoši, taču ja nu šie svešinieki ar celtniecību un interjera darbiem saskaras pirmo reizi dzīvē? Sešas komandas no visas Austrālijas apceļos valsti, lai izremontētu ik istabu savu konkurentu namos, un arī paši nodos savu māju atslēgas, lai pārējiem uzticētu sava nama pilnīgu pārveidošanu... lai kā arī gribētos būt klāt un šo procesu pārraudzīt. Katra nama pārveidē jāievēro noteikumi, ko nosaka īpašnieki - saraksts, ko drīkst un un ko nedrīkst darīt, taču pārējās komandas var izvēlēties tos ievērot, pārveidot vai pilnībā ignorēt. Šis piedzīvojums pāriem, draugiem, ģimenēm un radiem būs atslēga uz pilnīgi jaunu dzīvi, bet vai tā pavērs durvis uz viņu sapņiem vai ļaunāko murgu?

 • 10:00

  UgunsGrēks (UgunsGrēks)

  UgunsGrēks (UgunsGrēks)

  UgunsGrēks

  Leonam rodas plāns, kā atrast Augustu. Elizabete uzzina par Vadima nežēlīgo rīcību. Zenta atsakās sūdzēt tiesā Vadimu. Margots nezina, kā pateikt Zentai, ka noticis pārpratums. Leons un Elizabete cenšas atrast Augustu. Zenta vēlas atkal satikties ar Margotu. Silviju pārsteidz un sāpina Vadima paziņojums. Daniels izmanto situāciju un turpina flirtu ar Silviju. Viesnīcā ierodas Fēlikss.

 • 10:35

  UgunsGrēks (UgunsGrēks)

  UgunsGrēks (UgunsGrēks)

  UgunsGrēks

  Elizabete šaubās, vai piekrist Leona plānam, lai atgūtu Augustu. Signe cer, ka var ar Ramonu kļūt labas draudzenes. Fēlikss paziņo Leonam, ka viņam ir plāns apprecēt Helēnu. Ramona pārprot situāciju un aizvaino Signi. Helēnai rodas aizdomas, ka Donāts viņu krāpj. Luīze sadusmojas, ka Ramona sāpinājusi Signi. Helēna ierodas pie Fēliksa un piekrīt braukt viņam līdzi uz Murmansku.

 • 11:15

  UgunsGrēks (UgunsGrēks)

  UgunsGrēks (UgunsGrēks)

  UgunsGrēks

  Ramona piekukuļo Danielu, abi salabst. Česlavam nepatīk, ka Jevgēņija neinformē viņu par Vadima rīcību. Signe nolemj paflirtēt ar Danielu, Olafs paliek greizsirdīgs. Helēna uzzina, ka Donāts viņu tomēr nav krāpis. Fēlikss gatavojas vest Helēnu un viņas meitu sev līdzi uz Murmansku. Signe pasaka Olafam, ka Ramona ir viņas māte. Donāts uzzina, ka Helēna viņu piekrāpusi ar Fēliksu.

 • 11:50

  Slavenības randiņā (Slavenības randiņā)

  Slavenības randiņā (Slavenības randiņā)

  Septiņas britu realitātes šovu zvaigznes cer iepazīt īstu un patiesu mīlestību, tādēļ sper drosmīgu soli un dodas uz randiņu ar simpātiskiem, bet pavisam parastiem cilvēkiem ar gluži ikdienišķām profesijām un tikpat ikdienišķu dzīvi. Šovā piedalās arī slavenību pāri, kuri televīzijas skatītāju acu priekšā apmeklē pāru terapiju, lai risinātu sasāpējušas problēmas, ļaujot no savām kļūdām mācīties arī citiem.

 • 12:55

  Ēd. Kusties. Baudi. (Ēd. Kusties. Baudi.)

  Ēd. Kusties. Baudi. (Ēd. Kusties. Baudi.)

  Ēd. Kusties. Baudi.

  Rita ir četru bērnu mamma, kura kopš bērnības dzirdējusi sev veltītus vārdus "apaļums tev piestāv" un citas gudrības. Viņas lielākā problēma, ko pati labi apzinās - emocionālā ēšana, kas sākās pēc ceturtā bērniņa priekšlaicīgas nākšanas pasaulē. Vai Ritai izdosies sakārtot savas ēdienreizes un atrast laiku sportošanai tik ļoti dinamiskajā ģimenes ikdienā?! Un vai nepatika pret skriešanu izrādīsies šķērslis uz savu mērķi?!

 • 14:00

  Grejas anatomija (Grejas anatomija)

  Grejas anatomija (Grejas anatomija)

  Grejas anatomija

  Slimnīcā ir akūts asins krājumu trūkums, un Beilija aicina darbiniekus ziedot asinis. Meredita un Niks plāno pārdrošu operāciju, lai glābtu smagi slima pacienta dzīvību, taču Vēbers uzskata, ka plāns ir pārāk bīstams. Tikmēr ķirurģiskās apmācības programmu gaida jauns pārbaudījums.

 • 15:00

  Grejas anatomija (Grejas anatomija)

  Grejas anatomija (Grejas anatomija)

  Grejas anatomija

  Asins trūkums sasniedzis kritisku punktu, turklāt transportētājs, kas pārvadā asins rezerves, avarē. Meredita un Niks ir spiesti pārtraukt operāciju. Tikmēr Džeksons cenšas glābt slimnīcas ķirurģijas apmācības programmu, taču haotiskie apstākļi klīnikā šos centienus aizēno. Vai Grejslounas slimnīcai joprojām ir nākotne?

 • 16:00

  Mantojums (Mantojums)

  Mantojums (Mantojums)

  Mantojums

  Sāra aizstāv māti no Simona uzbrukumiem, un arī Huans ierosina mēģināt visiem sadzīvot, jo viņiem kopā ir jāpavada viens gads. Mirkli vēlāk Huljeta atkal pieķer Sāru un Huanu ļoti tuvu viens otram līdzās. Savukārt Beatrise ierodas pie Pedro un atklāj, ka Tadeo ir viņa dēls. Mateo bārā piedzeras, un visi brāļi dodas viņam pakaļ. Izceļas strīds, un Salvadors sašauj Simonu.

 • 17:00

  Likteņa skartie (Likteņa skartie)

  Likteņa skartie (Likteņa skartie)

  Likteņa skartie

  Čelanu savrupmājā ierodas medmāsa Širina, lai aprūpētu Feridi. Aprunājoties ar Azru, Dženks nolemj neizstāstīt Feridei patiesību. Sumru sanikno ziņa, ka Azra atgriezusies savrupmājā. Dženks uzzina, ka Sumru strādā kopā ar Barišu.

 • 18:00

  Likteņa skartie (Likteņa skartie)

  Likteņa skartie (Likteņa skartie)

  Likteņa skartie

  Ferhats izstāsta Feridei, ka Azra restorānā vairs nestrādā. Serapa uzzina, ka Sumru tikās ar Dženku, un cenšas noskaidrot iemeslu. Feridei rodas aizdomas, ka Azra un Dženks no viņas ko slēpj.

 • 19:00

  Atcerēties visu (Atcerēties visu)

  Atcerēties visu (Atcerēties visu)

  Atcerēties visu

  Viesnīcas numuriņā nogalināts viesis, un par slepkavību aizdomās tiek turēta istabene, kura apgalvo, ka vīrieti nogalinājusi pašaizsardzības nolūkos, jo viņs mēģinājis viņu izvarot. Kerija saprot, ka istabene melo, taču vēlas noskaidrot, ko tieši un kāpēc. Apdraudot Ala izmeklēšanu, Kerija ņem šo lietu savās rokās un rīkojas pārdroši, lai noskaidrotu patiesību.

 • 20:00

  Atcerēties visu (Atcerēties visu)

  Atcerēties visu (Atcerēties visu)

  Atcerēties visu

  Daudzdzīvokļu mājā nošauts vīrietis, bet mājā noplūdusi gāze, tādēļ visi iedzīvotāji tiek evakuēti, un Kerijai izdodas nozieguma vietai tikai uzmest aci, pirms notiek sprādziens. Visi pierādījumi ir iznīcināti, tāpēc atrisināt šo lietu var izdoties tikai, ja Kerija būs pamanījusi pietiekami daudz un to visu atcerēsies.

 • 21:00

  Ziemassvētki Šveicē (Ziemassvētki Šveicē)

  Ziemassvētki Šveicē (Ziemassvētki Šveicē)

  Aleksa ir ambicioza jauna arhitekte no Čikāgas. Ziemassvētku brīvdienās viņa pievienojas savai ģimenei Šveicē, kur viņas māte gatavojas atvērt viesu namiņu. Tomēr Aleksas noskaņojums drīz sašķobās, uzzinot, ka viņas māte ciemos uzaicinājusi arī viņas bijušo labāko draudzeni Betu ar līgavaini Džesiju, kurš ir neviens cits kā Aleksas bijušais draugs. Par laimi, viņas uzmanību novērš mātes nolīgtais palīgs Liams. Aleksa pamazām satuvinās ar šo vientuļo tēvu un arī viņa dēlu Gabiju.

 • 23:00

  Ideāli noziegumi (Ideāli noziegumi)

  Ideāli noziegumi (Ideāli noziegumi)

  Ideāli noziegumi

  Ezerā atrasts miris vīrietis, kura ķermeni gabalos sarāvis paša laivas motors. Viss liecina, ka notikušais ir negadījums, jo uz laivas viņš bijis viens pats, un visiem viņa tuvākajiem ir alibi. Upura sieva Kamila bijusi mājās, jo pie viņiem ciemos ieradies draugu pāris. Tomēr izmeklētājs nolemj ieskatīties dziļāk šo cilvēku dzīvēs, pagātnē un attiecībās. Drīz vien viņš atklāj, ka kādam ir bijis nopietns iemesls vēlēties mirušā vīrieša pazušanu uz visiem laikiem.

 • 00:00

  Zvani manam aģentam! (Zvani manam aģentam!)

  Zvani manam aģentam! (Zvani manam aģentam!)

  Zvani manam aģentam!

  Aģentūras darbinieki uztraucas, ka pēc Nadira nāves aģentūra tiks slēgta. Didžle izdomā plānu, kā uzlabot seriāla reitingus un sociālajos tīklos radīt iespaidu, ka Barišs un Berena arī dzīvē ir pāris. Didžle uzzina, ka Berena nav Kirača īstā meita.

Šobrīd rāda

Mani mīļie meli(Mani mīļie meli)
07:30 - 08:30

Nežats ar Sunu izbauda savu pirmo rītu kā precēts pāris. Viņu mierīgo laimi izbojā Hairi, piezvanot un pasakot, ka Ailina uzzinājusi, ka viņi apprecējušies. Ailinas māte izstāsta Nežatam noslēpumu par Ailinu, kas tiesā nosvērtu svaru kausus par labu Nežatam, taču atsakās tiesā liecināt. Sanije, pati to nenojaušot, uzaicina savā kafejnīcā sasildīties un paēst Hairi brāļa dēlu Arifu.