Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Viasat Sport Baltic

http://www.viasatsport.lv/

UEFA Čempionu līga, Pasaules čempionāts hokejā, Basketbola Eirolīga, ATP tenisa turnīri, Latvijas sporta līdzjutējiem nozīmīgās bobsleja, kamaniņu un skeletona sacensību tiešraides ar Latvijas sporta komentētāju un ekspertu piedalīšanos, nodrošinot 16:9 attēla kvlitāti. IZZI kabeļtiklā kanāls tiks raidīts testa režīmā.

  • 00:00

    Football: Leicester-Liverpool (Football: Leicester-Liverpool)

    sports

    Football: Leicester-Liverpool (Football: Leicester-Liverpool)

    sports

  • 01:50

    Icehockey: Avangard Omsk-Dynamo Moscow (Icehockey: Avangard Omsk-Dynamo Moscow)

    sports

    Icehockey: Avangard Omsk-Dynamo Moscow (Icehockey: Avangard Omsk-Dynamo Moscow)

    sports

  • 05:00

    Icehockey: Dinamo Rīga-Kunlun Red Star (Icehockey: Dinamo Rīga-Kunlun Red Star)

    sports

    Icehockey: Dinamo Rīga-Kunlun Red Star (Icehockey: Dinamo Rīga-Kunlun Red Star)

    sports

  • 07:00

    END (Football: Arsenal-West Bromwich)

    sports

    END (Football: Arsenal-West Bromwich)

    sports

  • 08:50

    Icehockey: Avangard Omsk-Dynamo Moscow (Icehockey: Avangard Omsk-Dynamo Moscow)

    sports

    Icehockey: Avangard Omsk-Dynamo Moscow (Icehockey: Avangard Omsk-Dynamo Moscow)

    sports

  • 10:50

    Icehockey: Dinamo Rīga-Kunlun Red Star (Icehockey: Dinamo Rīga-Kunlun Red Star)

    sports

    Icehockey: Dinamo Rīga-Kunlun Red Star (Icehockey: Dinamo Rīga-Kunlun Red Star)

    sports

  • 12:50

    MotoGP Aragon: Moto3 - Race (MotoGP Aragon: Moto3 - Race)

    MotoGP Aragon: Moto3 - Race (MotoGP Aragon: Moto3 - Race)

  • 14:15

    MotoGP Aragon: Moto2 - Race (MotoGP Aragon: Moto2 - Race)

    MotoGP Aragon: Moto2 - Race (MotoGP Aragon: Moto2 - Race)

  • 15:55

    NASCAR Highlights: ISM Connect 300 (NASCAR Highlights: ISM Connect 300)

    NASCAR Highlights: ISM Connect 300 (NASCAR Highlights: ISM Connect 300)

  • 16:55

    Icehoskey: Metallurg Magnitogorsk-Ak Bars Kazan (Icehoskey: Metallurg Magnitogorsk-Ak Bars Kazan)

    sports

    Icehoskey: Metallurg Magnitogorsk-Ak Bars Kazan (Icehoskey: Metallurg Magnitogorsk-Ak Bars Kazan)

    sports

  • 19:45

    Basketball: Spain-Slovenia (Basketball: Spain-Slovenia)

    sports

    Basketball: Spain-Slovenia (Basketball: Spain-Slovenia)

    sports

  • 21:35

    Football: Borussia Dortmund-Real Madrid (Football: Borussia Dortmund-Real Madrid)

    sports

    Football: Borussia Dortmund-Real Madrid (Football: Borussia Dortmund-Real Madrid)

    sports

  • 23:45

    Football: Spartak Moskva-Liverpool (Football: Spartak Moskva-Liverpool)

    sports

    Football: Spartak Moskva-Liverpool (Football: Spartak Moskva-Liverpool)

    sports

Šobrīd rāda

sports
END(Football: Arsenal-West Bromwich)
07:00 - 08:50