Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

TV3 Film

Filmu kanāls, jaunākā pasaules kino gardēžiem, cauru diennakti. Ja nepaspēji noskatīties kinoteātri, tad kanālā TV1000 Premium ir iespējams noskatīties jaunākas filmas bez reklāmas pauzēm ar stereo skaņu un 16:9 attēla formātā. Tavs kinoteātris televizorā.

 • 23:10

  Парящий тигр (Парящий тигр)

  Парящий тигр (Парящий тигр)

  Парящий тигр

  Puisēns atklāj mežā krātiņā ieslodzītu tīģeri, un tas mudina zēnu atklāt sevī drosmi.

 • 01:00

  Они (Они)

  Они (Они)

  Они

  Helovīna vakarā draugi dodas uz "apsēstu" māju, jo alkst izbaudīt asinis stindzinošas sajūtas. Nakts atnāk ar šausminošu atklāsmi, ka daži murgi piepildās.

 • 02:30

  Леди Макбет (Леди Макбет)

  Леди Макбет (Леди Макбет)

  Леди Макбет

  Filma tapusi pēc Nikolaja Ļeskova noveles Mcenskas apriņķa lēdija Makbeta, pārnesot darbību no Krievijas uz 19. gadsimta Anglijas muižu, kur kaislību un vājprāta tumšās straumes sedz stindzinoša etiķetes virskārta. Oldroida lēdija Makbeta ir spēcīgs, skaists un ziņkārīgs dzīvnieks, kuru vada dziņas un apbrīnojami spēcīgi pamatinstinkti. Filma talantīgi pakļauj, vienu mirkli liekot izjust empātiju pret nepieredzējušo meiteni, par kuru ciniski ņirgājas viņas vīrs, bet jau drīz – būt lieciniekiem slepkavībai, ko varone iesāk emociju uzplūdā, bet pabeidz ar vēsu prātu...

 • 04:00

  После. Глава 2 (После. Глава 2)

  После. Глава 2 (После. Глава 2)

  После. Глава 2

  Filma uzņemta pēc tāda paša nosaukuma 2014. gadā izdota romāna motīviem un stāsta par divu jauniešu mīlestību. Kinolente ir turpinājums 2019. gadā uzņemtajai After. Pēc mūsu tikšanās (After, 2019).

 • 06:00

  Исход: Цари и боги (Исход: Цари и боги)

  Исход: Цари и боги (Исход: Цари и боги)

  Исход: Цари и боги

  Stāsts par viena cilvēka drosmi stāties pretī impērijas varenībai. Izmantojot mūsdienīgākos specefektus un 3D tehnoloģijas, Ridlijs Skots piedāvā stāstu par drosmīgo vadoni Mozu, kurš stājas pretī Ēģiptes faraonam Ramzesam, atbrīvojot 600 tūkstošus vergu un dodoties leģendārajā ceļojumā, lai aizbēgtu no neskaitāmu un nāvējošu sērgu pārņemtās Ēģiptes.

 • 08:30

  Чёрный лебедь (Чёрный лебедь)

  Чёрный лебедь (Чёрный лебедь)

  Чёрный лебедь

  Stāts par Ninu – Ņujorkas baleta kompānijas dejotāju, kas ir pilnībā pārņemta ar savu profesiju. Nina dzīvo kopā ar savu māti Ēriku, kas arī reiz ir bijusi balerīna, taču tagad visādā veidā atbalsta savas meitas karjeru. Kad mākslinieciskais direktors Tomass Līrojs nolemj jaunās sezonas "Gulbju ezera" uzvedumā aizstāt līdzšinējo primabalerīnu Betu Makintairu, viņš lomai izvēlas Ninu. Taču viņai ir sāncense – jaunā balerīna Lilija, kas arī atstājusi labu iespaidu uz Līroju. Jaunajam baleta uzvedumam nepieciešama balerīna, kas spēj nevainojami nodejot gan graciozā un nevainīgā Baltā gulbja, gan jutekliskā un viltīgā Melnā gulbja lomu. Nina ir piemērota Baltā gulbja lomai, bet Lilija atbilst Melnā gulbja raksturam. Kad abu dejotāju konkurence pārtop saspringtā draudzībā, Nina sāk apzināties sava rakstura tumšo pusi, kas draud viņu iznīcināt.

 • 10:15

  Джокер (Джокер)

  Джокер (Джокер)

  Джокер

  Arturs Fleks ir vīrs, kurš cenšas atrast savu vietu pilsētas sašķeltajā sabiedrībā. Viņš savu ikdienu pavada, skatoties Mureja Franklina šovu un sapņojot, ka kādu reizi pats tajā piedalīsies. Diemžēl Artūram piemīt uzvedības traucējumi, kuru dēļ viņš sāk smieties un nespēj apstāties, līdz ir nomierinājies, tādēļ viņš mēdz iekļūt neveiklās situācijās. Dienā strādājot par klaunu gadījuma darbos, bet vakaros cenšoties kļūt par atzītu komiķi, viņš nonāk pie atziņas, ka izjokots tiek viņš pats. Ierauts vienladzības un nežēlības cilkliskajā esamībā, Arturs pieņem vienu sliktu lēmumu, kas uzsāk ķēdes reakciju viņa transformācijā par Džokeru.

 • 12:20

  Рио 2 (Рио 2)

  Рио 2 (Рио 2)

  Рио 2

  Blū, Pērle un viņu trīs bērni dzīvo mājas idillē burvīgajā Riodežaneiro pilsētā. Kad Pērle nolemj, ka bērniem jāmācās dzīvot īstu putnu dzīvi, viņa uzstāj, ka ģimenei jādodas uz Amazoni. Blū, cenšoties sadraudzēties ar jaunajiem kaimiņiem, baidās zaudēt Pērli un bērnus, kuri ļaujas savvaļas dzīves aicinājumam.

 • 14:00

  Жизнь Пи (Жизнь Пи)

  Жизнь Пи (Жизнь Пи)

  Жизнь Пи

  Vīrs vārdā Pī stāsta, ko piedzīvojis 16 gadu vecumā. Kad ģimene izlemj pārcelt savu zooloģisko dārzu no Indijas uz Kanādu, Pī izrādās vienīgais cilvēks, kurš izdzīvojis kravas kuģa katastrofā. Viņš attopas glābšanas laivā kopā ar zebru, orangutānu, hiēnu un Bengālijas tīģeri Ričardu Pārkeru. Viņi dreifē Klusajā okeānā, un Pī ir jāatrod iespēja izglābties.

 • 16:20

  Шпионский мост (Шпионский мост)

  Шпионский мост (Шпионский мост)

  Шпионский мост

  Šīs vēsturiskā drāmas darbība notiek Aukstā kara laikā. Bruklinas finanšu juristam Džeimsam Donovanam (Toms Henkss) uzdod veikt pārrunas par ieslodzīto apmaiņu: amerikāņu pilotu, kuru notrieca virs PSRS, jāapmaina pret Padomju spiegu, kurš uz 45 gadu termiņu ieslodzīts par spiegošanu pret ASV. No sākuma viņu biedē šī operācija, taču drīz viņu iedvesmo sarežģītais izaicinājums. Lai arī viņš sāk pārvarēt sastaptos izaicinājumus, drīz saprot, ka ar to ir radījis apdraudējumu savai ģimenei.

 • 19:00

  Бумажные города (Бумажные города)

  Бумажные города (Бумажные города)

  Бумажные города

  Nejauši uzgājuši pašnāvnieka līķi, divi jaunieši – Margo (Kara Delevinja) un Kventins (Nets Vulfs) – pamazām sāk atsvešināties. Pēc gada piedzīvojumu meklētāja Margo parādās pie konservatīvā Kventina loga nindzjas tērpā un lūdz viņa palīdzību sodīt tos, kuri ļauni izturējušies pret meiteni. Nākamajā dienā viņa pazūd bez pēdām, izraisot Kventinā apjukumu. Cerot atrast Margo, puisis kopā ar draugiem seko dīvainām norādēm.

 • 21:00

  Злое (Злое)

  Злое (Злое)

  Злое

  Medisonu paralizē šokējošas vīzijas par šausminošām slepkavībām, un viņas ciešanas kļūst vēl briesmīgākas, atklājot, ka nomoda sapņi patiesībā ir realitāte.

 • 23:00

  Потомки (Потомки)

  Потомки (Потомки)

  Потомки

  Aleksandrs Peins ("Oskaru" saņēmušās filmas "Sānceļi" autors) piedāvā vienlaikus smieklīgo un traģisko Meta Kinga (Džordžs Klūnijs) dzīvesstāstu. Mets ir vienaldzīgs vīrs un divu meitu tēvs. Viņš vada fondu, kas pārvalda viņa un radinieku mantotos nekustamos īpašumus. Kad Mets gatavojas pārdot visu un nopelnīt miljonus, viņa sieva laivu sacensību laikā gūst smagu galvas traumu, tāpēc vīrietis ir spiests pārskatīt savas attiecības ar meitām.

Šobrīd rāda

Baltcom pašreiz rāda
Рио 2(Рио 2)
12:20 - 14:00

Blū, Pērle un viņu trīs bērni dzīvo mājas idillē burvīgajā Riodežaneiro pilsētā. Kad Pērle nolemj, ka bērniem jāmācās dzīvot īstu putnu dzīvi, viņa uzstāj, ka ģimenei jādodas uz Amazoni. Blū, cenšoties sadraudzēties ar jaunajiem kaimiņiem, baidās zaudēt Pērli un bērnus, kuri ļaujas savvaļas dzīves aicinājumam.