Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Go3 Film HD

Ja vēlies apsēsties un vienā mierā izbaudīt tiešām izcilu filmu, tad šis kanāls ir domāts tieši Tev. Noskaties jaunāko no tā, ko radījuši Holivudas režisori un oskarotie aktieri. Uz karstām pēdām – viss, ko apspriež pasaules filmu industrija – Tavā televizorā. Filmu kanāls, kas piedāvā jaunāko un populārāko taisnā ceļā no Holivudas. Tu varēsi justies kā kinoteātrī, neizejot no mājas!

 • 00:00

  Uz nažiem (Uz nažiem)

  Uz nažiem (Uz nažiem)

  Uz nažiem

  Slavenais kriminālrakstnieks Hārlans Trombijs tiek atrasts miris viņa mājā tieši pēc 85. dzimšanas dienas, un brīnumainā kārtā izmeklēšanu veiks ziņķārīgais un bezrūpīgais detektīvs Benuā Blanks. Hārlana neparastā ģimene un viņa uzticamais personāls ir tikai daži pavediena posmi lielajā puzlē, detektīvam ir jāatkož visi meli, lai atrisinātu pēkšņo slepkavību.

 • 02:30

  Rītdienas karš (Rītdienas karš)

  Rītdienas karš (Rītdienas karš)

  Rītdienas karš

  Kāds vīrietis ir izvēlēts cīnīties nākotnes karā, kurā cilvēces liktenis balstīts uz viņa spēju tikt galā ar pagātni.

 • 05:00

  Saimnieks (Saimnieks)

  Saimnieks (Saimnieks)

  Saimnieks

  Seši draugi nolīgst mēdiju, kurš vadītu seansu Zoom konferencē karantīnas laikā. Taču viņi piedzīvo vairāk, nekā vienojušies. Kad ļauns gars sāk pārņemt draugu mājas, viņi saprot, ka rītu varētu arī nesagaidīt.

 • 06:00

  Mārlijs un es (Mārlijs un es)

  Mārlijs un es (Mārlijs un es)

  Mārlijs un es

  Mērķtiecīgi jauni reportieri, Džons un Dženija Grogani, pārceļas uz Floridu, nopērk māju un pieņem labradora šķirnes kucēnu vārdā Mārlijs.

 • 08:00

  Herisas kundze dodas uz Parīzi (Herisas kundze dodas uz Parīzi)

  Herisas kundze dodas uz Parīzi (Herisas kundze dodas uz Parīzi)

  Herisas kundze dodas uz Parīzi

  Ada Harisa ir apkopēja 1950. gadu Londonā, kura neprātīgi iemīlas Kristiāna Diora augstās modes kleitā. Viņa stingri nolemj, ka viņai jākļūst par šī dārguma īpašnieci, lai tur vai kas! Viņa sāk krāt naudu, lai dotos uz Parīzi. Nonākusi modes galvaspilsētā, viņa drīz atklāj, ka Diora kleitu nebūt nav tik viegli nopirkt, pat ja ir, par ko. Taču, ja kādam sapnis ir īsts, tā ir Ada, un nekas uz pasaules nespēs viņu aizkavēt to piepildīt.

 • 10:00

  Suņa dzīves jēga (Suņa dzīves jēga)

  Suņa dzīves jēga (Suņa dzīves jēga)

  Suņa dzīves jēga

  Sirsnīgs un pārsteidzošs stāsts par uzticīgu suni, kurš, būdams līdzās dažādiem saimniekiem dažādos laikos, mācot cilvēkiem priecāties un mīlēt, atrod pats savas dzīves jēgu. Ģimenes filmu, kas aizraujošā veidā parāda pasauli no suņa skatu punkta.

 • 12:00

  Sapņu meistari (Sapņu meistari)

  Sapņu meistari (Sapņu meistari)

  Sapņu meistari

  Minna iegūst spēju radīt sapņus un kontrolēt citus cilvēkus to miegā. Tieši tas viņai ir vajadzīgs, jo pusmāsa nu nemaz nav tāda meitene, kurai Minna jel kādreiz būtu sapņojusi atrasties blakus.

 • 14:00

  Izvēle (Izvēle)

  Izvēle (Izvēle)

  Izvēle

  Mīlestība? Atbildība? Nopietnas attiecības, ģimene? Iesīkstējušais vecpuisis Treviss Pārkers uzskata, ka tas viss nav viņam. Viņam ir labs darbs un uzticami draugi. Viņš aizraujas ar medībām, makšķerēšanu un ekstrēmiem sporta veidiem un izvairās no nopietnām attiecībām. Tomēr nav vēl dzimis cilvēks, kam būtu izdevies izvairīties no mīlestības….

 • 16:00

  Ēnu spēle (Ēnu spēle)

  Ēnu spēle (Ēnu spēle)

  Ēnu spēle

  Treviss Bloks ir valdības aģents, kurš sastopas ar savas pagātnes noslēpumiem. Atklājis noziedzīgu plānu, kas vērsts pret ASV pilsoņiem, Bloks saprot, ka viņu apdraud FIB direktors, kuru viņš reiz ir palīdzējis aizsargāt.

 • 18:00

  Otrpus žogam (Otrpus žogam)

  Otrpus žogam (Otrpus žogam)

  Otrpus žogam

  Ir pienācis pavasaris. Bruņurupucītis Verns un viņa draugi ir pamodušies no garā ziemas miega un konstatē, ka viņu mežam pa vidu ir uzradusies aizdomīga zaļa siena.

 • 20:00

  Dora un zudusī Zelta pilsēta (Dora un zudusī Zelta pilsēta)

  Dora un zudusī Zelta pilsēta (Dora un zudusī Zelta pilsēta)

  Dora un zudusī Zelta pilsēta

  Pavadījusi lielāko mūža daļu, izzinot džungļu biezokni kopā ar vecākiem, nekas nespēs Doru sagatavot viņas bīstamākajam piedzīvojumam mūžā - vidusskolai. Sirdī pētniece un izzinātāja, Dora ātri vien sāk vadīt Būtu - noslēpumainu džungļu iemītnieku - un pusaudžu grupu, kopīgi dodoties piedzīvojumiem pilnā ekspedīcijā, kurā jāglābj viņas vecāki un jāatrisina neiespējamā mistērija par zudušo inku civilizāciju.

 • 22:00

  Viena nakts Maiami (Viena nakts Maiami)

  Viena nakts Maiami (Viena nakts Maiami)

  Fantāzijas radīta neticama nakts, kurā satiekas sabiedrības ikonas Muhameds Ali, Malkolms X, Sems Kuks un Džims Brauns, lai spriestu par to, kādu lomu viņi ir spēlējuši 60. gadu pilsonisko tiesību kustībā un kultūras apvērsumā.

 • 00:30

  Leģenda (Leģenda)

  Leģenda (Leģenda)

  Leģenda

  Patiess stāsts par Londonas nežēlīgāko gangsteru dvīņu brāļu Kreju cīņu par varu, kontroli pār pilsētas mafiju un neizbēgamo norietu, attēlojot slepeno 60. gadu mafijas vēsturi un mīklainos un neparastos notikumus, kuru dēļ bēdīgi slavenie brāļi iegāja pasaules noziedzības vēsturē. "Leģenda" ir krimināltrilleris šī žanra labākajās niansēs - izcila aktierspēle, elpu aizrejošs scenārijs un perfekti atveidota 60. gadu Londona.