Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Go3 Film HD

Ja vēlies apsēsties un vienā mierā izbaudīt tiešām izcilu filmu, tad šis kanāls ir domāts tieši Tev. Noskaties jaunāko no tā, ko radījuši Holivudas režisori un oskarotie aktieri. Uz karstām pēdām – viss, ko apspriež pasaules filmu industrija – Tavā televizorā. Filmu kanāls, kas piedāvā jaunāko un populārāko taisnā ceļā no Holivudas. Tu varēsi justies kā kinoteātrī, neizejot no mājas!

 • 22:40

  Kaimiņu meitene (Kaimiņu meitene)

  Kaimiņu meitene (Kaimiņu meitene)

  Kaimiņu meitene

  Vecāko klašu skolēns sapņo par politiķa karjeru. Tomēr mīlestība pret kaimiņieni apdraud iespēju kļūt par senatoru, jo visi zina, ka viņa ir bijusī pornozvaigzne.

 • 00:25

  Patiess stāsts (Patiess stāsts)

  Patiess stāsts (Patiess stāsts)

  Patiess stāsts

  Kad kaunā kritušais "New York Times" žurnālists Maikls Finkels satiek slepkavībās apsūdzēto Kristianu Longo, kurš pieņēmis Finkela identitāti, sākas bīstama kaķa un peles spēle.

 • 02:05

  Uzvalks (Uzvalks)

  Uzvalks (Uzvalks)

  Leonards ir drēbnieks, kurš mēdza šūt uzvalkus Londonas pasaulslavenajā "Savile Row" kvartālā. Pēc personīgas traģēdijas viņš nonāk Čikāgā, te viņš atver mazu darbnīcu, un tagad viņš šuj drēbes vienīgajiem apkārtnes cilvēkiem, kuri tās var atļauties: nežēlīgai gangsteru ģimenei.

 • 03:50

  Atvadas (Atvadas)

  Atvadas (Atvadas)

  Atvadas

  Negodā kritis bijušais policists meklē mieru, pārcēlies uz dzīvi mežā. Taču viņa kluso pastāvēšanu pārtrauc piedāvājums veikt privātu izmeklēšanu, kuras uzdevums ir atklāt slepkavību.

 • 06:00

  It viss, it viss (It viss, it viss)

  It viss, it viss (It viss, it viss)

  It viss, it viss

  Pusaugu meitene Madelīna nespēj pamest mājas, jo viņas imūndeficīta sindroma dēļ alerģiskas reakcijas ir pret teju visu. Tomēr viņas dzīve izmainās, kad viņa satiek jauno kaimiņu Olliju. Abi sapazīstas ar e-pastu starpniecību un drīz vien iemīlas. Ollijs liek Madelīnai saprast, ka viņa nedzīvo dzīvi pilnvērtīgi, un tā sākas jauna, piedzīvojumiem pilna meitenes dzīve.

 • 07:35

  Eliots: pats mazākais ziemeļbriedis (Eliots: pats mazākais ziemeļbriedis)

  Eliots: pats mazākais ziemeļbriedis (Eliots: pats mazākais ziemeļbriedis)

  Eliots: pats mazākais ziemeļbriedis

  Eliots ir mazs zirdziņš, kuram ir ļoti liels sapnis, - ieņemt godpilno vietu Ziemassvētku vecīša ziemeļbriežu pajūgā, lai dāvātu bērniem prieku svētkos. Pēc tam kad Ziemassvētku vecītis nāk klajā ar paziņojumu, ka tūlīt dosies pensija, mazajam Eliotam atliek vien tikai trīs dienas, lai pieradītu pārējiem, ka viņš ir šī goda cienīgs, neskatoties uz to, ka viņam nav atbilstošu ragu. Ja kaut ko ļoti vēlies no visas sirds, tad brīnumi notiek, vai ne?

 • 09:05

  Aloha (Aloha)

  Aloha (Aloha)

  Aloha

  Slavens kara varonis atgriežas vietā, kur guva vislielākos panākumus savā karjerā, un atjauno saikni ar sen zaudētu mīlu, vienlaikus iemīloties Gaisa spēku kapteinē.

 • 10:50

  Bohēmista rapsodija (Bohēmista rapsodija)

  Bohēmista rapsodija (Bohēmista rapsodija)

  Bohēmista rapsodija

  Stāsts par leģendāro britu rokgrupu Queen un viņu līderi Frediju Merkūriju. Dibināta un savos pirmsākumos pastāvējusi tāpat kā daudzas citas muzikālās apvienības, grupa Queen drīz kļūst par īstām rokenrola ikonām, bet viņu dziesmās ieklausās miljoniem fanu visā pasaulē. Filmas darbība aptver 15 gadu periodu - no grupas dibināšanas līdz triumfālajam koncertam festivālā Life Aid.

 • 13:00

  Līgavu kari (Līgavu kari)

  Līgavu kari (Līgavu kari)

  Līgavu kari

  Labākās draudzenes Līva (Keita Hadsone) un Emma (Anna Heteveja) allaž sapņojušas par nevainojamām kāzām slavenajā Ņujorkas viesnīcā "Plaza".

 • 14:30

  Lieliskais Lapsas kungs (Lieliskais Lapsas kungs)

  Lieliskais Lapsas kungs (Lieliskais Lapsas kungs)

  Lieliskais Lapsas kungs

  Divas nominācijas Oskara balvai. Noguruši no vistu zagļiem, vietējie lauksaimnieki izlemj iznīcināt Lapsas kunga un viņa ģimenes mājokli. Tas gan izrādās diezgan grūti paveicams darbiņš!

 • 15:55

  Lēcējs (Lēcējs)

  Lēcējs (Lēcējs)

  Lēcējs

  Parasts pusaudzis atklāj pārsteidzošas spējas acumirklī nokļūt jebkurā pasaules vietā. Tik tikko apradis ar jaunajām spējām, viņš atklāj, ka tiek vajāts.

 • 17:20

  Skūpsts uz veiksmi (Skūpsts uz veiksmi)

  Skūpsts uz veiksmi (Skūpsts uz veiksmi)

  Skūpsts uz veiksmi

  Pēc nepazīstama vīrieša skūpsta neticami veiksmīga Manhetenas iedzīvotāja zaudē visu savu veiksmi. Visu var atgriezt savās vietās, tomēr to izdarīt bez veiksmes nebūt nav vienkārši.

 • 19:00

  Nakts un diena (Nakts un diena)

  Nakts un diena (Nakts un diena)

  Nakts un diena

  Džūna lidostā satiek pievilcīgu svešinieku. Šķietami nevainīgā tikšanās apgriež viņas dzīvi ar kājām gaisā, jo svešinieks izrādās spiegs. Izskatīgā sieviete tiek ierauta galvu reibinošos piedzīvojumos un bīstamā ceļojumā apkārt pasaulei, jo viņas ceļabiedram ir jāveic ārkārtīgi atbildīga misija un jānosargā baterija, kas var kļūt par mūžīgās enerģijas avotu.

 • 20:50

  Varenais Ričards (Varenais Ričards)

  Varenais Ričards (Varenais Ričards)

  Varenais Ričards

  Filma stāsta par zvirbuli Ričiju, kurš kopš dzimšanas pieņemts stārķu ģimenē. Visi viņu ļoti mīl, viņš ātri aug un jūtas kā īsts stārķis. Taču gājputniem stārķiem pienāk laiks lidot uz Āfriku, lai tur ziemotu. Ģimene ir spiesta atklāt Ričijam viņa izcelšanos, jo lidot kopā nedrīkst – grūtajā ceļojumā zvirbulis var iet bojā. Drosminieks negrasās nolaist spārnus un nolemj visiem pierādīt, ka ir īsts stārķis. Ričijs viens pats dodas ceļā, un viņam pievienojas jauni draugi – pūce Olga un papagailis Kiki. Kas viņu sagaida šajā trakajā piedzīvojumā?

 • 22:15

  Neatrodamā (Neatrodamā)

  Neatrodamā (Neatrodamā)

  Neatrodamā

  Visiem šķiet, ka Niks un Eimija Danni ir laimīgs precētais pāris, taču abu piektajā kāzu jubilejā Eimija pazūd bez vēsts, un Niks kļūst par galveno aizdomās turamo.