Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Viasat Kino

Kanāls piedāvā visā pasaulē labi zināmas un kino festivālos godalgotas filmas jebkurai gaumei – sākot no komēdijām un elpu aizraujošiem trilleriem, beidzot ar piedzīvojumiem un fantastiku. Kanāls, kādam mājās vienkārši ir jābūt, ja vēlies orientēties kino pasaulē. Filmas, kas patiešām izklaidē!

 • 00:00

  Rudens leģendas (Rudens leģendas)

  Rudens leģendas (Rudens leģendas)

  Rudens leģendas

  Episks stāsts par trim brāļiem un viņu tēvu, kas 20. gadsimta sākumā dzīvo kādā mežonīgā, nomaļā Amerikas apvidū. Uzaudzināti nošķirtībā no sabiedrības, brāļi ir saistīti neticami ciešām, šķietami nesaraujamām saiknēm. Taču viss mainās, kad jaunākais dēls, atgriežoties no mācībām koledžā, sev līdzi atved līgavu Suzannu. Abi vecākie brāļi iemīlas jaunajā, skaistajā sievietē, un arī viņa nespēj palikt vienaldzīga... Viss kļūst vēl ļaunāk, kad visi trīs brāļi nolemj doties uz Eiropu un piedalīties Pirmajā pasaules karā, lai gan tēvs viņiem to ir stingri aizliedzis

 • 02:10

  Viņa (Viņa)

  Viņa (Viņa)

  Viņa

  Režisora Spaika Džonsa godalgotā drāma par vientuļo rakstnieku Teodoru Tvombliju, kurš iemīlas jauna veida operētājsistēmā. Viņš ir nesen šķīries no sievas un strādā kompānijā, kur sacer mīlestības vēstules cilvēkiem, kas nav apveltīti ar iztēli, lai tās rakstītu paši. Teodors arvien vairāk noslēdzas sevī, tāpēc viņu ieinteresē mākslīgā intelekta operētājsistēmas reklāma. Pēc iepazīšanās ar jauno sekretāri "Samantu", rakstnieku pārsteidz viņas arvien pieaugošā emocionalitāte un citādā pasaules uztvere. Laika gaitā Teodors secina, ka viņam rodas pārsteidzoša saikne ar "Samantu". Filma nominēta piecām "Oskara" balvām

 • 04:10

  Kas notiek krēslā (Kas notiek krēslā)

  Kas notiek krēslā (Kas notiek krēslā)

  Kas notiek krēslā

  Trīs vampīru dzīves stāsts. Viņi tikai mēģina izdzīvot mūsdienu pasaulē, kur jāmaksā īre, apmeklētājus var neielaist naktsklubā, spīd nāvējoši spoža saule un ir daudz citu nepatikšanu.

 • 06:00

  Zosāda (Zosāda)

  Zosāda (Zosāda)

  Zosāda

  Mazā un klusā pilsētiņā Medisonā dzīvo rakstnieks un viņa meita, bet pagrabā atrodas vesela rinda briesmoņu, ko šis rakstnieks radījis. Un viņi tikai gaida piemērotu brīdi...

 • 07:40

  Minioni (Minioni)

  Minioni (Minioni)

  Minioni

  Minjonus Stjuartu, Kevinu un Bobu pieņem darbā superļaundare Skārleta Nomušīta, kura kopā ar savu vīru – izgudrotāju Hērbu – perina pasaules iekarošanas plānu.

 • 09:10

  Majors Peins (Majors Peins)

  Majors Peins (Majors Peins)

  Majors Peins

  Atvaļināts jūras kājnieks nevar atrast sev piemērotu nodarbošanos. Viņa bijušais komandieris piedāvā neparastu darbu – pasniegt militāro mācību vidusskolā...

 • 10:45

  Māja uz ezera (Māja uz ezera)

  Māja uz ezera (Māja uz ezera)

  Māja uz ezera

  Nekur citur Keita nekad nav jutusies tik labi un garigi piepildita ka skaistaja, neparastaja maja uz ezera. Prombraucot vina pastkastite atstaj vestuli ar laba velejumiem nakamajam majas ipašniekam. Alekss sanem šo vestuli, starp abiem sakas sarakste, kas ar laiku klust arvien sirsnigaka, abiem arvien svarigaka. Lidz atklajas, ka Alekss nemaz nav nakamais majas ipašnieks, bet gan iepriekšejais! Vinš dzivo 2004., bet Keita – 2006. gada! Un pastkastite pie majas uz ezera kalpo par tiltu laika, veldzejot divas pec milestibas izslapušas dveseles. Ka gan tas iespejams?

 • 12:20

  Orbīta 9 (Orbīta 9)

  Orbīta 9 (Orbīta 9)

  Orbīta 9

  Kosmosa kuģis dodas uz Selesti ar vienīgo komandas locekli Elenu uz klāja. Dzīvības uzturēšanas sistēmā rodas kļūme. Kuģī ierodas kāds, kas to var salabot — pirmais cilvēks viņas dzīvē.

 • 13:55

  Dzelzs magnolijas (Dzelzs magnolijas)

  Dzelzs magnolijas (Dzelzs magnolijas)

  Dzelzs magnolijas

  Vairākas sievietes no nelielas Luiziānas pilsētiņas jau ilgus gadus ir draudzenes. Viņas ir pieradušas dalīties savos priekos un bēdās, pārdzīvojumos un cerībās.

 • 15:50

  Minioni (Minioni)

  Minioni (Minioni)

  Minioni

  Minjonus Stjuartu, Kevinu un Bobu pieņem darbā superļaundare Skārleta Nomušīta, kura kopā ar savu vīru – izgudrotāju Hērbu – perina pasaules iekarošanas plānu.

 • 17:15

  Bezmiegs Sietlā (Bezmiegs Sietlā)

  Bezmiegs Sietlā (Bezmiegs Sietlā)

  Bezmiegs Sietlā

  Sleepless in Seattle, the sophomore directorial effort from Nora Ephron, is a light romantic comedy inspired by the 1957 film An Affair to Remember.

 • 19:00

  Kapteinis Filipss (Kapteinis Filipss)

  Kapteinis Filipss (Kapteinis Filipss)

  Kapteinis Filipss

  2009. gada aprīlī kravas kuģis Maersk Alabama kapteiņa Ričarda Filipsa vadībā devās uz Mombasas ostu Kenijā, šķērsojot Adenas līci pie Somālijas krastiem. Bruņoti somālieši ieņēma kuģi un, pieprasījuši izpirkuma maksu, saņēma gūstā kapteini. Dreifējot glābšanas laivā kopā ar sagūstītājiem necilvēcīgos apstākļos, aci pret aci ar pirātu vadoni Musē, Filipsam atlika tikai cerēt uz brīnumu. Ar pirātiem kopā pavadītajā laikā, kapteinis atskārst, ka noziedznieku motīvi nemaz nav tik viennozīmīgi. Filmas scenārijs balstīts uz kapteiņa Filipsa biogrāfiskās grāmatas pamata.

 • 21:10

  Troja (Troja)

  Troja (Troja)

  Troja

  Senajā Grieķijā divu leģendāru mīlnieku – Trojas prinča Parisa (Orlando Blūms) un Spartas valdnieces Helēnas (Daiena Krūgere) kaisle izraisa karu, kas satriec veselu civilizāciju. Kad Pariss Helēnu nolaupa vīram, valdniekam Menelājam, pēdējais nespēj pārciest šādu apvainojumu. Ģimenes lepnums liek sacelties arī Menelāja brālim Agamemnonam, varenajam Mikēnu valdniekam, kurš drīz apvieno visas Grieķijas valstiņas, lai aizsargātu brāļa godu un ar varu aizvestu Helēnu no Trojas.

 • 23:45

  Robots vārdā Čapijs (Robots vārdā Čapijs)

  Robots vārdā Čapijs (Robots vārdā Čapijs)

  Robots vārdā Čapijs

  Jaunais un talantīgais inženieris Deols Vilsons izgatavo unikālu robotu, kas spēj domāt un just, un pat nenojauš, kādas sekas būs viņa izgudrojumam.