Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Go3 Film HD

Ja vēlies apsēsties un vienā mierā izbaudīt tiešām izcilu filmu, tad šis kanāls ir domāts tieši Tev. Noskaties jaunāko no tā, ko radījuši Holivudas režisori un oskarotie aktieri. Uz karstām pēdām – viss, ko apspriež pasaules filmu industrija – Tavā televizorā. Filmu kanāls, kas piedāvā jaunāko un populārāko taisnā ceļā no Holivudas. Tu varēsi justies kā kinoteātrī, neizejot no mājas!

 • 00:00

  Džons Viks (Džons Viks)

  Džons Viks (Džons Viks)

  Džons Viks

  Bijušais algotais slepkava Džons Viks (Kianu Rīvss) dodas Ņujorkas ielās, lai uzmeklētu bandītus, kuri laupījuši viņam dzīves jēgu.

 • 02:00

  Resnulis (Resnulis)

  Resnulis (Resnulis)

  Resnulis

  Trauksmains un netradicionāls Ziemassvētku vecītis cīnās, glābjot savu nīkuļojošo biznesu. Pa to laiku divpadsmitgadīgais Billijs, kurš par sliktu uzvedību zeķē saņēmis ogles gabalu, nolīgst algotu slepkavu vecīša nogalināšanai.

 • 04:00

  Priekšpostenis (Priekšpostenis)

  Priekšpostenis (Priekšpostenis)

  Priekšpostenis

  Filma balstīta uz patiesiem notikumiem, kuros kopā ar ASV karavīriem piedalījās arī divi Latvijas karavīri - virsseržants Jānis Laķis un seržants Mārtiņš Dāboliņš. Kītingas kauja notika 2009. gadā, un tā bija viena no smagākajām un ilgākajām kaujām Afganistānā, kur ASV un Latvijas karavīri pretojās talibu kaujiniekiem.

 • 06:00

  It viss, it viss (It viss, it viss)

  It viss, it viss (It viss, it viss)

  It viss, it viss

  Pusaugu meitene Madelīna nespēj pamest mājas, jo viņas imūndeficīta sindroma dēļ alerģiskas reakcijas ir pret teju visu. Tomēr viņas dzīve izmainās, kad viņa satiek jauno kaimiņu Olliju. Abi sapazīstas ar e-pastu starpniecību un drīz vien iemīlas. Ollijs liek Madelīnai saprast, ka viņa nedzīvo dzīvi pilnvērtīgi, un tā sākas jauna, piedzīvojumiem pilna meitenes dzīve.

 • 08:00

  Re-emigranti (Re-emigranti)

  Re-emigranti (Re-emigranti)

  Re-emigranti

  Nonākuši bezdarbniekos, trīs savu dzimteni nemīlošie emigranti atgriežas Lietuvā, kur pavisam nejauši kļūst par viltus uzņēmējiem. Šī nejaušība viņiem ļaus vēlreiz atklāt savu dzimteni.

 • 10:00

  Santamens (Santamens)

  Santamens (Santamens)

  Santamens

  Palaidņu saraksts ir tā pieaudzis, ka Ziemassvētku vecītim tas beidzot apnīk. Viņš kļūst par supervaroni, vārdā Santamens. Ziemassvētku vecītim un viņa jaunajiem draugiem jāatrod veids, kā apturēt sarakstā visnepaklausīgāko, pirms Ziemassvētki izzūd uz mūžīgiem laikiem.

 • 11:30

  Noass (Noass)

  Noass (Noass)

  Noass

  Noass redz apokaliptiskas vīzijas par gaidāmajiem plūdiem un nolemj rīkoties, lai pasargātu savu ģimeni no bojāejas.

 • 14:00

  Borna pārspēks (Borna pārspēks)

  Borna pārspēks (Borna pārspēks)

  Borna pārspēks

  "Borna" triloģijas otrā filma ar Metu Deimonu bijušā CIP slepkavas lomā.

 • 16:00

  Titāns (Titāns)

  Titāns (Titāns)

  Titāns

  Pēc neizskaidrojamu noziegumu virknes notiek tēva sastapšanās ar 10 gadus bez vēsts pazudušo dēlu.

 • 18:00

  Aiz borta (Aiz borta)

  Aiz borta (Aiz borta)

  Aiz borta

  Leonards ir kaprīzs miljonārs, kurš pieradis dabūt dzīvē visu, ko vēlas. Uzskatīdams sevi par visu varenu, viņš nekrietni izturas pret tikko nolīgto paklāju tīrītāju Keitu, vēlāk sievieti atlaižot. Tomēr liktenis izspēlē ar Leonardu ļaunu joku, un kādu nakti viņš nejauši pārkrīt pāri bortam. Pēc kritiena vīrietis zaudē atmiņu un nonāk slimnīcā. Lai atriebtos Leonardam par viņa slikto izturēšanos pret sievieti, Keita samelo, ka ir viņa sieva un abi kopā audzina trīs bērnus. Tagad bagātniekam nāksies uz savas ādas izbaudīt vienkāršo dzīvi, kurā, lai kaut ko sasniegtu, ir smagi jāstrādā.

 • 20:30

  Randiņfilma (Randiņfilma)

  Randiņfilma (Randiņfilma)

  Randiņfilma

  Romantiskas komēdijas parodija par vīrieti, viņa mīlu un vecākiem, kā arī iecerētās tēvu.

 • 22:00

  Teds 2 (Teds 2)

  Teds 2 (Teds 2)

  Teds 2

  Jaunais pāris Teds un Temija Linna vēlas bērnu, taču, lai kļūtu par tēvu, Tedam tiesā būs jāpierāda, ka viņš ir cilvēks.

 • 00:00

  Džons Viks 2 (Džons Viks 2)

  Džons Viks 2 (Džons Viks 2)

  Džons Viks 2

  Intriģējošajā kulta klasikas trillera turpinājumā filmējas Kianu Rīvss, Rūbija Rouza un Lorenss Fišbērns. Leģendārais slepkava atgriežas, lai stātos pretī slepkavu līgai Romā un Ņujorkā.