Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Go3 Film HD

Ja vēlies apsēsties un vienā mierā izbaudīt tiešām izcilu filmu, tad šis kanāls ir domāts tieši Tev. Noskaties jaunāko no tā, ko radījuši Holivudas režisori un oskarotie aktieri. Uz karstām pēdām – viss, ko apspriež pasaules filmu industrija – Tavā televizorā. Filmu kanāls, kas piedāvā jaunāko un populārāko taisnā ceļā no Holivudas. Tu varēsi justies kā kinoteātrī, neizejot no mājas!

 • 22:30

  (Nē)

  (Nē)

  Nē

  "Kas ir slikts brīnums?" Mūsdienu šausmu filmu meistars, "Oskara" balvas ieguvējs Džordans Pīls, piedāvā episku šausmeni ar "Oskara" ieguvēju Danielu Kaluju galvenajā lomā. Kalifornijas nekurienē kāda rančo iemītnieki saskaras ar neparastu atklājumu, kas uzdzīs šausmu drebuļus.

 • 00:35

  Putncilvēks (Putncilvēks)

  Putncilvēks (Putncilvēks)

  Putncilvēks

  Bijušais kino supervaronis Rigans Tomsons cīnās ar savu ego, lai atgūtu ģimeni, karjeru un pats sevi, gatavojot ambiciozu Brodvejas izrādi. Filma saņēma "Oskaru" kā gada labākā kinolente.

 • 02:30

  Komandējums (Komandējums)

  Komandējums (Komandējums)

  Komandējums

  Dens Trankmens (Vinss Vons) ir uzņēmējs, kurš cenšas dibināt savu firmu pēc strīda ar priekšnieci Čaku (Sjenna Millere).

 • 04:00

  Piecu gadu saderināšanās (Piecu gadu saderināšanās)

  Piecu gadu saderināšanās (Piecu gadu saderināšanās)

  Piecu gadu saderināšanās

  Gadu pēc tam, kad Toms (Džeisons Sīgels) satiek Vaioletu (Emilija Blanta), viņš meiteni bildina, taču kāzas dažādu šķēršļu un pārsteigumu dēļ nākas nepārtraukti pārcelt piecu gadu garumā.

 • 06:00

  Palaidnīgā feja (Palaidnīgā feja)

  Palaidnīgā feja (Palaidnīgā feja)

  Palaidnīgā feja

  Zobu feja Violeta ir apmaldījusies cilvēku pasaulē. Lai nokļūtu atpakaļ pie fejām, viņai jāapvienojas ar divpadsmitgadīgo Maksiju un jāatklāj savas dzīves patiesais mērķis.

 • 07:30

  Roņu komanda (Roņu komanda)

  Roņu komanda (Roņu komanda)

  Roņu komanda

  Bezbailīgais ronis Kvinns sapulcē izbrāķētu rekrūšu komandu, lai stātos pretī nežēlīgajām haizivīm un atgūtu atklāto jūru.

 • 09:10

  Par bitēm (Par bitēm)

  Par bitēm (Par bitēm)

  Par bitēm

  Pabeidzis koledžu, bite, vārdā Barijs B. Bensons, saprot, ka viņa karjerā nākamais un arī vienīgais solis ir medus vākšana. Dziļi vīlies par tik vājām nākotnes izredzēm, viņš, būdams dedzīgas dabas, steigšus atstāj dzimto stropu un dodas plašajā pasaulē. Drīz vien viņš pārkāpj pirmo bišu noteikumu - nerunāt ar cilvēkiem - un iepazīstas ar floristi, vārdā Vanesa. Pavadot laiku kopā, Berijs neviļus uzzina, ka cilvēki jau gadsimtiem ilgi uzturā lieto bišu sūri grūti sarūpēto medu. Berijs saprot, ka viņa dzīves galvenais uzdevums ir cīnīties pret šo netaisnību.

 • 10:40

  Kā pieradināt pūķi 2 (Kā pieradināt pūķi 2)

  Kā pieradināt pūķi 2 (Kā pieradināt pūķi 2)

  Kā pieradināt pūķi 2

  Pūķi un vikingi beidzot mierīgi sadzīvo, taču ļaundaris Drago perina milzīga uzbrukuma plānu. Glābt pasauli spēs tikai Hiks un Nezobs.

 • 12:30

  Rokzvaigzne 3: Atrodi savu ritmu (Rokzvaigzne 3: Atrodi savu ritmu)

  Rokzvaigzne 3: Atrodi savu ritmu (Rokzvaigzne 3: Atrodi savu ritmu)

  Rokzvaigzne 3: Atrodi savu ritmu

  Kad jaunie izpildītāji muzikālajā konkursā atzīst, ka neko nezina par populāru mūziķi, Bodijs jūt, ka viņam jāpiedalās šovā, lai atjaunotu šīs roka leģendas labo vārdu.

 • 14:00

  Lorakss (Lorakss)

  Lorakss (Lorakss)

  Lorakss

  Pusaudzis Teds uzzina, ka reiz gan pilsētā, kurā viņš tagad dzīvo, gan ārpus tās esot auguši... īsti koki. Viņš nolemj uzzināt patiesību, kas ar kokiem notika un ko darīt, lai tie atkal sāktu augt. Teds dodas pie Viendieņa, kurš dzīvo aiz pilsētas mūriem un vienīgais zinot pastāstīt, kas tad īsti notika. Viendieņa stāsts aizved viņu brīnumainajā Loraksa pasaulē.

 • 15:30

  Soniks 2: Filma (Soniks 2: Filma)

  Soniks 2: Filma (Soniks 2: Filma)

  Soniks 2: Filma

  Apmeties uz dzīvi Grīnhilsā pie labākā drauga Toma, Soniks cenšas pierādīt, ka viņš ir īsts supervaronis. Jauns pārbaudījums zibenīgajam Sonikam nav ilgi jāgaida: kā no zila gaisa uzrodas viltīgais Robotniks ar milzu plānu. Šoreiz viņš kopā ar noslēpumaino sabiedroto Dūri meklē smaragdu, kā spēkos ir iznīcināt itin visu savā ceļā. Arī Sonikam ir jauns palīgs – lapsiņa, vārdā Aste, un kopīgi viņi apceļo pasauli, lai atrastu smaragdu, pirms tas nonāk nepareizajās rokās. Tas tik būs piedzīvojums!

 • 17:00

  LDM: Lielais draudzīgais milzis (LDM: Lielais draudzīgais milzis)

  LDM: Lielais draudzīgais milzis (LDM: Lielais draudzīgais milzis)

  LDM: Lielais draudzīgais milzis

  Leģendārais režisors Stīvens Spīlbergs ir ekranizējis Roalda Dāla iemīļoto stāstu. Jaunā bārene Milžu Zemē dodas piedzīvojumā kopā ar milzīgāko milzi - sapņu ķērāju.

 • 19:00

  Praktikanti (Praktikanti)

  Praktikanti (Praktikanti)

  Praktikanti

  Divi draugi izkrīt no aprites — visur ir internets, un abi saprot, ka kaut kas jāmaina. Abi iegūst iespēju stažēties Google, bet tas ir vien sākums, jo galvenais ir palikt tur strādāt.

 • 21:00

  Satikšanās svinga stilā (Satikšanās svinga stilā)

  Satikšanās svinga stilā (Satikšanās svinga stilā)

  Satikšanās svinga stilā

  Kāds savāds un garlaicīgs parīzietis, vārdā Teodors, atklāj, ka eksistē dziesma ar pārdabisku spēku – populārs 20. gadsimta 20. gadu džeza skaņdarbs, kas, ja to klausās divi cilvēki vienlaikus, spēj tiem likt nekavējoties iemīlēties vienam otrā. Teodora sirds uz brīdi pārstāj pukstēt; viņam šī dziesma jāatrod par katru cenu un jāapbur Amandīne – kā viņš domā – viņa dzīves patiesā mīlestība. Meklējumi aizved uz Ņujorku, kur Teodors sastop jaunu džeza mūziķu kopienu.

 • 22:30

  Džampstrīta 21 (Džampstrīta 21)

  Džampstrīta 21 (Džampstrīta 21)

  Džampstrīta 21

  Šmits un Dženko skolā nebija tie labākie draugi, taču studijas policijas akadēmijā viņus satuvina. Nokļuvuši slepenajā vienībā 'Džapmstrīta', censoņi saņem uzdevumu iefiltrēties vidusskolā, kur notiek narkotiku tirdzniecība, un atklāt vainīgos. Izrādās, ka skolā vairs nav tik omulīgi kā pirms dažiem gadiem, un mūsdienās tur ir bīstamāk nekā pilsētas ielās...