Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Go3 Film HD

Ja vēlies apsēsties un vienā mierā izbaudīt tiešām izcilu filmu, tad šis kanāls ir domāts tieši Tev. Noskaties jaunāko no tā, ko radījuši Holivudas režisori un oskarotie aktieri. Uz karstām pēdām – viss, ko apspriež pasaules filmu industrija – Tavā televizorā. Filmu kanāls, kas piedāvā jaunāko un populārāko taisnā ceļā no Holivudas. Tu varēsi justies kā kinoteātrī, neizejot no mājas!

 • 17:40

  Люси (Люси)

  Люси (Люси)

  Люси

  Seksapīlā blondīne Lūsija kļūst par bīstamāko un nāvējošāko sievieti uz pasaules, apveltītu ar nepārspējamu intelektu un pārcilvēciskām fiziskām spējām. No potenciāla upura viņa ir pārvērtusies par mednieci un dodas pa pēdām tiem, kuri viņu gribēja nogalināt.

 • 19:10

  Из машины (Из машины)

  Из машины (Из машины)

  Из машины

  24 gadus vecais Keilebs uzvar uzņēmuma rīkotajā programmētāju konkursā un iegūst iespēju pavadīt nedēļu savrupmājā, kas pieder uzņēmuma īpašniekam multimiljardierim Neitanam. Kad Keilebs ierodas namā, kas atrodas kalnu ieskautā ielejā tālu prom no apdzīvotām vietām, viņš uzzina, ka viņa uzdevums būs piedalīties savādā un aizraujošā eksperimentā un pārbaudīt pasaulē pirmo mākslīgo intelektu – robotu pievilcīgas meitenes veidolā.

 • 21:00

  Голубой байу (Голубой байу)

  Голубой байу (Голубой байу)

  Голубой байу

  Korejiešu izcelsmes amerikānis, kurš uzaudzis Luiziānā, smagi strādā, lai radītu pēc iespējas labākus apstākļus savai ģimenei. Tomēr viņam nākas sastapties ar saviem pagātnes rēgiem, un viņam var nākties pamest vienīgo valsti, kuru viņš jebkad saucis par mājām.

 • 01:10

  Дом Gucci (Дом Gucci)

  Дом Gucci (Дом Gucci)

  Дом Gucci

  Režisora Ridlija Skota krimināldrāmas centrā Patrīcija Redžiani (lomu atveido Lady Gaga) un viņas plāns nogalināt savu bijušo vīru Mauricio Guči (Ādams Draivers) – slavenā modes dizainera un modes nama "Gucci" dibinātāja Gučio Guči mazdēlu. Filmas scenārijs veidots, balstoties uz 2001. gadā izdoto grāmatu "Guči nams: sensacionāls stāsts par slepkavību, ārprātu, greznību un alkatību".

 • 03:50

  Черный ящик (Черный ящик)

  Черный ящик (Черный ящик)

  Черный ящик

  Jauns, talantīgs analītiķis, kura specializācija ir lidmašīnu melnās kastes, mēģina atklāt traģiskas aviokatastrofas iemeslus.

 • 06:00

  355 (355)

  355 (355)

  355

  Ārkārtīgi slepens ierocis nokļūst naudaskārās rokās, tādēļ CIP darbinieks kopā ar trim starptautiskiem aģentiem dodas nāvējošā misijā atgūt ieroci, turklāt viņam allaž jābūt soli priekšā noslēpumainai sievietei, kas uzmana katru aģenta kustību.

 • 08:10

  Здесь ты найдешь меня (Здесь ты найдешь меня)

  Здесь ты найдешь меня (Здесь ты найдешь меня)

  Здесь ты найдешь меня

  Vijolniece Finlija Sinklēra dodas uz kādu Īrijas piekrastes ciematu, lai sāktu savu pirmo mācību semestri ārzemēs. Viesnīcā, kura pieder viņas viesģimenei, viņa satiek izskatīgo un neatlaidīgo kino zvaigzni Beketu Rašu.

 • 10:20

  Душа компании (Душа компании)

  Душа компании (Душа компании)

  Душа компании

  Dīna ilgu laiku bijusi kārtīga mājsaimniece – savu dzīvi viņa veltījusi ģimenei un meitas audzināšanai. Kad vīrs viņu pēkšņi pamet, Dīna nožēlo, ka reiz pameta koledžu un studijas, lai pievērstos ģimenes dzīvei. Tomēr nekas vēl nav zaudēts! Meitai par lielām šausmām, viņa atsāk mācības koledžā – vienā klasē ar meitu. Ja sākumā visi uz pieaugušo sievieti skatās ar aizdomām, drīz vien Dīna atrod savu vietu starp jauniešiem un atkal bauda dzīvi un brīvību uz pilnu krūti!

 • 12:10

  Тройной форсаж: Токийский дрифт (Тройной форсаж: Токийский дрифт)

  Тройной форсаж: Токийский дрифт (Тройной форсаж: Токийский дрифт)

  Тройной форсаж: Токийский дрифт

  Šons Bosvels ir pārgalvīgs sacīkšu braucējs, kam ir saspīlētas attiecības ar policiju. Lai izvairītos no cietumsoda, viņu nosūta uz dzīvi pie skarbā, atsvešinātā tēva, kurš savas militārās karjeras ietvaros atrodas Tokijā. Dzīvei rodas jauna garša, kad kāds cits amerikānis, ar iesauku Tvinkijs, viņu iepazīstina ar driftinga sacīkšu slepeno pasauli. Jau pirmajā braucienā Šons nezinādams izaicina D. K. jeb "Driftinga karali", vietējo čempionu, kam ir sakari ar japāņu mafiju Jakudzu. Kad Šons iemīlas D. K. draudzenē, stāvoklis kļūst vēl jo bīstamāks...

 • 14:00

  Семейка Крудс (Семейка Крудс)

  Семейка Крудс (Семейка Крудс)

  Семейка Крудс

  "Krūdi" ir aizvēsturiska piedzīvojumu komēdija par pasaules pirmo ģimeni, kura dodas unikālā ceļojumā pēc tam, kad viņu dzimtā ala tiek iznīcināta. Ceļojot pa elpu aizraujošajām ainavām, Krūdi atklāj pasakainu, jaunu pasauli, kur mīt vēl neredzētas būtnes. Viņu pasaules uztvere mainās uz visiem laikiem.

 • 15:40

  Форсаж-4 (Форсаж-4)

  Форсаж-4 (Форсаж-4)

  Форсаж-4

  Bijušais ieslodzītais Doms Toreto ir atgriezies Losandželosā, lai noskaidrotu patiesību, kas slēpjas aiz kāda augsta līmeņa nozieguma, bet viņa ierašanās pilsētā neapmierina aģentu Braienu O'Koneru (Volkers). Abi sāncenši ir spiesti apvienot spēkus, lai uzveiktu kopīgu ienaidnieku, vienlaikus izbaudot ātras braukšanas mākslas jaunas un satraucošas robežas.

 • 23:00

  The ICE ROAD (The ICE ROAD)

  The ICE ROAD (The ICE ROAD)

  The ICE ROAD

  Kad tālu Kanādas ziemeļos notiek iegruvums dimanta raktuvēs, šoferim pa ledus klātu ceļu jāveic neiespējama misija, lai glābtu ieslodzītos raktuvju strādniekus.

 • 00:50

  Злое (Злое)

  Злое (Злое)

  Злое

  Medisonu paralizē šokējošas vīzijas par šausminošām slepkavībām, un viņas ciešanas kļūst vēl briesmīgākas, atklājot, ka nomoda sapņi patiesībā ir realitāte.