Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Viasat Kino

Kanāls piedāvā visā pasaulē labi zināmas un kino festivālos godalgotas filmas jebkurai gaumei – sākot no komēdijām un elpu aizraujošiem trilleriem, beidzot ar piedzīvojumiem un fantastiku. Kanāls, kādam mājās vienkārši ir jābūt, ja vēlies orientēties kino pasaulē. Filmas, kas patiešām izklaidē!

 • 00:30

  Kas notiek krēslā (Kas notiek krēslā)

  Kas notiek krēslā (Kas notiek krēslā)

  Kas notiek krēslā

  Trīs vampīru dzīves stāsts. Viņi tikai mēģina izdzīvot mūsdienu pasaulē, kur jāmaksā īre, apmeklētājus var neielaist naktsklubā, spīd nāvējoši spoža saule un ir daudz citu nepatikšanu.

 • 01:50

  Konstantīns (Konstantīns)

  Konstantīns (Konstantīns)

  Konstantīns

  Kad Džons Konstantīns bija pusaudzis, viņš atšķīrās no citiem – viņš dzirdēja balsis, kas nepiederēja šīs pasaules iemītniekiem. Viņa vecāki, bailēs par dēlu, darīja visu, lai viņu no tā atbrīvotu – pat pakļāva elektrošokam, taču nekas nelīdzēja, un pēc vairākiem pašnāvības mēģinājumiem Konstantīnam beidzot izdevās nomirt. Taču uz īsu, īsu brītiņu. Nu, kad ir pagājuši tik daudzi gadi, Konstantīns ir pārvērties par ciniķi, kas vienu pēc otras kūpina cigaretes, zinādams, ka tās neko labu viņa veselībai un vēža pilnībā pārņemtajām plaušām nenodara, kā arī retu reizi piekrīt atkal tikties ar elles dēmoniem, lai palīdzētu kādai dvēselei. Pie viņa pēc palīdzības ierodas Andžela, kuras dvīņumāsa Isabela izdarījusi pašnāvību, nolecot no psihiatriskās klīnikas jumta. Taču Andžela ir pārliecināta, ka māsas nāvē vainojami dēmoni

 • 03:50

  Ko slēpj meli (Ko slēpj meli)

  Ko slēpj meli (Ko slēpj meli)

  Ko slēpj meli

  Privātā turīgu laužu kopienā prioritāte ir drošība, un Milleru ģimenes īpašums nav izņēmums. Veiksmīgais uzņēmējs Kails (Nikolass Keidžs) ir ļāvis savai valdzinošajai sievai Sārai (Nikola Kidmena) uzņemties viņu savrupmājas iekārtošanu un atjaunošanu. Sārai ne tikai jāpieņem svarīgi lēmumi, bet arī jāpieskata izaicinošā pusaugu meita, taču viņas uzmanību bieži vien novērš kāds jauns un pievilcīgs strādnieks, kas palīdz mājas darbos. Taču idille ir mānīga, un aukstasinīga noziedznieku banda šī strādnieka vadībā, kas mēnešiem ilgi plānojusi ielaušanos mājā, liks Milleru ģimenei atkal apvienoties

 • 06:05

  Dusmīgie putni. Filma (Dusmīgie putni. Filma)

  Dusmīgie putni. Filma (Dusmīgie putni. Filma)

  Dusmīgie putni. Filma

  У жителей птичьего острова была относительно спокойная и нормальная жизнь до тех пор, пока на их острове не высадились странные зелёные существа, называющие себя свиньями. С этого момента жизнь героев изменилась кардинальным образом, ведь они долгое время пытались найти общий язык с гостями, но так и не смогли этого сделать. Постепенно отношения между птичками и свиньями ухудшаются, и это приводит к тому, что между двумя сторонами начинается противостояние.

 • 07:40

  Smurfi: Zudušais ciemats (Smurfi: Zudušais ciemats)

  Smurfi: Zudušais ciemats (Smurfi: Zudušais ciemats)

  Smurfi: Zudušais ciemats

  Jauns iemīļoto zilo cilvēciņu – Smurfu – piedzīvojums! Smurfete un viņas draugi dodas meklēt zudušo ciematu, bet tas ir jāatrod, pirms to izdara viltīgais ļaundaris!

 • 09:05

  Pamāte (Pamāte)

  Pamāte (Pamāte)

  Pamāte

  Sūzena Sarandona spēlē neārstējami slimu sievieti, kurai jānokārto bijušā vīra un bērnu dzīve ar citu sievieti – viņu pamāti. Filmā piedalās arī Džūlija Robertsa.

 • 11:05

  Everests (Everests)

  Everests (Everests)

  Everests

  Patiess stāsts par traģisku alpīnistu ekspedīciju, kas centās iekarot Everestu, bet saskārās ar mežonīgu sniega vētru. Galvenajā lomā Džeiks Džilenhols.

 • 13:05

  Dzelonis (Dzelonis)

  Dzelonis (Dzelonis)

  Dzelonis

  Roberts Redfords tēlo Lielās Depresijas laikā dzīvojošu blēdi Džoniju Hukeru, kura draugu un skolotāju Luteru Kolmanu noslepkavojis spēlmanis un reketieris Doils Lonegans. Viņš vēršas pēc palīdzības pie "visu laiku dižākā blēža" Henrija Gordofa (Pols Ņūmens), kurš attopas no dzēruma un sasparojas mērķa sasniegšanai. Hukers ar Gordofu kopīgiem spēkiem sapulcina iespaidīgu blēžu pulciņu, kas visi nicina Loneganu un vēlas atriebt Luteru

 • 15:10

  Kapteinis Filipss (Kapteinis Filipss)

  Kapteinis Filipss (Kapteinis Filipss)

  Kapteinis Filipss

  2009. gada aprīlī kravas kuģis Maersk Alabama kapteiņa Ričarda Filipsa vadībā devās uz Mombasas ostu Kenijā, šķērsojot Adenas līci pie Somālijas krastiem. Bruņoti somālieši ieņēma kuģi un, pieprasījuši izpirkuma maksu, saņēma gūstā kapteini. Dreifējot glābšanas laivā kopā ar sagūstītājiem necilvēcīgos apstākļos, aci pret aci ar pirātu vadoni Musē, Filipsam atlika tikai cerēt uz brīnumu. Ar pirātiem kopā pavadītajā laikā, kapteinis atskārst, ka noziedznieku motīvi nemaz nav tik viennozīmīgi. Filmas scenārijs balstīts uz kapteiņa Filipsa biogrāfiskās grāmatas pamata.

 • 17:20

  Karatē puika (Karatē puika)

  Karatē puika (Karatē puika)

  Karatē puika

  Veiksmīga 1984. gada tāda paša nosaukuma filmas jaunā ekranizācija ar Džeidenu Smitu, Vila Smita dēlu, galvenajā lomā. Kāds zēns kopā ar māti pārceļas uz dzīvi Ķīnā un apgūst kung-fu noslēpumus.

 • 19:35

  Briesmīgi skaists (Briesmīgi skaists)

  Briesmīgi skaists (Briesmīgi skaists)

  Briesmīgi skaists

  Par sevi pārliecināts skaistulis pazemo dīvainu klasesbiedreni. Tomēr izrādās, ka viņai piemīt maģiskas spējas. Tagad tikai mīlestība ļaus viņam atgriezties normālā dzīvē.

 • 21:00

  Naudas monstrs (Naudas monstrs)

  Naudas monstrs (Naudas monstrs)

  Naudas monstrs

  Ekonomikas šova laikā studijā ielaužas skatītājs, kurš draud visus uzspridzināt, ja neuzzinās, kur palikusi viņa nauda. Režisors un šova zvaigzne dara visu iespējamo, lai to novērstu.

 • 22:35

  Tulkotāji (Tulkotāji)

  Tulkotāji (Tulkotāji)

  Tulkotāji

  Загадочный и невероятно успешный писатель Оскар Брах готовится выпустить заключительную третью часть своего бестселлера. Предполагается, что книга должна выйти в один день сразу на десяти языках, включая язык оригинала. Издатель предпринимает беспрецедентные меры безопасности, чтобы не допустить утечек. Специалисты для перевода книги проходят тщательную многоуровневую проверку, а работать им предстоит в роскошном изолированном бункере, без телефонной связи и Интернета. Однако утечка всё же происходит. Неизвестный мошенник выкладывает первую главу романа в интернет и пытается шантажировать издателя. Вывод напрашивается сам собой: шантажист – один из переводчиков. Под подозрение попадают все, а работа мечты превращается в ночной кошмар.

 • 00:20

  Robots vārdā Čapijs (Robots vārdā Čapijs)

  Robots vārdā Čapijs (Robots vārdā Čapijs)

  Robots vārdā Čapijs

  Jaunais un talantīgais inženieris Deols Vilsons izgatavo unikālu robotu, kas spēj domāt un just, un pat nenojauš, kādas sekas būs viņa izgudrojumam.