Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Go3 Film HD

Ja vēlies apsēsties un vienā mierā izbaudīt tiešām izcilu filmu, tad šis kanāls ir domāts tieši Tev. Noskaties jaunāko no tā, ko radījuši Holivudas režisori un oskarotie aktieri. Uz karstām pēdām – viss, ko apspriež pasaules filmu industrija – Tavā televizorā. Filmu kanāls, kas piedāvā jaunāko un populārāko taisnā ceļā no Holivudas. Tu varēsi justies kā kinoteātrī, neizejot no mājas!

 • 23:40

  Vecuma brīdis (Vecuma brīdis)

  Vecuma brīdis (Vecuma brīdis)

  Pēc dragreisa savā vintāžas kabrioletā Palmspringsā pensionētam NASA testu pilotam tiek atņemtas tiesības. Viņš ir spiests izmantot sabiedrisko transportu, kur satiek Karolīnu un no jauna mācās dzīves un mīlestības vadīšanas prasmes.

 • 01:30

  Kuponu karalienes (Kuponu karalienes)

  Kuponu karalienes (Kuponu karalienes)

  Kuponu karalienes

  Garlaikota un izmisusi priekšpilsētas mājsaimniece kopā ar savu labāko draudzeni izveido nelikumīgu pārtikas atlaižu kuponu shēmu, ar kuru korporācijām izkrāpj miljoniem dolāru un nodrošina izdevīgus darījumus kuponu kārotājiem. Viņām pa pēdām dzenas neparasts duets – nelaimīgs zaudējumu novēršanas ierēdnis un apņēmīgs pasta inspektors –, abi apņēmušies pielikt punktu noziedzīgajai afērai.

 • 04:00

  Atmiņa (Atmiņa)

  Atmiņa (Atmiņa)

  Atmiņa

  Alekss Luīss ir profesionāls slepkava ar nevainojamu precizitāti. Atsakoties izpildīt misiju, kas ir pretrunā ar viņa morāles kodu, viņam jāpaspēj izrēķināties ar pasūtītājiem, pirms viņi un FIB aģents Vinsents Serra izrēķinās ar viņu pašu. Alekss ir kā radīts atriebībai, taču viņa atmiņa sāk palikt miglaina, un viņš ir spiests apšaubīt katru savu rīcību, nespējot vairs skaidri saskatīt robežu starp labo un ļauno.

 • 06:00

  Mošķu ģimenīte 2 (Mošķu ģimenīte 2)

  Mošķu ģimenīte 2 (Mošķu ģimenīte 2)

  Mošķu ģimenīte 2

  Kas jauns mošķu pasaulē? Kāzas! Ragana un viņas iemīļotais Renfīlds, grāfa Drakulas sulainis, nolēmuši neslēpt savas jūtas un... salaulāties! Taču nupat sākusies laulību ceremonija tūdaļ pārtrūkst. Viesu acu priekšā mīlētājus nolaupa ar pārcilvēciskām spējām apveltītā mošķu medniece Mila. Šai mazulītei labāk netuvoties. Viņa ir ātrāka par vēju un apgādāta ar vismodernākajām tehnoloģijām – tās ieraugot, pat Džeimss Bonds viņu apskaustu.

 • 08:00

  Kukainīši 2: Uz tāltālo krastu (Kukainīši 2: Uz tāltālo krastu)

  Kukainīši 2: Uz tāltālo krastu (Kukainīši 2: Uz tāltālo krastu)

  Kukainīši 2: Uz tāltālo krastu

  Kad ielejā uzsnieg pirmais sniegs, steidzami jāsāk gatavot ziemas krājumi. Kā par nelaimi, maza vabolīte tiek iesprostota kastē, kuras galamērķis ir Karību salas. Risinājums ir tikai viens: izveidot specvienību draudzenes glābšanai!

 • 09:30

  Kā pieradināt pūķi 2 (Kā pieradināt pūķi 2)

  Kā pieradināt pūķi 2 (Kā pieradināt pūķi 2)

  Kā pieradināt pūķi 2

  Pūķi un vikingi beidzot mierīgi sadzīvo, taču ļaundaris Drago perina milzīga uzbrukuma plānu. Glābt pasauli spēs tikai Hiks un Nezobs.

 • 11:30

  Džungļu patruļa (Džungļu patruļa)

  Džungļu patruļa (Džungļu patruļa)

  Džungļu patruļa

  Moriss ir pingvīns, bet sirdī - īsts tīģeris! Viņa audžumāte tīģeriene iemācījusi dēlam kungfu cīņas mākslu, un tagad pingvīntīģeris Moriss kopā ar draugiem - Džungļu patruļu - gādā, lai džungļos valdītu kārtība un taisnīgums.

 • 13:30

  Varenais Ričards (Varenais Ričards)

  Varenais Ričards (Varenais Ričards)

  Varenais Ričards

  Filma stāsta par zvirbuli Ričiju, kurš kopš dzimšanas pieņemts stārķu ģimenē. Visi viņu ļoti mīl, viņš ātri aug un jūtas kā īsts stārķis. Taču gājputniem stārķiem pienāk laiks lidot uz Āfriku, lai tur ziemotu. Ģimene ir spiesta atklāt Ričijam viņa izcelšanos, jo lidot kopā nedrīkst – grūtajā ceļojumā zvirbulis var iet bojā. Drosminieks negrasās nolaist spārnus un nolemj visiem pierādīt, ka ir īsts stārķis. Ričijs viens pats dodas ceļā, un viņam pievienojas jauni draugi – pūce Olga un papagailis Kiki. Kas viņu sagaida šajā trakajā piedzīvojumā?

 • 15:30

  Alu cilvēks (Alu cilvēks)

  Alu cilvēks (Alu cilvēks)

  Alu cilvēks

  Filmas "Alu cilvēks" darbība risinās sensenos laikos, kad pa zemes virsu staigāja aizvēsturiski radījumi un mamuti ar biezu vilnas kažoku. Stāsta centrā ir dzīvespriecīgais un drosmīgais zēns Dags un viņa uzticamais pavadonis – cūkas un suņa krustojumam līdzīgais mājdzīvnieks. Kad alu cilvēku ciltij uzbrūk bronzas laikmeta ļaudis ar nežēlīgo pavēlnieku Nūtu priekšgalā, Dags iedvesmo savus ciltsbrāļus stāties pretī ienaidniekiem, lai glābtu savas mājas. Animācijas filmas režisors ir populārais britu "stop-motion" animators Niks Pārks, kurš darbojas žanrā jau vairāk nekā 20 gadus un ir bijis autors tādām animācijas filmām kā "Vistu skrējiens" un "Auniņš Šons".

 • 17:00

  Pasaka par Despero (Pasaka par Despero)

  Pasaka par Despero (Pasaka par Despero)

  Pasaka par Despero

  Drosmīgais un cēlsirdīgais pelēns Despero sirdī ir pārāk liels mazajai pasaulei, kurā viņš mīt.

 • 18:30

  Tuksneša prinči (Tuksneša prinči)

  Tuksneša prinči (Tuksneša prinči)

  Tuksneša prinči

  Berberu puisēna un viņa drauga kamieļa piedzīvojumi, šķērsojot tuksnesi.

 • 20:20

  Playmobil. Filma (Playmobil. Filma)

  Playmobil. Filma (Playmobil. Filma)

  Playmobil. Filma

  Animācijas filmas radītājus iedvesmojušas Playmobil rotaļlietas.

 • 22:00

  BlackBerry (BlackBerry)

  BlackBerry (BlackBerry)

  Stāsts par pasaules pirmā viedtālruņa galvu reibinošajiem panākumiem un katastrofālo kritienu.

 • 00:00

  Deviņas lodes (Deviņas lodes)

  Deviņas lodes (Deviņas lodes)

  Deviņas lodes

  Burlesku dejotājai nu jāsteidz glābt kaimiņu zēnu, kura dzīvību apdraud viņas bijušais mīļākais.