Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Go3 Film HD

Ja vēlies apsēsties un vienā mierā izbaudīt tiešām izcilu filmu, tad šis kanāls ir domāts tieši Tev. Noskaties jaunāko no tā, ko radījuši Holivudas režisori un oskarotie aktieri. Uz karstām pēdām – viss, ko apspriež pasaules filmu industrija – Tavā televizorā. Filmu kanāls, kas piedāvā jaunāko un populārāko taisnā ceļā no Holivudas. Tu varēsi justies kā kinoteātrī, neizejot no mājas!

 • 00:20

  The Little Things (The Little Things)

  The Little Things (The Little Things)

  The Little Things

  Kernas apgabala šerifu Džo Dīkonu nosūta uz Losandželosu pierādījumu vākšanas uzdevumā. Taču pilsētu terorizē sērijveida slepkava, un šerifs iesaistās viņa tvarstīšanā.

 • 02:30

  8 подруг Оушена (8 подруг Оушена)

  8 подруг Оушена (8 подруг Оушена)

  8 подруг Оушена

  Piecus gadus, astoņus mēnešus un 12 dienas – tik ilgi Debija Oušena kaldinājusi pārgalvīgu plānu. To īstenot viņai palīdzēs blēde Lū, juveliere Amita, kabatzagle Konstance, zagtu mantu tirgone Temija, hakere Devītniece un tērpu māksliniece Roza. Mērķis – nozagt 150 miljonus dolāru vērtu briljantu rotu, kas būs ap kaklu slavenajai aktrisei Dafnei Klūgerei, Metropoles muzeja balles goda viešņai. Plāns ir nevainojams, un visam ir jānorit kā pa diedziņu, lai šī pārdrošā zādzība tiešām izdotos.

 • 04:20

  Охота на Санту (Охота на Санту)

  Охота на Санту (Охота на Санту)

  Охота на Санту

  Trauksmains un netradicionāls Ziemassvētku vecītis cīnās, glābjot savu nīkuļojošo biznesu. Pa to laiku divpadsmitgadīgais Billijs, kurš par sliktu uzvedību zeķē saņēmis ogles gabalu, nolīgst algotu slepkavu vecīša nogalināšanai.

 • 06:00

  The Little Things (The Little Things)

  The Little Things (The Little Things)

  The Little Things

  Kernas apgabala šerifu Džo Dīkonu nosūta uz Losandželosu pierādījumu vākšanas uzdevumā. Taču pilsētu terorizē sērijveida slepkava, un šerifs iesaistās viņa tvarstīšanā.

 • 08:20

  Буги (Буги)

  Буги (Буги)

  Буги

  Pieaugšanas stāsts par Alfrēdu "Boogie" Činu, Kvinsā dzīvojošu basketbola fenomenu, kurš sapņo kādu dienu spēlēt NBA. Kamēr vecāki liek viņam pievērsties stipendijas iegūšanai elitārā koledžā, viņš pats cenšas atrast dzīves balansu starp savu jauno draudzeni, vidusskolu, sāncenšiem uz laukuma un ārpus tā, kā arī smago gaidu nastu, ko viņam uzlikuši apkārtējie.

 • 10:10

  Гадкий я 3 (Гадкий я 3)

  Гадкий я 3 (Гадкий я 3)

  Гадкий я 3

  Superļaundaris Gru ir izmests no darba, jo neapturēja jaunāko cilvēces apdraudētāju. Viņš zaudē dzīvesprieku, bet to atgūst, kad uzzina, ka viņa neredzētais dvīņubrālis Dru vēlas viņu satikt. Gru ar ģimeni dodas uz brāļa grezno dzīvesvietu. Brāļi kopā uzsāks cīņu pret Baltazaru Bretu, kurš bērnībā bija slavenība, taču tagad kļuvis par superļaundari, kurš terorizē pasauli. Minioni uzsāk protesta streiku pret to, ka Gru vispār neinteresē iespēja valdīt pār pasauli.

 • 11:50

  Форсаж-6 (Форсаж-6)

  Форсаж-6 (Форсаж-6)

  Форсаж-6

  Sarīkojot Rio aplaupīšanu, Doms un Braiens sagrāva noziedznieka impēriju un atstāja komandai 100 miljonus dolāru. Tagad visi ir izklīduši pa pasauli, taču liegums atgriezties mājās padara dzīvi nepilnvērtīgu. Tikmēr Hobss 12 valstīs izseko bīstamu sacīkšu braucēju – algotņu – bandu, kuras vadoņa nežēlīgā palīdze ir Doma mīļotā sieviete un par mirušu uzskatītā Letija. Lai apturētu noziedzniekus, ir jārada pārspēks uz ielas, tādēļ Hobss lūdz Domu savākt savu elitāro komandu Londonā. Maksa? Pilna amnestija viņiem visiem, kas ļaus atgriezties mājās pie radiem.

 • 14:00

  Гринч (Гринч)

  Гринч (Гринч)

  Гринч

  Kādā tālā, neredzētā malā ir brīnumskaistā Kasīšu pilsēta, bet virs tās bezgalīgi augstā klintī mīt Grinčs – liels zaļš, mīkstmatains puisis, kurš diemžēl ir caurcaurēm šausmīgi drūms un negants īgņa. Grinča nelāgā noskaņojuma cēlonis, protams, ir Ziemassvētku tuvošanās. Prieka un dziesmu pilnie svētki vientuļajam Grinčam ik gadu liek saīgņoties līdz matu galiņiem. Tā nu kādā jaukā dienā Grinčs nolemj kasīšiem Ziemassvētkus nozagt. Apņemšanās ir liela, un plāns – sarežģīts, un tā īstenošana dažam labam sagādā vairāk jautrības, nekā Grinčam gribētos. Par laimi, starp kasīšiem dzīvo maza, bet sirsnīga meitene, kas varētu izglābt ne tikai svētvakaru, bet arī iepriecināt Grinču!

 • 15:40

  Форсаж: Хоббс и Шоу (Форсаж: Хоббс и Шоу)

  Форсаж: Хоббс и Шоу (Форсаж: Хоббс и Шоу)

  Форсаж: Хоббс и Шоу

  Jaukajam puisim ar lielo pikapu jeb amerikāņu specaģentam Lūkam Hobsam jāapvienojas ar krogu un dārgu sporta mašīnu drūmo pielūdzēju Dekardu Šovu, lai divatā burtiski spētu izglābt pasauli.

 • 18:00

  Под покровом ночи (Под покровом ночи)

  Под покровом ночи (Под покровом ночи)

  Под покровом ночи

  Sjūzena Morova (Eimija Adamsa) ir pārtikusi galerijas īpašniece, kura ir kaitinošā laulībā otro vīru Hatonu (Armijs Hamers). Kādu dienu viņa saņem romānu uzmetumu no sava pirmā vīra Edvarda Šefīlda (Džeiks Džilenhols). Viņu aizrauj manuskripta biedējošais stāsts par precēto Toniju Hastingsu (arī Džeiks Džilenhols), kuru nostumj no ceļa vietējā kriminālo noziedznieku banda. Bandas vadītājs Rejs Markuss (Ārons Teilors-Džonsons) liek paņemt gūstā Tonija sievu Lauru (Isla Fisher) un pusaugu meitu Indiju (Ellija Bambere). Viņš griežas pie detektīva Bobija Andesa (Maikls Šenons), lai atrastu noziedzniekus, kuri nolaupīja viņa ģimeni. Stāsts atstāj dziļu iespaidu uz Sjūzenu, un viņa sazinās ar Edvardu.

 • 20:00

  Босс-молокосос 2 (Босс-молокосос 2)

  Босс-молокосос 2 (Босс-молокосос 2)

  Босс-молокосос 2

  Skatītāju iemīļotās animācijas komēdijas "Bēbis Boss" turpinājumā brāļi Templtoni – Tims un viņa mazais brālis bēbis boss – ir izauguši un aizgājuši dzīvē katrs savu ceļu. Tims ir precējies un mājās pieskata savu bēbi. Teds ir uzņēmuma vadītājs. Taču jaunais bēbis boss ar mūsdienīgu pieeju un ciešu biznesa tvērienu drīz savedīs abus brāļus atkal kopā un iedvesmos jaunam ģimenes biznesam!

 • 21:50

  Девушка, подающая надежды (Девушка, подающая надежды)

  Девушка, подающая надежды (Девушка, подающая надежды)

  Девушка, подающая надежды

  Kasandra studēja universitātē, un nevienam nebija šaubu, ka viņas nākotne būs spīdoša. Bet kāds nelaimīgs noteikums izmaina visu. Tagad viņa dzīvo dubultu dzīvi un ir izbauda atriebības saldo garšu.

 • 23:40

  Сиротский Бруклин (Сиротский Бруклин)

  Сиротский Бруклин (Сиротский Бруклин)

  Сиротский Бруклин

  Laionels Esrogs ir vientuļš privātdetektīvs, kas neļauj Tureta sindromam stāties ceļā viņa darbam. Apdāvināts ar asu prātu un loģiku, Laionels sāk sava vienīgā drauga un mentora Frenka Minnas slepkavības atšķetināšanu. Apzinot džeza klubus un pagrīdes valstību Bruklinā un Hārlemā, Esrogs drīz vien atklāj dažādus noslēpumus, kas saistīti ar noziedzību, korupciju un bīstamāko cilvēku pilsētā.