Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Viasat Kino

Kanāls piedāvā visā pasaulē labi zināmas un kino festivālos godalgotas filmas jebkurai gaumei – sākot no komēdijām un elpu aizraujošiem trilleriem, beidzot ar piedzīvojumiem un fantastiku. Kanāls, kādam mājās vienkārši ir jābūt, ja vēlies orientēties kino pasaulē. Filmas, kas patiešām izklaidē!

 • 23:05

  Konstantīns (Konstantīns)

  Konstantīns (Konstantīns)

  Konstantīns

  Kad Džons Konstantīns bija pusaudzis, viņš atšķīrās no citiem – viņš dzirdēja balsis, kas nepiederēja šīs pasaules iemītniekiem. Viņa vecāki, bailēs par dēlu, darīja visu, lai viņu no tā atbrīvotu – pat pakļāva elektrošokam, taču nekas nelīdzēja, un pēc vairākiem pašnāvības mēģinājumiem Konstantīnam beidzot izdevās nomirt. Taču uz īsu, īsu brītiņu. Nu, kad ir pagājuši tik daudzi gadi, Konstantīns ir pārvērties par ciniķi, kas vienu pēc otras kūpina cigaretes, zinādams, ka tās neko labu viņa veselībai un vēža pilnībā pārņemtajām plaušām nenodara, kā arī retu reizi piekrīt atkal tikties ar elles dēmoniem, lai palīdzētu kādai dvēselei. Pie viņa pēc palīdzības ierodas Andžela, kuras dvīņumāsa Isabela izdarījusi pašnāvību, nolecot no psihiatriskās klīnikas jumta. Taču Andžela ir pārliecināta, ka māsas nāvē vainojami dēmoni

 • 01:05

  Cīkstonis (Cīkstonis)

  Cīkstonis (Cīkstonis)

  Cīkstonis

  Senajos 80. gados viņš bija cīņas zvaigzne. Pēc infarkta sportistam aizliedza doties ringā. Varonis mēģina sākt dzīvi no jauna, taču pēc neveiksmīgiem mēģinājumiem tomēr izšķiras par pēdējo cīņu.

 • 02:50

  Zorro maska (Zorro maska)

  Zorro maska (Zorro maska)

  Zorro maska

  Zorro ir leģendām apvīta personība, cīnītājs par brīvību un taisnību, visu apspiesto un nabadzīgo aizstāvis.

 • 06:05

  Pamāte (Pamāte)

  Pamāte (Pamāte)

  Pamāte

  Sūzena Sarandona spēlē neārstējami slimu sievieti, kurai jānokārto bijušā vīra un bērnu dzīve ar citu sievieti – viņu pamāti. Filmā piedalās arī Džūlija Robertsa.

 • 08:05

  Uz nažiem (Uz nažiem)

  Uz nažiem (Uz nažiem)

  Uz nažiem

  Slavens detektīvromānu autors atrasts miris pēc savas 85. dzimšanas dienas. Ģimene to uzskata par pašnāvību, taču ierodas slepenpolicists, kuru kāds ir noalgojis, lai izmeklētu rakstnieka slepkavību.

 • 10:10

  Kapteinis Filipss (Kapteinis Filipss)

  Kapteinis Filipss (Kapteinis Filipss)

  Kapteinis Filipss

  2009. gada aprīlī kravas kuģis Maersk Alabama kapteiņa Ričarda Filipsa vadībā devās uz Mombasas ostu Kenijā, šķērsojot Adenas līci pie Somālijas krastiem. Bruņoti somālieši ieņēma kuģi un, pieprasījuši izpirkuma maksu, saņēma gūstā kapteini. Dreifējot glābšanas laivā kopā ar sagūstītājiem necilvēcīgos apstākļos, aci pret aci ar pirātu vadoni Musē, Filipsam atlika tikai cerēt uz brīnumu. Ar pirātiem kopā pavadītajā laikā, kapteinis atskārst, ka noziedznieku motīvi nemaz nav tik viennozīmīgi. Filmas scenārijs balstīts uz kapteiņa Filipsa biogrāfiskās grāmatas pamata.

 • 12:20

  Piektais elements (Piektais elements)

  Piektais elements (Piektais elements)

  Piektais elements

  Tālā, pievilcīgā un kolorītā nākotnē vienkāršs taksometra vadītājs kļūst par varoni, no kura ir atkarīga visas cilvēces izdzīvošana.

 • 14:25

  Everests (Everests)

  Everests (Everests)

  Everests

  Patiess stāsts par traģisku alpīnistu ekspedīciju, kas centās iekarot Everestu, bet saskārās ar mežonīgu sniega vētru. Galvenajā lomā Džeiks Džilenhols.

 • 16:20

  Džeks un Džila (Džeks un Džila)

  Džeks un Džila (Džeks un Džila)

  Džeks un Džila

  Veiksmīgs reklāmas vadītājs no Losandželosas katru gadu pirms Pateicības dienas brīvdienām ar šausmām gaida savas dvīņu māsas apciemojumu.

 • 17:50

  Priekšnojauta (Priekšnojauta)

  Priekšnojauta (Priekšnojauta)

  Priekšnojauta

  Sieviete uzzina par vīra nāvi, bet nākošajā dienā redz viņu dzīvu. Tad ir bēres, bet nākošajā dienā viņš atkal ir dzīvs. Viņa saprot, ka ir ieskatījusies nākotnē un ka vēl var visu glābt.

 • 19:25

  Misters Dīds (Misters Dīds)

  Misters Dīds (Misters Dīds)

  Misters Dīds

  Dīds ir vienkāršs, lādzīgs mazpilsētas zellis, kurš strādā picērijā un brīvajā laikā sacer sirsnīgus apsveikuma pantiņus. Taču pavisam negaidīti saņemot mantojumā 40 miljardus dolāru, viņš kļūst par Amerikas iekārojamāko vecpuisi. Dīds dodas uz Ņujorku, lai atklātu, ka šeit aiz katra stūra gaida kāds pārsteigums. Viņš iepazīstas ar savu sapņu meiteni, nenojaušot, ka patiesībā tā ir dzeltenās preses žurnāliste, kas tikai izliekas par naivu medmāsu, lai iegūtu materiālu saviem rakstiem

 • 21:00

  Elizeja (Elizeja)

  Elizeja (Elizeja)

  Elizeja

  2154. gadā cilvēce dzīvo divās pasaulēs: nabagi uz Zemes, bet bagātie Elizejā. Makss dodas ceļojumā, kas var mainīt pastāvošo kārtību.

 • 22:45

  Vampīru akadēmija (Vampīru akadēmija)

  Vampīru akadēmija (Vampīru akadēmija)

  Vampīru akadēmija

  Vampīru akadēmijā mācās divu klanu bērni: no Moroi klana, kurš tiecas pēc miera un dzer brīvprātīgo donoru un kaujas dampīru asinis. Dampīri aizsargā Moroijus no Strigoi klana, kuru pārstāv nežēlīgi asinssūcēji, kas pārkāpj visus noteikumus un likumus. Divi dampīri atgriež akadēmijā aizbēgušo Moroi princesi Lisu cerībā, ka pieskatīta viņa būs drošībā. Taču arī šeit uzticamajai draudzenei dampīram Rozei vienmēr jābūt modrai

 • 00:30

  Kas notiek krēslā (Kas notiek krēslā)

  Kas notiek krēslā (Kas notiek krēslā)

  Kas notiek krēslā

  Trīs vampīru dzīves stāsts. Viņi tikai mēģina izdzīvot mūsdienu pasaulē, kur jāmaksā īre, apmeklētājus var neielaist naktsklubā, spīd nāvējoši spoža saule un ir daudz citu nepatikšanu.