Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Go3 Film HD

Ja vēlies apsēsties un vienā mierā izbaudīt tiešām izcilu filmu, tad šis kanāls ir domāts tieši Tev. Noskaties jaunāko no tā, ko radījuši Holivudas režisori un oskarotie aktieri. Uz karstām pēdām – viss, ko apspriež pasaules filmu industrija – Tavā televizorā. Filmu kanāls, kas piedāvā jaunāko un populārāko taisnā ceļā no Holivudas. Tu varēsi justies kā kinoteātrī, neizejot no mājas!

 • 00:00

  Deviņas lodes (Deviņas lodes)

  Deviņas lodes (Deviņas lodes)

  Deviņas lodes

  Burlesku dejotājai nu jāsteidz glābt kaimiņu zēnu, kura dzīvību apdraud viņas bijušais mīļākais.

 • 02:00

  Roboti (Roboti)

  Roboti (Roboti)

  Roboti

  Čārlzs ir brunču mednieks, bet Elēna - naudas medniece. Kad roboti C2 un E2 - viņu slepeni izveidotās kopijas - izbēg, Čārlzam un Elēnai jāveido komanda un jāmācās būt humāniem.

 • 04:00

  Algotnis (Algotnis)

  Algotnis (Algotnis)

  Algotnis

  Atbrīvots ASV īpašo uzdevumu vienības seržants Džeimss Hārpers pievienojas privātai līgumorganizācijai, lai palīdzētu savai ģimenei. Sperot šo soli, viņš riskē ar visu.

 • 06:00

  Varenais Ričards (Varenais Ričards)

  Varenais Ričards (Varenais Ričards)

  Varenais Ričards

  Filma stāsta par zvirbuli Ričiju, kurš kopš dzimšanas pieņemts stārķu ģimenē. Visi viņu ļoti mīl, viņš ātri aug un jūtas kā īsts stārķis. Taču gājputniem stārķiem pienāk laiks lidot uz Āfriku, lai tur ziemotu. Ģimene ir spiesta atklāt Ričijam viņa izcelšanos, jo lidot kopā nedrīkst – grūtajā ceļojumā zvirbulis var iet bojā. Drosminieks negrasās nolaist spārnus un nolemj visiem pierādīt, ka ir īsts stārķis. Ričijs viens pats dodas ceļā, un viņam pievienojas jauni draugi – pūce Olga un papagailis Kiki. Kas viņu sagaida šajā trakajā piedzīvojumā?

 • 07:30

  Alu cilvēks (Alu cilvēks)

  Alu cilvēks (Alu cilvēks)

  Alu cilvēks

  Filmas "Alu cilvēks" darbība risinās sensenos laikos, kad pa zemes virsu staigāja aizvēsturiski radījumi un mamuti ar biezu vilnas kažoku. Stāsta centrā ir dzīvespriecīgais un drosmīgais zēns Dags un viņa uzticamais pavadonis – cūkas un suņa krustojumam līdzīgais mājdzīvnieks. Kad alu cilvēku ciltij uzbrūk bronzas laikmeta ļaudis ar nežēlīgo pavēlnieku Nūtu priekšgalā, Dags iedvesmo savus ciltsbrāļus stāties pretī ienaidniekiem, lai glābtu savas mājas. Animācijas filmas režisors ir populārais britu "stop-motion" animators Niks Pārks, kurš darbojas žanrā jau vairāk nekā 20 gadus un ir bijis autors tādām animācijas filmām kā "Vistu skrējiens" un "Auniņš Šons".

 • 09:00

  Pasaka par Despero (Pasaka par Despero)

  Pasaka par Despero (Pasaka par Despero)

  Pasaka par Despero

  Drosmīgais un cēlsirdīgais pelēns Despero sirdī ir pārāk liels mazajai pasaulei, kurā viņš mīt.

 • 10:30

  Tuksneša prinči (Tuksneša prinči)

  Tuksneša prinči (Tuksneša prinči)

  Tuksneša prinči

  Berberu puisēna un viņa drauga kamieļa piedzīvojumi, šķērsojot tuksnesi.

 • 12:20

  Playmobil. Filma (Playmobil. Filma)

  Playmobil. Filma (Playmobil. Filma)

  Playmobil. Filma

  Animācijas filmas radītājus iedvesmojušas Playmobil rotaļlietas.

 • 14:00

  Santamens (Santamens)

  Santamens (Santamens)

  Santamens

  Palaidņu saraksts ir tā pieaudzis, ka Ziemassvētku vecītim tas beidzot apnīk. Viņš kļūst par supervaroni, vārdā Santamens. Ziemassvētku vecītim un viņa jaunajiem draugiem jāatrod veids, kā apturēt sarakstā visnepaklausīgāko, pirms Ziemassvētki izzūd uz mūžīgiem laikiem.

 • 15:30

  Asterikss un Obelikss: Vidus karaliste (Asterikss un Obelikss: Vidus karaliste)

  Asterikss un Obelikss: Vidus karaliste (Asterikss un Obelikss: Vidus karaliste)

  Asterikss un Obelikss: Vidus karaliste

  Ieslodzītās Ķīnas imperatores vienīgā meita izbēg no nodevīgā prinča rokām un meklē palīdzību pie galliem un diviem drosmīgajiem cīnītājiem - Asteriksa un Obeliksa.

 • 17:30

  Borna pārspēks (Borna pārspēks)

  Borna pārspēks (Borna pārspēks)

  Borna pārspēks

  "Borna" triloģijas otrā filma ar Metu Deimonu bijušā CIP slepkavas lomā.

 • 19:30

  Assassin's Creed: Slepkavas kodekss (Assassin's Creed: Slepkavas kodekss)

  Assassin's Creed: Slepkavas kodekss (Assassin's Creed: Slepkavas kodekss)

  Assassin's Creed: Slepkavas kodekss

  Pateicoties revolucionārajai tehnoloģijai, kura atbrīvo ģenētisko atmiņu, Kalums Linčs ir spējīgs izdzīvot sava 500 gadus senā priekšteča piedzīvojumus viduslaiku Spānijā. Ieguvis neticamas zināšanas un spējas, Kalums ir gatavs mest izaicinājumu slepenajam templiešu ordenim arī mūsdienās. Populārās datorspēļu sērijas "Assassin's Creed" ekranizējums.

 • 22:00

  Ceļotāju paaudze (Ceļotāju paaudze)

  Ceļotāju paaudze (Ceļotāju paaudze)

  Ceļotāju paaudze

  Viņi ir radīti mēģenē un īpaši gatavoti šai misijai. No šiem cilvēkiem ir atkarīgs visas cilvēces liktenis. Tāltālajā ceļojumā sūtītie jaunieši ir saikne starp pagātnes un nākotnes paaudzēm. Pēc dīvainās jauniešu audzinātāja nāves viņu dzīve kļūst nekontrolēta. Viņi vairs nedzer medikamentus, un viņus pārņem līdz šim svešas cilvēciskas jūtas un vēlmes - mīlestība un kaisle.

 • 00:00

  Gultas režīms (Gultas režīms)

  Gultas režīms (Gultas režīms)

  Jauna sieviete, kurai bērna gaidīšanas laiks jāpavada gultā, sāk pieredzēt spokošanos savā mājā. Uzdodot sev jautājumu, vai tās ir iedomas vai realitāte, viņa cīnās par savu veselo saprātu un vēl nedzimušo bērnu.