Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

LTV7

Sabiedriskais televīzijas kanāls, kas savu programmu adresē izklaidei un nacionālajām minoritātēm, jo 20% raidījumu tiek veidoti citās valodās. Programma ietver raidījumus jauniešiem, sporta sacensību tiešraides, filmas, seriālus.

 • 23:15

  Sejas, ciemi (Sejas, ciemi)

  filmas

  Sejas, ciemi (Sejas, ciemi)

  filmas
  Sejas, ciemi

  Anjēzi Vardu mēdz saukt par franču kino "jaunā viļņa" vecmāmiņu un franču jaunā viļņa pionieri. Anjēze Varda saņēmusi teju visus augstākos kino apbalvojumus – Berlīnē, Venēcijā, Eiropas Kinoakadēmijas ceremonijā, kā arī Kannu kinofestivālā par filmu "Sejas, ciemi". Fotomāksliniekam JR galerijas šķiet par šauru, viņš iedveš dzīvību namu ārsienās, aklos mūros, aplīmēdams tos ar portretiem, milzīgiem melnbaltiem attēliem. Anjēzei Vardai un JR ir līdzīgas intereses: vispārēja degsme pētīt attēlus, jo īpaši vietas un veidus, kā tos attēlot un padarīt pieejamus plašākai sabiedrībai. Varda izvēlējās kino. JR izvēlējās veidot fotogalerijas brīvdabā. Lai arī viņu personības ir gana atšķirīgas, pirmo reizi satiekoties 2015. gadā, viņi uzreiz vēlējās strādāt kopā – uzņemt filmu tālu prom no pilsētām, dodoties ceļojumā JR maģiskajā fotogrāfiju veidošanas automobilī. Viņi apceļo Francijas ciemus, sastop cilvēkus, fotografē viņus un turpat mazpilsētas ielās vai lauka vidū izlīmē palielinātos uzņēmumus. JR un Varda satiek strādniekus, zemniekus, pārdevējus, kalnračus. Šī filma stāsta arī par Vardas un JR draudzību. Viņi ceļojuma laikā, viens otru pārsteidzot, izjokojot un smejoties par savām atšķirībām, iepazīst sevi un savu draudzību daudz labāk. Anjēze Varda vēlas redzēt JR acis, ko slēpj saulesbrilles tāpat kā slavenajam jaunā viļņa režisoram Žanam Likam Godāram, kura mājvieta ir abu ceļotāju beidzamā pieturvieta.

 • 00:45

  Ceturtā studija (Ceturtā studija)

  seriāli

  Ceturtā studija (Ceturtā studija)

  seriāli
  Ceturtā studija

  Raidījuma "Ceturtā studija" jaunajā sezonā raidījums turpinās veidot sižetus par dažādām ikdienā redzamām neizdarībām, nepilnībām, kuras varētu novērst pavisam vienkārši. Vai tā būtu regulāri piegružota teritorija, nenoasfaltēts ietves posms, lifts, kas teju nekad nedarbojas – tās ir dažādas aplamības, kas mums apkārt ir ik dienas. Jaunajā sezonā skatītājus sagaidīs vizuālas pārmaiņas studijā. Radošā komanda turpinās strādāt pie jauna veida rubrikām un stāstiem. Tāpat tiks ieviesta "Valodas policija", kuras ietvaros raidījums dosies izmeklēt konkrēto dažādas ar valodas lietojumu saistītas ķibeles. "Vai tas ir normāli?" – šāds jautājums bieži izskan skatītāju sūtītajās vēstulēs, aprakstot kādu problēmu. Tāpēc jaunajā sezonā uzsāksim jaunu rubriku, lai meklētu atbildes uz daudzajiem jautājumiem. "Neērtos jautājumus ērtākai ikdienai" arī turpmāk uzraudzīs redaktores Silvijas Jokstes visu redzošā acs, par sociālajiem tīkliem rūpēsies redaktore Dace Silkalne, neērtos jautājumus studijā apskatīs skatītāju iemīļotie raidījuma vadītāji Inese Vaikule, Mārtiņš Labāns un Ramona Salmiņa, bet neatlaidīgie žurnālisti Inese Supe, Jana Vītoliņa, Laima Baumane, Kristaps Puriņš un Argots Pakalns uzdos neērtus jautājumus.

 • 01:15

  Vienmēr formā! (Vienmēr formā!)

  zinātne

  Vienmēr formā! (Vienmēr formā!)

  zinātne
  Vienmēr formā!

 • 01:45

  Latvijas novadu cīņas (Latvijas novadu cīņas)

  izklaide

  Latvijas novadu cīņas (Latvijas novadu cīņas)

  izklaide
  Latvijas novadu cīņas

 • 02:35

  Aizliegtais paņēmiens (Aizliegtais paņēmiens)

  seriāli

  Aizliegtais paņēmiens (Aizliegtais paņēmiens)

  seriāli
  Aizliegtais paņēmiens

  Pirmdienās, pulksten 19:30 LTV1 piedāvā sociālpolitisku tematu raidījumu "Aizliegtais paņēmiens" ar žurnālistu Gunti Bojāru, kurš informācijas iegūšanai līdzās tradicionālajām žurnālistikas metodēm izmantos arī eksperimentus, testus, slēpto filmēšanu, fikciju, tādejādi atklājot problēmas sabiedrībā.

 • 03:30

  Klausītājs (Klausītājs)

  filmas

  Klausītājs (Klausītājs)

  filmas
  Klausītājs

  Ilga dzīvo blakus Latvijas-Igaunijas robežstabam Rūjienas pusē. Viņas dzīve ir iegriezusies tā, ka jau no bērna kājas Ilga mīl dzīvniekus, sevišķi zirgus. Savulaik, kad pāri robežai caur mežu nevarēja iet, Ilga ar zirgu caur mežu slepus jāja uz Igauniju. Karīnaeiju arī dzīvo pārsimts metrus no Latvijas-Igaunijas robežas, netālu no Veclaicenes. Viņa mācās par vetārstu un praktizējas lopu kaušanā. No mīluļiem ir žēl šķirties, bet gaļa garšo. Railija ir igauniete, bet Gints latvietis. Viņu zirgi saprot gan latviski, gan igauniski. Abi mīl, audzina un pārdod zirgus.

 • 04:00

  Punkti uz i. Diskusiju raidījums (Punkti uz i. Diskusiju raidījums)

  seriāli

  Punkti uz i. Diskusiju raidījums (Punkti uz i. Diskusiju raidījums)

  seriāli
  Punkti uz i. Diskusiju raidījums

  Raidījuma "Punkti uz i" vadītājs Aleksejs Dunda arī turpmāk vadīs krievu satura diskusijas par aktuālajām tēmām Latvijā un ārzemēs. Jaunajā sezonā diskusijas kļūs vēl asākas, būs iespēja dzirdēt ne tikai ekspertu domas par aktuālajām sarunas tēmām, bet arī Latvijas iedzīvotāju viedokli. Katrs raidījums sāksies ar problemātikas izklāstu, lai skatītājiem būtu saprotamāka diskusijas tēma.

 • 05:20

  Ciemos. TV spēle (Ciemos. TV spēle)

  izklaide

  Ciemos. TV spēle (Ciemos. TV spēle)

  izklaide
  Ciemos. TV spēle

  Runā, ka katrs Latvijas ciems esot mazs Planētas modelis, ārpus kura viss notiekošais šķiet mazsvarīgs un ir aizdomas, ka ir daudz lietu, ko vietējie par savu ciemu nezina. Latvijas Mobilais telefons un VFS Films piedāvā kopdarbu – TV viedspēli "Ciemos", kas šīs runas pārbaudīs, provocējot Latvijas ciemu vietējos vienoties kopīgā azartā, lai sadalītu pārākā ciema godu. Spēlē piedalās piecas komandas no pieciem Latvijas vēsturiskajiem novadiem. Alūksne no Vidzemes, Rogovka no Latgales, Viesīte no Sēlijas, Baldone no Zemgales un Vaiņode no Kurzemes. Katrā komandā ir trīs paaudzes – jaunība, briedums un viedums. Katras paaudzes stipro pušu apvienošana piešķirs komandām nopietnu spēku. Pirmie pieci raidījumi norisināsies komandu pārstāvētajās mazpilsētās, bet atlikušie trīs vietās, kur neviena komanda vairs nebūs mājinieki.

 • 06:00

  Latvijas valsts himna (Latvijas valsts himna)

  mūzika

  Latvijas valsts himna (Latvijas valsts himna)

  mūzika
  Latvijas valsts himna

 • 06:02

  1000 jūdzes Ķīnā (1000 jūdzes Ķīnā)

  seriāli

  1000 jūdzes Ķīnā (1000 jūdzes Ķīnā)

  seriāli
  1000 jūdzes Ķīnā

  Piedzīvojumu ekspedīcija 2014. gada aprīlis. Dalībnieki: mūziķi Pēteris Lunde un Mārtiņš Opmanis. Ķīna ir zeme, kur dzīvo viena no pasaules senākajām civilizācijām. Milzīga valsts ar 1,3 miljardiem iedzīvotāju, neparastām tradīcijām un rituāliem, aizraujošu vēsturi un neaptverami strauju ekonomisko izaugsmi. Ekspedīcijas mērķis ir izpētīt Ķīnas dienvidu provinces, kur līdzās atrodas attīstītas un urbanizētas 21. gadsimta pilsētas un mazi kalnu ciematiņi, kur cilvēki dzīvo pēc tūkstošiem gadu senām tradīcijām.

 • 06:30

  Projekts Nākotne (Projekts Nākotne)

  seriāli

  Projekts Nākotne (Projekts Nākotne)

  seriāli
  Projekts Nākotne

 • 07:00

  Dzīvoklis (Dzīvoklis)

  seriāli

  Dzīvoklis (Dzīvoklis)

  seriāli
  Dzīvoklis

 • 07:28

  Dzīvoklis (Dzīvoklis)

  seriāli

  Dzīvoklis (Dzīvoklis)

  seriāli
  Dzīvoklis

 • 07:55

  Province (Province)

  seriāli

  Province (Province)

  seriāli
  Province

  Latvijas Televīzijas raidījums "Province" atgriežas ekrānos, lai dotos pie iedzīvotājiem visā Latvijā. Latvija nav tikai Rīga. Mēs būsim kopā, lai uzklausītu skaisto un brīžiem rūgto cilvēku dzīves pieredzi. Brauksim pa bezceļiem dziļos laukos un miljoniem vērtu maģistrāli pilsētās, lai tiktos ar dažādiem cilvēkiem.

 • 08:25

  Palādu spīts (Palādu spīts)

  filmas

  Palādu spīts (Palādu spīts)

  filmas

  Filmas struktūru veido Baltinavas amatieru teātra trupas "Palādas" dalībnieku portretējumi, mēģinājumi un izrāžu aizkulišu dzīve. Kāda ir dzīve Latgalē, Latvijas pierobežā? Filmas režisors rāda to dzīvesprieku, kas motivē dažādos teātra darboņus strādāt, kopt zemi, saimniecību un vēlos vakaros nākt kopā spēlēt teātri. Būt arī tik stipriem, ka var brīvi atļauties par sevi smieties. Filmas galvenā varone ir skolotāja, lugu autore un teātra režisore Anita Ločmele ar pseidonīmu Danskovīte. Viņas vīzija un enerģija apvieno aktierus kopīgam mēķim – jautrām izrādēm. Filmā atbalsojas Latgales patriotisms, latgaļu valoda, Latgalē atpazīstamu situāciju apspēle un latgaļu mūzika. Šie ļaudis dzīvo no sirds – pamatīgi uz savas zemes, īsti un smieklīgi – uz skatuves. Viņi dzied savas dziesmas ar savu temperamentu un izteiktu raksturu. Viņi dzied, satiekoties mēģinājumos, braucot autobusā uz izrādēm un no izrādēm. Dzied izrāžu laikā. Un tā ir vēl viena Latvija. Citādāka. "Palādu spīts" ir režisora Olafa Okonova pēdējā filma, kuru pēc viņa nāves pabeidza viņa dēls Aleksandrs Okonovs, sekojot režisora iecerei.

 • 09:35

  Saknes debesīs (Saknes debesīs)

  seriāli

  Saknes debesīs (Saknes debesīs)

  seriāli
  Saknes debesīs

  "Saknes debesīs" ir raidījums par garīgumu cilvēka ikdienā, par to, ko tas nozīmē praktiski. Taču tieši ikdienā mēs saskaramies arī ar patiesības meklējumiem savā dzīvē. Tāpēc "Saknes debesīs" apvieno garīguma prakses un dzīves filosofiju. "Saknes debesīs" ir arī dialogs starp zinātni, reliģiju un mākslu. Garīgums ir nemateriālā realitāte, ko nevar tik viegli pamanīt, apjaust, satvert. Garīgums ir lietas, ko nevaram nopirkt par naudu. Tā ir mīlestība, laime, prieks, radošums un vērīgums. "Saknes debesīs" autors un vadītājs ir kontemplācijas skolotājs un filosofs Ilmārs Latkovskis, kurš savu pieredzi apvieno ar jaunu un radošu cilvēku komandu. Raidījuma producents ir apvienība "Hansa Media".

 • 10:05

  Lēna Lorenca. Sapņi un realitāte (Lēna Lorenca. Sapņi un realitāte)

  seriāli

  Lēna Lorenca. Sapņi un realitāte (Lēna Lorenca. Sapņi un realitāte)

  seriāli
  Lēna Lorenca. Sapņi un realitāte

  Eliana gaida bērnu, taču piekrīt tikai dzemdībām mājās. Tad sākas sarežģījumi, un Lēnai ir jāiesaistās. Drīz Elianai jādodas uz slimnīcu. Kvīrins vēlas pamest galdnieka darbu, taču Roza jaunumus pieņem nelabprāt. Viņasprāt, Kvīrina lēmumus pārāk ietekmē Lēna. Tikmēr Eliana atklāj, ka Teo sieva Anna nevēlas dot šķiršanos. Tādēļ Eliana nevar saņemt vajadzīgo apdrošināšanu, lai paglābtu bērnu no smagām problēmām.

 • 11:40

  Lēna Lorenca. Laimes augstākā pakāpe (Lēna Lorenca. Laimes augstākā pakāpe)

  seriāli

  Lēna Lorenca. Laimes augstākā pakāpe (Lēna Lorenca. Laimes augstākā pakāpe)

  seriāli
  Lēna Lorenca. Laimes augstākā pakāpe

  Vāgneru pāris vietējā avīzē izlasa, ka viņu dēls Karls ir trīnīšu tēvs un patiesībā dzīvo turpat, netālu. Karls, kā izrādās, domājis, ka viņa vecāki ir miruši. Izrādās, ka Karls rūpīgi slēpj pagātnes traumas, kuras nav atklājis nevienam, jo tas ir saistīts ar abiem vecākiem. Lēna uzzina, ka Emmai ir krūts iekaisums, un aicina viņu doties pie ārsta Kellera.

 • 13:15

  Lēna Lorenca. Mamma uz trim dienām (Lēna Lorenca. Mamma uz trim dienām)

  seriāli

  Lēna Lorenca. Mamma uz trim dienām (Lēna Lorenca. Mamma uz trim dienām)

  seriāli
  Lēna Lorenca. Mamma uz trim dienām

  Lēna pie savas klīnikas durvīm atrod noliktu zīdainīti. Viņu nodēvē par Leo. Tiek veikta izmeklēšana, lai uzzinātu, kas ir Leo vecāki. Meklējumi Lēnu aizved pie sešpadsmitgadīgās Rikas, kura viena pati rūpējas par savu ģimeni. Tikmēr Eva cīnās par savu viesu namu, lai tas nebankrotētu. Vietējie strādnieki pagalam sabojājuši viesu nama ceļu, un arī remontdarbu troksnis viesiem nepavisam netīk.

 • 14:50

  Par puķi, Tevi un mani (Par puķi, Tevi un mani)

  Par puķi, Tevi un mani (Par puķi, Tevi un mani)

  Par puķi, Tevi un mani

  Jau kopš 2005. gada par Kuldīgas svētku neatņemamu sastāvdaļu kļuvuši iespaidīgi koncerti Kuldīgas estrādē. Lielkoncerts "Par puķi, tevi un mani" – Raimonda Paula, Elgas Igenbergas, Ulda Stabulnieka, Gunāra Freidenfelda, Edmunda Goldšteina un citu komponistu radītās melodijas izdziedās Andris Ērglis, Ieva Sutugova, Normunds Rutulis, Ieva Kerēvica, Kristīne Prauliņa, Dainis Skutelis, Andris Daņiļenko, Beāte Zviedre un "Rumbas kvartets", muzicēs Mirāžas džeza orķestris Jura Vaivoda vadībā.

 • 16:55

  Klēts (Klēts)

  seriāli

  Klēts (Klēts)

  seriāli
  Klēts

  Folkloras mantojuma apskats Latvijas Televīzijas raidījumu ciklā Klēts.

 • 17:10

  Gatavo dabā (Gatavo dabā)

  izklaide

  Gatavo dabā (Gatavo dabā)

  izklaide
  Gatavo dabā

  Ēdiena entuziasts un garšu pētnieks Renārs Purmalis gatavo dabā ne tikai vasarā, bet visu cauru gadu. No ledus un sniega, cauri pumpuriem un sulu laikam, līdz pat siltam, zaļam pavasarim! Roņu pelde, pastaigas ar haskijiem, sarunas ar mednieku, sulu tecināšana un daudz citu – kopā astoņu – pavasarīgu piedzīvojumu. Izzināsim, izgaršosim un, protams, gatavosim vienmēr kopā ar kādu, kurš mīl dabu tikpat ļoti cik Renārs.

 • 17:36

  Gatavo dabā (Gatavo dabā)

  izklaide

  Gatavo dabā (Gatavo dabā)

  izklaide
  Gatavo dabā

  Ēdiena entuziasts un garšu pētnieks Renārs Purmalis gatavo dabā ne tikai vasarā, bet visu cauru gadu. No ledus un sniega, cauri pumpuriem un sulu laikam, līdz pat siltam, zaļam pavasarim! Roņu pelde, pastaigas ar haskijiem, sarunas ar mednieku, sulu tecināšana un daudz citu – kopā astoņu – pavasarīgu piedzīvojumu. Izzināsim, izgaršosim un, protams, gatavosim vienmēr kopā ar kādu, kurš mīl dabu tikpat ļoti cik Renārs.

 • 18:03

  Gatavo dabā (Gatavo dabā)

  izklaide

  Gatavo dabā (Gatavo dabā)

  izklaide
  Gatavo dabā

  Ēdiena entuziasts un garšu pētnieks Renārs Purmalis gatavo dabā ne tikai vasarā, bet visu cauru gadu. No ledus un sniega, cauri pumpuriem un sulu laikam, līdz pat siltam, zaļam pavasarim! Roņu pelde, pastaigas ar haskijiem, sarunas ar mednieku, sulu tecināšana un daudz citu – kopā astoņu – pavasarīgu piedzīvojumu. Izzināsim, izgaršosim un, protams, gatavosim vienmēr kopā ar kādu, kurš mīl dabu tikpat ļoti cik Renārs.

 • 18:30

  Gatavo dabā (Gatavo dabā)

  izklaide

  Gatavo dabā (Gatavo dabā)

  izklaide
  Gatavo dabā

  Ēdiena entuziasts un garšu pētnieks Renārs Purmalis gatavo dabā ne tikai vasarā, bet visu cauru gadu. No ledus un sniega, cauri pumpuriem un sulu laikam, līdz pat siltam, zaļam pavasarim! Roņu pelde, pastaigas ar haskijiem, sarunas ar mednieku, sulu tecināšana un daudz citu – kopā astoņu – pavasarīgu piedzīvojumu. Izzināsim, izgaršosim un, protams, gatavosim vienmēr kopā ar kādu, kurš mīl dabu tikpat ļoti cik Renārs.

 • 19:00

  Šovakar. Ziņas (Šovakar. Ziņas)

  ziņas

  Šovakar. Ziņas (Šovakar. Ziņas)

  ziņas
  Šovakar. Ziņas

 • 19:11

  Sporta ziņas (Sporta ziņas)

  seriāli

  Sporta ziņas (Sporta ziņas)

  seriāli
  Sporta ziņas

 • 19:14

  Laika ziņas (Laika ziņas)

  seriāli

  Laika ziņas (Laika ziņas)

  seriāli
  Laika ziņas

 • 19:20

  Gūtenmorgens un Vienciems (Gūtenmorgens un Vienciems)

  filmas

  Gūtenmorgens un Vienciems (Gūtenmorgens un Vienciems)

  filmas
  Gūtenmorgens un Vienciems

  Filmas pamatā ir rakstnieka Māra Bērziņa stāsts, kas tapis, viņam dzīvojot Valgalciemā un filmējoties Latvijas Televīzijas valsts simtgadei veltītajā projektā "Viens ciems. Visa Latvija". Filmas galvenais varonis Gūtenmorgens dodas no valsts iestādes raudzīties, kā cilvēki dzīvo laukos, un nokļūst Vienciemā. Seko neparedzēti notikumi, iepazīstoties ar kolorītajiem vietējiem iedzīvotājiem. Latvijas Televīzijas projektam "Viens ciems. Visa Latvija" tika izvēlētas trīs apdzīvotas vietas Latvijā, uz kurām pagājušajā vasarā devās trīs pašmāju rakstnieki. Māris Bērziņš dzīvoja Valgalciemā Kurzemē, Pauls Bankovskis – Apē Ziemeļvidzemē, bet Nora Ikstena – Slutišķos Latgalē. Rakstniekiem līdzi devās arī Latvijas Televīzijas filmēšanas komanda, dokumentējot ciema ikdienu un rakstnieku gaitas. Rakstnieku uzvedums bija radīt stāstu, iedvesmojoties no redzētā un sarunām ar vietējiem iedzīvotājiem. "Tur dzīvojot un raugoties uz to visu, manā iztēlē radās notikumi un savi stāsti", saka Māris Bērziņš. "Mēs tur bijām divas nedēļas, bet, protams, pa divām nedēļām nevar visus iepazīt precīzi. Tajā pašā laikā jau tika uzņemta dokumentālā filma, un es negribēju atkārtoties." Rakstnieku stāsti tika nodoti skatītāju vērtējumam. Ikviens tos varēja izlasīt un nobalsot par savu favorītu. Visvairāk balsis saņēma Māra Bērziņa stāsts "Vienciemā" par valsts ierēdni Gūtenmorgenu, tāpēc tika nolemts to ekranizēt.

 • 20:15

  Broukenvuda (Broukenvuda)

  seriāli

  Broukenvuda (Broukenvuda)

  seriāli
  Broukenvuda

  Detektīvseriāla "Broukenvuda" sestajā sezonā inspektori Maiks, Kristena un Sems izmeklēs slepkavību subkultūras "stīmpanka" tematiskajās viesībās, rakstnieka nāvi, kurš nogalināts pēc paša grāmatas motīviem, dzīvnieku tiesību aizstāvja nošaušanu, aizdomīgu pašnāvību sieviešu cietumā. Kā allaž, notikumi ironiski drūmi un nepārprotami humoristiski! 1. sērija Inspektors Maiks izmeklē slepkavību vietējā Viktorijas laikmeta un zinātniskās fantastikas entuziastu pasākumā. Uguņošanas laikā izraisīta sprādziena dēļ mirst cilvēks. Taču vai viņš bija patiesais mērķis noziedzniekam, vai tas tomēr bija tikai viltīgs aizsegs?

 • 21:55

  Broukenvuda (Broukenvuda)

  seriāli

  Broukenvuda (Broukenvuda)

  seriāli
  Broukenvuda

  Broukenvuda ir parasts nomaļš ciemats – tādā var iemaldīties, braucot no jebkuras lielpilsētas. Cilvēki te ir jauki, komunikabli un savā starpā pazīstami. Ciematā ir golfa klubs un vīna degustēšanas pasākumi. Viss, kas ciematam piederas… arī seni noslēpumi, meli un slepkavības. Inspektors Maiks Šeperds un viņa partnere Kristīna Simsa ir atbildīgi par mieru pilsētā. Viņi izmeklē mistiskās, atjautīgās un nežēlīgās slepkavības. Seriāls ieguvis "TV Drāmas bronzas godalgu" Ņujorkas starptautiskajā filmu un televīzijas festivālā.

 • 23:30

  Pārinieki (Pārinieki)

  seriāli

  Pārinieki (Pārinieki)

  seriāli
  Pārinieki

  Privātdetektīvs Leo un advokāts Benijs ir pārinieki, kuri abi ir kā diena pret nakti, taču kopā veido izcilu komandu. Leo, lai atrisinātu noziegumus, nereti dodas ielās, iesaistās kautiņos un savās darba metodēs mēdz būt brutāls. Benijs labi orientējas likumdošanā un savu taisnību izcīna tiesas sēdēs. Viņu klienti ir nepatiesi apsūdzēti, un tieši pārinieku rokās ir šos cilvēkus attaisnot. "Pārinieki" ("Ein Fall für zwei") TV ekrānos tiek demonstrēts jau gandrīz 40 gadus un tiek uzskatīts par vienu no ilgāk demonstrētajiem vācu detektīvseriāliem, sezonu laikā mainoties aktieru sastāvam, taču nemainot sižeta līniju. Tā pirmā sērija pirmizrādi piedzīvoja 1981. gadā ar galveno varoni, privātdetektīvu Jozefu Matulu. Viņu atveidoja vācu aktieris Klauss Gārtners, kuram šobrīd ir 77 gadi. Viņš piedalījās kopumā 300 sērijās.

Šobrīd rāda

Baltcom pašreiz rāda
seriāli
Aizliegtais paņēmiens(Aizliegtais paņēmiens)
02:35 - 03:30

Pirmdienās, pulksten 19:30 LTV1 piedāvā sociālpolitisku tematu raidījumu "Aizliegtais paņēmiens" ar žurnālistu Gunti Bojāru, kurš informācijas iegūšanai līdzās tradicionālajām žurnālistikas metodēm izmantos arī eksperimentus, testus, slēpto filmēšanu, fikciju, tādejādi atklājot problēmas sabiedrībā.