Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Go3 Film HD

Ja vēlies apsēsties un vienā mierā izbaudīt tiešām izcilu filmu, tad šis kanāls ir domāts tieši Tev. Noskaties jaunāko no tā, ko radījuši Holivudas režisori un oskarotie aktieri. Uz karstām pēdām – viss, ko apspriež pasaules filmu industrija – Tavā televizorā. Filmu kanāls, kas piedāvā jaunāko un populārāko taisnā ceļā no Holivudas. Tu varēsi justies kā kinoteātrī, neizejot no mājas!

 • 23:30

  1917 (1917)

  1917 (1917)

  1917

  Ir 1917. gada 6. aprīlis. Bruņoto spēku vadība nolemj pretinieka aizmugurē nosūtīt divus kareivjus, kuri, ja izdotos nogādāt ziņu, glābs 1600 vīru no drošas nāves ienaidnieka slazdos.

 • 01:30

  Mēs esam tavi draugi (Mēs esam tavi draugi)

  Mēs esam tavi draugi (Mēs esam tavi draugi)

  Mēs esam tavi draugi

  Svārstoties starp neatļautu romantisku mīlestību un savu draugu ekspektācijām, dīdžejs, vārdā Kols Kārters, cīnās par ceļu uz slavu un bagātību.

 • 03:05

  Cilvēks, kurš izdzīvoja (Cilvēks, kurš izdzīvoja)

  Cilvēks, kurš izdzīvoja (Cilvēks, kurš izdzīvoja)

  Cilvēks, kurš izdzīvoja

  Uz patiesiem notikumiem balstītā drāmā Leonardo Di Kaprio tēlo ieceļotāju un kažokādu ekspedīcijas dalībnieku 19. gs. 20. gados, kas cīnās par izdzīvošanu, pēc tam kad viņu pamet nomirt.

 • 06:00

  Trakās ķepas. Leģenda par Henku (Trakās ķepas. Leģenda par Henku)

  Trakās ķepas. Leģenda par Henku (Trakās ķepas. Leģenda par Henku)

  Trakās ķepas. Leģenda par Henku

  Henks, mīļš suns, kurš sapņo kļūt par samuraju, dodas piepildīt savu kvēlo vēlēšanos.

 • 08:00

  Sirano (Sirano)

  Sirano (Sirano)

  Sirano

  Sirano de Beržeraks ir izcils vārda meistars, taču, nepārliecināts par savu izskatu, viņš pats nespēj atzīties Roksanai mīlestībā. Kad Roksana iemīlas jaunajā Kristiānā, Sirano palīdz viņam iegūt Roksanas sirdi, rakstot viņa vietā mīlestības vēstules.

 • 10:30

  Ēnu spēle (Ēnu spēle)

  Ēnu spēle (Ēnu spēle)

  Ēnu spēle

  Treviss Bloks ir valdības aģents, kurš sastopas ar savas pagātnes noslēpumiem. Atklājis noziedzīgu plānu, kas vērsts pret ASV pilsoņiem, Bloks saprot, ka viņu apdraud FIB direktors, kuru viņš reiz ir palīdzējis aizsargāt.

 • 12:30

  Atkritumi (Atkritumi)

  Atkritumi (Atkritumi)

  Atkritumi

  Kastes, pudeles, bundžas. Atkritumi. Pamesti likteņa varā, ignorēti. Līdz brīdim, kad iestājas nakts. Savu laiku nokalpojušas kartona kastes liktenis mainās, kad tā satiek bērnu rotaļu kasti Spārku un viņa draugus, - var sākties piedzīvojumi, kas mainīs viņu dzīves uz visiem laikiem!

 • 14:00

  Par bitēm (Par bitēm)

  Par bitēm (Par bitēm)

  Par bitēm

  Pabeidzis koledžu, bite, vārdā Barijs B. Bensons, saprot, ka viņa karjerā nākamais un arī vienīgais solis ir medus vākšana. Dziļi vīlies par tik vājām nākotnes izredzēm, viņš, būdams dedzīgas dabas, steigšus atstāj dzimto stropu un dodas plašajā pasaulē. Drīz vien viņš pārkāpj pirmo bišu noteikumu - nerunāt ar cilvēkiem - un iepazīstas ar floristi, vārdā Vanesa. Pavadot laiku kopā, Berijs neviļus uzzina, ka cilvēki jau gadsimtiem ilgi uzturā lieto bišu sūri grūti sarūpēto medu. Berijs saprot, ka viņa dzīves galvenais uzdevums ir cīnīties pret šo netaisnību.

 • 16:00

  Virsotne (Virsotne)

  Virsotne (Virsotne)

  Policists Malons ir notiesāts uz mūžu par noziegumu, kuru nav izdarījis. Dīvainā spēlē viņam tiek piedāvāta brīvība, ja vien viņš piekritīs būt par "medījumu" sešiem bagātniekiem, kuri izklaidējoties tvarstīs viņu tuksnešainā salā, līdz... paši kļūs par medību mērķi.

 • 17:30

  Mīluļu slepenā dzīve (Mīluļu slepenā dzīve)

  Mīluļu slepenā dzīve (Mīluļu slepenā dzīve)

  Mīluļu slepenā dzīve

  Jautrajā filmā par dzīvnieku izdarībām, kad cilvēki ir prom, piedalās Luiss Sīkejs, Kevins Hārts un Dženija Sleita! Divi suņi mēģina atrast ceļu atpakaļ mājās un izvairīties no varmācīga truša.

 • 20:00

  Piezvani Džeinai (Piezvani Džeinai)

  Piezvani Džeinai (Piezvani Džeinai)

  Piezvani Džeinai

  Precētas sievietes negribētā grūtniecība norisinās laikā, kad Amerikā netiek pieļauti legāli aborti. Lai rastu palīdzību, viņa pievienojas piepilsētā darbojošos sieviešu grupai.

 • 22:00

  Klusā pasaule 2 (Klusā pasaule 2)

  Klusā pasaule 2 (Klusā pasaule 2)

  Klusā pasaule 2

  Pirmā filma iepazīstināja ar ģimeni, kura dzīvo noslēgtu dzīvi pilnīgā klusumā - nāves bailēs no ļaunuma, kas uzglūn tiem un uzbrūk pie mazākās skaņas. Ebotu ģimene turpina cīņu par izdzīvošanu pilnīgā klusumā. Piedzīvojot nāves draudus savā mājvietā, viņi ir spiesti doties tālāk ārpasaulē. Viņi dodas pretī nezināmajam, kur drīz uzzina, ka radījumi, kurus pievilina troksnis, nav vienīgie ienaidnieki, kas viņus gaida smilšu takas galā...

 • 00:00

  Cilvēka dusmas (Cilvēka dusmas)

  Cilvēka dusmas (Cilvēka dusmas)

  Cilvēka dusmas

  Patriks Hils ir vēss, nosvērts un noslēpumains personāžs līdz šim jaunākajā Gaja Ričija filmā Cilvēka dusmas, kurā Džeisons Steitems tēlo par miljoniem dolāru atbildīgas naudas pārvadāšanas firmas darbinieku.