Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Go3 Film HD

Ja vēlies apsēsties un vienā mierā izbaudīt tiešām izcilu filmu, tad šis kanāls ir domāts tieši Tev. Noskaties jaunāko no tā, ko radījuši Holivudas režisori un oskarotie aktieri. Uz karstām pēdām – viss, ko apspriež pasaules filmu industrija – Tavā televizorā. Filmu kanāls, kas piedāvā jaunāko un populārāko taisnā ceļā no Holivudas. Tu varēsi justies kā kinoteātrī, neizejot no mājas!

 • 00:30

  Robota bērns (Robota bērns)

  Robota bērns (Robota bērns)

  Robota bērns

  Kādu pusaugu meiteni pazemes bunkurā gādīgi uzaudzina robots "Māte", kura uzdevums ir atjaunot cilvēku populāciju pēc cilvēces izmiršanas globālā katastrofā. Tomēr meitenes un robota īpašā saikne tiek apdraudēta, kad viņu patvērumā nez no kurienes ierodas svešiniece ar satraucošām ziņām.

 • 02:30

  After. Uz visiem laikiem (After. Uz visiem laikiem)

  After. Uz visiem laikiem (After. Uz visiem laikiem)

  After. Uz visiem laikiem

  Pēc šķiršanās no savas dzīves patiesās mīlestības bestselleru autors Hardins Skots ceļo uz Portugāli, lai izlīdzinātu savus pagātnes nodarījumus.

 • 04:00

  Zoja (Zoja)

  Zoja (Zoja)

  Zoja

  Divi pētniecīskās laboratorijas zinātnieki rada tehnoloģiju, kas uzlabo romantiskas attiecības.

 • 06:00

  Par bitēm (Par bitēm)

  Par bitēm (Par bitēm)

  Par bitēm

  Pabeidzis koledžu, bite, vārdā Barijs B. Bensons, saprot, ka viņa karjerā nākamais un arī vienīgais solis ir medus vākšana. Dziļi vīlies par tik vājām nākotnes izredzēm, viņš, būdams dedzīgas dabas, steigšus atstāj dzimto stropu un dodas plašajā pasaulē. Drīz vien viņš pārkāpj pirmo bišu noteikumu - nerunāt ar cilvēkiem - un iepazīstas ar floristi, vārdā Vanesa. Pavadot laiku kopā, Berijs neviļus uzzina, ka cilvēki jau gadsimtiem ilgi uzturā lieto bišu sūri grūti sarūpēto medu. Berijs saprot, ka viņa dzīves galvenais uzdevums ir cīnīties pret šo netaisnību.

 • 07:30

  Ārpus noteikumiem (Ārpus noteikumiem)

  Ārpus noteikumiem (Ārpus noteikumiem)

  Ārpus noteikumiem

  Netradicionāls mīlas stāsts par jaunu aktrisi, viņas godkārīgo šoferi un viņu ekscentrisko bosu - leģendāro miljardieri Hovardu Hjūzu.

 • 10:00

  Ceļvedis (Ceļvedis)

  Ceļvedis (Ceļvedis)

  Ceļvedis

  Mazizglītots itāļu izcelsmes bāra apsargs Amerikā kļūst par afroamerikāņu klasiskās mūzikas pianista koncertturnejas šoferi tūrē, kas notiek 60. gadu ASV dienvidu štatos.

 • 13:00

  Tiekties augstāk (Tiekties augstāk)

  Tiekties augstāk (Tiekties augstāk)

  Tiekties augstāk

  Rūbijas aizraušanās ir deja. Viņa mācās dejošanu Manhatanas Mākslas konservatorijā, bet īsti nespēj iekļauties starp citām dejotājām.

 • 15:00

  Alu cilvēks (Alu cilvēks)

  Alu cilvēks (Alu cilvēks)

  Alu cilvēks

  Filmas "Alu cilvēks" darbība risinās sensenos laikos, kad pa zemes virsu staigāja aizvēsturiski radījumi un mamuti ar biezu vilnas kažoku. Stāsta centrā ir dzīvespriecīgais un drosmīgais zēns Dags un viņa uzticamais pavadonis – cūkas un suņa krustojumam līdzīgais mājdzīvnieks. Kad alu cilvēku ciltij uzbrūk bronzas laikmeta ļaudis ar nežēlīgo pavēlnieku Nūtu priekšgalā, Dags iedvesmo savus ciltsbrāļus stāties pretī ienaidniekiem, lai glābtu savas mājas. Animācijas filmas režisors ir populārais britu "stop-motion" animators Niks Pārks, kurš darbojas žanrā jau vairāk nekā 20 gadus un ir bijis autors tādām animācijas filmām kā "Vistu skrējiens" un "Auniņš Šons".

 • 16:30

  Bils un Teds nozog mūziku (Bils un Teds nozog mūziku)

  Bils un Teds nozog mūziku (Bils un Teds nozog mūziku)

  Bils un Teds nozog mūziku

  Diviem rokeriem no Kalifornijas ir sapnis - radīt rokenrola hitu un glābt Visumu, ceļojot laikā. Lai gan abi ir jau pusmūža tētuki, viņi dara visu, lai sasniegtu mērķi.

 • 18:00

  LDM: Lielais draudzīgais milzis (LDM: Lielais draudzīgais milzis)

  LDM: Lielais draudzīgais milzis (LDM: Lielais draudzīgais milzis)

  LDM: Lielais draudzīgais milzis

  Leģendārais režisors Stīvens Spīlbergs ir ekranizējis Roalda Dāla iemīļoto stāstu. Jaunā bārene Milžu Zemē dodas piedzīvojumā kopā ar milzīgāko milzi - sapņu ķērēju.

 • 20:00

  Skūpsts uz veiksmi (Skūpsts uz veiksmi)

  Skūpsts uz veiksmi (Skūpsts uz veiksmi)

  Skūpsts uz veiksmi

  Ešlijai padodas pilnīgi viss. Taču izrādās, ka veiksmi var ātri pazaudēt. Tikai viens meitenes skūpsts neveiksminiekam Džekam, un veiksme pazūd kā nebijusi! Taču Džekam gan beidzot sāk veikties – viņam vairs nepārtraukti nekrīt nost bikses un līgums ar mūzikas kompāniju ir kabatā. Savukārt Ešlija iekuļas vienīgi nepatikšanās un ir gatava visam, lai atgūtu savu veiksmi.

 • 22:00

  Melu pilsēta (Melu pilsēta)

  Melu pilsēta (Melu pilsēta)

  Melu pilsēta

  1997. gadā Losandželosas policistam Raselam Pūlam uzticēts izmeklēt noziegumu, kurā slepenpolicists nogalinājis citu policistu. Šīs izmeklēšanas pavedieni viņu aizved līdz reperu Notorious B.I.G un 2Pac slepkavībām. Jo tuvāk patiesībai viņš nonāk, jo vairāk viņa darbībā iejaucās priekšniecība.

 • 00:00

  Uz nažiem (Uz nažiem)

  Uz nažiem (Uz nažiem)

  Uz nažiem

  Slavenais kriminālrakstnieks Hārlans Trombijs tiek atrasts miris viņa mājā tieši pēc 85. dzimšanas dienas, un brīnumainā kārtā izmeklēšanu veiks ziņķārīgais un bezrūpīgais detektīvs Benuā Blanks. Hārlana neparastā ģimene un viņa uzticamais personāls ir tikai daži pavediena posmi lielajā puzlē, detektīvam ir jāatkož visi meli, lai atrisinātu pēkšņo slepkavību.