Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Go3 Film HD

Ja vēlies apsēsties un vienā mierā izbaudīt tiešām izcilu filmu, tad šis kanāls ir domāts tieši Tev. Noskaties jaunāko no tā, ko radījuši Holivudas režisori un oskarotie aktieri. Uz karstām pēdām – viss, ko apspriež pasaules filmu industrija – Tavā televizorā. Filmu kanāls, kas piedāvā jaunāko un populārāko taisnā ceļā no Holivudas. Tu varēsi justies kā kinoteātrī, neizejot no mājas!

 • 00:00

  Slepkavas kodekss (Slepkavas kodekss)

  Slepkavas kodekss (Slepkavas kodekss)

  Slepkavas kodekss

  Kad Anna bija bērns, viņu no nāves izglāba leģendārais slepkava Mūdijs. Apguvusi sava glābēja arodu, Anna ir kļuvusi par vienu no prasmīgākajām pasūtījuma slepkavām pasaulē. Kad Mūdijs tiek nogalināts, viņa nozvēras atriebties un nogalināt to, kurš atņēmis dzīvību cilvēkam, kurš viņai iemācījis visu.

 • 02:00

  Cilvēka dusmas (Cilvēka dusmas)

  Cilvēka dusmas (Cilvēka dusmas)

  Cilvēka dusmas

  Patriks Hils ir vēss, nosvērts un noslēpumains personāžs līdz šim jaunākajā Gaja Ričija filmā Cilvēka dusmas, kurā Džeisons Steitems tēlo par miljoniem dolāru atbildīgas naudas pārvadāšanas firmas darbinieku.

 • 04:00

  Kokaīna lācis (Kokaīna lācis)

  Kokaīna lācis (Kokaīna lācis)

  Kokaīna lācis

  Ticiet vai ne - filmas pamatā patiesi notikumi. Pēc tam, kad lidmašīna ar kokaīna kontrabandas kravu avarē Tenesī štatā, notikumi šajā mežonīgi melnajā komēdijā saved kopā policistus, noziedzniekus, tūristus, pāris pusaudžu un 250 kg smago melno lāci, kurš, kā izrādās, ir atradis kokaīnu. Tālākie notikumi attīstās galvu reibinošā ātrumā, un situācija ar tajā iesaistītajiem varoņiem iziet ārpus jebkādiem rāmjiem.

 • 06:00

  Palaidnīgā feja (Palaidnīgā feja)

  Palaidnīgā feja (Palaidnīgā feja)

  Palaidnīgā feja

  Zobu feja Violeta ir apmaldījusies cilvēku pasaulē. Lai nokļūtu atpakaļ pie fejām, viņai jāapvienojas ar divpadsmitgadīgo Maksiju un jāatklāj savas dzīves patiesais mērķis.

 • 07:30

  Eliots: pats mazākais ziemeļbriedis (Eliots: pats mazākais ziemeļbriedis)

  Eliots: pats mazākais ziemeļbriedis (Eliots: pats mazākais ziemeļbriedis)

  Eliots: pats mazākais ziemeļbriedis

  Eliots ir mazs zirdziņš, kuram ir ļoti liels sapnis, - ieņemt godpilno vietu Ziemassvētku vecīša ziemeļbriežu pajūgā, lai dāvātu bērniem prieku svētkos. Pēc tam kad Ziemassvētku vecītis nāk klajā ar paziņojumu, ka tūlīt dosies pensija, mazajam Eliotam atliek vien tikai trīs dienas, lai pieradītu pārējiem, ka viņš ir šī goda cienīgs, neskatoties uz to, ka viņam nav atbilstošu ragu. Ja kaut ko ļoti vēlies no visas sirds, tad brīnumi notiek, vai ne?

 • 09:00

  Džungļu patruļa (Džungļu patruļa)

  Džungļu patruļa (Džungļu patruļa)

  Džungļu patruļa

  Moriss ir pingvīns, bet sirdī - īsts tīģeris! Viņa audžumāte tīģeriene iemācījusi dēlam kungfu cīņas mākslu, un tagad pingvīntīģeris Moriss kopā ar draugiem - Džungļu patruļu - gādā, lai džungļos valdītu kārtība un taisnīgums.

 • 10:40

  Mans spiegs (Mans spiegs)

  Mans spiegs (Mans spiegs)

  Mans spiegs

  Rūdītais CIP aģents Džeidžei tiek pazemināts amatā un nosūtīts misijā novērot deviņgadīgās Sofijas ģimeni. Kad meitene atrod dzīvoklī slepenās kameras, viņa izseko to signālam un atklāj novērošanas operāciju pārraudzības vietu. Solot nenodot atklātībai Džeidžei aizsegu, Sofija pierunā aģentu veltīt viņai laiku un apmācīt spiegošanas prasmēs. Lai gan sākotnēji piedāvājums viņā raisa skepsi, Džeidžei aptver, ka gudrībā un atjautībā ar Sofiju viņš mēroties nevar.

 • 12:30

  Kukainīši 2: Uz tāltālo krastu (Kukainīši 2: Uz tāltālo krastu)

  Kukainīši 2: Uz tāltālo krastu (Kukainīši 2: Uz tāltālo krastu)

  Kukainīši 2: Uz tāltālo krastu

  Kad ielejā uzsnieg pirmais sniegs, steidzami jāsāk gatavot ziemas krājumi. Kā par nelaimi, maza vabolīte tiek iesprostota kastē, kuras galamērķis ir Karību salas. Risinājums ir tikai viens: izveidot specvienību draudzenes glābšanai!

 • 14:00

  Elfu vīriņu atgriešanās (Elfu vīriņu atgriešanās)

  Elfu vīriņu atgriešanās (Elfu vīriņu atgriešanās)

  Elfu vīriņu atgriešanās

  Leģendārie Ķelnes elfu vīriņi bija rūķi, kuri slepus naktīs palīdzēja amatniekiem, līdz rūķīšus iznīdēja skrodera ļaunā sieva pirms 200 gadiem. Šis būs stāsts par elfu atgriešanos.

 • 15:30

  Kung Fu Panda 3 (Kung Fu Panda 3)

  Kung Fu Panda 3 (Kung Fu Panda 3)

  Kung Fu Panda 3

  Džeks Bleks, Braiens Kranstons un Andželīna Džolija aizdod savas balsis franšīzes trešās filmas varoņiem. Jaunajai pandai jāapmāca pārējās pandas kaujas mākslā, lai cīnītos ar pārdabisku apdraudējumu.

 • 17:30

  La La Land. Kalifornijas sapņi (La La Land. Kalifornijas sapņi)

  La La Land. Kalifornijas sapņi (La La Land. Kalifornijas sapņi)

  La La Land. Kalifornijas sapņi

  Godalgotajā romantiskajā mūziklā piedalās Raiens Goslings, Emma Stouna un Džeikejs Simonss. Iemīlas topoša aktrise un neveiksmīgs pianists, un viņiem ir jātiek galā ar pārbaudījumiem un nepatikšanām.

 • 20:00

  Līdz džekpots mūs šķirs (Līdz džekpots mūs šķirs)

  Līdz džekpots mūs šķirs (Līdz džekpots mūs šķirs)

  Līdz džekpots mūs šķirs

  Pēc trakulīgākajām izpriecām viņu mūžā divi svešinieki – Džeks (Eštons Kučers) un Džoja (Kamerona Diasa) – pamostas Lasvegasā un konstatē, ka ne tikai baudījuši seksu, bet vēl arī salaulājušies! Ceļā uz laulības anulēšanu komisku pavērsienu sagādā apstāklis, ka Džeks pie spēļu galda laimē trīs miljonus dolāru, derēdams uz Džojas monētu. Tādēļ tiesnesis viņiem piespriež sodu – sešus mēnešus "stingras laulības režīmā". Sākas karš starp abiem dzimumiem, jo Džeks un Džoja ir gatavi uz visu, lai otram izkrāptu naudu.

 • 22:00

  Lakricas pica (Lakricas pica)

  Lakricas pica (Lakricas pica)

  Lakricas pica

  1973. gads, Sanfernando ieleja. Gerijs Valentains ir līdz ausīm ieķēries par viņu krietni vecākajā meitenē Alanā Keinā un visiem spēkiem cenšas viņu aplidot. Šī režisora Pola Tomasa Andersona (Rēga pavediens, Magnoljia) slavas dziesma pirmās mīlestības nepastāvīgumam un burvībai.

 • 00:30

  Robota bērns (Robota bērns)

  Robota bērns (Robota bērns)

  Robota bērns

  Kādu pusaugu meiteni pazemes bunkurā gādīgi uzaudzina robots "Māte", kura uzdevums ir atjaunot cilvēku populāciju pēc cilvēces izmiršanas globālā katastrofā. Tomēr meitenes un robota īpašā saikne tiek apdraudēta, kad viņu patvērumā nez no kurienes ierodas svešiniece ar satraucošām ziņām.