Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Go3 Film HD

Ja vēlies apsēsties un vienā mierā izbaudīt tiešām izcilu filmu, tad šis kanāls ir domāts tieši Tev. Noskaties jaunāko no tā, ko radījuši Holivudas režisori un oskarotie aktieri. Uz karstām pēdām – viss, ko apspriež pasaules filmu industrija – Tavā televizorā. Filmu kanāls, kas piedāvā jaunāko un populārāko taisnā ceļā no Holivudas. Tu varēsi justies kā kinoteātrī, neizejot no mājas!

 • 23:00

  Pēdējā maiņa (Pēdējā maiņa)

  Pēdējā maiņa (Pēdējā maiņa)

  Pēdējā maiņa

  Šis ir stāsts par diviem vīriešiem, kas vienā un tajā pašā pilsētā mēģina izdzīvot, esot neticamā attālumā viens no otra. Stenlijs – novecojošs ātrā ēdiena tirgotājs – plāno darbu pamest pēc "Oscar's Chicken and Fish" nostrādātiem 38 gadiem. Viņa pēdējā nedēļas nogale iegūst jaunu pavērsienu, kad viņa jaunais māceklis – talantīgais, bet nesekmīgais rakstnieks Dževons – ar savām rīcībām turpina radīt problēmas. Rodas dzirksts...

 • 00:35

  Uzvalks (Uzvalks)

  Uzvalks (Uzvalks)

  Leonards ir drēbnieks, kurš mēdza šūt uzvalkus Londonas pasaulslavenajā "Savile Row" kvartālā. Pēc personīgas traģēdijas viņš nonāk Čikāgā, te viņš atver mazu darbnīcu, un tagad viņš šuj drēbes vienīgajiem apkārtnes cilvēkiem, kuri tās var atļauties: nežēlīgai gangsteru ģimenei.

 • 02:20

  Kuponu karalienes (Kuponu karalienes)

  Kuponu karalienes (Kuponu karalienes)

  Kuponu karalienes

  Garlaikota un izmisusi priekšpilsētas mājsaimniece kopā ar savu labāko draudzeni izveido nelikumīgu pārtikas atlaižu kuponu shēmu, ar kuru korporācijām izkrāpj miljoniem dolāru un nodrošina izdevīgus darījumus kuponu kārotājiem. Viņām pa pēdām dzenas neparasts duets – nelaimīgs zaudējumu novēršanas ierēdnis un apņēmīgs pasta inspektors –, abi apņēmušies pielikt punktu noziedzīgajai afērai.

 • 04:05

  Killera sievas miesassargs (Killera sievas miesassargs)

  Killera sievas miesassargs (Killera sievas miesassargs)

  Killera sievas miesassargs

  Miesassarga Maikla Braisa draudzība ar algoto slepkavu Dariusu Kinkeidu turpinās, jo nu jāglābj Dariusa sieva Sonja.

 • 06:00

  Rokzvaigzne 2 (Rokzvaigzne 2)

  Rokzvaigzne 2 (Rokzvaigzne 2)

  Rokzvaigzne 2

  Rokzvaigzne suns Bodijs un viņa trio kļuvuši neticami populāri un negrasās apstāties pie sasniegtā. Nu viņi nokļuvuši impresārija - impozantās frizūras īpašnieka auna - uzmanības lokā, kuram padomā ne viena vien negantība, - viņš ne tikai vēlas nošķirt Bodiju no grupas biedriem, bet arī slēgt Rokenrola parku, kur stīgas svilina pilsētas rūdītākie ģitārmūziķi. Savukārt Bodija ģimenes locekļi, lai gan kreņķējas par viņa pēkšņo slavu, paši nokļuvuši apmātības varā un krietni nopelna, pārdodot piekariņus trio faniem.

 • 07:30

  Aiz borta (Aiz borta)

  Aiz borta (Aiz borta)

  Aiz borta

  Leonards ir kaprīzs miljonārs, kurš pieradis dabūt dzīvē visu, ko vēlas. Uzskatīdams sevi par visu varenu, viņš nekrietni izturas pret tikko nolīgto paklāju tīrītāju Keitu, vēlāk sievieti atlaižot. Tomēr liktenis izspēlē ar Leonardu ļaunu joku, un kādu nakti viņš nejauši pārkrīt pāri bortam. Pēc kritiena vīrietis zaudē atmiņu un nonāk slimnīcā. Lai atriebtos Leonardam par viņa slikto izturēšanos pret sievieti, Keita samelo, ka ir viņa sieva un abi kopā audzina trīs bērnus. Tagad bagātniekam nāksies uz savas ādas izbaudīt vienkāršo dzīvi, kurā, lai kaut ko sasniegtu, ir smagi jāstrādā.

 • 09:25

  Ceļojums uz Mēnesi (Ceļojums uz Mēnesi)

  Ceļojums uz Mēnesi (Ceļojums uz Mēnesi)

  Ceļojums uz Mēnesi

  Kad Pītera mazā māsiņa Anna apņemas palīdzēt vaboles kungam atrast pazudušo sievu, viņu nolaupa ļaunais Mēness Vīrs un nu Pīteram jādodas brīnumainā glābšanas piedzīvojumā uz noslēpumainu vietu – Mēnesi. Šajā fantastiskajā ceļojumā Pīters nonāk Zvaigžņu pļavā, kur satiek miegaino Smilšu Vīru, kurš zina stāstīt, ka tikai Nakts Fejas rīkotajās vakariņās mākoņu pilī viņi var noskaidrot, kur atrodas Anna – diemžēl visiem vietas nepietiek.

 • 10:50

  Pille (Pille)

  Pille (Pille)

  Pille

  Pille ir bārenīte, kas dzīvo viduslaiku pilsētiņas ielās. Kopā ar trim pieradinātām zebiekstēm viņa zog pārtiku no pils, kurā valda draudīgais Tristans, kurš troni ieņēmis patvaļīgi. Kādu dienu, lai aizbēgtu no sargiem, Pille ietērpjas princeses kleitā un iekļūst trakā piedzīvojumā, lai glābtu Rolānu – troņmantnieku, kurš ar burvestību palīdzību pārvērsts par kaķvistu – daļēji kaķi, daļēji vistu. Šis piedzīvojums satrauks visu karalisti un parādīs Pillei, ka cildenums var būt ikvienā no mums.

 • 12:15

  Belfāsta (Belfāsta)

  Belfāsta (Belfāsta)

  Belfāsta

  "Belfāsta" ir humoristisks, maigs un ļoti personisks stāsts par kāda zēna bērnību 1960. gadu beigās. Tā ir filma, kas stāsta par režisora Branas bērnības pieredzi – par deviņus gadus vecā zēna pieaugšanu pasaulē, kas pēkšņi ir sagriezusies kājām gaisā. Stabilā un mīlošā ģimene un sabiedrība, un viņa uzskati par dzīvi - viss mainās, taču paliek prieks, smiekli, mūzika un filmu burvība.

 • 13:50

  Juras laikmeta pasaule: Valdīšana (Juras laikmeta pasaule: Valdīšana)

  Juras laikmeta pasaule: Valdīšana (Juras laikmeta pasaule: Valdīšana)

  Juras laikmeta pasaule: Valdīšana

  Četrus gadus pēc Nublaras salas iznīcināšanas dinozauri tagad dzīvo un medī kopā ar cilvēkiem visā pasaulē. Cilvēkiem ir izdevies noturēt trauslu līdzsvaru šādai mierīgai līdzās pastāvēšanai. Taču cik ilgi cilvēcei vēl būs lemts valdīt uz zemes, atrodoties aci pret aci ar pašiem biedējošākajiem radījumiem pasaules vēsturē?

 • 16:15

  It viss, it viss (It viss, it viss)

  It viss, it viss (It viss, it viss)

  It viss, it viss

  Pusaugu meitene Madelīna nespēj pamest mājas, jo viņas imūndeficīta sindroma dēļ alerģiskas reakcijas ir pret teju visu. Tomēr viņas dzīve izmainās, kad viņa satiek jauno kaimiņu Olliju. Abi sapazīstas ar e-pastu starpniecību un drīz vien iemīlas. Ollijs liek Madelīnai saprast, ka viņa nedzīvo dzīvi pilnvērtīgi, un tā sākas jauna, piedzīvojumiem pilna meitenes dzīve.

 • 17:50

  Aicinājums (Aicinājums)

  Aicinājums (Aicinājums)

  Aicinājums

  Uz patiesiem notikumiem balstīts stāsts par ASV kara flotes iznīcinātāju pilotu tandēmu, kuri riskē ar savām dzīvībām Korejas kara laikā.

 • 20:05

  Troļļu harmoniskie Ziemassvētki (Troļļu harmoniskie Ziemassvētki)

  Troļļu harmoniskie Ziemassvētki (Troļļu harmoniskie Ziemassvētki)

  Karaliene Popija plāno pirmo Troļļu karaļvalsts Ziemassvētku slepeno dāvanu apmaiņu, bet... lietas nenotiek, kā gaidīts!

 • 20:30

  Šreka Ziemassvētki (Šreka Ziemassvētki)

  Šreka Ziemassvētki (Šreka Ziemassvētki)

  Šreka Ziemassvētki

  Šreks cenšas sarīkot ideālus svētkus, pārsteigt gan Fionu, gan savus lieliskos bērnus. Tikai, lūk, kāda liksta: pašā svētku karstumā uzrodas negaidīti viesi — Ēzelis un Runcis Zābakos. Viņi izjauc visus Šreka plānus, un viņš, pats to nevēloties, pārvēršas par īstu īgņu, kas ļoti līdzīgs slavenajam skopulim Skrūdžam

 • 21:00

  Nobiedēt Šreku (Nobiedēt Šreku)

  Nobiedēt Šreku (Nobiedēt Šreku)

  Nobiedēt Šreku

  Šreks tver Halovīna izjūtas, izaicinot savus pasaku draugus uz šausmu stāstu sacensībām. Taču, pirms tiks nosaukts uzvarētājs, draugiem būs jāpavada nakts karaļa Farhada spokainajā pilī!

 • 23:00

  Goliāts (Goliāts)

  Goliāts (Goliāts)

  Goliāts

  Franss ir sporta skolotājs un aktīvists. Patriks ir vientuļš Parīzes jurists, kurš specializējas vides tiesībās, bet Matiass ir lobijists. Viņi viens otram ir sveši, bet kāda izmisuša zemnieka rīcības rezultātā viņu dzīves savīsies un sagriezīsies kājām gaisā.

 • 21:20

  Katru dienu (Katru dienu)

  Katru dienu (Katru dienu)

  Katru dienu

  Riannona ir sešpadsmit gadus veca meitene, kura iemīlas noslēpumainā dvēselē, vārdā "A", kura katru dienu pamostas citā ķermenī. Jūtot abpusēji spēcīgas jūtas vienam pret otru, Riannona un A katru dienu pavada, meklējot viens otru un nezinot, kādus pārsteigumus diena viņiem sagādās. Bet jo vairāk viņi viens otram pieķeras, jo vairāk Riannona saprot, cik grūti katras 24 stundas ir mīlēt citu cilvēku.