Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Go3 Film HD

Ja vēlies apsēsties un vienā mierā izbaudīt tiešām izcilu filmu, tad šis kanāls ir domāts tieši Tev. Noskaties jaunāko no tā, ko radījuši Holivudas režisori un oskarotie aktieri. Uz karstām pēdām – viss, ko apspriež pasaules filmu industrija – Tavā televizorā. Filmu kanāls, kas piedāvā jaunāko un populārāko taisnā ceļā no Holivudas. Tu varēsi justies kā kinoteātrī, neizejot no mājas!

 • 00:50

  Злое (Злое)

  Злое (Злое)

  Злое

  Medisonu paralizē šokējošas vīzijas par šausminošām slepkavībām, un viņas ciešanas kļūst vēl briesmīgākas, atklājot, ka nomoda sapņi patiesībā ir realitāte.

 • 02:40

  Те, кто желает мне смерти (Те, кто желает мне смерти)

  Те, кто желает мне смерти (Те, кто желает мне смерти)

  Те, кто желает мне смерти

  Bijusī ugunsdzēsēju brigādes vadītāja Hanna jau gadu nespēj pārdzīvot meža ugunsgrēkā bojāgājušo kolēģi un trīs uz zemes bijušos zēnus. Tagad viņas darba vieta ir skatu tornis Montanas mežos. Savukārt kāds grāmatvedis, kas nesen uzzinājis būtisku kompromitējošu informāciju, sācis slēpties no slepkavām. Kopā ar dēlu viņš devies uz tiem pašiem Montanas mežiem, kur par šerifu strādā viņa mirušās sievas brālis.

 • 04:20

  Оборотни внутри (Оборотни внутри)

  Оборотни внутри (Оборотни внутри)

  Оборотни внутри

  Gāzes vada būvniecība ir sašķēlusi mazpilsētas iedzīvotājus. Kad sniegputeņa rezultātā iedzīvotāji tiek iesprostoti viesnīcā, tikko atbraukušajam mežstrādniekam Finam un pasta darbiniecei Sesilijai jācenšas saglabāt mieru starp iedzīvotājiem un atklāt patiesību par noslēpumaino radījumu, kas sācis terorizēt kopienu.

 • 06:00

  Злое (Злое)

  Злое (Злое)

  Злое

  Medisonu paralizē šokējošas vīzijas par šausminošām slepkavībām, un viņas ciešanas kļūst vēl briesmīgākas, atklājot, ka nomoda sapņi patiesībā ir realitāte.

 • 08:00

  Голубой байу (Голубой байу)

  Голубой байу (Голубой байу)

  Голубой байу

  Korejiešu izcelsmes amerikānis, kurš uzaudzis Luiziānā, smagi strādā, lai radītu pēc iespējas labākus apstākļus savai ģimenei. Tomēr viņam nākas sastapties ar saviem pagātnes rēgiem, un viņam var nākties pamest vienīgo valsti, kuru viņš jebkad saucis par mājām.

 • 10:10

  Семейка Крудс (Семейка Крудс)

  Семейка Крудс (Семейка Крудс)

  Семейка Крудс

  "Krūdi" ir aizvēsturiska piedzīvojumu komēdija par pasaules pirmo ģimeni, kura dodas unikālā ceļojumā pēc tam, kad viņu dzimtā ala tiek iznīcināta. Ceļojot pa elpu aizraujošajām ainavām, Krūdi atklāj pasakainu, jaunu pasauli, kur mīt vēl neredzētas būtnes. Viņu pasaules uztvere mainās uz visiem laikiem.

 • 11:50

  Форсаж-4 (Форсаж-4)

  Форсаж-4 (Форсаж-4)

  Форсаж-4

  Bijušais ieslodzītais Doms Toreto ir atgriezies Losandželosā, lai noskaidrotu patiesību, kas slēpjas aiz kāda augsta līmeņa nozieguma, bet viņa ierašanās pilsētā neapmierina aģentu Braienu O'Koneru (Volkers). Abi sāncenši ir spiesti apvienot spēkus, lai uzveiktu kopīgu ienaidnieku, vienlaikus izbaudot ātras braukšanas mākslas jaunas un satraucošas robežas.

 • 14:00

  Гадкий я 3 (Гадкий я 3)

  Гадкий я 3 (Гадкий я 3)

  Гадкий я 3

  Superļaundaris Gru ir izmests no darba, jo neapturēja jaunāko cilvēces apdraudētāju. Viņš zaudē dzīvesprieku, bet to atgūst, kad uzzina, ka viņa neredzētais dvīņubrālis Dru vēlas viņu satikt. Gru ar ģimeni dodas uz brāļa grezno dzīvesvietu. Brāļi kopā uzsāks cīņu pret Baltazaru Bretu, kurš bērnībā bija slavenība, taču tagad kļuvis par superļaundari, kurš terorizē pasauli. Minioni uzsāk protesta streiku pret to, ka Gru vispār neinteresē iespēja valdīt pār pasauli.

 • 15:40

  Форсаж-6 (Форсаж-6)

  Форсаж-6 (Форсаж-6)

  Форсаж-6

  Sarīkojot Rio aplaupīšanu, Doms un Braiens sagrāva noziedznieka impēriju un atstāja komandai 100 miljonus dolāru. Tagad visi ir izklīduši pa pasauli, taču liegums atgriezties mājās padara dzīvi nepilnvērtīgu. Tikmēr Hobss 12 valstīs izseko bīstamu sacīkšu braucēju – algotņu – bandu, kuras vadoņa nežēlīgā palīdze ir Doma mīļotā sieviete un par mirušu uzskatītā Letija. Lai apturētu noziedzniekus, ir jārada pārspēks uz ielas, tādēļ Hobss lūdz Domu savākt savu elitāro komandu Londonā. Maksa? Pilna amnestija viņiem visiem, kas ļaus atgriezties mājās pie radiem.

 • 17:45

  Агент Ева (Агент Ева)

  Агент Ева (Агент Ева)

  Агент Ева

  Eva ir bīstama slepkava, kura darbojas slepenas organizācijas uzdevumā, ceļojot pa visu pasauli un pildot augsta profila misijas. Brīdī, kad darbs noiet greizi, Evai nākas cīnīties par savu dzīvību.

 • 19:20

  Леди Бёрд (Леди Бёрд)

  Леди Бёрд (Леди Бёрд)

  Леди Бёрд

  Aktrises Grētas Gervigas spožā debija režijā – dramēdija "Lady Bird" – šķetina dumpinieciskās tīnes Kristīnes un viņas mammas attiecības, atklājot gan humora, gan patosa pilnos emocionālos kāpumus, kritumus un izvirdumus. Kristīne, kura sev piešķīrusi pseidonīmu "Lady Bird" ar jaunietei raksturīgo maksimālismu cīnās pretī mammas gādībai, 'senču' dzīves uzskatiem un 'rāmjiem', cenšoties lauzt pati savu ceļu dzīvē – tālāk prom no provinciālās, ekonomisko svārstību skartās pilsētas Kalifornijā, prom uz Ņujorku. Jo tieši tur, viņasprāt, gaida īstā dzīve.

 • 21:00

  Буги (Буги)

  Буги (Буги)

  Буги

  Pieaugšanas stāsts par Alfrēdu "Boogie" Činu, Kvinsā dzīvojošu basketbola fenomenu, kurš sapņo kādu dienu spēlēt NBA. Kamēr vecāki liek viņam pievērsties stipendijas iegūšanai elitārā koledžā, viņš pats cenšas atrast dzīves balansu starp savu jauno draudzeni, vidusskolu, sāncenšiem uz laukuma un ārpus tā, kā arī smago gaidu nastu, ko viņam uzlikuši apkārtējie.

 • 22:40

  Грань времени (Грань времени)

  Грань времени (Грань времени)

  Грань времени

  Divu Ņūorleānas paramediķu dzīves sabrūk, sastopoties ar dīvainu, citas pasaules efektu izraisošu atkarīgo vielu un baisajām nāvēm, kas saistītas ar šo narkotiku.

 • 00:20

  The Little Things (The Little Things)

  The Little Things (The Little Things)

  The Little Things

  Kernas apgabala šerifu Džo Dīkonu nosūta uz Losandželosu pierādījumu vākšanas uzdevumā. Taču pilsētu terorizē sērijveida slepkava, un šerifs iesaistās viņa tvarstīšanā.