Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

LTV1

Sabiedriski aktuālu notikumu atspoguļojumi, vērienīgu kultūras un izklaides pasākumu tiešraides, starptautisko notikumu pārraides. Dokumentālie raidījumi, kultūras un reliģijas raidījumi, pārraides bērniem un jauniešiem, filmas, seriāli un ziņas. LTV 1 vienmēr ir kultūras attīstības epicentrā.

 • 00:45

  Daudz laimes, jubilār! (Daudz laimes, jubilār!)

  Daudz laimes, jubilār! (Daudz laimes, jubilār!)

  Daudz laimes, jubilār!

  Marta jubilāru plejādi turpina Nacionālā teātra aktieris Gundars Grasbergs. Dzimis un audzis Jelgavā, sākumā skolojies 2. pamatskolā, vēlāk Jelgavas mūzikas koledžā, kur apguvis kontrabasa spēli. Ģimenes vēstures stāstos ir liecības par vectēvu, kurš pirmās Latvijas brīvvalsts laikos spēlējis tautas teātrī Saldū, bet pirmā uzstāšanās pieredze bijusi, kopā ar brāli un vecākiem piedaloties dziedošo ģimeņu kustībā "Spiets" 80. gadu beigās. Gadu nomācījies LKA Kultūras koledžā, pasniedzēju uzmundrināts, Gundars iestājas Kultūras akadēmijā, kur mācās pie M. Ķimeles, E. Freiberga un J. Rijnieka, 2004. gadā absolvējot Liepājas teātra kursu. Uz Liepāju gan ceļi jauno aktieri neaizved, bet kādu laiku liek izmēģināt spēkus Viestura Kairiša neatkarīgajā teātrī "United Intimacy". Nospēlējis arī Rogožinu O. Krodera iestudētajā Dostojevska "Idiotā", kas 2006. gadā Gundaram atnes "Gada jaunā skatuves mākslinieka" titulu. Kopš 2005. gada Gundars Grasbergs strādā Nacionālajā teātrī, strauji kļūdams par vadošo lomu tēlotāju, pateicoties skatuves harizmai, intelektam, darba spējām un radošam nemieram. Nav mazsvarīgi arī aktiera vokālie dotumi, kā arī prasme profesionāli spēlēt mūzikas instrumentus. Daudziem sajūsmu izraisa Gundara dzejas lasīšanas sniegums poētiskajās izrādēs, kā arī lomu atveidojums konceptuālās izrādēs. Lomu saraksts ir iespaidīgs, bet par tēlu sniegumiem izrādēs "Jūdas skūpsts" un "Mērnieku laiki" jau 2008. gadā Gundars nominēts titulam "Gada aktieris otrā plāna lomā", kā arī 2016. gadā par Kangara lomu izrādē "Uguns un nakts" un 2018. gadā par Toru izrādē "Man 30 gadu". Savukārt nominācijai "Gada aktieris" viņš izvirzīts 2015. gadā par Kreona lomu izrādē "Antigone". Gundars piedalījies arī vairākos seriālos un spēlfilmās, taču ārpus teātra kopā ar dzīvesbiedri Ingu Misāni nozīmīgākā ir vecāku loma trim dēliem. Lūkojoties TV video arhīvu fragmentos, sarunu par dzīvi un lomām, kā allaž, vadīs teātra mākslā erudītais Andrejs Volmārs.

 • 01:25

  1:1. Aktuālā intervija (1:1. Aktuālā intervija)

  1:1. Aktuālā intervija (1:1. Aktuālā intervija)

  1:1. Aktuālā intervija

  Raidījumā "1:1" [viens pret vienu] satiekas sabiedrībā zināma personība un žurnālists. Raidījums skaidro, analizē un ļauj izprast sabiedrībai nozīmīgas norises visdažādākajās dzīves jomās Latvijā un pasaulē, izprast personības nozīmīgumu, atbildību šo procesu virzībā. Viesi izvēlēti, ņemot vērā tā brīža aktualitātes vai arī konkrētās personas iespējamo ietekmi uz notikumiem nākotnē, – valsts pirmās amatpersonas, biznesa, kultūras un nevalstiskā sektora pārstāvji. Raidījumu vada žurnālists Gundars Rēders.

 • 01:59

  Kultūršoks (Kultūršoks)

  Kultūršoks (Kultūršoks)

  Kultūršoks

  Kultūra ir ne vien māksla, bet arī nauda, projekti, ražošana un gan radoši, gan postoši konflikti. Par kultūrvides problēmām un šokējošām atklāsmēm — raidījums "Kultūršoks".

 • 02:13

  Zinātnes noslēpumi (Zinātnes noslēpumi)

  Zinātnes noslēpumi (Zinātnes noslēpumi)

  Zinātnes noslēpumi

  Dažādas mūsu ikdienā ierastas darbības un notikumi, izskaidroti no zinātnes viedokļa.

 • 02:20

  Lielās patiesības (Lielās patiesības)

  Lielās patiesības (Lielās patiesības)

  Lielās patiesības

  Kas ir Tukšums un Nekas? Helmūts Ancāns pēc daudzu gadu darbošanās finanšu jomā devās septiņu gadu studijās, lai klātienē apgūtu budisma filosofijas un psiholoģijas programmu. Tagad Helmūts ir atgriezies Latvijā, turpina darboties gan bankā, gan arī vadīt seminārus par budisma un meditācijas jautājumiem. Mūsu sarunā skarsim arī budisma koncepcijās būtiskos jautājumus: kas ir Tukšums? Vai ir iespējams Nekas?

 • 02:50

  Kas notiek Latvijā? (Kas notiek Latvijā?)

  Kas notiek Latvijā? (Kas notiek Latvijā?)

  Kas notiek Latvijā?

  Diskusijas un intervijas par sabiedrībai nozīmīgām norisēm. Vada žurnālists Jānis Domburs.

 • 04:20

  Sporta studija (Sporta studija)

  Sporta studija (Sporta studija)

  Sporta studija

  Par jaunākajām sporta aktualitātēm vēstīs Latvijas Televīzijas Sporta redakcija. "Mūsu uzņemtais virziens izsakāms neformālā sauklī "sports sabiedrībai!". Šis virziens tika uzsākts jau iepriekš ar "Tautas sporta" sižetu sērijām un sporta laukumu kampaņām. Turpmāk LTV Tautas sporta sižeti būs tradicionāla "Sporta studijas" sastāvdaļa. "Sporta Studiju" vadīs rūdītie sporta žurnālisti Dāvids Ernštreits un Reinis Ošenieks, kā arī jaunās sporta žurnālistikas zvaigznes Andris Auziņš, Matīss Timofejevs un Raimonds Gekišs. "Sporta studijas" aktualitātēm sekojiet https://www.facebook.com/LTVSportaStudija.

 • 05:05

  Aizliegtais paņēmiens (Aizliegtais paņēmiens)

  Aizliegtais paņēmiens (Aizliegtais paņēmiens)

  Aizliegtais paņēmiens

  Lai uzzinātu par kāda notikuma patiesajiem apstākļiem vai iesaistīto personu nodomiem, raidījuma "Aizliegtais paņēmiens" komanda informācijas iegūšanai izmanto visdažādākos izmeklējošās žurnālistikas paņēmienus un žanrus – eksperimentus, testus, provokācijas, padziļinātus pētījumus, arī anonīmas intervijas. Žurnālisti padziļināti pēta un skatītājiem atklāj sociālpolitiskus tematus, kas ne vienmēr tiek izcelti citos medijos. Raidījums atklāj un atmasko, atsevišķos gadījumos sauc pie atbildības iesaistītās personas, norāda uz likumu nepilnībām, aicina mainīt pastāvošo kārtību, ja tā ir pretrunā sabiedrības interesēm. Raidījumu vada LTV Ziņu dienesta žurnālists Guntis Bojārs.

 • 06:00

  Latvijas Republikas valsts himna (Latvijas Republikas valsts himna)

  Latvijas Republikas valsts himna (Latvijas Republikas valsts himna)

  Latvijas Republikas valsts himna

 • 06:02

  Ķepa uz sirds (Ķepa uz sirds)

  Ķepa uz sirds (Ķepa uz sirds)

  Ķepa uz sirds

  Informatīvi izklaidējošs raidījums visai ģimenei par dzīvnieku pareizu kopšanu un audzināšanu, speciālistu padomiem un ieteikumiem, kā arī dzīvnieku aizsardzības jautājumiem un daudzām citām aktuālām tēmām.

 • 06:30

  Rīta Panorāma (Rīta Panorāma)

  Rīta Panorāma (Rīta Panorāma)

  Rīta Panorāma

  "Rīta Panorāma" – ēterā no pl. 6.30 – 8.30, iepazīstinot ar jaunāko informāciju par Latvijas un pasaules notikumiem un to attīstību, kā arī izvērtējot aizvadītās diennakts aktualitāšu nozīmību. "Rīta Panorāma" piedāvā arī jaunākās sporta aktualitātes, laika prognozi un sarunas ar studijas viesiem.

 • 08:35

  Mīlas viesulis (Mīlas viesulis)

  Mīlas viesulis (Mīlas viesulis)

  Mīlas viesulis

  Paulam ir grūti sarunāties ar Konstanci. Viņš aizbēg no viesnīcas un apmetas Makša namiņā. Konstancei sāk rasties aizdomas. Viņa nojauš, ka Džozija zina, kur Pauls ir paslēpies. Ariāna lūdz Robertam nestāstīt citiem par grūtniecību, tomēr no Lijas Roberts nespēj noslēpt satraucošos jaunumus. Vanesa nolemj, ka viņai ar Maksi jāiegādājas savs mājoklis. Maksi šī doma nesajūsmina, bet viņš nevēlas sarūgtināt Vanesu. Zonnbīhleriem uzradies jauns kaimiņš – Reibera kungs –, kurš sagādā nepatikšanas.

 • 09:30

  Sešas māsas (Sešas māsas)

  Sešas māsas (Sešas māsas)

  Sešas māsas

  Seriāls stāsta par sešu spāņu ģimenes māsu dzīvi un grūtībām pārņemt ģimenes tekstila biznesu pēc tēva nāves 1913. gadā. Seriāla darbība risinās Madridē, Spānijā, no 1913. līdz 1917. gadam. Adela Silva ir vecākā māsa, kura pieņem lielāko daļu lēmumu. Viņa ir dāsna, mīloša un laipna atraitne, kura uzskata, ka mīlestība pie viņas durvīm vairs neklauvēs. Blanka ir skaista, eleganta un izglītota, saderinājusies ar baņķieri Rodolfo. Diana Silva ir uzņēmīga un aizvieto tēvu rūpnīcas priekšgalā. Viņa uzskata, ka sievietes tiek nepietiekami novērtētas. Fransiskai Silvai ir sapnis dziedāt izmeklētas auditorijas priekšā. Selija vēlas turpināt mācības, rakstīt un apskatīt pasauli. Elisa Silva ir jaunākā māsa. Viņa ir izlutināta, viegli aizkaitināma un nenobriedusi. Viņa sapņo atrast labi situētu vīrieti, ar kuru nodibināt ģimeni. Pēc tēva nāves māsām ir jāuzņemas atbildība par viņa uzņēmuma vadīšanu sabiedrībā, kurā sievietēm nav balsstiesību.

 • 10:30

  Medmāsa Betija (Medmāsa Betija)

  Medmāsa Betija (Medmāsa Betija)

  Medmāsa Betija

  Karstuma vilnis pilsētā liek ciest gan klīnikas pacientiem, gan personālam. Daktere Helēna aprūpē bezsamaņā atvesto pacienti Zaskiju Māleri. Kad ierodas viņas vīrs Filips, kurš meklē savu dēlu, atklājas, ka mazulis šajā karstumā joprojām atrodas automašīnā. Sākas sacīkstes ar laiku, jo ik minūte var būt izšķiroša, lai glābtu bērna dzīvību. Attiecībā uz klīnikas personālu šķiet, ka tikai doktors Levandovskis šajos apstākļos jūtas komfortabli. Ava atklāj viņa noslēpumu – atvēsinošo vesti – un nolemj arī pati to izmantot, bet neprasmīgas lietošanas dēļ rodas tikai jaunas problēmas.

 • 11:15

  Teātris.zip (Teātris.zip)

  Teātris.zip (Teātris.zip)

  Teātris.zip

  Ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu tapušais projekts "Teātra izrādes Latvijas Televīzijā" kopš 2012./2013.gada sezonas piedāvā televīzijas skatītājiem raidījumu ciklu "Teātris.zip" un jaunus Latvijas teātru izrāžu ierakstus ik sezonu. Raidījumu ciklu vada žurnālists Ojārs Rubenis.

 • 11:45

  Knuta Skujenieka Kro-Kro (Knuta Skujenieka Kro-Kro)

  Knuta Skujenieka Kro-Kro (Knuta Skujenieka Kro-Kro)

  Knuta Skujenieka Kro-Kro

  Tuvojas pavasaris, un kad vēl, ja ne pavasarī, rādīt izrādi par mīlestību. Par īstu, dzīvu, dokumentālu mīlestību, kas gājusi cauri neiedomājamiem pārbaudījumiem. Kamerizrāde "Knuta Skujenieka Kro-Kro" balstīta uz vēstuļu krājumu "Kro – Kro" (izdots 2012. gadā), kurā apkopota dzejnieka Knuta Skujenieka sarakste ar sievu Intu Skujenieci laika periodā, kad viņš atradās apcietinājumā Mordovijā. Režisores Ineses Mičules iestudētajā izrādē skan arī Knuta Skujenieka dzeja, to lasa gan Valmieras teātra aktieris Mārtiņš Meiers, gan savā mūzikā ietērpusi un pati arī izpilda Sniedze Prauliņa. Izrādes vizuālo ietērpu veidojusi māksliniece Agnese Kaupere. Knuts Skujenieks un Inta Bleiere salaulājās 1961. gada 12. augustā. Pēc astoņiem mēnešiem Knutu arestēja. Apsūdzība – pretpadomju aģitācija un propaganda, neziņošana par sevišķi bīstamiem valsts noziegumiem. Latvijas PSR Augstākā tiesa Knutam Skujeniekam piesprieda septiņus gadus stingrā režīma labošanas darbu kolonijā Mordovijas Dubravlagā, 1500 km attālumā no Latvijas. No lēģera Knutam bija atļauts mēnesī nosūtīt divas vēstules. Septiņu gadu garumā Knuts Intai sūta savus dzejoļus, kurus Inta ar rakstāmmašīnu pārraksta. Kopumā vairāk nekā 800 dzejoļus.

 • 13:20

  No LTV videofondiem. Vēstures mirkļi (No LTV videofondiem. Vēstures mirkļi)

  No LTV videofondiem. Vēstures mirkļi (No LTV videofondiem. Vēstures mirkļi)

  No LTV videofondiem. Vēstures mirkļi

 • 14:25

  Province (Province)

  Province (Province)

  Province

  Bērnībā, kad cēsinieku Aleksandru Raubiško šad tad vilka uz palaidnībām, viņam patika plīstošā stikla skaņa Vaļņu ielas siltumnīcās. Beigās gadījās tā, ka ar siltumnīcām un tur audzēto tika saistīts viss apzinīgais Aleksandra darba mūžs jau pusgadsimta garumā. Pat sieviņa Diāna tika noskatīta siltumnīcās. Kad deviņdesmitajos pāri Latvijai gāzās privatizācijas vilnis un viss juka un bruka, toreizējais "Cēsu zieda" direktors Aleksandram silti ieteica glābt no iznīcības šo siltumnīcu uzņēmumu, to privatizējot. Abi ar sievu tā arī izdarīja. Šodien, pēc trīsdesmit gadiem, viņu vadītie "Kliģeni" ir kļuvuši par vienu no lielākajiem ziedu un dārzeņu audzētājiem valstī. Te diendienā kopā strādā arī Raubiško trīs meitas, viens esošais un, kā smej Aleksandrs, viens topošais znots.

 • 14:55

  Šodienas jautājums (Šodienas jautājums)

  Šodienas jautājums (Šodienas jautājums)

  Šodienas jautājums

  No pirmdienas līdz ceturtdienai 20:35 LTV1 demonstrē diskusiju raidījumu "Šodienas jautājums", kurā tiek analizēts un skaidrots kāds no attiecīgās dienas svarīgākajiem notikumiem. Koncentrēti, neieslīgstot liekvārdībā, raidījuma dalībnieki runā tiešām par būtiskāko! Operatīvi reaģējot uz aktuālajiem dienas notikumiem, studijā tiešraidē tiekas dažādu jomu eksperti un politiķi.

 • 15:15

  Krustpunktā (Krustpunktā)

  Krustpunktā (Krustpunktā)

  Krustpunktā

  Visvairāk klausītais Latvijas radio raidījums "Krustpunktā" redzams arī Latvijas televīzijas ēterā. Ne tiešraidē, bet ar nelielu nobīdi, iespējams sekot līdzi gan aktuālajām intervijām, gan klausītāju uzdotajiem jautājumiem un amatpersonu atbildēm.

 • 16:10

  Sešas māsas (Sešas māsas)

  Sešas māsas (Sešas māsas)

  Sešas māsas

  Seriāls stāsta par sešu spāņu ģimenes māsu dzīvi un grūtībām pārņemt ģimenes tekstila biznesu pēc tēva nāves 1913. gadā. Seriāla darbība risinās Madridē, Spānijā, no 1913. līdz 1917. gadam. Adela Silva ir vecākā māsa, kura pieņem lielāko daļu lēmumu. Viņa ir dāsna, mīloša un laipna atraitne, kura uzskata, ka mīlestība pie viņas durvīm vairs neklauvēs. Blanka ir skaista, eleganta un izglītota, saderinājusies ar baņķieri Rodolfo. Diana Silva ir uzņēmīga un aizvieto tēvu rūpnīcas priekšgalā. Viņa uzskata, ka sievietes tiek nepietiekami novērtētas. Fransiskai Silvai ir sapnis dziedāt izmeklētas auditorijas priekšā. Selija vēlas turpināt mācības, rakstīt un apskatīt pasauli. Elisa Silva ir jaunākā māsa. Viņa ir izlutināta, viegli aizkaitināma un nenobriedusi. Viņa sapņo atrast labi situētu vīrieti, ar kuru nodibināt ģimeni. Pēc tēva nāves māsām ir jāuzņemas atbildība par viņa uzņēmuma vadīšanu sabiedrībā, kurā sievietēm nav balsstiesību.

 • 17:10

  Mīlas viesulis (Mīlas viesulis)

  Mīlas viesulis (Mīlas viesulis)

  Mīlas viesulis

  Paulam ir grūti sarunāties ar Konstanci. Viņš aizbēg no viesnīcas un apmetas Makša namiņā. Konstancei sāk rasties aizdomas. Viņa nojauš, ka Džozija zina, kur Pauls ir paslēpies. Ariāna lūdz Robertam nestāstīt citiem par grūtniecību, tomēr no Lijas Roberts nespēj noslēpt satraucošos jaunumus. Vanesa nolemj, ka viņai ar Maksi jāiegādājas savs mājoklis. Maksi šī doma nesajūsmina, bet viņš nevēlas sarūgtināt Vanesu. Zonnbīhleriem uzradies jauns kaimiņš – Reibera kungs –, kurš sagādā nepatikšanas.

 • 18:00

  Dienas ziņas (Dienas ziņas)

  Dienas ziņas (Dienas ziņas)

  Dienas ziņas

  Jau pulksten 18:00 svarīgākais par aktuālajiem notikumiem Latvijā un pasaulē – uzticamas, objektīvas un daudzpusīgas ziņas! Raidījumā skatāmas arī novadu ziņas – par jaunākajiem notikumiem Kurzemē, Vidzemē, Latgalē un Zemgalē vēsta Latvijas reģionālo televīziju korespondenti. Raidījumu vada Ilze Vēbere, Ilze Dobele, Jānis Geste, Laura Vonda.

 • 18:33

  Kultūras ziņas (Kultūras ziņas)

  Kultūras ziņas (Kultūras ziņas)

  Kultūras ziņas

  Dinamisks ikdienas kultūras aktualitāšu apskats katru darbdienas vakaru pēc "Dienas ziņām". Inteliģenti un emocionāli par norisēm vizuālajā mākslā, teātrī, kino, mūzikā un citās radošajās jomās. Raidījumu veido LTV Kultūras redakcijas žurnālisti, redaktori un režisori. Vadītāji – Jānis Holšteins-Upmanis, Adriāna Roze, Liene Jakovļeva un Edgars Raginskis.

 • 18:45

  Sporta ziņas (Sporta ziņas)

  Sporta ziņas (Sporta ziņas)

  Sporta ziņas

 • 18:51

  Laika ziņas (Laika ziņas)

  Laika ziņas (Laika ziņas)

  Laika ziņas

  Jaunākie laika apstākļi un precīzākās prognozes Latvijai un Eiropai, ziņas par interesantām dabas parādībām un brīdinājumi par īpaši vērā ņemamiem hidrometeoroloģiskajiem apstākļiem. Vadītāji – Toms Bricis, Ilze Skudra, Ramona Salmiņa.

 • 18:56

  Ceturtā studija (Ceturtā studija)

  Ceturtā studija (Ceturtā studija)

  Ceturtā studija

  Raidījuma "4. studija" misija ir aktualizēt un palīdzēt risināt sabiedrībai aktuālus ikdienas jautājumus visās dzīves sfērās, kas ietekmē katra indivīda un sabiedrības dzīves kvalitāti. Raidījuma misija formulēta sauklī "Neērti jautājumi ērtākai ikdienai". Raidījums aktualizē un palīdz risināt problēmas, ar kurām saskaras ikviens Latvijas iedzīvotājs, sākot ar ģimeni, mācību un darba vidi, publisko telpu un beidzot ar dažādu privāto, pašvaldību un valsts iestāžu darbību un to sniegtajiem pakalpojumiem.

 • 19:24

  Laika ziņas (Laika ziņas)

  Laika ziņas (Laika ziņas)

  Laika ziņas

  Jaunākie laika apstākļi un precīzākās prognozes Latvijai un Eiropai, ziņas par interesantām dabas parādībām un brīdinājumi par īpaši vērā ņemamiem hidrometeoroloģiskajiem apstākļiem. Vadītāji – Toms Bricis, Ilze Skudra, Ramona Salmiņa.

 • 19:30

  Province (Province)

  Province (Province)

  Province

  "Province" – tie ir valsts bēniņi. Tā ir kā savdabīga pasaule, kam ikdienā mēs, viesistabu un guļamistabu apdzīvotāji, nepievēršam daudz uzmanības. Laiks šeit rit pēc citiem likumiem. Tas atnāk gandrīz tikpat ātri, bet aiziet lēnāk un ilgāk kavējas. Katrai valstij un tautai ir vajadzīgi savi bēniņi. Tie dod kādu īpašu stabilitāti, kas nekā citādi nav iegūstama. Bēniņu lielākā bagātība ir to spēja būt citādiem…

 • 20:00

  Panorāma (Panorāma)

  Panorāma (Panorāma)

  Panorāma

  Latvijā vecākā informatīvā programma Panorāma , kas ēterā ir kopš 1958. gada, šo gadu laikā pulcējusi vairākus simtus darbinieku. Šodien Panorāmas veidošanā iesaistās gandrīz viss Latvijas televīzijas Ziņu dienests. Panorāma neapšaubāmi ir mediju ikona Latvijā, un daudz kas vairāk par vienkāršu ziņu raidījumu. Panorāma ir Atmodas lieciniece un veicinātāja. Ar šo raidījumu uzaugušas vairākas paaudzes, kurām Panorāmas skatīšanās ir nesatricināms ikvakara rituāls.

 • 20:37

  Šodienas jautājums (Šodienas jautājums)

  Šodienas jautājums (Šodienas jautājums)

  Šodienas jautājums

  No pirmdienas līdz ceturtdienai 20:35 LTV1 demonstrē diskusiju raidījumu "Šodienas jautājums", kurā tiek analizēts un skaidrots kāds no attiecīgās dienas svarīgākajiem notikumiem. Koncentrēti, neieslīgstot liekvārdībā, raidījuma dalībnieki runā tiešām par būtiskāko! Operatīvi reaģējot uz aktuālajiem dienas notikumiem, studijā tiešraidē tiekas dažādu jomu eksperti un politiķi.

 • 20:57

  Sporta ziņas (Sporta ziņas)

  Sporta ziņas (Sporta ziņas)

  Sporta ziņas

 • 21:04

  Laika ziņas (Laika ziņas)

  Laika ziņas (Laika ziņas)

  Laika ziņas

  Jaunākie laika apstākļi un precīzākās prognozes Latvijai un Eiropai, ziņas par interesantām dabas parādībām un brīdinājumi par īpaši vērā ņemamiem hidrometeoroloģiskajiem apstākļiem. Vadītāji – Toms Bricis, Ilze Skudra, Ramona Salmiņa.

 • 21:10

  1:1. Aktuālā intervija (1:1. Aktuālā intervija)

  1:1. Aktuālā intervija (1:1. Aktuālā intervija)

  1:1. Aktuālā intervija

  Raidījumā "1:1" [viens pret vienu] satiekas sabiedrībā zināma personība un žurnālists. Raidījums skaidro, analizē un ļauj izprast sabiedrībai nozīmīgas norises visdažādākajās dzīves jomās Latvijā un pasaulē, izprast personības nozīmīgumu, atbildību šo procesu virzībā. Viesi izvēlēti, ņemot vērā tā brīža aktualitātes vai arī konkrētās personas iespējamo ietekmi uz notikumiem nākotnē, – valsts pirmās amatpersonas, biznesa, kultūras un nevalstiskā sektora pārstāvji. Raidījumu vada žurnālists Gundars Rēders.

 • 22:00

  Hersona – elles hronika (Hersona – elles hronika)

  Hersona – elles hronika (Hersona – elles hronika)

  Hersona – elles hronika

  Hersona ir pilsēta, kuru Krievijas armija okupēja jau pirmajās kara dienās. Krievijas propaganda cenšas radīt ilūziju, ka karš nav skāris Ukrainas dienvidus. Patiesībā Krievijas militāristi nolaupa un spīdzina Hersonas iedzīvotājus, liedz viņiem piekļuvi objektīvai informācijai un neļauj izbraukt no okupētās teritorijas. Tomēr Hersona turpina pretoties.

 • 23:15

  Nakts ziņas (Nakts ziņas)

  Nakts ziņas (Nakts ziņas)

  Nakts ziņas

  Ziņas tiem, kas vēl neguļ! Īsi par vissvarīgākajiem un aktuālākajiem notikumiem Latvijā un pasaulē!

 • 23:25

  Sporta ziņas (Sporta ziņas)

  Sporta ziņas (Sporta ziņas)

  Sporta ziņas

 • 23:27

  Laika ziņas (Laika ziņas)

  Laika ziņas (Laika ziņas)

  Laika ziņas

  Jaunākie laika apstākļi un precīzākās prognozes Latvijai un Eiropai, ziņas par interesantām dabas parādībām un brīdinājumi par īpaši vērā ņemamiem hidrometeoroloģiskajiem apstākļiem. Vadītāji – Toms Bricis, Ilze Skudra, Ramona Salmiņa.

 • 23:30

  Es, Leonardo (Es, Leonardo)

  Es, Leonardo (Es, Leonardo)

  Es, Leonardo

  Filma ir kā ceļojums gleznotāja, zinātnieka un izgudrotāja Leonardo da Vinči apziņā. Viņš ir viena no spožākajām personībām vēsturē un autors pasaulē slavenākajai gleznai – "Monai Lizai". Filmā tiek apspēlēta tumsas un gaismas saspēle, cilvēkam cīnoties ar savām kaislībām un dēmoniem, kā arī tiek apskatīta Leonardo emocionālā un intelektuālā attīstība un viņa apsēstība pēc pilnības meklējumiem, tādējādi ļaujot iepazīt mākslinieku pavisam no citas puses. Ar moderno tehnoloģiju un animāciju palīdzību tiek rekonstruēti Leonardo da Vinči mākslas darbi un izgudrojumi, kas tiek parādīti tapšanas stadijā un kustībā.

 • 01:00

  V.I.P. – Veiksme. Intuīcija. Prāts (V.I.P. – Veiksme. Intuīcija. Prāts)

  V.I.P. – Veiksme. Intuīcija. Prāts (V.I.P. – Veiksme. Intuīcija. Prāts)

  V.I.P. – Veiksme. Intuīcija. Prāts

  Šovakar un vēl divus pirmdienas vakarus "V.I.P." ložā visi dalībnieki būs vienas profesijas pārstāvji. Profesijas, kuras aizsākumi meklējami Senajā Ēģiptē un Babilonijā, kur šīs profesijas darba objekts bija liela papirusu ruļļu kolekcija. Veiksmi, intuīciju un prātu pie Uģa Joksta pārbaudīs bibliotekāri. Komandu kapteiņi – Elīna Veļa un Mārtiņš Lagzdons. Elīna Veļa – komandas kapteine. LBB valdes locekle jau divus termiņus, strādā Rīgas Stradiņa universitātes bibliotēkā, bet pašlaik atrodas bērna kopšanas atvaļinājumā. Bibliotēku nozares entuziaste, kura vēlas bibliotēkas padarīt redzamākas un gāzt sabiebrībā valdošos stereotipus par bibliotekāriem. Gunta Grundmane – kapteines kolēģe LBB valdē. Darbu bibliotēkā sākusi 2006. gadā kā bērnu pasākumu organizatore, bet pašlaik strādā Kuldīgas bibliotēkā kā metodiķe un piedalās Kuldīgas Galvenās bibliotēkas lasītāju diskusiju klubā "Plaukts", kur katru mēnesi ir kāda noteikta tēma. Liene Kainaize – kapteines kolēģe LBB valdē. Ogres novada Ciemupes bibliotēkas vadītāja. "V.I.P." skatās no tā pirmsākumiem un jau sen gribējusi piedalīties arī pati. Grāmatas ir aizraušanās, darbs un hobijs. Mārtiņš Lagzdons – komandas kapteinis. Kursīšu pagasta bibliotēkas – informācijas centra vadītājs, Kursīšu amatierteātra "Kodols" režisors. Kultūras un bibliotēku cilvēks līdz kaulam, vietējās kopienas patriots. Labprāt apmeklē kultūras pasākumus un tos organizē, iespēju robežās ceļo, lasa grāmatas. Interesē vietējās kopienas vēstures un dzimtas izpēte. Dace Rempe – ar kapteini ir kolēģi, kaut tiekas pirmo reizi. Uzskata, ka darbs bibliotēkā ir labākais, kas ar viņu noticis, kaut strādā nozarē tikai četrus gadus pēc gadiem, kas pavadīti medijos. Ikšķiles pilsētas bibliotēkas vadītāja. Sevi uzskata par "bibliotekāru vidējo" – viņai ļoti patīk lasīt grāmatas. Ir četru vislabāko bērnu mamma. Mārīte Purmale – kapteiņa kolēģe. Darba stāžs iesniedzas pagājušā gadsimta 70. gados. Īstu pacēlumu darbā piedzīvojusi 90. gadu beigās, kad Viļķenes bibliotēka kļuva par pirmo automatizēto lauku bibliotēku Latvijā un drīz arī izveidoja vienu no pirmajiem sabiedriskajiem interneta pieejas punktiem.