Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Viasat Kino

Kanāls piedāvā visā pasaulē labi zināmas un kino festivālos godalgotas filmas jebkurai gaumei – sākot no komēdijām un elpu aizraujošiem trilleriem, beidzot ar piedzīvojumiem un fantastiku. Kanāls, kādam mājās vienkārši ir jābūt, ja vēlies orientēties kino pasaulē. Filmas, kas patiešām izklaidē!

 • 23:45

  Robots vārdā Čapijs (Robots vārdā Čapijs)

  Robots vārdā Čapijs (Robots vārdā Čapijs)

  Robots vārdā Čapijs

  Jaunais un talantīgais inženieris Deols Vilsons izgatavo unikālu robotu, kas spēj domāt un just, un pat nenojauš, kādas sekas būs viņa izgudrojumam.

 • 01:45

  Sātana advokāts (Sātana advokāts)

  Sātana advokāts (Sātana advokāts)

  Sātana advokāts

  Spīdošs jauns advokāts tiek uzaicināts strādāt lielā juridiskā firmā. Kopā ar sievu viņi dodas uz Ņujorku. Drīz viņam jāizvēlas, kas ir svarīgāks — dvēseles glābšana vai dzīve tumsā.

 • 04:05

  Kas notiek krēslā (Kas notiek krēslā)

  Kas notiek krēslā (Kas notiek krēslā)

  Kas notiek krēslā

  Trīs vampīru dzīves stāsts. Viņi tikai mēģina izdzīvot mūsdienu pasaulē, kur jāmaksā īre, apmeklētājus var neielaist naktsklubā, spīd nāvējoši spoža saule un ir daudz citu nepatikšanu.

 • 06:10

  Misija "Rieksti" (Misija "Rieksti")

  Misija "Rieksti" (Misija "Rieksti")

  Misija "Rieksti"

  Viltīgs vāverēns apvieno spēkus ar citiem grauzējiem, lai aplaupītu vietējo riekstu veikalu, nodrošinot sev pārtiku garajai ziemai.

 • 07:35

  Virtuļzauri (Virtuļzauri)

  Virtuļzauri (Virtuļzauri)

  Virtuļzauri

  Tālā pagātnē, uz kādas brīnišķīgas salas, dzīvo apburoši dzīvnieciņi – Virtuļzauriņi. Vadot dienas bezrūpībā, pienāk brīdis, kad divi no viņiem caur laika portālu nonāk mūsdienās. Un atklājas, ka viņu suga pirms daudziem gadsimtiem ir izmirusi! Eds un Opa ir spiesti izdomāt plānu, kā izmanīt pagātnes notikumus, lai viņu cilts neietu postā.

 • 08:55

  Priekšnojauta (Priekšnojauta)

  Priekšnojauta (Priekšnojauta)

  Priekšnojauta

  Sieviete uzzina par vīra nāvi, bet nākošajā dienā redz viņu dzīvu. Tad ir bēres, bet nākošajā dienā viņš atkal ir dzīvs. Viņa saprot, ka ir ieskatījusies nākotnē un ka vēl var visu glābt.

 • 10:30

  Blēži (Blēži)

  Blēži (Blēži)

  Blēži

  Развод по-американски – это "развод" на деньги. Стоит только вытереть слезы и с помощью ушлого парня из адвокатской конторы "развести" бывшего муженька и его новую пассию на миллион долларов. Все, что для этого нужно, – небольшая афера. Гордон и Сара Мур не совсем обычная супружеская пара. Сара – типичная англичанка, Гордон – типичный техасец. Благодаря совместным усилиям их скотоводческое ранчо приносит огромные доходы. Прощаясь с мужем в аэропорту и садясь в самолет, направляющийся в Нью-Йорк, Сара и подумать не могла, какой сюрприз приготовил ей благоверный. В его жизни появилась другая женщина, и он хочет развестись.

 • 12:10

  Bezmiegs Sietlā (Bezmiegs Sietlā)

  Bezmiegs Sietlā (Bezmiegs Sietlā)

  Bezmiegs Sietlā

  Sleepless in Seattle, the sophomore directorial effort from Nora Ephron, is a light romantic comedy inspired by the 1957 film An Affair to Remember.

 • 13:50

  Zosāda (Zosāda)

  Zosāda (Zosāda)

  Zosāda

  Mazā un klusā pilsētiņā Medisonā dzīvo rakstnieks un viņa meita, bet pagrabā atrodas vesela rinda briesmoņu, ko šis rakstnieks radījis. Un viņi tikai gaida piemērotu brīdi...

 • 15:30

  Afēristi Diks un Džeina (Afēristi Diks un Džeina)

  Afēristi Diks un Džeina (Afēristi Diks un Džeina)

  Afēristi Diks un Džeina

  Dika Hārpera ilgā un pacietīgā kāpšana pa karjeras kāpnēm beidzot ir vainagojusies ar panākumiem – viņš tiek iecelts par viceprezidentu kompānijā, kas ir pasaules mēdiju tirgus līdere. Taču tā ir tikai viena triumfa pilna diena – firma izput, un Diks paliek pie sasistas siles bez jebkādiem iekrājumiem. Kopā ar mīļoto sievu Džeinu viņam jānoskatās, kā viņu luksus māja, automašīnas un labi draugi izgaist viens pēc otra. Diks nav gatavs nodot savu amerikāņu sapni un, ņemot piemēru no sava korumpētā bosa, viņš nonāk pie lieliskas idejas – ja jau zagt var viņa boss, tad arī Dikam tas nesīs savu labumu. Liekot lietā jaunos talantus, viņam un Džeinai izdodas lielas lietas

 • 17:00

  Pamāte (Pamāte)

  Pamāte (Pamāte)

  Pamāte

  Sūzena Sarandona spēlē neārstējami slimu sievieti, kurai jānokārto bijušā vīra un bērnu dzīve ar citu sievieti – viņu pamāti. Filmā piedalās arī Džūlija Robertsa.

 • 19:00

  Uz nažiem (Uz nažiem)

  Uz nažiem (Uz nažiem)

  Uz nažiem

  Slavens detektīvromānu autors atrasts miris pēc savas 85. dzimšanas dienas. Ģimene to uzskata par pašnāvību, taču ierodas slepenpolicists, kuru kāds ir noalgojis, lai izmeklētu rakstnieka slepkavību.

 • 21:10

  Everests (Everests)

  Everests (Everests)

  Everests

  Patiess stāsts par traģisku alpīnistu ekspedīciju, kas centās iekarot Everestu, bet saskārās ar mežonīgu sniega vētru. Galvenajā lomā Džeiks Džilenhols.

 • 23:05

  Konstantīns (Konstantīns)

  Konstantīns (Konstantīns)

  Konstantīns

  Kad Džons Konstantīns bija pusaudzis, viņš atšķīrās no citiem – viņš dzirdēja balsis, kas nepiederēja šīs pasaules iemītniekiem. Viņa vecāki, bailēs par dēlu, darīja visu, lai viņu no tā atbrīvotu – pat pakļāva elektrošokam, taču nekas nelīdzēja, un pēc vairākiem pašnāvības mēģinājumiem Konstantīnam beidzot izdevās nomirt. Taču uz īsu, īsu brītiņu. Nu, kad ir pagājuši tik daudzi gadi, Konstantīns ir pārvērties par ciniķi, kas vienu pēc otras kūpina cigaretes, zinādams, ka tās neko labu viņa veselībai un vēža pilnībā pārņemtajām plaušām nenodara, kā arī retu reizi piekrīt atkal tikties ar elles dēmoniem, lai palīdzētu kādai dvēselei. Pie viņa pēc palīdzības ierodas Andžela, kuras dvīņumāsa Isabela izdarījusi pašnāvību, nolecot no psihiatriskās klīnikas jumta. Taču Andžela ir pārliecināta, ka māsas nāvē vainojami dēmoni