Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Go3 Film HD

Ja vēlies apsēsties un vienā mierā izbaudīt tiešām izcilu filmu, tad šis kanāls ir domāts tieši Tev. Noskaties jaunāko no tā, ko radījuši Holivudas režisori un oskarotie aktieri. Uz karstām pēdām – viss, ko apspriež pasaules filmu industrija – Tavā televizorā. Filmu kanāls, kas piedāvā jaunāko un populārāko taisnā ceļā no Holivudas. Tu varēsi justies kā kinoteātrī, neizejot no mājas!

 • 22:50

  Грань времени (Грань времени)

  Грань времени (Грань времени)

  Грань времени

  Divu Ņūorleānas paramediķu dzīves sabrūk, sastopoties ar dīvainu, citas pasaules efektu izraisošu atkarīgo vielu un baisajām nāvēm, kas saistītas ar šo narkotiku.

 • 00:30

  Обладатель (Обладатель)

  Обладатель (Обладатель)

  Обладатель

  Firma, kurā strādā aģents, ir slepena organizācija, kas izmanto smadzeņu implantus, lai pakļautu savai gribai cilvēku ķermeņus – galu galā šie cilvēki izdarīs slepkavības labi maksājošiem klientiem.

 • 02:20

  Козырные тузы (Козырные тузы)

  Козырные тузы (Козырные тузы)

  Козырные тузы

  Mirstošs mafijas dūzis piesola miljonu dolāru tam, kas atņems dzīvību viņa bijušajam protežē, Lasvegasas iluzionistam, kurš piekritis liecināt tiesā pret mafiju. FIB pūlas nosargāt savu galveno liecinieku no neskaitāmajiem algotajiem slepkavām, kas ierodas pie Taho ezera, lai novāktu nodevēju un tiktu pie naudas žūkšņa.

 • 04:10

  Хороший лжец (Хороший лжец)

  Хороший лжец (Хороший лжец)

  Хороший лжец

  Garnadzis, kas ar šo amatu sev izveidojis karjeru, Rojs Kourtnajs, teju vai nespēj noticēt šai laimei – viņš internetā saticis atraitni Betiju Maklīšu. Betija viņam atver savu sirdi, dzīvi un māju, un Rojs ir pārsteigts, cik ļoti viņam pašam interesē par viņu rūpēties. Šis ir stāsts, kurā ļaundaris, kas vēlējās pastrādāt noziegumu, pilnībā izmaina savu dzīvi un sāk citu ceļu.

 • 06:00

  Обладатель (Обладатель)

  Обладатель (Обладатель)

  Обладатель

  Firma, kurā strādā aģents, ir slepena organizācija, kas izmanto smadzeņu implantus, lai pakļautu savai gribai cilvēku ķermeņus – galu galā šie cilvēki izdarīs slepkavības labi maksājošiem klientiem.

 • 07:50

  Дочурка Груффало (Дочурка Груффало)

  Дочурка Груффало (Дочурка Груффало)

  Дочурка Груффало

  Mazais Bubulēns neņem vērā sava tēva brīdinājumus un ietipina sniegā, lai meklētu Lielo Ļauno Peli.

 • 08:30

  Бриджит Джонс: Грани разумного (Бриджит Джонс: Грани разумного)

  Бриджит Джонс: Грани разумного (Бриджит Джонс: Грани разумного)

  Бриджит Джонс: Грани разумного

  Bridžita Džonsa ir kā apreibusi no attiecībām ar Marku Dārsiju. Viņš ir izglītots, gādīgs un arī iecietīgs pret katru (gandrīz) Bridžitas greizsirdības lēkmi. Kādēļ gan lai ikviena Londonas sieviete nekristu kārdinājumā atņemt Marku tuklajai, ietiepīgajai un dažreiz nepiedienīgajai Bridžitai? Kad pie apvāršņa parādās garkājaina asistente, rozā mākonītis virs Bridžitas galvas savelkas aizdomīgi pelēks, un viņa ar skubu metas pārbaudīt abu attiecības. Taču, kad Bridžitai šķiet, ka sliktāk vairs nevar būt, parādās viņas bijušais priekšnieks, brunču mednieks un siržu lauzējs Daniels Klīvers.

 • 10:20

  Свалка (Свалка)

  Свалка (Свалка)

  Свалка

  Divi zēni, kuri strādā Rio izgāztuvē, kādu dienu atrod tajā maku. Viņi pat nenojauš, ka atradums uz visiem laikiem mainīs viņu dzīvi. Kad ierodas vietējās policijas pārstāvji un piedāvā brangu atlīdzību, lai atgūtu maku, Rafaels un Gardo saprot, ka ir atraduši kaut ko nozīmīgu.

 • 11:50

  Любовь по ту сторону (Любовь по ту сторону)

  Любовь по ту сторону (Любовь по ту сторону)

  Любовь по ту сторону

  Maikls iet bojā uzreiz pēc šķiršanās no draudzenes, bet viņš nevar nomirt pa īstam, jo attopas Šķīstītavā, no kuras uz pēcnāves dzīvi var nokļūt tikai kopā ar dvēseles draugu. Tā kā Maiklam tāda nav, tad kompanjons ir jāsameklē, vienīgi... Vēl dzīvam esot, Ņujorkas randiņi viņam nepadevās, tagad Maiklam jātiekas ar meitenēm spoka veidolā.

 • 14:00

  Пламенное сердце (Пламенное сердце)

  Пламенное сердце (Пламенное сердце)

  Пламенное сердце

  Džordžija sapņo kļūt par pasaulē pirmo sievieti-ugunsdzēsēju. Kad noslēpumains ļaundaris sāk dedzināt Brodveju, viens pa vienam kaut kur pazūd Ņujorkas ugunsdzēsēji. Džordžijas jau pensionētajam tēvam tiek uzticēts izmeklēt savādās pazušanas. Izmisīgi vēloties palīdzēt tēvam un glābt savu pilsētu, Džordžija pārģērbjas par jaunu puisi, vārdā Džo, un pievienojas nelielai neveiklu brīvprātīgo ugunsdzēsēju komandai, kas cenšas apturēt ļaunprātīgo dedzinātāju.

 • 15:40

  Пончары. Глобальное закругление (Пончары. Глобальное закругление)

  Пончары. Глобальное закругление (Пончары. Глобальное закругление)

  Пончары. Глобальное закругление

  Tālā pagātnē, uz kādas brīnišķīgas salas, dzīvo apburoši dzīvnieciņi – Virtuļzauriņi. Vadot dienas bezrūpībā, pienāk brīdis, kad divi no viņiem caur laika portālu nonāk mūsdienās. Un atklājas, ka viņu suga pirms daudziem gadsimtiem ir izmirusi! Eds un Opa ir spiesti izdomāt plānu, kā izmanīt pagātnes notikumus, lai viņu cilts neietu postā.

 • 17:10

  Принцесса якудза (Принцесса якудза)

  Принцесса якудза (Принцесса якудза)

  Принцесса якудза

  Mantiniece pusei no Jakuzas kriminālā sindikāta bagātības negribīgi slēdz vienošanos ar atmiņu zaudējušu svešinieku, kurš tic, ka abu likteņus saista sens zobens. Lai izdzīvotu, sievietei jāuzsāk karš ar viņai nāvi vēlošo otru sindikāta daļu.

 • 19:00

  Бриджит Джонс 3 (Бриджит Джонс 3)

  Бриджит Джонс 3 (Бриджит Джонс 3)

  Бриджит Джонс 3

  Bridžitai Džounsai (Renē Zelvēgere) paliek 43 gadi, un viņas māte Pamela (Džemma Džounsa) atgādina, ka bioloģiskais pulkstenis tikšķ. Apmeklējot kāda drauga bēres, kurš gājis bojā lidmašīnas katastrofā, viņa satiek savu bijušo – Marku Darsiju (Kolins Fērts), kurš ir kopā ar sievu Kamillu (Agni Skota). Pēc bēru ceremonijas viņa dodas uz pašreizējo darbu, kurā strādā par draudzenes un TV diktores Mirandas (Sāra Solemani) producenti. Viņa uzaicina Bridžitu nosvinēt neseno dzimšanas dienu, taču Bridžita atsaka, jo grasās to svinēt ar draugiem. Taču viņa paliek viena, jo visi draugi ir aizņemti ar saviem bērniem. Viņa bēdīga pieņem Mirandas piedāvājumu, un abas dodas uz mūzikas festivālu. Nepaiet ilgs laiks, līdz Bridžita ar seju iekrīt dubļos, taču viņai palīdz glīts svešinieks. Vēlāk festivāla laikā viņa piedzeras un nokļūst nepareizajā teltī, pārsteigta satiekot vīrieti, kurš viņai palīdzēja. Viņiem ir sekss. Nākamajā rītā viņa klusām aizlavās. Bridžita dodas uz kristībām, kurās viņa ir krustmāte un Marks ir krusttēvs. Viņš atklāj Bridžitai, ka šķirsies ar Kamillu. Viņiem ir sekss. Tad viņa atceras, ka viņš vienmēr darbu vērtēja augstāk par abu attiecībām, un no rīta klusām aizlavās, pirms viņš ir pamodies. Kad Bridžita pamana, ka pieņemas svarā, viņas draudzene Šazera (Sallija Filipsa) pārliecina veikt grūtniecības testu. Tests ir pozitīvs. Strādājot pie raidījuma, viņa pamana svešinieku no festivāla un pārsteigta uzzina, ka viņš ir miljardieris Džeks Kvants (Patriks Dempsijs). Viņa tam atklāj, ka ir stāvoklī. Neskatoties uz sākotnējo šoku, Džeks apsola viņu atbalstīt. To pašu pasaka Markam, kurš ir sajūsmā, ka kļūs par tēvu. Bridžita uzaicina Džeku uz pasākumu, un atklāj, ka tajā piedalās arī Marks. Abi vīrieši labi saprotas, un viņi visi kopā dodas vakariņās. Viņa atklāj, ka jebkurš no tiem var būt tēvs. Džeks to uztver labi, taču Marks aiziet. Mēnešiem ritot, Marks atjauno sakarus. Kļūdas dēļ Bridžita pamet darbu. Kā bezdarbniece viņa nomākta klīst pa lietu...

 • 22:50

  Кэндимен (Кэндимен)

  Кэндимен (Кэндимен)

  Кэндимен

  Turpinājums 1992. gadā uzņemtajai šausmu filmai Candyman, un tā darbība norit Čikāgas piepilsētā, kur rodams sākums šausminošajai Kendimena leģendai.

 • 21:10

  Честный вор (Честный вор)

  Честный вор (Честный вор)

  Честный вор

  Viņš ir profesionāls banku laupītājs, kurš nolēmis doties pelnītā atpūtā, taču ar tādu profesiju kļūt godīgam ir ļoti grūti. Pērkami FIB aģenti kļūst par nopietnu šķērsli jaunajai dzīvei, un viņam būs jāuzsāk bīstama spēle, lai glābtu savu vārdu un savu mīļoto.