Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Go3 Film HD

Ja vēlies apsēsties un vienā mierā izbaudīt tiešām izcilu filmu, tad šis kanāls ir domāts tieši Tev. Noskaties jaunāko no tā, ko radījuši Holivudas režisori un oskarotie aktieri. Uz karstām pēdām – viss, ko apspriež pasaules filmu industrija – Tavā televizorā. Filmu kanāls, kas piedāvā jaunāko un populārāko taisnā ceļā no Holivudas. Tu varēsi justies kā kinoteātrī, neizejot no mājas!

 • 00:15

  Džons Viks 3: Parabellum (Džons Viks 3: Parabellum)

  Džons Viks 3: Parabellum (Džons Viks 3: Parabellum)

  Džons Viks 3: Parabellum

  Džons Viks steidz nogalināt Starptautiskās algoto slepkavu ģildes locekli, un viņam pašam tai laikā dzenas pakaļ bariem killeru sieviešu un vīriešu ādās. 14 miljoni par Džona galvu nav nekāda joka lieta.

 • 02:25

  Svētlaime (Svētlaime)

  Svētlaime (Svētlaime)

  Mistisks mīlas stāsts par Gregu, nesen šķīrušos un darbu zaudējušu vīrieti, un Isabelu, sievieti, kura dzīvo ielās un ir pārliecināta, ka piesārņotā, bezcerīgā pasaule ir datora simulācija.

 • 04:10

  Putncilvēks (Putncilvēks)

  Putncilvēks (Putncilvēks)

  Putncilvēks

  Strauji novecojis, slavas norietā esošs aktieris, kurš reiz atveidoja pasaulē slavenu supervaroni, cīnās ar ģimenes likstām, paša egoismu un citiem šķēršļiem, cenšoties izveidot Brodvejas izrādi, no kuras atkarīga viņa turpmākā karjera un, iespējams, arī dzīve. Mākslas filma ieguva septiņas "Zelta globusa" nominācijas, no kurām saņēma divas – kategorijās "Labākais aktieris mūziklā vai komēdijā" un "Labākais scenārijs", tāpat filma saņēma arī deviņas "Oskara" nominācijas, no kurām balvu saņēma četrās kategorijās. Rigana lomas atveidotājs Maikls Kītons vienu no slavenākajām lomām atveidoja asa sižeta piedzīvojumu filmā "Betmens" (1989). Filmas režisors ir Meksikā dzimušais Alehandro Gonzalezs Injaritu, kurš pazīstams ar filmām "Mīla kuce" (2000), "21 grams" (2003), "Bābele" (2006) un "Biutiful" (2010). Injaritu filmas ir mākslinieciski augstvērtīgi un sarežģīti "juveliera darbi"; sadarbību ar režisoru slavējuši vairāki augstas raudzes Holivudas aktieri, tostarp Šons Pens, Naomi Votsa, Benisio del Toro, Breds Pits, Keita Blanšeta, Havjers Bardems.

 • 06:00

  Bohēmista rapsodija (Bohēmista rapsodija)

  Bohēmista rapsodija (Bohēmista rapsodija)

  Bohēmista rapsodija

  Stāsts par leģendāro britu rokgrupu Queen un viņu līderi Frediju Merkūriju. Dibināta un savos pirmsākumos pastāvējusi tāpat kā daudzas citas muzikālās apvienības, grupa Queen drīz kļūst par īstām rokenrola ikonām, bet viņu dziesmās ieklausās miljoniem fanu visā pasaulē. Filmas darbība aptver 15 gadu periodu - no grupas dibināšanas līdz triumfālajam koncertam festivālā Life Aid.

 • 08:30

  Olu glābšana (Olu glābšana)

  Olu glābšana (Olu glābšana)

  Olu glābšana

  Toto kopā ar draugiem dodas glābt savus bērnus, kuri vēl nav izšķīlušies, jo to olas aizvestas uz gardēžu pasākumu Āfrikā!

 • 10:00

  Rokzvaigzne 3: Atrodi savu ritmu (Rokzvaigzne 3: Atrodi savu ritmu)

  Rokzvaigzne 3: Atrodi savu ritmu (Rokzvaigzne 3: Atrodi savu ritmu)

  Rokzvaigzne 3: Atrodi savu ritmu

  Kad jaunie izpildītāji muzikālajā konkursā atzīst, ka neko nezina par populāru mūziķi, Bodijs jūt, ka viņam jāpiedalās šovā, lai atjaunotu šīs roka leģendas labo vārdu.

 • 11:30

  Pilnīgi nesaderīgi (Pilnīgi nesaderīgi)

  Pilnīgi nesaderīgi (Pilnīgi nesaderīgi)

  Pilnīgi nesaderīgi

  Labsirdīga humora pilns skatījums uz iespēju nogludināt atšķirības starp diviem cilvēkiem – bagātu, paralizētu vīrieti un viņa asistentu, kuram bagāžā ir pat krimināla pagātne.

 • 13:55

  Roņu komanda (Roņu komanda)

  Roņu komanda (Roņu komanda)

  Roņu komanda

  Bezbailīgais ronis Kvinns sapulcē izbrāķētu rekrūšu komandu, lai stātos pretī nežēlīgajām haizivīm un atgūtu atklāto jūru.

 • 15:30

  Nakts un diena (Nakts un diena)

  Nakts un diena (Nakts un diena)

  Nakts un diena

  Džūna lidostā satiek pievilcīgu svešinieku. Šķietami nevainīgā tikšanās apgriež viņas dzīvi ar kājām gaisā, jo svešinieks izrādās spiegs. Izskatīgā sieviete tiek ierauta galvu reibinošos piedzīvojumos un bīstamā ceļojumā apkārt pasaulei, jo viņas ceļabiedram ir jāveic ārkārtīgi atbildīga misija un jānosargā baterija, kas var kļūt par mūžīgās enerģijas avotu.

 • 17:30

  Iepazīstieties, spartieši (Iepazīstieties, spartieši)

  Iepazīstieties, spartieši (Iepazīstieties, spartieši)

  Iepazīstieties, spartieši

  Viņu vairs nav 300, bet, neskatoties uz to, varonīgais spartiešu karalis Leonīds ir pieņēmis persiešu izaicinājumu un ved kaujā salašņu grupu, kurā ir 13 spartieši. Sacenšoties dažādās realitāšu šovu disciplīnās ar neparedzamajiem persiešiem un viņu pavēlnieku Kserksu, kurš izskatās aizdomīgi līdzīgs Borata producentam Azmatam Bagatovam, Leonīds pat vēl nenojauš par slēptajām persiešu rezervēm.

 • 19:00

  Ārpus noteikumiem (Ārpus noteikumiem)

  Ārpus noteikumiem (Ārpus noteikumiem)

  Ārpus noteikumiem

  Netradicionāls mīlas stāsts par jaunu aktrisi, viņas godkārīgo šoferi un viņu ekscentrisko bosu - leģendāro miljardieri Hovardu Hjūzu.

 • 22:00

  Klusā pasaule (Klusā pasaule)

  Klusā pasaule (Klusā pasaule)

  Klusā pasaule

  Stāsts par ģimeni, kura dzīvo noslēgtu dzīvi pilnīgā klusumā - nāves bailēs no kāda nezināma ļaunuma ar superjutīgu dzirdi.

 • 23:30

  1917 (1917)

  1917 (1917)

  1917

  Ir 1917. gada 6. aprīlis. Bruņoto spēku vadība nolemj pretinieka aizmugurē nosūtīt divus kareivjus, kuri, ja izdotos nogādāt ziņu, glābs 1600 vīru no drošas nāves ienaidnieka slazdos.