Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Go3 Film HD

Ja vēlies apsēsties un vienā mierā izbaudīt tiešām izcilu filmu, tad šis kanāls ir domāts tieši Tev. Noskaties jaunāko no tā, ko radījuši Holivudas režisori un oskarotie aktieri. Uz karstām pēdām – viss, ko apspriež pasaules filmu industrija – Tavā televizorā. Filmu kanāls, kas piedāvā jaunāko un populārāko taisnā ceļā no Holivudas. Tu varēsi justies kā kinoteātrī, neizejot no mājas!

 • 00:40

  Проклятие Аннабель 3 (Проклятие Аннабель 3)

  Проклятие Аннабель 3 (Проклятие Аннабель 3)

  Проклятие Аннабель 3

  Pieskatīdami Eda un Lorēnas Vorenu meitu, aukle un viņas draugs neviļus pamodina lellē ieslodzītu ļaunu garu.

 • 02:25

  Легенда о Зелёном Рыцаре (Легенда о Зелёном Рыцаре)

  Легенда о Зелёном Рыцаре (Легенда о Зелёном Рыцаре)

  Легенда о Зелёном Рыцаре

  Fantāzija par viduslaiku stāstu par seru Gevainu un Zaļo Bruņinieku.

 • 04:35

  Леди Макбет (Леди Макбет)

  Леди Макбет (Леди Макбет)

  Леди Макбет

  Filma tapusi pēc Nikolaja Ļeskova noveles Mcenskas apriņķa lēdija Makbeta, pārnesot darbību no Krievijas uz 19. gadsimta Anglijas muižu, kur kaislību un vājprāta tumšās straumes sedz stindzinoša etiķetes virskārta. Oldroida lēdija Makbeta ir spēcīgs, skaists un ziņkārīgs dzīvnieks, kuru vada dziņas un apbrīnojami spēcīgi pamatinstinkti. Filma talantīgi pakļauj, vienu mirkli liekot izjust empātiju pret nepieredzējušo meiteni, par kuru ciniski ņirgājas viņas vīrs, bet jau drīz – būt lieciniekiem slepkavībai, ko varone iesāk emociju uzplūdā, bet pabeidz ar vēsu prātu...

 • 06:00

  Большая игра (Большая игра)

  Большая игра (Большая игра)

  Большая игра

  Pievilcīgais, nesatricināmais ASV kongresmenis Stīvens Kolinss ir savas partijas lokomotīve. Viņš vada komiteju, kas pārrauga izdevumus par aizsardzību. Visu skatieni ir pievērsti uzlecošajai zvaigznei, kurš no savas partijas izvirzīts par prezidenta kandidātu. Viss rit gludi, līdz tiek nežēlīgi noslepkavota viņa asistente, kas izrādās arī viņa mīļākā. Gaismā nāk kompromitējoši noslēpumi.

 • 08:20

  Том и Джерри (Том и Джерри)

  Том и Джерри (Том и Джерри)

  Том и Джерри

  Viena no visu laiku iemīļotākajām ekrāna sāncensībām uzliesmo no jauna, kad pelēns Džerijs pārvācas uz Ņujorkas smalkāko viesnīcu gadsimta kāzu norises priekšvakarā un izmisusī pasākuma plānotāja nolīgst Tomu, lai no peles atbrīvotos. Kaķa un peles cīniņš draud iznīcināt viņas karjeru, kāzas un, iespējams, pat pašu viesnīcu. Drīz parādās vēl lielāka problēma – velnišķīgi ambiciozs viesnīcas darbinieks ir sazvērējies pret viņiem visiem trim.

 • 10:10

  Эверест (Эверест)

  Эверест (Эверест)

  Эверест

  Trīs pusaudži palīdz jetijam atgriezties mājās pie savas ģimenes, taču viņiem pa pēdām dzenas bagātnieks un zoologs, kuri vēlas jetiju izmantot savtīgām interesēm.

 • 12:00

  Рэмпейдж (Рэмпейдж)

  Рэмпейдж (Рэмпейдж)

  Рэмпейдж

  Kad trīs dažādi dzīvnieki inficējas ar bīstamu patogēnu, primatologu un ģenētiķu komanda apvienojas, lai neļautu viņiem izpostīt Čikāgu.

 • 14:00

  Элла и Маленький Волшебник (Элла и Маленький Волшебник)

  Элла и Маленький Волшебник (Элла и Маленький Волшебник)

  Элла и Маленький Волшебник

  Bariņš draugu dodas pārbaudījumiem pilnā ceļojumā, lai atrastu maģisko akmeni, kas viņu draugu peli atkal spētu pārvērst par princi.

 • 15:40

  Семейка Аддамс (Семейка Аддамс)

  Семейка Аддамс (Семейка Аддамс)

  Семейка Аддамс

  Košā un krāsainā Ņūdžersijas štatā esošā pilsētiņa Asimilācija pēc brīža kļūs par pašas ekstravagantākās Adamsu ģimenes atkalapvienošanās upuri. Bet pagaidām viņiem pilnīgi pietiek arī ar ģimenītes pamatsastāvu – visā savā biedējošajā piemīlīgumā un pievilcīgajā dīvainībā -, kas nav pa prātam nevienam ierastību un kārtību prasošam pilsētniekam!

 • 17:20

  Осада (Осада)

  Осада (Осада)

  Осада

  Bijušajam Ņujorkas policistam, tagad – nelielas Džordžijas lauku pilsētiņas šerifam, jāatbrīvo par zagļu bandas ķīlnieku kļuvušais bagātais ārsts.

 • 19:10

  Трафик (Трафик)

  Трафик (Трафик)

  Трафик

  Cīņā pret opioīdu pandēmisku izplatību satiekas slepenpolicista, profesora un sērojošas mātes likteņi.

 • 21:20

  Мачо и ботан (Мачо и ботан)

  Мачо и ботан (Мачо и ботан)

  Мачо и ботан

  Šmits un Dženko skolā nebija tie labākie draugi, taču studijas policijas akadēmijā viņus satuvina. Nokļuvuši slepenajā vienībā 'Džapmstrīta', censoņi saņem uzdevumu iefiltrēties vidusskolā, kur notiek narkotiku tirdzniecība, un atklāt vainīgos. Izrādās, ka skolā vairs nav tik omulīgi kā pirms dažiem gadiem, un mūsdienās tur ir bīstamāk nekā pilsētas ielās...

 • 23:20

  Мачо и ботан 2 (Мачо и ботан 2)

  Мачо и ботан 2 (Мачо и ботан 2)

  Мачо и ботан 2

  Virsnieki Šmits (Džona Hils) un Dženko (Čenings Teitams) ir (divreiz) tikuši galā ar vidusskolu. Tagad viņus gaida pamatīgas pārmaiņas, jo pamatīgi jāiefiltrējas vietējā koledžā. Tur Dženko sastop radniecīgu dvēseli futbola komandā, un Šmits iedraudzējas ar bohēmiskajiem mākslas studentiem, tādēļ abi sāk šaubīties par savu draudzību. Tagad viņiem ir ne vien jāizmeklē lieta, bet arī jāizlemj, vai abi spēs uzvesties kā pieaugušie. Ja šiem pāraugušajiem pusaudžiem izdosies kļūt par īstiem vīriešiem, koledžā pavadītais laiks var izrādīties ārkārtīgi vērtīgs