Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Go3 Film HD

Ja vēlies apsēsties un vienā mierā izbaudīt tiešām izcilu filmu, tad šis kanāls ir domāts tieši Tev. Noskaties jaunāko no tā, ko radījuši Holivudas režisori un oskarotie aktieri. Uz karstām pēdām – viss, ko apspriež pasaules filmu industrija – Tavā televizorā. Filmu kanāls, kas piedāvā jaunāko un populārāko taisnā ceļā no Holivudas. Tu varēsi justies kā kinoteātrī, neizejot no mājas!

 • 23:50

  Отчаянные аферистки (Отчаянные аферистки)

  Отчаянные аферистки (Отчаянные аферистки)

  Отчаянные аферистки

  Garlaikota un izmisusi priekšpilsētas mājsaimniece kopā ar savu labāko draudzeni izveido nelikumīgu pārtikas atlaižu kuponu shēmu, ar kuru korporācijām izkrāpj miljoniem dolāru un nodrošina izdevīgus darījumus kuponu kārotājiem. Viņām pa pēdām dzenas neparasts duets – nelaimīgs zaudējumu novēršanas ierēdnis un apņēmīgs pasta inspektors –, abi apņēmušies pielikt punktu noziedzīgajai afērai.

 • 01:50

  The BOAT THAT ROCKED (The BOAT THAT ROCKED)

  The BOAT THAT ROCKED (The BOAT THAT ROCKED)

  The BOAT THAT ROCKED

  Pēc patiesiem notikumiem veidota filma par rokenrola dīdžejiem, kuru "pirātu radio" 1960. gados aizrāvis un iedvesmojis britus. Atskaņojot savas desmitgades labāko un dumpīgāko mūziku, saujiņa dīdžeju pārdroši un ļoti komiski turas pretī valdības lēmumam slēgt radio staciju.

 • 04:00

  Искупление (Искупление)

  Искупление (Искупление)

  Искупление

  1935. gada vasaras karstākajā dienā trīspadsmitgadīgā Brionija Talisa ierauga vecāko māsu Sesīliju izģērbjamies un ielecam lauku mājas dārza strūklakā. Sesīliju vēro arī pārvaldnieka dēls Robijs Tērners, bērnības draugs, kurš nesen absolvējis Kembridžu kopā ar Brionijas māsu. Šai pašā dienā visu trīs jauniešu dzīvēm lemts pārvērsties uz mūžu. Robijs un Sesīlija pārkāpj robežu, kurai nekad agrāk nav uzdrīkstējušies tuvoties, un kļūst par jaunākās māsas iedomu un intrigu upuriem.

 • 06:00

  A SERIOUS MAN (A SERIOUS MAN)

  A SERIOUS MAN (A SERIOUS MAN)

  A SERIOUS MAN

  Divas Oskara balvas nominācijas – kā labākajai filmai un par labāko scenāriju. 1967. gads. Lerijs Gopniks, profesors ebreju koledžā, allaž centies būt nopietns, kārtīgs un likumpaklausīgs cilvēks. Taču nu vai visas iespējamās nelaimes nobrūk pār viņu – sieva paziņo, ka vēloties šķiršanos, juristu piesūtītie rēķini ir grandiozi, darbā saņemtas anonīmas apmelojošas vēstules, meita paslepus zog no viņa maka, krājot naudu deguna plastiskajai operācijai, dēls, izskatās, netiks galā ar iesvētīšanas ceremonijas pārbaudījumu... Tā visa Lerijam ir par daudz. Viņš izmisis meklē palīdzību, bet itin visur tiek atraidīts – psihoterapeits tikai atkārto, ka viss būs kārtībā (kaut pats taču aizvīlis projām Lerija sievu!), rabīns neuzskata par vajadzīgu Leriju pat uzklausīt!

 • 08:00

  Бука. Моё любимое чудище (Бука. Моё любимое чудище)

  Бука. Моё любимое чудище (Бука. Моё любимое чудище)

  Бука. Моё любимое чудище

  Cara meita Varvara slepeni iemīlējusies princī Edvardā. Kad netīkamais pasta ierēdnis pieprasa Varvaras tēvam izprecināt meitu viņam, Varvara bēg un nokļūst pie jauka monstra, vārdā Bugijs. Viņš dara visu, lai palīdzētu Varvarai izglābt karaļvalsti.

 • 09:40

  Король (Король)

  Король (Король)

  Король

  Ko jūs darītu, ja jūsu istabā pēkšņi uzrastos lauvas mazulis? Inesei un Aleksam ir jārisina šāda problēma, jo lidostā no transportēšanas izbēdzis lauvēns atrod slēptuvi tieši māsas un brāļa mājās.

 • 11:30

  Довод (Довод)

  Довод (Довод)

  Довод

  Bruņojies ar vienu vārdu – Tenet –, filmas galvenais varonis dodas cīņā, lai novērstu Trešo pasaules karu. Viņa misija ved cauri krēslainajiem starptautiskās spiegošanas koridoriem, un atklājas, ka tā pārkāpj esošā laika rāmjus. Tā nav ceļošana laikā. Tā ir inversija.

 • 14:00

  Том и Джерри (Том и Джерри)

  Том и Джерри (Том и Джерри)

  Том и Джерри

  Viena no visu laiku iemīļotākajām ekrāna sāncensībām uzliesmo no jauna, kad pelēns Džerijs pārvācas uz Ņujorkas smalkāko viesnīcu gadsimta kāzu norises priekšvakarā un izmisusī pasākuma plānotāja nolīgst Tomu, lai no peles atbrīvotos. Kaķa un peles cīniņš draud iznīcināt viņas karjeru, kāzas un, iespējams, pat pašu viesnīcu. Drīz parādās vēl lielāka problēma – velnišķīgi ambiciozs viesnīcas darbinieks ir sazvērējies pret viņiem visiem trim.

 • 15:40

  Эверест (Эверест)

  Эверест (Эверест)

  Эверест

  Trīs pusaudži palīdz jetijam atgriezties mājās pie savas ģimenes, taču viņiem pa pēdām dzenas bagātnieks un zoologs, kuri vēlas jetiju izmantot savtīgām interesēm.

 • 17:20

  Рэмпейдж (Рэмпейдж)

  Рэмпейдж (Рэмпейдж)

  Рэмпейдж

  Kad trīs dažādi dzīvnieki inficējas ar bīstamu patogēnu, primatologu un ģenētiķu komanda apvienojas, lai neļautu viņiem izpostīt Čikāgu.

 • 19:10

  Анон (Анон)

  Анон (Анон)

  Анон

  Nākotnes sabiedrībā vairs nepastāv ne privātums, ne anonimitāte. Tā kā cilvēku atmiņas tiek digitāli ierakstītas, noziedzība ir gandrīz izskausta. Tomēr, iespējams, šis ir nevis noziedzības ēras gals, bet gan jauns sākums. Izmeklējot vairākas neatklātas slepkavības, izmeklētāja Sela Frīlenda redzeslokā nonāk kāda jauna sieviete, kurai izdevies apiet sistēmu un kļūt "neredzamai". Tagad izmeklētājam ir jāatrod šī anonīmā sieviete, pirms pats nav kļuvis par viņas nākamo upuri.

 • 21:00

  Большая игра (Большая игра)

  Большая игра (Большая игра)

  Большая игра

  Pievilcīgais, nesatricināmais ASV kongresmenis Stīvens Kolinss ir savas partijas lokomotīve. Viņš vada komiteju, kas pārrauga izdevumus par aizsardzību. Visu skatieni ir pievērsti uzlecošajai zvaigznei, kurš no savas partijas izvirzīts par prezidenta kandidātu. Viss rit gludi, līdz tiek nežēlīgi noslepkavota viņa asistente, kas izrādās arī viņa mīļākā. Gaismā nāk kompromitējoši noslēpumi.

 • 23:10

  Магазинные воришки всего мира (Магазинные воришки всего мира)

  Магазинные воришки всего мира (Магазинные воришки всего мира)

  Магазинные воришки всего мира

  1987. gada vasara. Četri draugi, satriekti par savas elku grupas The Smith izjukšanu, pavada nakti, sērojot par savu muzikālo zaudējumu. Tai pat laikā kāds The Smith fans iekļūst vietējās raidiostacijas studijā un, draudot ar ieroci, liek dīdžejam atskaņot neko citu kā vien The Smiths dziesmas. Par četrotnes ballītes skaņu celiņu kļūst raidstacijas tonakt spēlētā mūzika, pavadot draugu mežonīgo pašatklāsmes ceļojumu, kas pārveidos viņus uz visiem laikiem. Filmā skan 20 leģendārās grupas The Smith kompozīcijas, no kurām viena veido filmas nosaukumu.

 • 00:40

  Проклятие Аннабель 3 (Проклятие Аннабель 3)

  Проклятие Аннабель 3 (Проклятие Аннабель 3)

  Проклятие Аннабель 3

  Pieskatīdami Eda un Lorēnas Vorenu meitu, aukle un viņas draugs neviļus pamodina lellē ieslodzītu ļaunu garu.