Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Viasat Kino

Kanāls piedāvā visā pasaulē labi zināmas un kino festivālos godalgotas filmas jebkurai gaumei – sākot no komēdijām un elpu aizraujošiem trilleriem, beidzot ar piedzīvojumiem un fantastiku. Kanāls, kādam mājās vienkārši ir jābūt, ja vēlies orientēties kino pasaulē. Filmas, kas patiešām izklaidē!

 • 23:05

  Pēdējais samurajs (Pēdējais samurajs)

  Pēdējais samurajs (Pēdējais samurajs)

  Pēdējais samurajs

  Amerikāņu virsnieks, kas ieradies Japānā, lai apmācītu armiju, nokļūst to samuraju gūstā, kurus jāaizvieto viņa apmācītajiem kareivjiem. Gūstā pavadītais laiks liek viņam mainīt viedokli.

 • 01:35

  Tāda ir mīlestība (Tāda ir mīlestība)

  Tāda ir mīlestība (Tāda ir mīlestība)

  Tāda ir mīlestība

  Vairāku Londonas iedzīvotāju likteņi un romāni saduras, sajaucas un sasniedz apogeju tieši pirms Ziemassvētkiem, kas rada romantiskas, jautras un saldi rūgtas sekas visiem.

 • 03:45

  Miesīgais tēvs (Miesīgais tēvs)

  Miesīgais tēvs (Miesīgais tēvs)

  Miesīgais tēvs

  Nepilngadīga meitene iekļūst nopietnās nepatikšanās, kur iejaukta mafija, narkotikas un slepkavība. Vienīgais civēks, kurš var palīdzēt, ir tēvs, kurš par viņas likteni ilgi nav interesējies.

 • 06:00

  Dežūrtētis (Dežūrtētis)

  Dežūrtētis (Dežūrtētis)

  Dežūrtētis

  Divi bezdarbnieki atceras par tēva pienākumiem, jo vairs nav naudas, lai maksātu par bērnudārzu. Pēc divām nedēļām abi atver jaunu bērnu aprūpes iestādi saviem un kaimiņu bērniem.

 • 07:35

  Auklītes dienasgrāmata (Auklītes dienasgrāmata)

  Auklītes dienasgrāmata (Auklītes dienasgrāmata)

  Auklītes dienasgrāmata

  Studente, kas piepelnās, pieskatot bērnus bagātā Ņujorkas ģimenē, riskē sapīties viņu problēmās un savās romantiskajās attiecībās.

 • 09:15

  Droša osta (Droša osta)

  Droša osta (Droša osta)

  Droša osta

  Nelielā Ziemeļkarolīnas pilsētiņā Sausportā ierodas nevienam nepazīstama sieviete Keitija, un drīz vien vietējiem iedzīvotājiem sāk rasties jautājumi par viņas pagātni. Izskatās, ka viņai gan nav nekādas intereses ne ar vienu iepazīties vai kaut ko par sevi atklāt, tomēr notikumu sērija piespiež viņu satuvināties ar diviem cilvēkiem – Aleksu, veikala īpašnieku ar laipnu sirdi un diviem bērniem, kā arī viņas vaļsirdīgo kaimiņu. Par spīti savai atturībai viņa lēnām sāk pieķerties Aleksa ģimenei un pat iemīlēties. Tomēr pagātnes noslēpumi neļauj dzīvot viņai mierīgi…

 • 11:05

  Sastrēgumstunda (Sastrēgumstunda)

  Sastrēgumstunda (Sastrēgumstunda)

  Sastrēgumstunda

  Divi policisti apvieno spēkus, lai atgrieztu nolaupīto Ķīnas konsula meitu.

 • 12:40

  Atpakaļ nākotnē (Atpakaļ nākotnē)

  Atpakaļ nākotnē (Atpakaļ nākotnē)

  Atpakaļ nākotnē

  Režisora Roberta Zemeka aizraujošā komēdija "Atpakaļ nākotnē" ir 80. gadu klasika. Filma uzņemta 1985. gadā.

 • 14:35

  Blēži (Blēži)

  Blēži (Blēži)

  Blēži

  Развод по-американски – это "развод" на деньги. Стоит только вытереть слезы и с помощью ушлого парня из адвокатской конторы "развести" бывшего муженька и его новую пассию на миллион долларов. Все, что для этого нужно, – небольшая афера. Гордон и Сара Мур не совсем обычная супружеская пара. Сара – типичная англичанка, Гордон – типичный техасец. Благодаря совместным усилиям их скотоводческое ранчо приносит огромные доходы. Прощаясь с мужем в аэропорту и садясь в самолет, направляющийся в Нью-Йорк, Сара и подумать не могла, какой сюрприз приготовил ей благоверный. В его жизни появилась другая женщина, и он хочет развестись.

 • 16:10

  Priekšnojauta (Priekšnojauta)

  Priekšnojauta (Priekšnojauta)

  Priekšnojauta

  Sieviete uzzina par vīra nāvi, bet nākošajā dienā redz viņu dzīvu. Tad ir bēres, bet nākošajā dienā viņš atkal ir dzīvs. Viņa saprot, ka ir ieskatījusies nākotnē un ka vēl var visu glābt.

 • 17:45

  Atpakaļ nākotnē 2 (Atpakaļ nākotnē 2)

  Atpakaļ nākotnē 2 (Atpakaļ nākotnē 2)

  Atpakaļ nākotnē 2

  Vai tu atceries... savu nākotni? Mārtijs savu atceras, jo ir tikko atgriezies no 2015. gada. Kamēr puisis ar daktera Brauna palīdzību centās izmainīt savu, savas ģimenes nākotni, Bifs Tanens ir pamanījies iegūt savā īpaumā Mārtija grāmatu par sportu. Tā kā grāmata ir no 50 gadus tālās nākotnes, Tanens tagad var spekulēt ar savā rīcībā esošo informāciju, gūstot no tā milzīgu peļņu, tā dzīvi idilliskajā kalnu ielejā padarot par murgu. Lai atgūtu grāmatu un sakārtotu nākotni, Mārtijam ar dakteri jāatgriežas 1955. gadā.

 • 19:30

  Sastrēgumstunda 2 (Sastrēgumstunda 2)

  Sastrēgumstunda 2 (Sastrēgumstunda 2)

  Sastrēgumstunda 2

  Kārters un Lī izlemj pavadīt atvaļinājumu Honkongā, kur tiek iejaukti viltotas naudas legalizācijas izmeklēšanā.

 • 21:00

  Piektais elements (Piektais elements)

  Piektais elements (Piektais elements)

  Piektais elements

  Tālā, pievilcīgā un kolorītā nākotnē vienkāršs taksometra vadītājs kļūst par varoni, no kura ir atkarīga visas cilvēces izdzīvošana.

 • 23:00

  Ko slēpj meli (Ko slēpj meli)

  Ko slēpj meli (Ko slēpj meli)

  Ko slēpj meli

  Privātā turīgu laužu kopienā prioritāte ir drošība, un Milleru ģimenes īpašums nav izņēmums. Veiksmīgais uzņēmējs Kails (Nikolass Keidžs) ir ļāvis savai valdzinošajai sievai Sārai (Nikola Kidmena) uzņemties viņu savrupmājas iekārtošanu un atjaunošanu. Sārai ne tikai jāpieņem svarīgi lēmumi, bet arī jāpieskata izaicinošā pusaugu meita, taču viņas uzmanību bieži vien novērš kāds jauns un pievilcīgs strādnieks, kas palīdz mājas darbos. Taču idille ir mānīga, un aukstasinīga noziedznieku banda šī strādnieka vadībā, kas mēnešiem ilgi plānojusi ielaušanos mājā, liks Milleru ģimenei atkal apvienoties