Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

Eurosport 1 HD

Populārakais sporta kanāls, kurš tiek rādīts arī HD formātā. Sacensību tiešraides, Olimpiskās spēles, pasaules čempionāti sporta spēlēs un individuālajos sporta veidos. Eksotiski, aristokrātiski un tehniski sporta veidi. Tas viss sporta faniem pieejams 24 stundas diennaktī. IZZI kabeļtelevīzijā Eurosport tiek translēts krievu valodā, bet IZZI digitālās kabeļtelevzījas lietotājiem ir pieejama arī angļu valodā.

  • 20:45

    [Снукер]   LONDON MASTERS | ([Снукер]   LONDON MASTERS | )

    [Снукер]   LONDON MASTERS | ([Снукер]   LONDON MASTERS | )

    QUARTER-FINALS

  • 00:30

    NEWS (NEWS)

    ziņas

    NEWS (NEWS)

    ziņas

    1ST BROADCAST

  • 00:35

    RALLY RAID (RALLY RAID)

    RALLY RAID (RALLY RAID)

  • 01:06

    [Прыжки на лыжах с трамплина] ZAKOPANE | QUALIFIKATION HS140 ([Прыжки на лыжах с трамплина] ZAKOPANE | QUALIFIKATION HS140)

    [Прыжки на лыжах с трамплина] ZAKOPANE | QUALIFIKATION HS140 ([Прыжки на лыжах с трамплина] ZAKOPANE | QUALIFIKATION HS140)

    WORLD CUP

  • 01:44

    [Биатлон] OBERHOF | MEN'S SPRINT ([Биатлон] OBERHOF | MEN'S SPRINT)

    [Биатлон] OBERHOF | MEN'S SPRINT ([Биатлон] OBERHOF | MEN'S SPRINT)

  • 02:29

    [Биатлон] OBERHOF | MEN RELAY ([Биатлон] OBERHOF | MEN RELAY)

    [Биатлон] OBERHOF | MEN RELAY ([Биатлон] OBERHOF | MEN RELAY)

  • 03:30

    [Лыжное двоеборье] NORDIC COMBINED: World Cup - Val di Fiemme ([Лыжное двоеборье] NORDIC COMBINED: World Cup - Val di Fiemme)

    [Лыжное двоеборье] NORDIC COMBINED: World Cup - Val di Fiemme ([Лыжное двоеборье] NORDIC COMBINED: World Cup - Val di Fiemme)

    10 KM

  • 04:00

    [Прыжки на лыжах с трамплина] Кубок мира Закопане ([Прыжки на лыжах с трамплина] Кубок мира Закопане)

    [Прыжки на лыжах с трамплина] Кубок мира Закопане ([Прыжки на лыжах с трамплина] Кубок мира Закопане)

    Men's HS140 Qualifying

  • 04:45

    [Биатлон] Кубок мира Оберхоф ([Биатлон] Кубок мира Оберхоф)

    [Биатлон] Кубок мира Оберхоф ([Биатлон] Кубок мира Оберхоф)

    Men's Relay

  • 05:30

    [Снукер] «Мастерс» ([Снукер] «Мастерс»)

    [Снукер] «Мастерс» ([Снукер] «Мастерс»)

    Quarter-finals

  • 07:30

    [Прыжки на лыжах с трамплина] Кубок мира Закопане ([Прыжки на лыжах с трамплина] Кубок мира Закопане)

    [Прыжки на лыжах с трамплина] Кубок мира Закопане ([Прыжки на лыжах с трамплина] Кубок мира Закопане)

    Men's HS140 Qualifying

  • 08:30

    [Биатлон] Кубок мира Оберхоф ([Биатлон] Кубок мира Оберхоф)

    [Биатлон] Кубок мира Оберхоф ([Биатлон] Кубок мира Оберхоф)

    Men's Relay

  • 09:30

    Ралли-рейд: Дакар Саудовская Аравия (Ралли-рейд: Дакар Саудовская Аравия)

    Ралли-рейд: Дакар Саудовская Аравия (Ралли-рейд: Дакар Саудовская Аравия)

    Stage 12

  • 10:00

    [Горнолыжный спорт] Кубок мира Адельбоден ([Горнолыжный спорт] Кубок мира Адельбоден)

    [Горнолыжный спорт] Кубок мира Адельбоден ([Горнолыжный спорт] Кубок мира Адельбоден)

    Men's Slalom 2nd Leg

  • 10:20

    [Горнолыжный спорт] Кубок мира Флахау ([Горнолыжный спорт] Кубок мира Флахау)

    [Горнолыжный спорт] Кубок мира Флахау ([Горнолыжный спорт] Кубок мира Флахау)

    Men's Slalom 1st Leg

  • 11:30

    [Горнолыжный спорт] Кубок мира Краньска-Гора ([Горнолыжный спорт] Кубок мира Краньска-Гора)

    [Горнолыжный спорт] Кубок мира Краньска-Гора ([Горнолыжный спорт] Кубок мира Краньска-Гора)

    Women's Giant Slalom 1st Leg

  • 13:00

    [Горнолыжный спорт] Кубок мира Флахау ([Горнолыжный спорт] Кубок мира Флахау)

    [Горнолыжный спорт] Кубок мира Флахау ([Горнолыжный спорт] Кубок мира Флахау)

    Men's Slalom 2nd Leg

  • 14:30

    [Горнолыжный спорт] Кубок мира Краньска-Гора ([Горнолыжный спорт] Кубок мира Краньска-Гора)

    [Горнолыжный спорт] Кубок мира Краньска-Гора ([Горнолыжный спорт] Кубок мира Краньска-Гора)

    Women's Giant Slalom 2nd Leg

  • 16:00

    [Биатлон] Кубок мира Оберхоф ([Биатлон] Кубок мира Оберхоф)

    [Биатлон] Кубок мира Оберхоф ([Биатлон] Кубок мира Оберхоф)

    Women's Relay

  • 17:00

    [Прыжки на лыжах с трамплина] Кубок мира Закопане ([Прыжки на лыжах с трамплина] Кубок мира Закопане)

    [Прыжки на лыжах с трамплина] Кубок мира Закопане ([Прыжки на лыжах с трамплина] Кубок мира Закопане)

    Hs 140

  • 19:00

    [Лыжное двоеборье] Кубок мира Валь-ди-Фьемме ([Лыжное двоеборье] Кубок мира Валь-ди-Фьемме)

    [Лыжное двоеборье] Кубок мира Валь-ди-Фьемме ([Лыжное двоеборье] Кубок мира Валь-ди-Фьемме)

    ._HS104 TEAM_.

  • 19:15

    [Лыжное двоеборье] Кубок мира Валь-ди-Фьемме ([Лыжное двоеборье] Кубок мира Валь-ди-Фьемме)

    [Лыжное двоеборье] Кубок мира Валь-ди-Фьемме ([Лыжное двоеборье] Кубок мира Валь-ди-Фьемме)

    ._TEAM SPRINT_.

  • 19:45

    [Снукер] «Мастерс» ([Снукер] «Мастерс»)

    [Снукер] «Мастерс» ([Снукер] «Мастерс»)

    Semi-finals

  • 20:40

    Новости (Новости)

    ziņas

    Новости (Новости)

    ziņas

  • 20:45

    [Снукер] «Мастерс» ([Снукер] «Мастерс»)

    [Снукер] «Мастерс» ([Снукер] «Мастерс»)

    Semi-finals

Šobrīd rāda

[Прыжки на лыжах с трамплина] Кубок мира Закопане([Прыжки на лыжах с трамплина] Кубок мира Закопане)
07:30 - 08:30

Men's HS140 Qualifying