Aizmirsu paroli

Mans e-pasts
 

LTV1

Latvijas sabiedriskā televīzija, kas savu programmu veido balstoties uz tradīcijām, jo ir vecākais TV kanāls Latvijā. Ziņas, analītiskie un atorraidījumi, mūzika, teātra izrādes, seriāli, raidījumi bērniem. Programma latviešu valodā katru dienu no 7:00 līdz 1:00.

 • 23:25

  Mafijas gūstā (Mafijas gūstā)

  seriāli

  Mafijas gūstā (Mafijas gūstā)

  seriāli
  Mafijas gūstā

  Aleksis ir jauns britu investīciju fondu vadītājs. Viņa tēvs Dmitrijs pēcpadomju Krievijā ir ticis pie brangiem naudas līdzekļiem nelegālos veidos un ar reketa starpniecību. Spēcīgā mafijas ģimeņu ietekme Aleksi ļoti nomāc. Viņš vēlas sākt dzīvot bez kriminālas pagātnes ēnām, kas sekotu viņam līdzi. Mafijas lokā ir arī Dmitrijs. Aleksa draudzene Rebeka atklāj, ka Alekss daudz ko no viņas slēpj. Drīz vien Rebeka nokļūst bruņota uzbrukuma krustugunīs, kura laikā zaudē abu nedzimušo bērnu. Seriāls ir veidots pēc ebreju izcelsmes žurnālista un pētnieka Mišas Glenija grāmatas motīviem. Glenijs sevišķu vērību karjeras laikā pievērsis Austrumeiropas un postpadomju valstu vēsturei, demokrātijai, organizētajai noziedzībai, korupcijai. Britu seriāla galveno varoni atveido jaunais daudzsološais britu aktieris Džeimss Nortons, citās lomās piedalās daudzi Krievijā un Baltijas valstīs pazīstami aktieri, tostarp Aleksejs Serebrjakovs, kurš piedalījies latviešu režisora daugavpilieša Jevgēņija Paškeviča kinofilmā "Golfa straume zem leduskalna", bet 2014. gadā spoži nospēlēja galveno lomu Andreja Zvjaginceva drāmā "Leviatāns".

 • 00:30

  TE! (TE!)

  zinātne

  TE! (TE!)

  zinātne
  TE!

  "TE!" veido VFS Films, Latvijas vides aizsardzības fonds, DNB pensiju plāni, Tūrisma attīstības valsts aģentūra un Latvijas Televīzija, lai apzinātu un atspoguļotu vietējās vērtības un veicinātu Latvijas apceļošanu visās gada sezonās. Raidījuma sadarbības partneri ir Galerija Centrs, Volvo, Rīgas Viļņi, žurnāls "Ir", DELFI un radio SWH. TE! visu sezonu var skatīties arī www.vfs.lv. Tāpat epizodes pieejamas arī Vimeo kontā http://vimeo.com/vfs, TE! YouTube kontā http://www.youtube.com/vfsfilms vai Ltv.lv un sociālajos medijos – Draugiem.lv/teraidijums, Facebook.com/te.raidijums, Twitter.com/teraidijums.

 • 01:30

  Birojs Nr. 39: Ziemeļkorejas naudas mašīna (Birojs Nr. 39: Ziemeļkorejas naudas mašīna)

  filmas

  Birojs Nr. 39: Ziemeļkorejas naudas mašīna (Birojs Nr. 39: Ziemeļkorejas naudas mašīna)

  filmas
  Birojs Nr. 39: Ziemeļkorejas naudas mašīna

  Ziemeļkoreja tiek uzskatīta par vienu no nabadzīgākajām valstīm pasaulē, un tomēr valstij ir pietiekami daudz finansiālo līdzekļu, lai spētu apmaksāt vērienīgu kodolieroču programmu. To īsteno leģendāra Ziemeļkorejas valdības organizācija – birojs Nr. 39, kas nodarbojas ar ieroču pārdošanu, narkotiku kontrabandu, ASV banknošu viltošanu un citiem nelegāliem naudas ieguves veidiem, ienesot vairākus miljonus dolāru gadā. Kamēr Ziemeļkorejas laikraksti cildina sava līdera labos darbus, Kima Čonina iniciētā un realizētā kodolieroču ražošanas programma apdraud visu pasauli. Vēstures profesors Remko Brēkers no Leidenes Universitātes Nīderlandē ilgstoši pētījis Ziemeļkorejas diktatūru un meklē atbildes uz daudziem būtiskiem jautājumiem. Kur paliek šīs valsts nauda? Kā Ziemeļkorejai izdevies radīt pasaulē ceturto lielāko armiju? Un kā režīmam izdodas pastāvēt, par spīti bargām ANO sankcijām?

 • 02:30

  Aculiecinieks (Aculiecinieks)

  ziņas

  Aculiecinieks (Aculiecinieks)

  ziņas
  Aculiecinieks

  Raidījums "Aculiecinieks" atgriežas ar jaunu sezonu! 13 minūšu gari televīzijas stāsti vēsta par notikumiem un Latvijā īpašiem cilvēkiem, aptverot vēsturiskus, zinātnes, izglītības, pilsētas, lauku un daudzus citus tematus.

 • 02:45

  Personība. 100 g kultūras (Personība. 100 g kultūras)

  Personība. 100 g kultūras (Personība. 100 g kultūras)

  Personība. 100 g kultūras

  Gan mūzikas notikumu tiešraides, gan raidījumi un diskusijas par literatūru, kino, vizuālo un tautas mākslu, gan populāro kultūru, kas attīsta latvisko identitāti.

 • 03:40

  Atbrīvošanas diena (Atbrīvošanas diena)

  filmas

  Atbrīvošanas diena (Atbrīvošanas diena)

  filmas
  Atbrīvošanas diena

  2015. gada augustā notika kaut kas vēl nebijis. Visizolētākajā valstī pasaulē, kur visu kontrolē sistēma, ieradās skandaloza rokgrupa no Rietumiem, kuru radītā enerģija spēj pacelt debešķīgos augstumos. Tā bija mitoloģiska tikšanās, ko var salīdzināt ar ķīmiska reakciju. Viens tās elements ir grupa "Laibach" – rokmūziķi, kuri uzauguši diktatoriskajā Dienvidslāvijā un savā mākslā joprojām iemieso totalitārisma iedvesmotu tēlu sistēmu. Otrs elements – Ziemeļkorejas sapņu publika, kas nekad mūžā nav dzirdējusi rokmūziku, jo viņu sistēmā tādas vienkārši nav bijis. Trešais elements ir šī unikālā eksperimenta autors, kurš spēlē teju pusdieva lomu, jo gan mūziķu grupa, gan viesus uzņemošā korejiešu brigāde ir spiesta paklausīt tikai viņam.

 • 04:40

  Tuesi.lv pasaulē (Tuesi.lv pasaulē)

  filmas

  Tuesi.lv pasaulē (Tuesi.lv pasaulē)

  filmas
  Tuesi.lv pasaulē

  Video stāstu sērija "Tuesi.lv pasaulē" stāsta par Latvijas diasporas jaunajiem cilvēkiem dažādās pasaules valstīs. LTV skatītājiem tiek piedāvātas divas īsfilmas – viena par fizikas doktoru Kārli Dreimani Lielbritānijā un otra par Eiropas Komisijas ierēdni Violetu Birznieci Beļģijā. Video attēlota Latvijas cilvēku ikdiena, sajūtas, emocijas, dzīve un darbs ārpus Latvijas. "Pilnīgi viss, kas atrodas Tevī, kādreiz ir bijis zvaigznē. Angliski saka: "Tu esi veidots no zvaigžņu putekļiem." Kāda atšķirība, kas tu esi, no kurienes nāc vai kāda ir tava tautība – tu esi tie paši atomi. Dzīvojot šeit, esmu ieguvis atvērtību pret pasauli, kādu Latvijā nav iespējams iegūt," īsfilmā pauž eksperimentālās elementārdaļiņu fizikas doktors Kārlis Dreimanis, kurš strādā Liverpūles universitātē Lielbritānijā. "Mēs neesam aizbraukuši prom tāpēc, ka mums ir bijis slikti. Mēs esam aizbraukuši prom tāpēc, ka mums ir citas iespējas pavērušās šeit. Man ir viens no interesantākajiem darbiem Eiropas Savienībā, es nodarbojos ar interesantu jomu un redzu reālus rezultātus," īsfilmā stāsta Violeta Birzniece, kura strādā Eiropas Komisijas Izglītības un kultūras ģenerāldirektorāta jaunatnes nodaļā. Īsfilmas "Tuesi.lv pasaulē" veidojusi biedrības "NEXT" radošā komanda trīs cilvēku sastāvā – Liene Zīlīte, Nauris Zeltiņš un Vilis Brūveris, kuri radījuši simts video stāstus (www.tuesi.lv) par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos Latvijas simtgades ietvaros, kas arī skatāmi LTV ēterā.

 • 04:55

  Daudz laimes, jubilār! (Daudz laimes, jubilār!)

  Daudz laimes, jubilār! (Daudz laimes, jubilār!)

  Daudz laimes, jubilār!

  Kādu brīdi pēc dzimšanas dienas, ciemos pie žurnālista Andreja Volmāra – džeza dziedātāja un vokālā pedagoģe Jolanta Gulbe-Paškeviča. Latvijā viņu zina mazāk nekā ārvalstīs – viņas izglītošanās un dažādu projektu ģeogrāfija tiešām ir plaša. Kopā ar vīru – mūziķi Denisu Paškeviču – ceļots uz Skandināviju, Portugāli, Itāliju, Spāniju. Šķiet, viņi ir ne tikai dzīves, bet arī dvēseļu draugi. Jolanta ir viena no pirmajām Brazīlijas bosanovas izpildītājām Baltijā. Ietekmējusies no soulmūzikas un gospeļu mūzikas, pievērsusies portugāļu fado mūzikai. Pie tam – apbrīnas vērtas ir Jolantas valodu prasmes: viņa izpilda dziesmas Brazīlijas un Portugāles portugāļu valodās, itāļu, spāņu, krievu, un, protams, latviešu mēlē. Jolanta ir kurzemniece, 1986. gadā beigusi Alsungas pamatskolu. Mācījusies Bērnu Mūzikas skolā, apguvusi gan akordeona, gan klavierspēli (1978—1986). Piedalījusies folkloras grupā "Mazie suitiņi", uzstājusies dažādos etnogrāfiskos pasākumos un konkursos Latvijā (1982—1985). Mācījusies Emīla Melngaiļa Liepājas Mūzikas vidusskolā, pēc tam studējusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Vokālajā nodaļā (1991—1993). Šajā laikā dziedājusi Rīgas Vokālajā grupā Kaspara Putniņa vadībā. Bijusi studijas un fona dziedātāja daudziem populāriem Latvijas dziedātājiem (1991—1999), tai skaitā – grupā "Odis". 1993. gadā sadarbībā ar Olgu Rajecku, Aigaru Grāveru un Raimondu Macatu tiek izveidota latviešu popmūzikas grupa "Bāze-7". Bijusi arī Laimas Vaikules fona vokāliste (1995—1997) un piedalījusies Vaikules koncertturnejās ASV (Bostonā, Čikāgā, Filadelfijā, Losandželosā, Sanfrancisko, kā arī Kārnegija zālē un Ņujorkā), Kanādā (Toronto), Izraēlā (Telavivā, Haifā), Baltkrievijā (Minskā), Ukrainā (Kijevā). 2007. gadā Gulbe-Paškeviča papildinājusi zināšanas džeza improvizāciju un harmoniju meistarklasēs Džeza mūzikas konservatorijā Kadisā, Spānijā. 2010. gadā apmeklējusi studiju sesijas Londonā, Lielbritānijā. 2015. gadā iznāk dziedātājas otrais solo džeza mūzikas albums "Fly Love" piecās valodās (latviešu, angļu, spāņu, itāļu, portugāļu), kas ierakstīts kopā ar starptautisku mūziķu sastāvu. Jolanta Gulbe ir skaistumkonkursa "Misis Latvija" laureāte, iegūstot "Misis Foto '98" un "Misis L'Oreal Perfection '98" titulus. Ir trīs bērnu māte.

 • 05:30

  Vides fakti (Vides fakti)

  Vides fakti (Vides fakti)

  Vides fakti

  Pēc vasaras brīvdienām pie LTV1 skatītājiem atgriežas raidījums "Vides fakti". Šajā sezonā esam būtiski paplašinājuši saturu digitālajās platformās, piedāvāsim izzinošus un izglītojošus rakstus par vides aktualitātēm portālā LSM.LV, aktīvi rosīsimies sociālajos tīklos īsu video aktualitāšu formā. Raidījuma satura galvenā prioritāte būs klimata pārmaiņas un mūsu katra rīcība to mazināšanai. Ja vēl pirms dažiem gadiem netrūka klimata pārmaiņu noliedzēju, tad šodienas postošās dabas katastrofas ir atvērušas acis pat lielākajiem skeptiķiem. Vētras, plūdi, karstums un nebijušu apmēru meža ugunsgrēki ir realitāte, ar kuru saskaras tūkstošiem un miljoniem cilvēku visā pasaulē. Rudens sezonā analizēsim klimata pārmaiņu sekas, meklēsim risinājumus to mazināšanai, rādīsim pozitīvus piemērus un iesaistīsim skatītājus aktīvā rīcībā. "Vides faktu" rudens sezonu veidos žurnālisti Kristaps Puriņš, Laima Baumane, Daniela Studente, Inese Supe un dabas pētnieks Ilmārs Tīrmanis. Par raidījuma vadīšanu rūpēsies viens no vides domas līderiem, žurnālists Sandijs Semjonovs.

 • 06:00

  Latvijas Republikas valsts himna (Latvijas Republikas valsts himna)

  Latvijas Republikas valsts himna (Latvijas Republikas valsts himna)

  Latvijas Republikas valsts himna

 • 06:02

  Ceturtā studija (Ceturtā studija)

  Ceturtā studija (Ceturtā studija)

  Ceturtā studija

  Raidījuma "Ceturtā studija" jaunajā sezonā raidījums turpinās veidot sižetus par dažādām ikdienā redzamām neizdarībām, nepilnībām, kuras varētu novērst pavisam vienkārši. Vai tā būtu regulāri piegružota teritorija, nenoasfaltēts ietves posms, lifts, kas teju nekad nedarbojas – tās ir dažādas aplamības, kas mums apkārt ir ik dienas. Jaunajā sezonā skatītājus sagaidīs vizuālas pārmaiņas studijā. Radošā komanda turpinās strādāt pie jauna veida rubrikām un stāstiem. Tāpat tiks ieviesta "Valodas policija", kuras ietvaros raidījums dosies izmeklēt konkrēto dažādas ar valodas lietojumu saistītas ķibeles. "Vai tas ir normāli?" – šāds jautājums bieži izskan skatītāju sūtītajās vēstulēs, aprakstot kādu problēmu. Tāpēc jaunajā sezonā uzsāksim jaunu rubriku, lai meklētu atbildes uz daudzajiem jautājumiem. "Neērtos jautājumus ērtākai ikdienai" arī turpmāk uzraudzīs redaktores Silvijas Jokstes visu redzošā acs, par sociālajiem tīkliem rūpēsies redaktore Dace Silkalne, neērtos jautājumus studijā apskatīs skatītāju iemīļotie raidījuma vadītāji Inese Vaikule, Mārtiņš Labāns un Ramona Salmiņa, bet neatlaidīgie žurnālisti Inese Supe, Jana Vītoliņa, Laima Baumane, Kristaps Puriņš un Argots Pakalns uzdos neērtus jautājumus.

 • 06:30

  Rīta Panorāma (Rīta Panorāma)

  ziņas

  Rīta Panorāma (Rīta Panorāma)

  ziņas
  Rīta Panorāma

  "Rīta Panorāma" – ēterā no pl. 6.30 – 8.30, iepazīstinot ar jaunāko informāciju par Latvijas un pasaules notikumiem un to attīstību, kā arī izvērtējot aizvadītās diennakts aktualitāšu nozīmību. "Rīta Panorāma" piedāvā arī jaunākās sporta aktualitātes, laika prognozi un sarunas ar studijas viesiem.

 • 08:35

  Mīlas viesulis (Mīlas viesulis)

  seriāli

  Mīlas viesulis (Mīlas viesulis)

  seriāli
  Mīlas viesulis

  Denīze aizvien cer, ka Kristofs atmodīsies pēc operācijas, Anabella ielavās Kristofa palātā ar nolūku viņu nogalināt. Valentīna nonāk izmeklēšanas cietumā, ģimene vairs nespēj viņu aizstāvēt. Henrijs uzzina par Džesikas jūtām un mēģina viņai tuvoties. Lūsija cenšas palīdzēt Paulam, bet abi sastrīdas.

 • 09:35

  Mana vienīgā (Mana vienīgā)

  seriāli

  Mana vienīgā (Mana vienīgā)

  seriāli
  Mana vienīgā

  Jaunības ideālu pārņemtais Luišs, noslēdzis studijas Lisabonā, visiem par pārsteigumu nepakļaujas vecāku spiedienam un atsakās no karjeras ģimenes būvuzņēmumā. Drauga mudināts, viņš nolemj pārcelties uz Angolu un sākt jaunu dzīvi tur. Āfrikas pasakainā daba viņu apbur uzreiz, tāpat kā skaistā meitene no Luandas – Mara. Taču Luiša un Maras mīlestība atduras pret neskaitāmiem šķēršļiem. Vecāku nosodījums, sabiedrības aizspriedumi un nelabvēļu intrigas draud iznīcināt viņu cerības būt laimīgiem kopā.

 • 10:35

  Top Shop piedāvā (Top Shop piedāvā)

  Top Shop piedāvā (Top Shop piedāvā)

  Top Shop piedāvā

 • 10:50

  Alpu dakteris (Alpu dakteris)

  seriāli

  Alpu dakteris (Alpu dakteris)

  seriāli
  Alpu dakteris

  Lilī pārdzīvo, ka Karstenam attiecības ar viņu nav bijušas nozīmīgas. Zuzanna atkal atver restorānu. Hansu aizvien vairāk nomoka dzīvošana divās mājās. Distelmeijers skaidro Mārtinam, kāpēc neuzskata viņu par pietiekami labu savai meitai Annei. Atgādinot pagātnes notikumus, viņš tā nokaitina Mārtinu, ka abi sakaujas. Anne paziņo tēvam, ka uz pāris dienām pārcelsies pie Mārtina uz Grūberu mājām.

 • 11:45

  1:1. Aktuālā intervija (1:1. Aktuālā intervija)

  ziņas

  1:1. Aktuālā intervija (1:1. Aktuālā intervija)

  ziņas
  1:1. Aktuālā intervija

  Katru otrdienas vakaru plkst. 21.15 Latvijas Televīzija piedāvā raidījumu "1:1" [viens pret vienu]. Raidījums veidots pēc britu televīzijas hard talk parauga, kur studijā satiekas sabiedrībā zināma personība un žurnālists. 45 minūšu garā intervijā, "1:1" mērķis ir ne tikai izdiskutēt sabiedrībai svarīgas aktualitātes, bet arī atklāt intervējamā personību. Raidījuma viesi tiek izvēlēti, vadoties pēc tā brīža aktualitātēm, vai arī, skatoties uz konkrētās personas potenciālo ietekmi uz sagaidāmajiem notikumiem nākotnē. Uz raidījumu tiek aicināti dažādu jomu pārstāvji — valsts pirmās amatpersonas, biznesa, kultūras un nevalstiskā sektora pārstāvji. Raidījumu vada žurnālists Gundars Rēders.

 • 12:40

  Top Shop piedāvā (Top Shop piedāvā)

  Top Shop piedāvā (Top Shop piedāvā)

  Top Shop piedāvā

 • 13:00

  TE! (TE!)

  zinātne

  TE! (TE!)

  zinātne
  TE!

  "Te! Bija" Marta un Dace izlidos Latvijas aviācijas vēstures līkločus. Būs gan leģendāras personības, gan dirižabļi, gan lidmašīnu būve – no šķūnīša projekta līdz lidojumam. "TE! Ir" Māris tiksies ar lauku cilvēkiem Neretā un Katrīnā. Katram no viņiem ir pilnīgi atšķirīgas attiecības ar tehnoloģijām un to lietošanu mūsdienās. Kā šodien apkopt savu zemes lauku – tas ir gan gaumes, gan rakstura jautājums. Kāds dod priekšroku saimniecību vadīt datorizēti, otrs izvēlas turēties pie tradīcijām. "TE! Būs" Māra un Rihards operēs ar lielajiem datiem, tuvāk iepazīs bezpilota lidaparātus un apciemos bezpilotu lidaparātu skolu.

 • 14:00

  Pasaules panorāma (Pasaules panorāma)

  ziņas

  Pasaules panorāma (Pasaules panorāma)

  ziņas
  Pasaules panorāma

  Raidījums par ārpolitiku "Pasaules panorāma" arī jaunajā sezonā dzīvos līdzi pasaules pulsam. Notikumi, kas sākas un attīstās citās zemēs, nebūt nav tālu, tie bieži ļoti tieši skar arī mūs, Latvijā. Jo spilgti to pierādīja Covid-19. Raidījuma komanda turpinās sekot līdzi šai tēmai un daudzām citām, kas veido un maina pasauli – notikumiem Baltkrievijā, ASV prezidenta vēlēšanām, varas vertikāles attīstībai Krievijā, tam, kas svarīgs mūsu tuvākajos kaimiņos – Baltijā. Raidījuma vadītāji – Ina Strazdiņa un Toms Pastors.

 • 14:30

  Aculiecinieks (Aculiecinieks)

  ziņas

  Aculiecinieks (Aculiecinieks)

  ziņas
  Aculiecinieks

  Raidījums "Aculiecinieks" atgriežas ar jaunu sezonu! 13 minūšu gari televīzijas stāsti vēsta par notikumiem un Latvijā īpašiem cilvēkiem, aptverot vēsturiskus, zinātnes, izglītības, pilsētas, lauku un daudzus citus tematus.

 • 14:45

  Top Shop piedāvā (Top Shop piedāvā)

  Top Shop piedāvā (Top Shop piedāvā)

  Top Shop piedāvā

 • 15:00

  Krustpunktā (Krustpunktā)

  Krustpunktā (Krustpunktā)

  Krustpunktā

  Visvairāk klausītais Latvijas radio raidījums "Krustpunktā" redzams arī Latvijas televīzijas ēterā. Ne tiešraidē, bet ar nelielu nobīdi, iespējams sekot līdzi gan aktuālajām intervijām, gan klausītāju uzdotajiem jautājumiem un amatpersonu atbildēm.

 • 16:00

  Mana vienīgā (Mana vienīgā)

  seriāli

  Mana vienīgā (Mana vienīgā)

  seriāli
  Mana vienīgā

  Jaunības ideālu pārņemtais Luišs, noslēdzis studijas Lisabonā, visiem par pārsteigumu nepakļaujas vecāku spiedienam un atsakās no karjeras ģimenes būvuzņēmumā. Drauga mudināts, viņš nolemj pārcelties uz Angolu un sākt jaunu dzīvi tur. Āfrikas pasakainā daba viņu apbur uzreiz, tāpat kā skaistā meitene no Luandas – Mara. Taču Luiša un Maras mīlestība atduras pret neskaitāmiem šķēršļiem. Vecāku nosodījums, sabiedrības aizspriedumi un nelabvēļu intrigas draud iznīcināt viņu cerības būt laimīgiem kopā.

 • 17:00

  Mīlas viesulis (Mīlas viesulis)

  seriāli

  Mīlas viesulis (Mīlas viesulis)

  seriāli
  Mīlas viesulis

  Denīze aizvien cer, ka Kristofs atmodīsies pēc operācijas, Anabella ielavās Kristofa palātā ar nolūku viņu nogalināt. Valentīna nonāk izmeklēšanas cietumā, ģimene vairs nespēj viņu aizstāvēt. Henrijs uzzina par Džesikas jūtām un mēģina viņai tuvoties. Lūsija cenšas palīdzēt Paulam, bet abi sastrīdas.

 • 18:00

  Dienas ziņas (Dienas ziņas)

  Dienas ziņas (Dienas ziņas)

  Dienas ziņas

 • 18:29

  Kultūras ziņas (Kultūras ziņas)

  Kultūras ziņas (Kultūras ziņas)

  Kultūras ziņas

  Katru darbadienu LTV1 piedāvā dinamisku ikdienas kultūras aktualitāšu raidījumu Kultūras ziņas, kas tiešraidē nodrošina vienmērīgu kultūras informācijas plūsmu LTV1 kanālā uzreiz pēc LTV Dienas ziņām pulksten 18.25 – skatītākajā laika joslā. Kultūras ziņu saturu nodrošina LTV Kultūras redakcijas žurnālisti, redaktori un režisori. Vadītāji – Kristīne Komarovska un Jānis Holšteins-Upmanis.

 • 18:44

  Sporta ziņas (Sporta ziņas)

  Sporta ziņas (Sporta ziņas)

  Sporta ziņas

 • 18:51

  Laika ziņas (Laika ziņas)

  ziņas

  Laika ziņas (Laika ziņas)

  ziņas
  Laika ziņas

 • 18:56

  Ceturtā studija (Ceturtā studija)

  Ceturtā studija (Ceturtā studija)

  Ceturtā studija

  Raidījuma "Ceturtā studija" jaunajā sezonā raidījums turpinās veidot sižetus par dažādām ikdienā redzamām neizdarībām, nepilnībām, kuras varētu novērst pavisam vienkārši. Vai tā būtu regulāri piegružota teritorija, nenoasfaltēts ietves posms, lifts, kas teju nekad nedarbojas – tās ir dažādas aplamības, kas mums apkārt ir ik dienas. Jaunajā sezonā skatītājus sagaidīs vizuālas pārmaiņas studijā. Radošā komanda turpinās strādāt pie jauna veida rubrikām un stāstiem. Tāpat tiks ieviesta "Valodas policija", kuras ietvaros raidījums dosies izmeklēt konkrēto dažādas ar valodas lietojumu saistītas ķibeles. "Vai tas ir normāli?" – šāds jautājums bieži izskan skatītāju sūtītajās vēstulēs, aprakstot kādu problēmu. Tāpēc jaunajā sezonā uzsāksim jaunu rubriku, lai meklētu atbildes uz daudzajiem jautājumiem. "Neērtos jautājumus ērtākai ikdienai" arī turpmāk uzraudzīs redaktores Silvijas Jokstes visu redzošā acs, par sociālajiem tīkliem rūpēsies redaktore Dace Silkalne, neērtos jautājumus studijā apskatīs skatītāju iemīļotie raidījuma vadītāji Inese Vaikule, Mārtiņš Labāns un Ramona Salmiņa, bet neatlaidīgie žurnālisti Inese Supe, Jana Vītoliņa, Laima Baumane, Kristaps Puriņš un Argots Pakalns uzdos neērtus jautājumus.

 • 19:27

  Laika ziņas (Laika ziņas)

  ziņas

  Laika ziņas (Laika ziņas)

  ziņas
  Laika ziņas

 • 19:30

  Zemes stāsti (Zemes stāsti)

  filmas

  Zemes stāsti (Zemes stāsti)

  filmas
  Zemes stāsti

  Viņai ir lielisks prāts. Ievas pamatdarbs ir tulkošana. Viņa ir īsta profesionāle savā jomā, tomēr Ievas aicinājums ir būt ar rokām zemē. Stundām un nenogurstot. Fizāļi ir mazas dzeltenas ogas. Reti kurš tās audzē, jo lielākoties tās Latvijas apstākļos nav iespējams izaudzēt. Stāsts sākās pavisam nejauši, bet ar stingru pārliecību – iet prom no Rīgas un veidot savu sapņu vietu mežmalā ar saules pielietiem rītiem. Pamatīgais darbs ir vainagojies ar klientiem, kurus Ieva apkalpo pat bez reklāmām vai skaļiem saukļiem. Viņa katru odziņu rūpīgi atlasa un vienu pēc otras liek kastītē.

 • 20:00

  Panorāma (Panorāma)

  ziņas

  Panorāma (Panorāma)

  ziņas
  Panorāma

  Ik vakaru pusdeviņos par svarīgāko Latvijā un pasaulē.

 • 20:34

  Šodienas jautājums (Šodienas jautājums)

  Šodienas jautājums (Šodienas jautājums)

  Šodienas jautājums

  No 31. augusta LTV1 tiks demonstrēts jauns diskusiju raidījums "Šodienas jautājums", kas ēterā būs četras reizes nedēļā (no pirmdienas līdz ceturtdienai) uzreiz pēc "Panorāmas"– pulksten 20.34. Raidījumu vadīs pieredzējusī LTV Ziņu dienesta žurnāliste Anete Bērtule, redaktore – Alīna Lastovska, kura iepriekš strādājusi vairākos plašsaziņas līdzekļos. Raidījums noritēs diskusijas formā – ar vienu, diviem vai vairākiem viesiem, plašāk skaidrojot un analizējot kādu no attiecīgās dienas svarīgākajiem notikumiem un meklējot atbildes uz sabiedrībai būtiskiem jautājumiem. Interneta pārraidē raidījums būs vērojams ar surdotulkojumu.

 • 20:56

  Sporta ziņas (Sporta ziņas)

  Sporta ziņas (Sporta ziņas)

  Sporta ziņas

 • 21:04

  Laika ziņas (Laika ziņas)

  ziņas

  Laika ziņas (Laika ziņas)

  ziņas
  Laika ziņas

 • 21:10

  Tas notika šeit (Tas notika šeit)

  filmas

  Tas notika šeit (Tas notika šeit)

  filmas
  Tas notika šeit

  Katrai vietai ir savs stāsts, taču to ir jāspēj atrast. Trīs vēsturnieki trīs dienās atklās Latvijas pagātnes noslēpumus piecās mazāk zināmās Latvijas vietās – Viļķenē, Vārkavā, Gramzdā, Birzgalē un Stendē. No traģiskiem pagājušā gadsimta mīlas stāstiem līdz deviņdesmito gadu krimināldetektīvam. Vēsturnieku komanda kopā ar Dāvidu Ernštreitu atklās, cik patiesībā aizraujoša ir šo vietu vēsture. Trīs dienās, trīs vēsturnieki atklās trīs unikālus stāstus. Trešajā dienā vēsturnieki mazpilsētas iedzīvotājiem prezentēs katrs savu jaunatklāto stāstu. Pilsētniekiem būs jābalso par, viņuprāt, spēcīgāko stāstu, leģendu vai apšaubīto mītu. Labākā stāsta nosaukums tiks dots kādai īpašai vietai šajā pilsētā. Šī vieta nekad vairs nebūs tāda kā agrāk. Šīs vietas ļaudis leposies ar tās vēsturi un notikumiem, kas šeit risinājušies. Un arī citi nebrauks tai garām, bet piestās, lai paši pārliecinātos, ka tas notika šeit. "Tas notika šeit" veidojusi filmu studija Mistrus Media sadarbībā ar Latvijas Televīziju. Raidījumu cikla režisore ir Linda Olte, producentes Elīna Gediņa- Ducena un Inese Boka-Grūbe, laukuma režisore Lote Gediņa, operatori Jānis Šēnbergs, Jānis Kešāns un Jānis Saļms, skaņas ieraksta operators Tālivaldis Tālis Āboliņš.

 • 22:10

  Oļegs (Oļegs)

  filmas

  Oļegs (Oļegs)

  filmas
  Oļegs

  Vēloties tikt galā ar parādu nastu, Oļegs dodas peļņā uz Beļģiju. Viņš iekārtojas darbā savā profesijā kā atkaulotājs gaļas kombinātā, bet peļņas iespējas pasliktina tas, ka Oļegs ir nepilsonis. Pēc konflikta darba vietā Oļegs paliek svešā valstī bez ienākumiem, tādēļ viņš pieņem iepazītā poļa Andžeja piedāvājumu nākt viņa paspārnē. Oļegs tiek iekārtots darbā Andžeja firmā likt saules kolektorus. Pēc algas neizmaksāšanas seko konflikts ar poļiem, bet pēc mēģinājuma atrast darbu Briselē atklājas Andžeja īstā daba. Oļegam izgatavo viltotu poļu pasi un apsola iekārtot jaunā darbā. Solījumi netiek pildīti. Andžejs Oļegu salauž gan fiziski, gan psiholoģiski. Bez naudas, dokumentiem un telefona ziemas aukstumā Oļegam nav kur glābties. Filma tika nominēta 2019. gada Lielā Kristapa balvai astoņās kategorijās, no kurām balvu saņēma trijās: "Labākā pilnmetrāžas spēlfilma", "Labākais spēlfilmas operators" (Bogumils Godfrejovs) un "Labākais aktieris otrā plāna lomā" (Dāvids Ogrodņiks). Filma uzvarējusi divos Eiropas kinofestivālos — Briseles Starptautiskajā kinofestivālā (nacionālajā konkursā) un Valletas kinofestivālā (Mazo nāciju kino konkursā).

Šobrīd rāda

Baltcom pašreiz rāda
Personība. 100 g kultūras(Personība. 100 g kultūras)
02:45 - 03:40

Gan mūzikas notikumu tiešraides, gan raidījumi un diskusijas par literatūru, kino, vizuālo un tautas mākslu, gan populāro kultūru, kas attīsta latvisko identitāti.